For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 16.8.2022
Svátek slaví Jáchym, zítra Petra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.8.2022
Svátek slaví Jáchym, zítra Petra.Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Incest".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Incest

Moravanka
26.08.11
21:56
Reg. před 2016

Nedávno se mi zdálo, že mám pohlavní styk se svým otcem. Ještě teď, když si na to vzpomenu, mě to znechutí. Jak si ten sen mám vysvětlit? Děkuji.
 
Beruška1601
13.02.12
01:35
Reg. před 2016

Och, mne sa snívalo to isté, najhorší sen v živote, ale netuším čo to znamená.
 
halil
10.01.15
11:36
Nereg.

IP: 217.75.83.*
Dobrý deň,
Aj keď je ten sen už staršieho dáta, predsa len „problematika“ snového incestu je na ceste sebapoznania, veľmi dôležitá.

Snové milovanie s otcom, či bratom ( u mužov naopak ) je veľmi dôležitý prvok v procese sebapoznávania, sebarealizácie.
Milovanie so súrodencom, či pokrvným príbuzným, je milovanie sa s citovou animou, citovým animusom. ( termín animus, anima, je použitý od c.c.junga, švajčiarskeho, psychoterapeuta, psychiatra, zakladateľa hlbinnej psychologie)

Anima či animus, v taoizme, jing-jang, dobro – zlo.
Teda polarity v dualitnom vnímaní. Lenže dualita neexistuje. Polarity neexistujú, v skutočnosti je iba Jednota. Hermove Všetko je vo všetkom. ( zjednodušene a neskutočne sprznenie, niečoho tak ohromného a zázračného, slovíčko boh, je iba výsmech tej obrobvkej a nádhernej energii, ale ... pre lepšie pochopenie ... Boh je vo všetkom, a pre lepšie pochopenie budem ho nazývať takto, no nehovorím o entite. Tak prosím aby ste nepočuli práve entitu ... )

Prečo však homo sapiens vidí duálne. Vidí polarity? On taký nebol, ale evolúciou a zvýšením no nedostatočným používaním mozgovej kapacity, začal premýšľať a stotožnil sa s tým, čo rozpoznal svojimi piatimi zmyslami. No to skutočné a reálne je piatimi zmyslami nerozpoznateľné. Teda i ak vidíte boha ako obraz, počujete ako zvuk, nevidíte a nepočujete skutočného boha, ale iba vaša myseľ, ego, vám prekladá obrazy, ale rozhodne to nie je boh je to ego, je to vaša projekcia, zo seba samého. Ale kedže je Všetko vo všetkom, i to je iba kúsok z neho. Je to jeho prejav. Možno vlastnosť. No nie ON.
Dobro – zlo. Anjel vr. Démon. Nezobrazuje entitu ale iba prejav, vlastnosť, no nie samotného „boha“ muž – žena, je výsledkom polaritného vnímania. A keď je niekde + pre dokonalosť, integritu, musí byť i znamienko - .
Muži i ženy už od počiatku hľadajú jeden druhého, práve pre tú celistvosť ktorú hľadajú, pretože vedia, že i keď celistvosť už nevidia, vedia že je jediná pravá. Preto sa hľadá vždy tá druhá strana, aby tá celistvosť nastala. Spojením muža a ženy, dogmatické vnímanie kolektívneho sna, i náboženstiev, nastáva úplnosť. Spojením muža a ženy vzniká tzv. obojpohlavná bytosť, androgýn ... ale pozor je to iba symbolické.
Skutočná jednota nastáva zjednotením samého seba. Teda iba pochopenie, že iba ... som ... . :-)

A snový incest je veľmi významným snom, poukazovateľom na práve začínajúci proces zjednotenia, ktorý vedie až k mystickej smrti, alebo procesu realizácie samého seba. Takže, je to veľmi kladný sen. Veľmi významný pre toho komu sa sníva.
 
Dracizena
10.01.15
21:04
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Neděste se z těchto snů a jen přemýšlej, co Ti Anděl snový touto vizí chce opravit. Ty si díky snu uděláš představu a bytosti světla snadno přesunou energie, které by se bez tohoto uvědomění nepřesunuly a pak by v těle třeba i zahnívaly...
Jde o hodně těžké energie, které jste si do sebe zaháčkovali v minulých životech a dnes se musí odháčkovat, uvolnit sevření, odblokovat
neodblokuje je ani modlitba, ani léčení s Reiky, ani šamanské síly.
Odháčkují se pouze představou, že máš s tou osobou pohl. styk.
Ale když se vaše energie v minulých životech do sebe zasekly, to jste nebyli dcera s otcem, ale třeba jen sousedka se sousedem...
Proto se na tento sen dívej z výšky, pohledem duchovně potřebným...
Dnes přišel čas, kdy se lidská těla musí osvobozovat od skřípnutých cizích energii ve svém těle, abys jednou neumírala na stejnou potíž, jako otec a žila jsi mnohem déle než rodiče...
O to jde... nastává doba duchovního zrání a to zrání už dnes spěchá...
A TO JE OČISTA, OD VŠEHO STAGNUJÍCÍHO V NAŠICH TĚLECH...
 
T33
07.03.21
17:35
Nereg.

IP: 79.160.195.*
hmmm sice nemam rad moc vecí ohladom bohA a pod , ale halil hovori dost k veci
 
Lo-Pan
29.05.22
17:28
Nereg.

IP: 85.163.231.*
Tak to je hnus. Ale taky se mi to asi před 30 lety zdálo. Zajímavé.
 
Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)