English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Goethe

Člověk musí věřit, že lze pochopit nepochopitelné, jinak by o tom nezačel přemýšlet.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Jsem tak trošku upírka".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Jsem tak trošku upírka

Karminka
10.12.12
15:55
Reg. před 2016

Ahoj jsem tk trošku upírka koukně te se na moje zuby mám ráda krev na mojí profilovku
 
Dracizena
13.12.12
22:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
UVĚDOM SI, ŽE LIDÉ UPÍŘI JSOU TI, KTEŘÍ VYSÁVAJÍ LIDEM NEMOCI VIZUÁLNĚ, I POHLEDEM, I DOTEKY,ALE I ZHOUBNÉ POTÍŽE...
Na upíry si hrát dlouho nikdo nebude, protože to s nimi praští o Zem a nebo do postele s vysokou horečkou a to v tom nejlepším případě...
Upír, ZDRAVOTNÍČEK DRUHÝCH, je shůry veden ke každodenní očistě svého těla, aby vibrační tíže vysáté z lidí, ho nezničila...

Těch skutečných upírů, kteří jsou pomocníci světla jasného, je na světě hodně málo. Ale těch hlupáků, kteří se chytají do sítí zhoubných nemocí, je čím dál více...
 
Nike
14.12.12
08:19
Reg. před 2016

Dračíženo,
Ty se proflákáváš celkem pravidelně, ale musím říct, že už to nabírá komické grády :D.
Neustálé překrucování původního významu slov, stváření anagramů, obracení číslic vzhůru nohama jako pentagramu na špici... kdo tohle dělává? K tomu navádění ke spiritismu, což je fatální záležitost.

I kdybych zavřela všechny oči a uznala Ti jakéhosi bílého upíra, tak léčitel, který nasává cizí nemoci do sebe, jest ve skutečnosti neschopný. Jediné síly, které by dokázaly vést zdravotníčky k takovým věcem, se potulují astrálem a neco si za to taky vezmou.
A nutno říct, že slovní spojení léčitel-upír nemá chybu. To se Ti fakt povedlo :D
 
PavlaJ
16.12.12
23:31
Reg. před 2016

Nike ... upír ? ty si ho už stretla keď vieš kto je ako vyzerá čo robí ?
Karminka ... ľudí krv fascinuje posmrtný život tiež spojenosť týchto dvoch vecii može robiť divy v ľudskej fantázii Tak never tomu čo je o "upíroch" písane V minulých storočiach to mohla byť len chooroba ktorú si niekto zle vysvetlil Zuby vobec nič nemusia znamenať okrem zlého alebo iného chrupu zuba
 
Nike
17.12.12
08:07
Reg. před 2016

Ano Pavlo,
stretla jsem je mnohokrát. Jsou to lidé, kteří parazitují na jiných a odsávají jim jejich životní sílu. Někteří to dělají vědomě a záměrně a je to těžké provinění.
Všechno ostatní jsou výmysly, které vznikly hlavně a především ze zkušeností těchto. Potom také ze zkušeností s nemocemi a předčasným stanovením smrti.
Kdokoliv se s tím ztotožňuje, sám sebe degraduje a někam umísťuje. Pokud ty sama máš představu jinou, tak je to sice Tvoje věc, ale svádění ostatních jde opět na Tvou hlavu.

Jinak, už jsem potkala na netu vtěleného archanděla, reinkarnaci Nostradama, ba Boha samotného apod., ale upír -zdravotníček druhých, tak ten exceluje. Je to tak asi na úrovni Angelicamal, ale tam člověk mohl vzít v úvahu věk. Tohle je zešílení z vlastního ega.
 
Dracizena
18.12.12
22:51
Nereg.

