English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Honzl

Modernost je víra, že člověk nedělá skvěle jen stroje, ale i sebe.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Vidiny".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Vidiny

O.
02.03.11
15:16
Nereg.

IP: .*
Ahojky všichny... :) Chci se zeptat, jestli by jstemi neporadili v tom, že se mi občas stane, že vidím záblesk něčeho zlého. (halucinace? vidina?) Můžu to přirovnat k filmu nezvratný osud... sice to nemám tak dlouho(5s), ale někdy se to překvapivě stane... a proto se někdy bojim, jestli zrovna tahle haluška neni falešná... Pokud se chcete na nějakou zeptat, klidně se zeptejte. Tím toho od vás budu víc vědět. :-))))
Řekla bych, že se stane něco v mozku a uchová něco, (co se nestalo) jako vzpomínku mezi chvílí a vy si pak myslíte, že se to stalo. Je to tak možno vysvětlit?? Když jsem byla malá, měla jsem epylepsii a doktoři mi to dokonale nevyléčili, takže proto mě to napadlo.. děkuju předem za odpovědi
 
Angelikamal
14.03.11
18:42
Nereg.

IP: .*
Ahoj já nevým jak ti poradit ale já mám asi to samý jenže ve snu někdy se my zdá že někdo tragycky zemře a vždy se to vyplní
Bohuželo se my zdálo že někdo unese holčičku do mynulého roku jsem nevěděla jak se jnenuje nevyděla jsem kdo ji unesl ale vým že to byl muž. no a za týden po snu se oběvylo v novynách že se pohřešuje Anička na fotce vypadala uplně stejně jako ta v mém snu.
Nevým proč se my to děje ale opakuje se to každý rok už asi čtyři roky a pokaždé se my sen splní bohužel jen ty špatné a zlé moc mně to trápí.
Bohužel si myslím že to není na mozku nýbrž v tgenech poněvač veškeré schopnosti jsou zagenované v geni a mohou se projevyt i třeby v páté generaci. Jo a já mám také epylepsii takže nejsi sama a epylepsii se nedá vyléčit jedině operací ale je hodně máročná.
Snad ti na otázku jakou si položila odpový někdo jyný já nejsem schopna ti to lépe vysvětlit a odpovědět nicméně jsem ti pověděla jeden z hrozných snů jaké se my zdají abysi nebyla tak neštasné nebo se necítla divně
 
dalila9
25.03.11
00:06
Nereg.

IP: .*
pro Angelikamal: Tak nevím jestli ty hrubky tam píšeš z recese nebo jsi tak... .
 
Rychlovka
28.03.11
20:32
Reg. před 2016

AHOJ:( já vím sama osobně jaké toje ale já vidím všelijaké takovédle věci skoro pořád..takže vím jaké to je... ..Já jsama jsem )Čaro... ... .!!!ale jen na bílou magii... ..mám vidiny i vedne... .Právě ten nás 2 holky(třetí sestru nám zabily :,(()o jedné malé dívce a pořád na nás volá at jí pomůžem... .a vykřikuje naše ména já mám větší sílu(asi) a ona se domně vždy napojí je tam plno dětí a pokaždý když démon někoho zabije(malé děti) tu bolest cítím i já dokonce jsem už skončila mále i nakapačkách :((
 
molly
20.12.11
09:19
Nereg.

IP: 90.180.249.*
Ahoj ja mam take vidiny ale trochu jineho zpusobu... vidim uz od detstvi kolem sebe neustale ruzne veci cary a symboly nevim co to je ale rozhodne to neni normalni stava se mi ze vidim nejaky symbol a potom ho vidim ve skutecnosti treba jako reckou abecedu a prijedu do recka ani nevistoupim z letadla a vidim to tam... co to je??? prosim poradte mi jak s tim mam pracovat take se zajimam o bilou magii a o duchy jelikoz jsem uz s nima mela to docineni...
 
Rychlovka
20.12.11
16:01
Reg. před 2016

¨Díky bohu se mi to už neděja mám normální vidiny to co se m stát dobré i zlé :) už jsem se to naučila ovládat
 
kapin
20.12.11
16:02
Reg. před 2016

ja jsem prorok tak ze npř všechno pro lidctvo
 
vampireza
24.12.11
23:11
Nereg.

IP: 83.208.10.*
vidiny každý vidí něco a kdo rozeznná co je co utžky nebo jen sny?? je to lehké říc ale ta boles ostatních je ně co jiné kdo málo kdo pozná i když záleží to na ostatních jak dokážou se uzavřít
 
Iveta Strašáková
01.02.15
17:42
Nereg.

