English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

Goethe

I když se vdané paní nijak zvlášť nemají rády, drží přece mlčky spolu, zejména proti mladým děvčatům.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Katalog firem na vestirne".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Katalog firem na vestirne

Red
09.11.11
00:40
Reg. před 2016

V pripade napadu ci problemu s katalogem firem prosim zanechte zpravu zde.
Dekuji.
 
filip01
09.11.11
09:29
Reg. před 2016

ahoj rede, tak jsem tam chtěl dát inormace, přišlo mi ověřovací helso,ale při kliku na tu adresu se mi napsalo "připravujeme".filip
 
Red
09.11.11
12:00
Reg. před 2016

filip: jasny, protoze sem idiot :) uz to bude fungovat...

Dalsi krok bude serazovani kontaktu podle oblibenosti, neni tudiz nutno dodrzovat aktualni abecedni vypis - kladne reference pak posunou kontakt nahoru..
 
filip01
09.11.11
12:26
Reg. před 2016

Rede,hele jen mě napadlo,co tak ještě do toho katalogu dát vyhledavač podle nicku užívaného tady ve Věštírně, protože když mě někdo bude chtít najít,tak neví co má hledat,mám tu nick filip01,ale v katalogu jsem pod jménem.je to jen návrh.co ty na to?
 
Red
09.11.11
18:51
Reg. před 2016

Dobrej napad, dodelam to tam, udelam ze budou videt prioritne..
 
Red
10.11.11
23:14
Reg. před 2016

Takze doplneno. Pokud budete prihlaseni, vlozi se do formulare vas nick a zaznamy s nickem se zobrazuji jako prvni.
(odmena za registraci zde)
 
filip01
11.11.11
10:39
Reg. před 2016

jo fajn,ale ty jsi mě nepochopil - hele tak to řeknu - jsem tazatel na Výkladech zdarma a odpovídá mi nějakej Filip01 a já chci na něj kontakt event. jeho stránky,ale nevím odkud je nic,tak jdu na Katalog a co teď ,jak a kde ho najdu? myslel jsem že by v tom katalogu bylo okýnko vyhledávání, tam zadáš nick dané osoby, klikneš a info o té osobě se ti zobrazí.Filip
 

Red
11.11.11
13:31
Reg. před 2016

ale jasny ze pochopil :D jen musis na veci jit postupne, ted je moznost si tam jmeno zadat a budes vzdy prvni (nikdo jinej tam zatim neni)

dalsi krok bude razeni podle kladnych hodnoceni a treba i to tvy vyhledavani :)
 
filip01
11.11.11
17:22
Reg. před 2016

:o))))) ok jasně,chápu:o))) díky filip
 
Sylva Věštkyně
10.08.14
01:25
Nereg.

IP: 89.103.9.*
Omylem jsem si zadala do katalogu firem 3x sebe. Stačí mi jen jednou. Prosím o vymazání děkuji Sylva nabízím výklad z karet a numerologie... atd.
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)