English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Zkrať své starosti, aby sis prodloužil život.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Prosba - dracizena".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Prosba - dracizena

Michel7
26.09.12
17:02
Reg. před 2016

Dobry den,

na fóru jsem našla, že děláte také výklady karet. Byly mi sympatické vaše reakce, čili jsem se rozhodla vás oslovit.

V současnosti se rozhoduju co dál v pracovním životě. Bohužel už minulý rok jsem se špatně rozhodla, proto bych potřebovala trochu poradit, co a jak dále. Zda zůstat v ČR, vyjet na stáž, popř. kam.

Ráda vám za výklad klidně i zaplatím. Jen stávající stav není dobrý, tak bych ráda trošku jiné úhly pohledu jak se nad situací zamyslet :)

Děkuji moc za případnou reakci.
 
Dracizena
28.09.12
14:18
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Michel, nerozhodla ses špatně minulý rok, jen Tě přirozeno protahuje různými tunýlky, kterými musíme každý projít. Jsou to cestičky svého karmického údělu a když bys jimi neprošla tak ten neviditelný úděl, si pak bere svou daň bolestí v těle, nebo nemocí, nebo i úrazem...
Co se týká karet, každý je schopný si vyložit a Ty také a začni, třeba cikánskými, těm je dobře rozumět...
Mě karty ukazují, že máš vycestovat. Dovol, aby si Tě ale vedl Tvůj Anděl hvězdný. Volej si ho, vyžádej, vypros, přivede tvé tělo k výdělkům...
Kdo se nepropojuje se svou dimenzí, se svým zvěrokruhem, se svou hvězdou, pak ho vede jiná a ta umí člověka pak zklamat a odhodit jako vysátý hadr.Když ne v tomto životě, tak v dalším určitě...
Dělej změny a neboj se jich.Jen takto se vymotáš ze svého začarovaného kruhu...
BUĎ VĚRNÁ SVÉMU SVĚDOMÍ... mi říká pro Tebe, Tvůj Anděl Strážný...
Máš ho čisté a proto jdi podle svého svědomí... a dost možná, že s tím vycestováním to tak rychlé nebude... čeká Tě nějaké překvapení...
 
Michel7
28.09.12
14:27
Reg. před 2016

Pokusím se nechat vést svým svědomím, i když někdy je pěkně těžké mu rozumět.

Moc jinak děkuji za odpověď dracizeno, pokusim si z toho vzit maximum a vyznat se ve vsem, co se kolem mě děje a bude dít. A děkuju, že sem přispíváš, myslím že spoustě lidí muže pomoci, když jim odpoví někdo, kdo opravdu rozumí svému "řemeslu" :)
 
Dracizena
29.09.12
19:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Děkuji za uznání a líbí se mi, žes nazvala duchovní vystupněnost řemeslem. Svým způsobem je to duchovní řemeslo.
Není těžké se na lidi napojit a přečíst si jejich karmu a udělat výklad,nebo odsunout bolest na pozdější doby. To opravdu není těžké, ale je složité, kdy každého musím propojit s jeho dimenzí a pak hledat k člověku cestičky, které vypadají jako kořeny u rostliny a svou magickou silou nesmím přetrhnout lidem ani jeden kořínek a jimi projít a takto si přečtu, co mi vaši andílci pro vás vzkazují. Bez vedení mého mimozemšťana bych toto umění nikdy nenašla...
A toto nezvládá, a nebojím se říci, že nikdo na světě, protože nikoho na světě nevedou do duchovních směrů mimozemšťané.Mě ano, byly u mě ale i já u nich, kde si mě prohlíželi a od té doby jsem jejich nástrojem v očistě lidské zákeřné karmy... Neodpovídám každému, ale odpovídám těm, ke kterým mě vedou bytosti světla a předávám vzkazy od jejich Ducha a to je ten mimozemšťan...

Všimla jsem se Tě více jak jsem musela,a přesto Ti odpovím, když budeš mít otázky... zdravím Tě...
 
Michel7
29.09.12
23:42
Reg. před 2016

Z toho co píšeš, tak možná spíš dokonce umění než řemeslo :)

K tomu, co jsi psala o tvém zážitku... jsem ráda, že se to stalo člověku, který s tím umí naložit :)

Také zdravím a přeji hezký večer
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)