English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Rückert

Není nic nebezpečnějšího než lichocení. Víš, že je to lež, a přece mu věříš.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "hadi".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

hadi

Péťulka
28.10.11
12:53
Nereg.

IP: 178.77.232.*
Dobrý den,již po několikáté se mi zdál sen o hadech,ale po každé jiný..v tom posledním byly dva nemohu si vzpomenout na jméno,ale jsou to škrtiči a mají bílo žlutou barvu..byly asi tak dva metry velcí..v tom snu jsem byla u svých sourozenců a jim zrovna utekly..na jednoho jsem šlápla a jednoho bratr rozsekal a já potom uložila jeho hlavu do terária a ona obživla..potom mě vzbudil zvonek..z hadů mám strach..hlavně z těch jejich zubů..pomůže mi prosím někdo s tímto snem???děkuji
 
dracizena
28.10.11
15:25
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Peťulko, komu se snívá o hadech a opakovaně, klepe na jeho dveře Anděl a těmi dveřmi je Tvé 3.OKO... Jsi vyzrálá do vědění vědět, jak vysvětlovat jednou sny lidem Tvého okolí... určitě mi napiš na meil...
Had škrtič, sen chce ukázat, že tyto hady se budou houfovat kolem Tvého bratra a budeš to Ty, která mu bude dělat Anděla Strážného a již dnes děláš... Tím hadem jsou lidé kteří bratra postrkují do směru jejich a pak by měl potíže kvůli druhým, že se nechal přemlouvat. Dnes jde o hlouposti, ale jednou by šlo o přežití. Nesmí se nechávat strhávat do zájmů, které jsou zájmem druhých, vyřiď mu to... Z hadů v přírodě měj strach, ale z lidských hadů strach neměj, vždyť Anděl Ti říká sny abys věděla, že se na něj máš obracet a pak hravě budeš měnit kroky, i bratrovi... Lidská jedovatá hadí síla ožívá, jak Ti ukázal sen, ale Ty můžeš z hada jedovatého, i škrtiče, zhmotnit pokornou užovku. Jde jen o negat. povahu lidí v lidech, která z mnohých dělá frajery do doby, než je někdo uzemní... A věř, že já umím uzemňovat neřády, i na dálku...
 
Péťulka
28.10.11
20:46
Nereg.

IP: 178.77.232.*
Dobrý večer,děkuji moc za výklad... je pravda,že jsem své bratry vždy chránila a dělám to dodnes.Bráškové jsou jednovaječná trojčata a jsou v mezilidských vztazích dost naivní i když já někdy také :-(.Moc nechápu Vaší větu-Jsi vyzrálá do vědění vědět,jak vysvětlovat... ... ... ... a nevím kde najdu Váš mail... přeji krásný zbytek večera
 
dracizena
28.10.11
21:33
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jsou trojčata, tak proto jsem kolem bratra viděla více lidí jak bývá kolem jednoho. jméno mi zůstává a jsem v seznamu... @seznam.cz
 
Kribarka
11.01.17
09:37
Reg.24.10.16

Ahojky, zdalo se mi nedavno ze jsem byla v mistnosti (kterou neznam) kam se dostali dva cernozluti hadi, kdyz jsem je videla, vylezla jsem na postel, a pak kdyz jsem se podivala na zemi byl.pouze jeden, ve snu jsem se ho bala, a krcila se na posteli. Ze zacatku to vypadalo jako by na me utocil, ale pak se svinul do klubicka, a kousnul priblizne v polovine tela sam sebe. Vypadalo to ze umira, a pak jsem se vzbudila. Co to muze znamenat? Dekuji za odpoved.Kribarka.
 
Dracizena
17.02.17
10:46
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Jde o duchovní energie a když se ten had, ta energie sama kousla, to znamená, že Anděl Tě chválí, protože jsi v nějaké hádce ustoupila a hádkou jsi nevracela... nějakém směru ses zachovala správně...
 
Zuza
10.12.19
13:02
Nereg.

IP: 213.211.47.*
Dobrý den, během posledního týdne se mi zdálo o hadech 3x,a za tento rok už několikrát. Více než kdy jindy.
Jednou mě had kousl do ruky ale mě se nic nestalo a já ho dál hladila. Poté se mi zdálo že moje mamka, která má normlane příšerný strach z hadů, si hada pořídila k nám domu a já řekla že se stěhuju, že tam už se nevrátím. A dnes se mi zdálo, že se snažím velkého hada zabít, který se plazil u babičky doma. Všechny ty hadi měli takovou hnedo-zelenou žlutou barvu a byly velcí.

Chtěla bych se zeptat zda tyto sny nějak spolu souvisí nebo si nad nimi nemám lámat hlavu.

Dekuji moc za odpověď.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)