IP: 213.151.77.*
NIKA, KLANÍM SE PŘED TVOU ODVAHOU VIDĚT V DRUHÝCH UPÍRY, KDYŽ JÍM JSI TY SAMA***ÁMEN*ÁMEN*ÁMEN***S TEBOU***
Jasně a myslím, že dost jasně i zde vysvětluji, kdo je upírem...
Upír je ten, kdo druhé kritizuje a tím z něj vysává jeho negaci...
A proto tito lidé jsou pro druhého zdravotníček upírský...
Děkuji Ti Nike, žes mě svou kritikou nádherně zbavila určitých olovnatých energ.částic, které umí pořádně bolet v kříži...
Mě už bolet nebude, ale Tebe ano.A teď je na druhém, jestli se za Tebe aspoň NĚKDO pomodlí...
Vyštvala jsi z tohoto fóra hodně solidních lidí, kteří se i za druhého modlili...
Poraď si se svou tíží sama. Jsi jako nevyklepaný plný pytlík v luxu a proto se chováš zběsile a útočíš na každého.
Točíš se jako KÁČA v tanci, ale Tvůj tanec Tě vede do pekla děvče...
Jsi duchovní, tak se chovej jako duchovní a už se konečně začni čistit...
Jsi jako šampáňo pod tlakem a jen pěníš a pěníš a ráda bys, aby z Tebe vypadlo, i nějaké to moudro...
Moudrý člověk musí projít očistcem, aby jeho moudro druhé léčilo a proto stále zůstáváš duchovně přízemní...
Neříkám, že také lidem dobře neporadíš. Jsi přízemní a výškový dům bez přízemí nelze a proto z pohledu materiálního poradíš, ale nemontuj se do duchovních, kam ze svého přízemí nevidíš...
Jsi pes přivázaný u boudy a proto tolik štěkáš, i zde na každého...
Co Ti asi holka chybí? prostor, volnost a zájem a to je to, co nemáš a neumíš se s tím smířit...
Já píši pro lidi duchovně vystupněné a proto Ty mně nemůžeš rozumět...
Jak říkám, všechny solidní jsi vyštěkala a konečně ses také pustila do mě a já do Tebe...
Na mně si vylámeš ale své upíří zuby, i ten poslední zub jedu...
Pozor, budou Ti vypadávat pojistky, i to je shůry důležitá informace...
NIKE, PŘEJI JASNÝ MYŠLENKOVÝ TOK V TOMTO NÁDHERNÉM OBDOBÍ, KDY SE UZAVÍRÁ DIMENZE ZANIKLÝCH KULTŮR A PROTO JSME SE V TOMTO KONCI NARODILI, ABYCHOM SVĚTLO SKRZE SVÁ TĚLA OBNOVILI A POSÍLALI HO, AŽ NA KONEC VESMÍRŮ A TY SE TADY JEN HÁDÁŠ A SOPTÍŠ A CHRLÍŠ LÁVU... MÍSTO TOHO, ABYS SVÍTILA JAKO HVĚZDA JASNÁ...
 
vojta¨785
27.12.12
10:01
Nereg.

IP: 78.108.157.*
jo a kdybyz byla upírka by ses nemohla fotit by si byla neviditelna
 

Nike
27.12.12
19:19
Reg. před 2016

Dračíženo,
jestli máš olovo v páteři, tak to máš blbý, to se pak nemůže nikdo divit.
To máš z toho, že lidem věčně vyhrožuješ nemocema. Především těm, kteří Ti nelezou do zadnice, viď? Vždyť Ty máš přece anděla hvězdného, jakého hned tak někdo nemá, vlastně nikdo :D :D
Mno, jestli já podle Tebe kráčím do pekla, tak Ty už v něm dávno jsi.

Jinak, psaní verzálkama se všeobecně považuje za řvaní ega. Pokud nebudeš někoho napadat fyzicky, tak Tě holt nechají řvát, nicméně pojistky mi to vyhodit nedokáže. Kdo Ti to proboha nakukal? Mě je Tě fakt dočista líto, jak říkám lidská tragédie.


 
Dracizena
28.12.12
15:11
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Namilá a drahá Nike... nějako sis dávala na čas...
Holčino nebeská, Anděla hvězdného má každý, pupeční šňůra vede do lůna, ale ta DUCHOVNÍ VEDE DO HVĚZD... Hvězdné nebe je tou skutečnou placentou, bez kterého bychom zde na Zemi nebyli... A když si člověk svou čistou touhou pročistí tok v této duchovní pup.šňůře, je to KMEN TVÉHO STROMU ŽIVOTA, tak má vyhráno. pak ve stáří zemře na věk a ne na nemoci...
Já píši, aby lidé věděli co vím já... je to jasné? Mnohým ano, ale rýpalům ne...
Vyhrožuji nemocemi? Vidím a vím velmi dobře z jakého chování se v těle hmotní jaká potíž.Já lidi učím, aby svou karmickou potíž uměli rozložit a složit zdravě...
Je vidět, že nemáš zájem své tělo uzdravovat, ani nemůžeš, protože s tímto pohledem na svět to prostě nejde.Sama si kladeš překážky a osočuješ Ty kteří Tě jdou tahat z jámy, do které se sesouváš... Vyhrožuji Ti?
Ne, jen Tě vidím co Tě čeká a Ty jsi stále jako hloupá husa, která jen kejhá...

