English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Princip realizace projektů: Čím lépe naplánujete projekt, tím více zmatků nastane, když něco nevyjde.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Rozbité zrcadlo".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Rozbité zrcadlo

Trictida
08.02.12
19:51
Reg. před 2016

Ahoj všichni,
dnes jsem odstraňovala ze zdi zrcadlový obklad (takové ty zrcadlové kostky) a jedna mi praskla a následně se rozbila na 3 kusy. Jsem z toho docela nervozní. Máte někdo zkušenost, zda ta pověra platí? Střepy jsem už vyhodila. Za radu moc děkuji.
 
im
08.02.12
21:23
Reg. před 2016

nedávno sem rozbila zrcadlo schválně a před půl rokem taky a to bylo omylem myslim ze ta povera je jen povera...
 
Trictida2
09.02.12
09:09
Nereg.

IP: 90.176.55.*
Děkuju Im, kéž by to tak bylo
 
dusko
10.02.12
19:23
Nereg.

IP: 95.103.22.*
ahoj
 
Dracizena
12.02.12
12:35
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Vše co se děje vně těla našeho, děje se i uvnitř... Rozbilo se Ti sklo, nebo zrcadlo, je to informace, že se něco rozdrobilo na menší kousíčky ve Tvém těle a to je dobře..Když máš strach z nějaké pověry, tak si do hvězd pros, aby opak byl pravdou a stane se, třeba jen z části, ale stane se... Mluvíme do hvězd, ale hvězdy jsou ve skutečnosti v jiné formě v lidském mozku, v těle. Pak věř nebo nevěř, mluvíš do svého těla kde čeká Tvůj ANDĚL... který Tě časem naučí, jak s ním komunikovat... není to náboženství, ale cesta do vědění... pááá
 
Noname
09.07.12
22:15
Nereg.

IP: 90.176.81.*
Tak já mám na to jasný názor - rozbité zrcadlo znamená 7 let neštěstí. Když jsem v roce 1996 rozbil zrcadlo, tak jsem 7 let trpěl různými protivenstvími a průšvihy, několikrát přišel o práci, byl jsem, ač nevinný, vyšetřován kriminálkou, byl jsem podveden a musel jsem likvidovat firmu, která mi nikdy nepatřila, apod. Nebylo to nic, co by se nedalo vydržet, ale ta léta zpětně hodnotím jako málo šťastná. NO a loni v prosinci jsem rozbil další zrcadlo. Okamžitě začaly průšvihy - máti v tom domě spadla porcelánová mísa na nohu a přeťala jí šlachy, takže i přes drahou léčbu dodnes kulhá, žena mě začala podvádět, obě děcka jsem na Štědrý den vezl na pohotovost, já začal mít finanční ztráty (zabouchnuté klíčky v autě - dva litry v tahu), zamrzla nám na měsíc voda, pak jsem zaplatil pokutu - další litr v tahu, žena absolvovala potrat, protože čekala dvojčata a jedno se nevyvíjelo dobře, šílená faktura za vodu, když děcka nezavřely příklop splachovátka od záchodu atd. atd. A to je teprve půlroku neštěstí pryč. Strachuji se, co přijde dál, co všechno nás to bude ještě stát. Přísahám, že na zrcadlo už v životě nesáhnu!!!!
 
cap
21.11.13
16:22
Nereg.

IP: 109.105.32.*
ahoj lidi jak se mate ja se mam dobre ale sere me to ale j ahoj capbhfb ajfj hbfhj
 
Evulína
23.02.14
15:32
Nereg.

IP: 88.100.204.*
Dobrý den, loni koncem listopadu jsem nešťastnou náhodou rozbila v práci malé zrcadlo a o té doby si připadám jako prokletá a pronásleduje řada nepříjemných událostí nejde o nic tragického,ale mám obrovský strach, aby se to nezhoršovaloa třeba se semnou nezřítilo letadlo nebo tak. Tak moc prosím o radu jak se toho prokletí zbavit - už nechci trpět
 
moolka
18.04.14
18:10
Nereg.

IP: 194.228.13.*
tak dnes se mi rozbilo zrcadlo . spadlo samo od sebe , docela velke tak se bojim co me ceka . na povery neverim , ale zrcadlo je docela spatny .
 

