English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Krokodil

Jen ten je opravdový humanista, kdo miluje lidi i tehdy, když se s nimi setká v přeplněné tramvaji nebo autobuse.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Pro všechny, co jsem zažil ohledně vizí ".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Pro všechny, co jsem zažil ohledně vizí

tomasr999
20.12.11
00:14
Reg. před 2016

Dobrý večer, jmenuji se Tomáš, 14.5.1991, a chtěl jsem se Vás zeptat na něco: Řeknu Vám něco co jsem prožil ze života ohledně věštění, nebo prorokování, stalo se mi tohle: jednou, když jsem byl v Chorvatsku jsem měl takovou vizi nebo jak to nazvat, že jsem viděl modré auto jak do nás napálí jestli pojedem tak nepřežiju, nevim proč jsem to viděl ani nevim jestli by se to stalo to radši nevědět, ale počkali jsme do večera a pak odjeli,
další velice zvlášní až nevysvětlitelné, hrál jsem hrací automaty a začala mě šíleně pálit ruka, ale tak šíleně, ale nevyhrával jsem, vedle mě byla mamka a říkám koukni jak mě to pálí a ona řekla jo cítím to ten žár podal jsem ji ruku a ona měla samé jackpoty pořád vyhrávala nedokážu si to vysvětlit, to nebyla náhoda připadalo mi to jako by mi hořela ruka a cítil každý tok krve v žilách, dnes hrací automaty nehraji, hrál jsem je, protože jsem neměl peníze na nájem co jsem bydlel v Praze a neměl jsem je jak zaplatit, 
co ještě dnes nechápu je třeba, když mě bolí strašně hlava, nebo záda páteř celá tak se děje něco s lidmi, které mám rád třeba si vzpomínám bylo mi strašně špatně a vzracel jsem a to mi umřel strejda, kdykoliv mi je zle bolení hlavy a šílené nebo zad tak se děje něco z mými blízkými co mám rád at už to je, že někdo umřel nebo smutek, vždycky je to něco nepěkného
dále co je tak mě vždycky svědí ruka, když mi mají přijít peníze bud přímo mě a nebo v mém okolí mamka, segra nebo mamky přítel, a to je pořád třeba mě svěděla celá dlaň a mamka prodala dům tak jsme dostali hodně peněz, čím víc mě svědí ruka a na více místech tím více peněz dostaneme nebo dostane někdo blízký v mém nebližším okolí
jak jsem malí kluk tak jsem měl vizi že budu milionář a budu mít barák a viděl jsem to přímo barák to byl s dvojgaráží a krásnou terasou, řekl jsem to všem smáli se mi, prej to je jen sen to bys musel mít bohatou holku
dále pak v dospělosti jsem měl vizi že já mamka bude mít miminko a nějaký pán neviděl jsem mu do obličeje drželi miminko a žili jsme v nějaké baráku krásném a byla tam bílá houpačka a já plakal štěstím, tu vizi jsem měl loni v březnu
dále mamce řekli že umřel jeden člověk a strašně brečela uklidnoval jsem ji a říkal, že to není pravda, že bych to cítil, že to není možné to bych přece poznal, a fakticky jsem měl pravdu neumřel byl to podvodník co nás okradl o velké peníze, říkala mamka, že ho nikdy nechytí, ale já jsem říkal chytí ho uvidíš, i když žije v Irsku, je tomu dva roky nedávno ho chytili pár týdnů tomu je a já měl pravdu nevim takové cítění nebo něco, nevim jestli mám nějaké věštecké schopnosti či nějaké proroctví, ale vážně by mě to moc zajímalo, co vy mi na to řeknete, nebo jestli mi poradíte co mám dělat dál jestli se mám v tom nějak rozvíjet, nebo jestli to mám nechat jen tak, ale zajímalo mě vždycky tajemno a něco nadlidského to mě vždycky přitahovalo, mohl byste mi prosím odepsat co si o tom myslíte? a nebo co s tím dělat dál? Děkuji Vám předem za odpověď a budu se těšit nashledanou Tomáš
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)