English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 1.10.2023
Svátek slaví Igor, zítra Olivie a Oliver.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 1.10.2023
Svátek slaví Igor, zítra Olivie a Oliver.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "léčivé kameny - alergie? ".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

léčivé kameny - alergie?

ossyfi
15.03.13
15:06
Reg. před 2016

Dobrý den, prosím o radu, názor či doporučení od někoho, kdo má zkušenosti s kameny. Má maminka si koupila potřetí zlaté naušnice (zlato, ne bižuterie, ani nic jiného) se zirkony, ale musela je pokaždé vrátit. Po chvíli nošení začaly naušnice mamče barvit ucho - dirku, a krk v místech, kde se naušnice dotýkaly kůže, špatně se jí dýchalo, zašla tedy na plicní, zda-li není nemocná, lékařka diagnostikovala zánět prudušnice, ale jakmile naušnice sundala, veškeré problémy přestaly. Jiné zlaté naušnice (kruhy bez kamínků) jí kůži nebarví a dýchá se ji zcela normálně, zlato nosí celý život. Dočetla jsem se, že zirkon má léčit nemoci dýchacích cest, záněty, aj., jak je ale možné, že se to u mamči projevilo naopak? Může to být nějaká alergie na zirkon nebo na nějaké lepidlo, které kamínky drží v naušnicích? Nebo je to tak, že má mamka nějaký zánět v těle a zirkony na něj takto upozornily?? Prosím moc o nějakou radu, zkušenost a předem všem děkuji za odpovědi.
 
Dracizena
18.03.13
11:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ossyfi... napíši jen krátce... OPAK JE PRAVDOU... .kdyby mamče zlato neukázalo směr, pak by nevěděla, že v těle je nějaký nepokoj... Zlato léčí, ale ukazuje i cestu do těla a v tomto případě mamině krásně Duch Zlaého Paprsku jasně řekl... HOLKA, ZAČNI ČISTI SVÉ TĚLO VIZUÁLNĚ, ABY JEDNOU, TO DNEŠNÍ STÍNOVÉ, NEZTVRDLO NA KÁMEN A NEBOLELO...
 
weper
24.11.13
22:17
Nereg.

IP: 62.204.232.*
Některé kameny ikdyž jsou přírodní tak jsou dobarvované což je celkem problém. Já kupuji léčivé kameny od paní Domáňové ww.olivin.cz .
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)