Dracizena
18.04.14
19:06
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nejde o to, jestli věřit pověrám, nebo ne. Ale jde o to, uvědomit si, že vše jsou energie které na sebe mají vliv a když jedna se rozpadne, boří další, jako když padá domino.
Takže, když rozbiješ zrcadlo, tak jeho energie bourá jiné energie a když tato hmotná energie má rozbořit něco ve Tvém osudu, tak to znamená, že nemáš svou pevnou vůli v té správné síle.
Poruč si do těla, že vše bude dobré a posiluj svou vůli.Proto to zrcadlo spadlo, aby tě duchovno informovalo.Energie jsou živé a my jsme jen jejich součást s jednoduchým rozumem.
Zrcadlo ti spadlo samo, ale nic samo nespadne, opět to jsou energie které se daly do pohybu a tato energie k tobě chce mluvit a proto to sem i píšeš.
Energie zrcadla se rozbila na mnoho částí a když nechceš, aby tato síla nebořila jako domino jiné stavby /možná i vztahy/, tak si dej do představy, že to zrcadlo si slepuješ.Představa je čarodějka a když představou opravuješ energii, pak ta energie nenechá rozbořit něco, třeba v těle, nebo ve tvých vztazích... Vše mluví duchovní řečí a stačí jen naslouchat... a ty nasloucháš a proto ti zrcadlo nedalo klid a zde se o něm zmiňuješ.Bude to dobré, jde o duchovní sílu, která bude k tobě něžná...
 
Hopik
14.05.16
11:38
Nereg.

IP: 91.218.190.*
Zdravim dneska jsem omylem rozbila kosmeticke zrcatko a nechci mit 7 let smulu prosim jde tomu nak predejid?dekuji
 
Dracizena
14.05.16
13:47
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Hopík, jde o terapie a různé rituály a vypisovat to zde nelze... jde o duchovní kroky... okopíruji Ti postupy... napiš mi na meil... jsem seznam.cz
 
Rene
29.05.17
07:21
Nereg.

IP: 37.48.45.*
Dobry den
Chtěl bych poprosit o radu o zruseni neštěstí pri rozbitem zrcadle. Nedávno jsem ho nechtic rozbil a celkem velká nedarba, práce, příjmy, spousta nepříjemnosti.
Předem moc Dekuji.
 
Dracizena
05.06.17
17:24
Nereg.

IP: 92.62.225.*
jen na Tebe dopadl Tvůj bumerang, hozený v minulých životech... chytil jsi ho ještě dobře, jiným lidem rozbijí i hlavy a třeba při autonehodě... Vizuálně se obaluj do duhy a ámenuj a život se Ti opět dobře nasměruje... držím palce...
 
René.
06.06.17
07:36
Nereg.

IP: 37.48.15.*
Moc děkuji za radu. Hezky den
 
doris
03.08.17
20:21
Nereg.

IP: 185.75.139.*
dnes mi spadlo ze sedacky kosmeticke zrcadlo , mam docela strach , te povery sou prave , anebo sou to kecy , dekuji za odpoved
 
Rene
03.08.17
22:29
Nereg.

IP: 89.176.56.*
Nerad desim ale fakt to funguje,
 
mericuj
10.08.17
17:28
Nereg.

IP: 46.13.66.*
co se ste když ti spadne zrcadro na dlazbu
 
Ajka007
15.08.17
12:55
Nereg.

IP: 193.85.255.*
Ahoj, kazda povera ci nestesti se daji zvratit. Mam na to takovy jednoduchy trik. Vse co pusobi byt treba i tajne nebo zkryte musi byt vyneseno na povrch a proto reknu vzdyckz nahlas treba- ty jedno zrcadlo, vim co si zpusobilo, ale na me to neplati, pravdou je, ze nez jsem toto rekla, po rozbiti zrcadla se mi nedarilo.
 
Doris
15.08.17
19:48
Nereg.

IP: 185.75.139.*
porad na to myslim , asi neco bude natom ,kazda povera ma neco do sebe , kdys to ctu , asi tomu neuniknu ,
 
aja
21.02.20
04:49
Nereg.

IP: 85.70.209.*
Ahoj..včera mi na zrdcadýlko spadla sklenička a prasklo..nechci si to připouštět... ale doufám jen,že to nic zlého neznamena
 
franciszka
23.02.20
18:27
Nereg.

IP: 92.75.112.*
pred Vanocami jsem nevedomkem se sedla v koupelne na zidli gde muj muz odlozil vecer a prikryl rucnikem zrcadlo kulate ,tak re zrzadlo popraskalo z jednej strany muj muz mi rkll 7 let nestesti mnie nic ineho nenapadlo vse zebrat ado pytlicka a zakopat ,mam nadeji re jsem o tom cetla a tet uz na to nemyslim ,pak mi nekto rekl re se melo posypat soli mozna je nekde pravda ale mozna re by vestarna nejaki clanek napsat oni vedi ucite co udelat ,uz se tesim na clanek ,a radu pro vsechne co zde napsali a dekuji jejich a moim menem a bylo by to take pro te dalsi co se jim rozbije zrcatko a ziji v strachu vase stala citatelka vasich rad horoskopu franciszka
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)