Mám olovo v auře/páteř je jiná forma aury/ a na něj vždy narazí se svým nosem ten, kdo se chová arogantně jako Ty...
Prohádala ses zdejšími lidmi, až do konce roku 2012 a já Ti držím palce, aby ses už probudila, aby rok 2013 Ti mohl předat kytici růží... a ne, aby to byly lejna od Ďábla pekelného:)))

Pojistky... jako duchovní bys mohla vědět, že nemusí jít o pojistky jako takové, ale o ZKRAT V MYSLI... o temno v rozumu a proto si neumíš jasně nic o druhém vysvětlit a proto jsi s lidmi v neustálém hádavém sporu...
Jsi rypna, ale pozor, to není urážka, ale jsi v duchovním zrání, kdy ryješ své políčko, co jiný už sází a jiní, i sklízí své plody...
Prostě, svého času jsi zaspala a dnes to doháníš, že se ženeš přes lidské hlavy a šlapeš po nich.Neboj Kačenko, my Tě udržíme...


Holka, přelom nezi rokem 2012 a 2013 nesmíš LÁMAT, ale ohnout a pak dokážeš našlapovat potichu, s láskou a úctou k bližnímu...
Slyšela jsem, že máš dýchací potíže, moc nahlas vyřváváš své ego,
které se vrací jako bumerang... Z ega je člověk postaven, ale záleží do jakého tvaru své ego svou povahou dáš.Máš ho ostré jako břitvu a bumerang se vrací vždy ke svému Pánu a to si pamatuj...
Vyhrožuji?Jen upozorňuji a varuji, protože VÍM... ***
 
Merit
28.12.12
23:48
Reg. před 2016

song pro Nike :-)

karaoketexty.cz/texty -pisni/pink/try-387072#iv PEKaBHjYA

 
Theodor
29.12.12
18:20
Reg. před 2016

Bože ta věčná válka stále trvá!
 
Merit
29.12.12
22:46
Reg. před 2016

cus Theo.. :-)
 
Dracizena
30.12.12
16:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Theo, ty vidíš, že někdo válčí? Já své zbraně mám dávno uložené v historii. Ale v bojovém postavení je zde stále Nike...
Mluv jasně a neházej všechny do jednoho pytle...
Ale např. já se nebojím druhému vysvětlit, co ho čeká za bumerang, když napadá druhé...
Nechodím sem často, ale když zavítám, tak se tu hádá s někým Nike a opět Nike a pak zase Nike...
Ale i Ty jsi zde měl své období, kdy ses dohadoval, prostě sis zryl své duchovní pole a proto bys dnes do žádné hádky nešel... máš hotovo...
Ono to přejde i Niketu, až bude mít zryto...

UŽIJTE SI SVÁTKY A PŘEJI VŠEM, I TOBĚ THEO,TO DOBRÉ V NOVÉM ROCE***
 
Kata-rína
31.12.12
12:37
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Též sem už nechodím. Asi telepatie neboco ale fachčí fest. Dovedla mě richtig na toto vlákno před časem, tak pozoruji, jak jde cvrkot - konstatuji, že skvěle.
Přeji Vám vše dobré do nastávajícího období, andílci všichni
 
Dracizena
31.12.12
15:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Katarínko, Danuš, Miládko... VŠE NEJ NEJ NEJ...
 
Merit
01.01.13
12:25
Reg. před 2016

Zdravim :-D

Draci.. Tobe take jen to nej nej :-) .. vsak vis, vsem lidem.. :-)
z obrovske casti to mame vse ve svych rukach.. (obrazne)..


posilam trochu klasiky :-) .. po bujare noci :-D :-D ..

youtube.com/watch?v=5IsoT9NyIo8


mejte se vsichni "tak jak potrebujete" ..

