English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Shaw

Předpokládám, že myslíte jen zřídka. Je jen málo lidí, kteří myslí třikrát nebo čtyřikrát do roka. Já jsem se stal slavným tím, že myslím jedenkrát anebo dvakrát do týdne.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Divné stavy ve spánku".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Divné stavy ve spánku

petrzed
14.05.12
11:50
Nereg.

IP: 109.80.28.*
Dobrý den, už to nemohu vydržet, a nevím co to je. Občas se mi stane,že mnou jakoby něco proletí a najednou nastane úzkost beze snu,nevidím nikoho, snažím se řvát z plných plic ale jako kdyby mě něco tlačilo a nemůžu křičet, ale křičím v sobě ale ven to nejde.Zajímavé je, že tímto stavem občas trpí i můj otec,který bydlí ve stejném domě.Psal jsem i do psycho poraden, tak uvidíme o co se jedná, kdyby měl někdo vysvětlení i zde, budu jen rád. Děkuji moc.
 
Merit
14.05.12
12:23
Reg. před 2016

ahoj :-)
ono je to po pismenkach tezky :-), vysvetlit to poradne a tvuj prispevek jsou taky jenom pismenka.. lepsi je pokec na mikrofon..

jestli mas skype, nech mi tu nickname .. pokud o tom mluvit nechces, ber to jako bezpredmetne..

mej se krasne

 
petrzed
15.05.12
00:50
Nereg.

IP: 109.80.28.*
NEMÁM SKYPE To mě štve... . chci to s někým probrat,jestli o tom něco víš tak mě nějak kontaktuj prosím. Budu ti hrozně moc vděčen.
 
Merit
15.05.12
08:20
Reg. před 2016

stahnout si skype neni zadny problem, kdyz jsem to dokazala ja.. a ja jsem u kompu bridil, to dokaze snad uz uplne kazdej :-))..

nenech se zastavit tim, ze HO nemas.. potrebujes ho? vsak na nem muzes komunikovat s prateli ..
k tomu si porid sluchatka s mikrakem.. cca 150kc (uplne stacej, pokud by jsi to nevyuzival i na muziku, kvuli prednesu)..

je velky rozdil mezi pismenkama a tim co si clovek rekne.. co clovek vycte z tvare.. z oci..

tak si to promysli.. pouzvazuj a dej vedet.. jestli chces link na stahnuti skypu, link na to jaka sluchatka mam na mysli.. dam ti to sem..
pan google je chytry pomocnik.. vsechno tam najdes.. co potrebujes ohledne hledani tech linku :-)

jakmile se nechas stavet tim "ja skype nemam".. to a to nejde..
tak smarja.. jsi preci spolutvurcem sveho osudu :-)!
jsi bytost se svobodnou vuli? jsi! :-)
to ti nepisu proto, aby jsi na skypu kecaval se mnou ..
neco tam probrat muzeme.. muzes i s jinymi, pokud ti to tu nekdo jeste nabidne..
je to "tvuj zivot".. nedej se ;-)

nechci ti tu vykladat, ze znam odpoved.. tech odpovedi muzes dostat spoustu.. ty sam si nacitis co ano/ne ..

tak mi promin, ze nechci nic resit po pismenkach.. pro me jsou to tak zavazne veci, ze si to tu komunikaci zaslouzi :-)
jestlize clovek pristupuje uz predem k veci tak, ze to nema a ze je to skoda apod.. uz dopredu se neceho vzdava..
zabojuj :-)

ja verim tomu, ze pokud to s tebou mam resit, mame se potkat na skypu, ze tam proste dorazis ..

mej se krasne.. snad jsem se te nak nedotkla.. to bych nerada..
cus :-)

 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)