IP: 109.164.69.*
Mam vidiny nějeké holky a bojím se strašně moc někdy aji trochu brečím a je to velice hrozný a moc si přeju aby mi někdo řekl proč tý vidiny mam prosím was pomožte mi sťím *
 

Dracizena
01.02.15
17:51
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Iveto, pročti si zde mé příspěvky a pochopíš, proč máš vidiny, které nemůžeš ukočírovat... pááá
 
Tee4567
10.02.15
00:31
Nereg.

IP: 78.102.52.*
zacala jsem mít takové dost nepříjemné stavy, kdy se uprostřed noci vzbudím a "nekoho" vidím.. Postavu ve dveřich či u postele, nedavno jsme byli s dětmi na výpravě a v noci jsem videla člověka v okně... Nikdy nevím, jestli je to doopravdy, jen se vždy otočim abych rozsvitila či vzbudila přitele a je to pryč. V tu chvili, když "asi ho" vidím nemám pocit strachu nejde ke mě, jen stojí, pak zmizí a až potom mě pohltí panika.. Není to pravidelné, stalo se mi to poprvé asi před 3 roky teď 2x v průběhu měsíce. Co to může být?
 
Dracizena
10.02.15
14:57
Nereg.

IP: 213.151.77.*
TEE... vím o co jde... ale je třeba, aby sis zde pročítala mé příspěvky a pak mi napiš na meil.Potřebuji, abys byla trochu v obraze...
Jinak, pro duchovně dozrávající lidi, je to úplně normální...
A ukázala se Ti tou postavou Tvá pozitivní energie a proto jsi cítila klid a jistotu... Ale pak jsi měla strach a to je nečistá zóna, která Tě obstupuje... Vše dáš do pořádku, neboj... .
Tvá budoucnost je připravena tak, aby se ta kladná energie mohla více k tělu přiblížit a obejmout Tě... Je to Tvůj Anděl hvězdný a až Tě jednou obejme, budeš plakat štěstím... je to nepopsatelný pocit... neboj, nejsem daleko a vždy pomohu, i na dálku...
 
Teee
10.02.15
21:28
Nereg.

IP: 37.48.37.*
Dekuju za info :). Já si pár příspěvků pročetla ale jen letmo, tyhle sny a různé případy vidin mě totiž dost děsí. ;) Každopádně děkuju za postřehy :), jen doufám že "ho jí to" nebudu vidět pravidelně, protože jak říkám je mi potom i ráno a další den dost nepríjemě. Totiž, před 4 měsíci mi zemřel kamarád, tudíž jsem si to s tím i spojovalakdyž se mi to stálo asi měsíc po tom a byla jsemna tom špatně ale teď vím ze je to hloupost ;-)...
 
Dracizena
11.02.15
20:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Tee... někdo musí zemřít aby jiní žili... někdo odejde, aby se mnohým otevřelo vnímání... a vždy, když někdo zemře, odnese jeho Duch lidem svého okolí tíživé energie a jen proto, aby se přátele zemřelého také neutopili ve stejném a nebo podobném negat. osudu.
Je třeba, aby ses naučila odvádět duše mrtvých, ale i těch hodně starých, které na svých tělech lidstvo posouvá ze starověku, až do dnešního času.
A dnes se musíme opět vrátit ke starým tradicím... odvádět duše na věčnost... odvádět i stagnující energie, i ty temné... prostě, naučit se být šamanem svému tělu a umět pomoci i bližnímu...
Začni modlitbami Tee... jednu sem dám...
Ámen+Ámen+Ámen, žádám bytosti světla a temna, aby očisťovaly mé tělo a mé okolí od duší zemřelých lidí... Ať se stave z vůle mé a jejich***
Ámen+Ámen+Ámen***
 
já martina
06.04.15
17:07
Nereg.

IP: 95.85.198.*
Cauves. Zda se, ze mivam vidiny různých jktnazvat... iluzi? Defakto je to paradox, ale je to faaaakt hustě pěkný. Nefetuju.!!!dnes jsem na chwilku usla u telky. V tom zvonek... kdo to zas otravu je??? Nejdu otevřít, a vidina. Newim co to bylo. Domnívám se, ze hlava s caramy jako by svatozář. Jen ze zlata. Tak jdu a poslechu kdo zas ma přání. Jsou přeci velikonoce. Ttje... ahojik
 
já martina
06.04.15
17:10
Nereg.

IP: 95.85.198.*
Lidi nevysilujte. Jestli se ma něco dit at se děje. Vše jde skrze nás, tak nezmatkujte. Jsou velikonoce, přejí hezké klidně svatky
 
Terezak
09.08.15
11:03
Nereg.

