English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "POZOR - PŘI PROBLÉMECH S PŘIHLÁŠENÍM ČTĚTE ZDE".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

POZOR - PŘI PROBLÉMECH S PŘIHLÁŠENÍM ČTĚTE ZDE

Red
18.04.11
23:30
Reg. před 2016

Byl jsem donucen okolnostma udělat něco nemilého - rozdělili se uživatelé, kteří mají shodné jméno.
Více o tom naleznete v článku na hlavní straně (hned první článek - Změny a novinky na věštírně).

Věřím, že mne snad většina z vás, tkerých se to dotklo, pochopí.
Omlouvám se za případné trable.
 
Helca123
08.05.11
19:55
Nereg.

IP: 107.24.243.*
Red, predpokladam ze jste tady spravce (nevim, nemohla jsem najit zadne info o provozovateli), tak to posilam vam. Myslim, ze neni dobry napad pridavat IP adresy k jednotlivym uzivatelum, sjela jsem "whois" a dostala jsem u jedne uzivatelky kompletni fyzickou adresu i s telefonem. Pridanim IP adresy umoznujete odkryti a mozne zneuziti identity. Pokud chcete blizsi podrobnosti, kontaktujte me na berenka3@yahoo.com. Dekuju za pozornost, Helca
 
Red
08.05.11
23:19
Reg. před 2016

Ahoj Helco, co se IP adres tyce, v naproste vetsine se dozvime maximalne poskytovatele a ne primo uzivatele. Zde slouzi predevsim k tomu, aby navstevnici vzdy vedeli s kym se bavi (stejne cislo) a nedochazelo k nejakym "podvodum" typu jeden clovek a 10 uctu atp.
Myslim, ze vysledek bude pro uzivatele predevsim pozitivni.

(IP adresy jsou navic bezne verejne a vnitrni, zde zobrazuju pouze verejne. Z valne vetsiny siti je tudiz idnetifikovatelna maximalne cast obce, nikoli uzivatele samotni - viz treba uzivatele ADSL, lokalnich itnernetovych poskytovatelu, atp.)
 
Mišul :]
11.05.11
09:11
Nereg.

IP: 83.69.32.*
Ahoj, ráda bych se přihlásila,ale nejde mi to. Normálně jsem se zaregistrovala a měl mi na e-mail přijít aktivační kód. Přišel mi, ale když ho tam zkouším napsat, píše mi to : Zadané aktivační číslo je špatné, zkuste jej prosím zadat znovu. Zkouším to stále,kopíruju ho, ale nejde to. Pokud byste mi s tím mohli pomoci, byla bych moc ráda. Kontaktní e-mail : BlondataMisul@seznam.cz Předem moc Děkuji.
 
Red
11.05.11
11:01
Reg. před 2016

Miul, povolil sem tě ručne, je možný, že dělal bordel ten symbol srdíčka (ta prvni lomena závorka), takže sem ti i upravil jméno jen na "Mišul". Heslo zůstalo stejný.
 
kok?ík
08.06.11
23:34
Nereg.

IP: 213.155.245.*
Rede jsem moc spokojená, že při minulých hejblata hejbejte se, mi zmizelo š z niku a nahradilo se otazníkem a stále ho mám. Taky se mi moc líbí, že jsem si mohla přidat avatarek. Je to super a vůbec se mi teď věštírna moooooooooooc líbí. Dlouho jsem tu chodila, ale teď zase chodím. Kokšík
 
kok?ík
08.06.11
23:35
Nereg.

IP: 213.155.245.*
Stále jsem stená trubka "dlouho jsem tu nechodila"
 

Red
15.06.11
22:43
Reg. před 2016

kokšík: zkus to pls ted, přepsal jsem ti to přímo v databázi, mělo by už být š zpátky..
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)