English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 30.9.2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 30.9.2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Fórum, pro Reda".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Fórum, pro Reda

Nike
26.03.12
09:35
Reg. před 2016

to su zase já :), ahoj,

jelikož to průbežně dotváříš, připadá do budoucna v úvahu i nějaká větší změna ve fóru? Já jen, že některé věci průběžně vystupují, tak hážu do placu námět. Jen tak, co kdyby….

I když to je rozděleno na rubriky, pořád je v tom z nadšeneckých dob trochu ropzlizlý mišmaš věcí vztahových,osobních a esoterických. Jak v pořadí rubrik, tak hlavně uvnitř jich samotných.
V prvé řadě to není přehledné. A pořád se nemůžu zbavit pocitu, že to taky trošku přispívá k tomu, že vztahové věci převálcovávají vše a esoterici toho moc nenacházejí (někdy se i mračí :)), plačky je pochopitelně nebaví, může je to odradit, aby přihazovali (ono taky, když i do toho mála vlezou s něčím odvedle, tak je to na zabití). V tom se však můžu mýlit.

Co to rozdělit výrazně do rámů na taková hlavní oddělení.

K Výkladům bych přihodila Sny.

Vztahy a osobní Starosti jsou jasné.

Kouzla a magie jsou na esoteriku málo, krom detailu, že to představuje především černotu, tahá to hlavně nezletilé a ti tu asi nepřevažují.
Rubrika Praktické věštění je vůbec divná, jsou tam věci, co můžou být ve výkladech, někdy dokonce v katalogu, ten zbytek dopadá úděsně, jelikož téma původně esoterické tam převrátí na osobní. To už je samozřejmě výzva diskutujícím, na to jsou tu známé firmy. Mohla by se přetransformovat na třebas jednoduše Esoteriku. Jak prakticky funguje věštba, může být tam, přeskupily by se tam i věci ze Starostí a z Různých, které tam nesedí a ztrácí se.

Je pak otázka, jestli Různé vůbec držet. I vášnivé diskuze, jak se tu hádáme, jsou v podstatě vztahové věci a jaký si koupit mobil, že…
Pak bys měl Připomínky sólo, to je vhodné.

Nebo nějak jinak, kdyby měl někdo lepší nápad, ale za to rozdělení bych hlasovala.

Nabízí se i jiná možnost: Věštírna se vyvíjí více ke svému názvu, taky trochu zkomerčněla…rezignovat na staré časy a zredukovat na nezbytné. Už by si to nezasloužilo název Fórum, ale třeba On-line poradna, ale nedivila bych se. Jde jen o tradici.

Taky si myslím, že by administrátoři mohli mít pod svým nickem v závorce admin, jako to bývá jinde. Možná máš k tomu nějaký důvod, ale myslím, že je to výhodnější i pro vás.


... to se ještě směju, že jsem v podstatě antiesoterička :D, ... no, já už bych to stejně nezažila.
 
Red
28.03.12
20:44
Reg. před 2016

Pripoustim, ze kategorie fora jsou tady uz s nama asi 8 let a je mozne, ze by se mohla udelat zmena. Aktualne zkusim vyresit spise prednostni mazani ve vykladech (tam nema smysl uchovavat asi nic dele jak mesic) a pak se podivam, jestli by nebylo spatny sloucit/predelat i ty ostatni. ;)
 
josen
28.04.12
12:36
Reg. před 2016

přidám jeden dotaz.
pročítala sem si příspěvky, ale přiznám se, že mě ten styl tady moc nebaví. zajímá mě co kdo napsal, ale nemam vyhraněné téma, takže muj postup je kapku komplikovaný. otevřu výklady zdarma, otevřu , kde je přidaný nový komentář, přečtu, zavřu. otevřu další, kde je nový komentář, přečtu, zavřu. otevřu kouzla a magie, otevřu kde je nový komentář, přečtu, zavřu. a takle postupuju od jedné rubriky ke druhé a od jednoho přidaného komentáře ke druhému. popravdě, tak u pátého-šestého tématu mě to přestane bavit a zavřu to úplně. takže, chtěla bych vědět, jestli by byl velký problém, že by se tu daly otevřít všechny naposledy přidané komentáře?
jen dotaz. nepřispívám, jen si tu pročítám. tak by mi to zjednodušilo postup.
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)