English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

Montaigne

Jakmile se láska změní v přátelství, vyprchává a mizí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "prosim o vyklad :(".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

prosim o vyklad :(

zabika
25.01.11
00:51
Nereg.

IP: .*
prajem pekny den, potrebovala by som poradit alebo teda vyvestit co ma caka tento mesiac, teda stahujeme sa a mna velmi zaujima ci si najdem pracu tento mesiac, uz som zufala bez prace som uz vyse dvoch rokov tak chceme skusit s priatelom a kamaratmi vycestovat do ineho mesta. Tak otazka teda by bola ci si tam najdeme pracu? moj datum 28.05.1985 a priatelov 25.08.1988 dakujem velmi pekne za odpoved.
 
zabika
28.01.11
12:59
Nereg.

IP: .*
slovakov tu asi ignoruju...
 
kelišová
28.01.11
13:19
Nereg.

IP: .*
Zabika - jsem si tedy nevšimla , spíše jsou věštci asi zaneprázdnění... ..nemají čas... .
Slováků sem chodí dost a nevidím rozdíly... .
 
pre zabika
28.01.11
16:33
Nereg.

IP: .*
a prečo by mali ignorovať slovákov? šak je to jedno či je niekto slovák alebo čech
 
klarinecka
28.01.11
21:09
Reg. před 2016

Nemyslím si, že by ťa niekto ignoroval... .Trochu nešťastne si položila otázku: dva roky si bez práce a teraz za 5 dní to chceš vyriešiť veštbou, čo ťa čaká do konca mesiaca. A to do toho iného mesta musíš vycestovať, nemôžeš si napríklad overiť cez "Profesiu" ako je to v tom meste s pracovnými miestami? A čo si robila tie dva roky, keď týchto 5 dní tak veľmi súri? Vedma klarinečka
 
zabika
29.01.11
15:36
Nereg.

IP: .*
no nesedim urcite na zadku a necakam ze mi ta robota pride sama od seba. chodim za tym, cestujem, uz som absolvovala aj nejake pohovory, no zajtra mam dalsi, aj teraz som sa vratila domov odtial, necakam ze mi vestba najde pracu, kus je to nestastne napisane hehe nevadi, ved co sa ma stat stane sa aj tak dik...
 
zabika
29.01.11
15:43
Nereg.

IP: .*
este cosi k profesii mozno na tej stranke z toho mesta sa najde priklad 1 predavacka, ides do menovaneho mesta osobne prejdes sa nakupnymi centrami a najdes tam 10 ponuk ako napr dnes. Takze cez internet si clovek asi tazko najde pracu a prave preto tam chcem ist a hladat tam. Inak to mesto padlo kamarati nas nakoniec podrazili tak skusame s priatelom moznosti inde... preto som narychlo chcela vediet odpoved pretoze sme mali podpisovat zmluvu na byt. Ale sa to vyriesilo aj samo... ale ked sa niekto podpisuje ako vedma mala by to vediet ci?
 
klarinecka
29.01.11
15:54
Reg. před 2016

vedieť to viem, len či ti to chcem aj povedať
 
klarinecka
29.01.11
16:34
Reg. před 2016

zabika, nechaj mailík a pošlem ti veštbu. Vedma klarinecka
 
lundalka
29.01.11
16:59
Nereg.

IP: .*
Klarinečko, koukla byste na mě taky do karet? Co mě čeká?... .. Děkuji.
 
klarinecka
29.01.11
17:17
Reg. před 2016

lundalka

veľmi rada, ale anonymné výklady nerobím.
 
lundalka
29.01.11
17:46
Nereg.

IP: .*
Tak co potřebujete vědět? Na jaký meilík vám mohu napsat? Díky za odpověď.
 
klarinecka
29.01.11
18:00
Reg. před 2016

lundalka

ďakujem vám za dotaz, svoj mail vám nemôžem zverejniť, lebo by som nestačila odpovedať a ustrážiť si mail od nevyžiadaných žiadostí o veštbu. Nič extra od vás nepotrebujem, bežné údaje, meno, dátum narodenia a otázku, ako pri každej serióznej veštbe a váš mail, kde vám pošlem veštbu.
 
Lundalka
29.01.11
18:10
Nereg.

IP: .*
Vendula.11.12.1982.Co mě čeká v tomto roce? Díky.
lundalka@seznam.cz
 
Agnemana
29.01.11
18:46
Nereg.

IP: .*
Dobrý den klarinečka, je možné, abyste se též na mě jukla do karet? Píši: Co ke mně cítí můj partner a jakou máme budoucnost? Nar.8.9.1980.Děkuji Lea.
 

klarinecka
29.01.11
18:52
Reg. před 2016

ano, posielam vám výklad.

Pre všetky ostatné dotazy:

bola som tu náhodne, nemám založené fórum dotazov zdarma, takže už neodpovedám na ďalšie otázky a týmto sa popredu ospravedlňujem záujemcom o výklad, ktorý už nedostanú moju odpoveď.
 
Agnemana
29.01.11
19:04
Nereg.