IP: 62.201.24.*
včera vecer se zvedl vítr kdyz sem byla s kamarádkami venku,přicházeli jsme domu no a zvedl se vítr,chystalo se na bouřku,potom sem prošla branou do domu a videla sem jak jede muj táta a vybourá se,další 3hodiny mi nebral mobily,brečela jsem porad.
Pak se ozval.
Kdyz si vzpomenu na tu vodíku začnu brecet...
Táta jezdi pracovně na Slovensko,zrovna vím,neco mi rika,ze ta vidina kde se vybourá je cesta kdy jede ze Slovenska ...
 
Dracizena
11.08.15
18:36
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Terezko... modly se za sebe, ale i za tátu ámenováním a tátu vizuálně obaluj do modré duhy... navodíš mu lepší zónu při jízdě... a když bude bourat, tak jen lehce, ubrzdí to, ale díky té modré zóně...
 
chytrevedmy
14.11.15
14:53
Reg. před 2016

Vidiny, bludy nemusí hned znamenat, že jste vědmy. Zde se může začínat rozvíjet schizofrenie. Pozor na to.
 
ja som
15.11.15
11:56
Nereg.

IP: 82.145.209.*
schizofrenia ako taka neexistuje.Môže to byť cistenie podvedomia, psychospirit kríza alebo temna moc duše.
 
Dracizena
16.11.15
00:11
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Schizofrenie v člověku naroste z NICNEDĚLÁNÍ, z nudy, ze závislosti, jak na tabáku, ze silných dávek kávy a dalších drog... A kdo umí zvednou prdku a jít chodit a chodit a umí také zvednou bradu ke hvězdám, jako indián, ten schízu nedostane... Ale ustrašený člověk, s nosem na telce a v mobilu a bez pohybu, s cigárem a stále pod drogou, ten stojí na vysokém stupni dostat depku a pak schízu...
Mít bludy, ano, to jsou ti, co v myšlení jen bloudí... ale mít vnitřní vidění a slyšení, které tě vede k samouzdravovacím terapiím a k modlitbě, není cesta do pekla, ale do světla...
 
kartarkasylva
26.03.16
00:20
Reg. před 2016

Ohledně té epilepsie si dejte pozor na schizofrenii.Raději bych vše nechala na odborných lékařích. Ale klidně si o tom můžeme napsat na kartarkasylva@seznam.cz
 
Lumpino
26.03.16
07:07
Reg. před 2016

Kdyby měl člobrdík vždy fšechno nechat pouze na odborných lékařích tak skončí v blázinci. Pardon, omlouvám se - v léčebně.
Rozhodně nikdo nic nezkazí docela obyč. pitomou meditací. Tedy, ehm pardon, co se pro příklad schizofrenie týká. Pokud má někdo začínající nějaké vidiny, může zkusit použít třeba meditaci na obrázek. Indové používají tzv. mandaly či jantry (zkute Gůgle), ale lze využít skoro jakýkoliv nedráždící obrázek. Pokud meditace na obrázek začne stav zlepšovat tak je vše v pořádku a na lékaře se mohu vys(r)mát.
Teprve pokud nezlepší je čas se pomalu obrátit na odborníka.
 
Alena Blažková
06.07.16
15:14
Nereg.

IP: 80.188.196.*
MÁM PŘED SPANÍM VIDINU .VIDÍM PLEŠATÉHO CHLAPA .KTRERÝ MÁ HLUBOKÉ ČERNÉ OČI A MĚNÍ SE V ČERVENO ČERNÉ MONSTRUM .NAROSTOU MU OBROVSKÉ ZUBY A CHCE MĚ SNÍST A POTOM OTEVŘU OČI A ABY MĚ NESNĚDL .NA STROPĚ VIDÍM ZELENÝ KRUH STÁVÁ SE MI TO KAŽDOU NOC PŘED SPANÍM. PORADTE MI CO TO JE .DĚKUJI
 
Alena Blažková
06.07.16
15:16
Nereg.

IP: 80.188.196.*
MÁM PŘED SPANÍM VIDINU .VIDÍM PLEŠATÉHO CHLAPA .KTRERÝ MÁ HLUBOKÉ ČERNÉ OČI A MĚNÍ SE V ČERVENO ČERNÉ MONSTRUM .NAROSTOU MU OBROVSKÉ ZUBY A CHCE MĚ SNÍST A POTOM OTEVŘU OČI A ABY MĚ NESNĚDL .NA STROPĚ VIDÍM ZELENÝ KRUH STÁVÁ SE MI TO KAŽDOU NOC PŘED SPANÍM. PORADTE MI CO TO JE .DĚKUJI
 
Dracizena
07.07.16
14:07
Nereg.

