English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Waugh

Takovéhle jsou všechny ženské. Spíš se usouží k smrti, než aby od nějakého mužského upustily.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Bíle bratrstvo nabíráme nové členy ".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Bíle bratrstvo nabíráme nové členy

kapin
19.12.11
15:20
Reg. před 2016

patřim do bíleho bratrstva schaníme nové členy bíle bratrsttvo jse založilo s neutralního bratrsva coš skladal z vody a kamene černé bratrstvo jse skladalo ze zemně ohně nebezké magie a noční ty to dvě bratrstva jse spolčili a založily bíle bratrstvo to jse skladá ze všech magi ale nepatří do něj černá magie a magie chaosu jinak vše chno prosíme pokud chete knam patřit napište budu rát aš vás elune provází
 
Rychlovka
19.12.11
18:56
Reg. před 2016

a nehledáte čarodějky?protože to bych se přidala
 
im
19.12.11
19:52
Reg. před 2016

ahoj Kapine měla bych zájem být členem ale nerada bych to řešila tady prosím napiš mi na mystic.immortal@email.cz
 
kapin
20.12.11
16:00
Reg. před 2016

ano jistě i čarodějky
 
Rychlovka
20.12.11
16:02
Reg. před 2016

dobře tak mi napiš na Frankinika@seznam.cz děkuji
 
kapin
22.12.11
15:04
Reg. před 2016

ano musíme tet nabirat nové členy rychlovko prosimtě naber nějake členy skus přemluvit vampireza je mocná vím to
 
vampireza
22.12.11
20:15
Nereg.

IP: 83.208.10.*
to je zajímavé že to tak vycítíš na dálku ale já teprve jsem začátečník ale mám podporu ve wicce sem trochu roztěkaná tady v tom
 
kapin
24.12.11
10:45
Reg. před 2016

přidáš jse knám jsi mocná podamti pimocnou ruku příjmi to
 
vampireza
24.12.11
11:52
Nereg.

IP: 83.208.10.*
ještě nevím ale dík za podání pomocné ruky tady je můj email kajka.kaja@seznam.cz jestli mi můžež napsat něco víc o vašem bratrstvu tady se mi to moc nechce rozebírat
 
im
24.12.11
13:25
Reg. před 2016

kapine můžeš mi teda napsat nebo tu napiš svuj email
 

vampireza
24.12.11
22:59
Nereg.

IP: 83.208.10.*
jsem jaká sme sem propojení s čenou s bílou hodně čarodějek mi říká že sem pojník černou a bílou proto se mě tak bojí nikdo neví co sem
 
Theodor
25.12.11
12:40
Reg. před 2016

A co takhle založit Bratrstvo Mozku? Číst nějaké knihy, soustředit se na vlastní rozvoj (například se naučit dobře jazyk, abych na fóru nevypadal jako debil... ). A nemyslet si, že moc ti spadne do rukou sama... Nezlobte se na mě, ale když vydím takovéhle diskuse, nejenže se mi obrátí žaludek, ale jsem trochu zděšen, kam to povede... K ničemu dobrému asi ne...
 
vampireza
25.12.11
13:04
Nereg.

IP: 83.208.10.*
Omluvám se všem na tom to foru máš pravdu sem špatná a je mi špatně samé ze sebe někdo se s tím dobře vyrovná a někdo zas ne.Přiznávám zachovala sem se jak egoistický debil.
 
kapin
30.12.11
10:40
Reg. před 2016

ne my jsi to dost hlídáme a navíc theodore my v bílem bratrstvu mame dost knih řeknuvám jedno sídlíme pod kostelem a v mím městě jsou několik chodeb a ty jse ještě používaj a vampirez nebojse přidej jse
 
Rychlovka
30.12.11
20:13
Reg. před 2016

lIDI POTŘEBUJI POMOCT! nemohu otom psát!prosím zavolejte na ?????????!pokud budete moct PROSÍM NENÍ ČAS!
 
Nikita23
26.04.13
14:54
Reg. před 2016

Ahoj kapine. Moc ráda bych se přidala, jestli je ještě zájem. Napiš mi o tom všechno a pak se domluvíme dále. nicole-kantorikova@email.cz a podívej se pls do sekce starosti na příspěvek podivné hodiny nebo tak nějak. Díky.
 
kehlar
27.04.13
10:29
Nereg.

IP: 86.49.104.*
Ahoj---jeee ja bych se taky pridal muzu poprosit o nejake info???
na kehlar@atlas.cz
predem dekuji!!!!
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)