Mir s Vami vsemi.. bratri a sestry!!! :-D ..
♥♥♥


 
Weiterinka
15.01.13
21:59
Nereg.

IP: 89.190.90.*
Zdravím Tě Dračíženo, bylo mi díky Tobě pomoženo, zdravím Tebe Theo, i díky Tobě mám dobře nakročeno, zdravím Tebe Merit,díky Tobě se mi více začalo dařit, zdravím Kata-rínko i Tebe, díky Tobě se mám též skvěle!
Otatně díky všem, kterým jsem nepoděkovala,že mi nepijete krev!
 
Maty
16.01.13
10:55
Nereg.

IP: 176.222.228.*
Zdravím všechny přítomné, přeji hezký celý tento rok, zvlášť zdravím Niké, která mi ukázala, jak vypadá "Brát člověka takového, jaký je" .. velký dík
 
Weena
18.01.13
10:31
Nereg.

IP: 78.102.210.*
Pěkné pozdravení všem. Klobouk dolů k Vaší zapálenosti pro věc. Upíří tématika hýbe světem a díky vydatné podpoře kinematografie a literatury se ti, drahá Karminko, ani nedivím, že máš ráda krev. Pravdou taky je, že rozhodně nejsi sama a pokud jsi doposud byla, už nebudeš. I když už je v oběhu poslední Twilight, romantika nekončí... .na serveru piste-povidky.cz najdeš několik volných pokračování (jak to vidí Bella, jak to vidí Renesmé, co na to Jacob atp.). Navíc podobnými náměty se zaobírá další nespočet autorů známých i neznámých o tom žádná.
Akorát to s energetickým upírstvím má jen málo společného. Tady jde o touhu být odlišný, silný a žádaný. O prožitek vzrušujícího nebezpečí, o pocitu svobody, jedinečnosti a důležitosti. A hlavně o vědomí toho, že víš kdo si, že někam patříš. Upírka, čarodějka, princezna nebo superstar.
Upoutat pozornost a nebo utéct?!?!?!?
Ať tak, či tak jedno je jisté. Ty sama víš nejlépe kdo jsi. Můžeš se shlížet ve všech hrdinkách a mimořádných ženách (samozřejmě i v mužích :)celého vesmíru, ale pořád neuvidíš nic jiného než odraz, malinkatou částečku sebe sama uvnitř toho druhého. A proto také obdivujeme i hanobíme na ostatních lidech jedině a pouze způsoby, kterými ovlivňují tuto "(naši) část", mění ji, tvarují a rozvíjejí někdy vhodným jindy nevhodným směrem.
Pro úplnost diskuze tedy uvádím i tento pohled na tvůj příspěvek a pokud bych měla zmínit nějaké doporučení, pak tedy pokud dovolíš... .

Čerpej inspiraci zkoumáním vlastních reakcí na chování a postoje druhých, získáš tím mnohem víc nežli z jediného doušku jejich krve. Je dáno:
"Kdo nejblíže stojí stále, ten nemá kam sunout se dále."

"Čím víc si blíž, míň zříš tím spíš."

Chtěl moc vidět les, neb znal jenom lán,
před první strom kles a dmul se jak pán.
Tak zřel na ten kmen snad chtěl vidět víc,
však noc zkrouhla den a z víc bylo nic.
Vlk vdál začal výt, tmou nes se ten tón
kde kam hlavu skrýt, nic blíž, nežli strom.
Tak teď když je pak, vlk pryč s ním i strach
kmen dál drží však, svou stáž, věrný brach.
Žel vidno hned jest, že nevidět strom,
jít jinou z těch cest by nepřišel zlom.
A když zůstal dýl, zřít víc chtěl šel blíž,
Jak vdech květu pyl svůj stloukl si kříž.
Kde zbyl jen ten sen, znát hvozd jako lán
zády k lesu, první kmen,toť nyní můj plán. "

Tak díky za pozornost paaa
 
Nike
07.02.13
15:49
Reg. před 2016

Nazdar Maty,
nepovídej, Ty objímačko... :D:D
 
Maty
08.02.13
18:14
Nereg.

IP: 176.222.228.*
Ahoj Nike, "selaví" :)
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)