IP: 86.49.183.*
je to cesta po duchovních schodech... V představě stoupej po barevných schodech, jsou z duhy a přitom ámenuj... a stoupej směrem do toho zeleného kruhu... je to Tvá dimenze a to zubaté, je Tvá negativní energie která Tě nutí jít po duchovních schodech... a když nepůjdeš, tak Tě dožene nějaká nemoc kterou je ta zubatá obluda/Ďábel/... ale neboj se ho, pokud půjdeš správnou cestou, Ďábel Ti bude ukazovat, kam šlápnout nesmíš... a když budeš škodit tělu, tato energie Ti ukáže, že existuje a trestá... Ty jsi kuřačka?
 
Lumpino
09.07.16
21:52
Reg. před 2016

Může jít i o cizí psychický vliv. Třeba útok nějakého "magika". Existuje zajímavý pokus - meditace na obrázek ochranné bytůstky.
Např. Medusy. Viz řecké báje. Zachovalo se dost vyobrazení. V antickém řecku tuto podbiznu umisťovali třebas na dvířka chlebových pecí či nad vchody domů aby zabránili přístupu zlých sil. Prý je to velmi účinné.
Zadej si do gůgle "Medusa Rondanini" obrázek zkus vytisknout, dát třeba do rámeeku a umístit na vhodné místo aby jsi na něj před usnutím viděla. A sleduj co se stane.
 
Ren.světlo
10.07.16
13:30
Nereg.

IP: 188.175.146.*

Zdravím- před měsícem jsem podstoupila gyn.abrazi,narkoza mi
obrátila svět naruby.Vrátila jsem se z nemocnice domů,změněný
stav vědomí-heppy,za dva týdny mám pocit propadu,těžkého těla
dejavu atd.Zcitlivěla jsem i na energie bojových,krveprolitých her
které hraje můj syn.Cítím utrpení,budím se mezi 2-3h ranní atd.
Prosím dračí ženo o projasnění mé situace.Tomuto vše předcházelo
krvácení a dotek smrti.Děkuji
 
Dracizena
10.07.16
22:10
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Ren, smrt se Tě nedotkla ani omylem, vše bylo shůry dobře připravené a doktoři vše měli pod kontrolou... i když zákrok vypadá, že vyšel jen tak tak, ale vyšel, protože vyjít měl... Ano, narkóza umí pohnout s hemisférou. někomu se v hlavě rozsvítí po bouračce, někdo spadne do depresí, jako do své studny a jiný musí pod narkózu... Já měla osm narkóz ve svém životě a jen proto, aby se mi vědomí rozjasnilo a proto vím, co vím... Ano, začínáš si všímat toho co Tobě, i dítěti škodí... cítíš se těžká, unavená, bez nálady... ale to přejde, ale musíš tělo stále prokrvovat... denně si tři kůži, stačí nějakou část... denně si bubnuj na bříško, i na hlavu, abys dostala do těla zvuk, který tam bude cestovat a tvoří čisté prostředí... denně si protleskávej své okolí, kam až dosáhneš, kolem sebe máš aurický prostor a tam je ta zrada, tam plují mráčky, jako kolem zeměkoule a když se spojí do velkých chumlů, pak je těžko, jako před bouřkou a pak je člověk i vzteklý... proto to protleskávání je důležité a tím ty těžké duchovní mraky rozháníme... a důležitá je modlitba, ale směrovaná do hvězd... a to je má rada pro začátek... sleduj sny, posunou Tě dál.je to cesta do duchovního vyciťování a jsi zatím před prahem... pááá
 
Dracizena
10.07.16
22:14
Nereg.

IP: 86.49.183.*
jo a tím krvácením odchází z těla to, co by tam jednou bolelo... v tom nehledej smrt... a jinak, SMRT je začátek KONCE...
 
Ren.světlo
11.07.16
09:17
Nereg.

IP: 188.175.146.*

Přesné čtení z mé duše ano jsem před prahem... a na začátku
jaká tvá mail.adr.teď? Třeba jen tak pro pokec díky
 
Nikola Dvořáková
04.11.19
11:15
Nereg.

IP: 109.81.214.*
Dobrý den , chtěla bych se zeptat , co znamená občasná přítomnost neexistujícího osob ... Kamarád říká,že ikdyz ví,že jde sám ,tak kolem sebe vidí a cejtis další 4 osoby a z toho jedna je celá v červeným.. nevíte,zda to něco značí,nebo ? Děkuji za odpověd a hezký den :)
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)