IP: .*
Agnemana@seznam.cz
Na tento e-mail posílejte odpověď.
 
agnemana
29.01.11
19:36
Nereg.

IP: .*
KLARINEČKO, kam jste věštbu poslala? Agnemana@seznam.cz
 
klarinecka
29.01.11
23:43
Reg. před 2016

aj pre zabika

na ďalšie otázky už neodpovedám, ospravedňujem sa každému, že veštbu už nedostane; sorry.

 
Anonymka :-)
30.01.11
07:32
Nereg.

IP: .*
Máš pravdu Klarinečko a naprosto tě chápu, víš o čem mluvíš.
Já teď toho lituji, že jsem vůbec nějaký dotazy zdarma zřídila.
Lidi jsou kolikrát nevděční a netaktní a chtěli by odpověď hned
 
zabika
30.01.11
15:27
Nereg.

IP: .*
... potvory
 
klarinecka
30.01.11
20:12
Reg. před 2016

Anonymka :-)

Viem o čom píšeš, máš moju podporu a si skvelá veštkyňa, čítam ťa ozaj stále, nedaj sa zneužívať; Viem že veštíš nezištne zdarma a ak by si potrebovala , napíš mi tu tvoj mal a spravím ti ako jedinej veštbu zdarma, aby si vedela, že dobrý ľudia ešte žijú... ... .papá

zabika

"kdo neskoro chodí, sám sebe škodí"
 
zabika
30.01.11
22:49
Nereg.

IP: .*
klarinecka niekto nesedi stale pred kompom ale chodi si zhanat pracu
 
klarinecka
30.01.11
23:21
Reg. před 2016

však sa hneď nepaprč a nejeduj, veštbu som ti sľubila ako prvej, sľub aj dodržím, veď hlavne o teba išlo a trochu som ťa chcela rozhýbať, po tých dvoch rokoch doma som ti chcela príspevkami " pridať trochu života do toho umierania!" a podarilo sa mi - a ty žiješ a už nepochybujem, že si prácu skoro nájdeš... papá ahojček.
 
klarinecka
30.01.11
23:31
Reg. před 2016

zabika

len mi tak uprimne napíš, kde nájdeš v nedeľu akú serióznu prácu ??? Že by si chchela dokladať tovar v Tescu alebo roznášať pivo v dákej krčme 4. cenovej ???? Máš na viac, o tom nepochybujem.
Tak ešte niečo: hľadaj aj na správnych miestach a neplýtvaj drahocennopu energiou, papá.
Neďeľa je čas ku kompu ako stvorený. Maj sa krásne. Treba si vedieť sily rozdeliť. NADARMO TEN PáN BOH NEDAL NEDEľU AKO ODDYCH.
 
klarinecka
30.01.11
23:37
Reg. před 2016

zabika

zo slušnosti som najstaršie remeslo na svete radšej nespomenula... - ešte to tak v nedeľu nájdeš - aby si na to hľadanie nebola sama.
 
zabika
31.01.11
09:51
Nereg.

IP: .*
joj nemusis hned urazat ze najstarsie remeslo v nakupnych centrach/nemyslim vykladanie tovaru v tescu/ ale v tych bocnych obchodikoch s oblecenim a inymi vecickami sa pracuje aj v nedelu...
Viem ze mam aj na viac ale este nemam dokoncenu vysoku niesom ani bc. tazko ma na serioznom mieste zamestnaju, neviem ani jazyky... nehovorim ze neskusam aj tam si davat ziadosti, ze nepozeram aj po takej praci ale spatna odpoved chyba... a uz aj to ma deprimuje ze ani za predavacku ma nechcu :-/ takze tak nejako v skratke... keby som mala len cakat na taku serioznu robotu mozno o dva roky by ma vzali... no co do vtedy? sediet doma zo zalozenymi rukami?
to radsej vezmem pracu predavacky alebo aj to dokladanie tovaru ked bude najhorsie. My sa uz chceme osamostatnit a nie byvat s rodicmi...
 
zabika
01.02.11
18:06
Nereg.

IP: .*
ak by bol niekto laskykotny... .freeteza@azet.sk velmi pekne dakujem... . dnes som uz nad tym vsetkym stratila nervy
 
zabika
03.02.11
10:02
Nereg.

IP: .*
DAKUJEM Klarinecka
 
klarinecka
03.02.11
15:02
Reg. před 2016

zabika

uvidíš, už bude oveľa, oveľa lepšie a to dnešným dňom, papá a maj sa pekne
 
Anonymka :-)
04.02.11
20:51
Nereg.

IP: .*
Ahoj Klarinecko,
děkuji moc za tvoji nabídku, velmi si ji vážím
 
zabika
05.02.11
19:39
Nereg.

IP: .*
zatial lepsie nieje len nam stupaju tlaky a nervozita... mam pocit ze explodujem
 
klarinecka
05.02.11
21:40
Reg. před 2016

zabika

želám veľa trpezlivosti, slniečka a lásky a peniažkov. Vydrž, do narodenín to nebude nič moc, ale potom to prelomíš, takže zatiaľ to pôjde pomaly.
 
zabika
05.02.11
22:58
Nereg.

IP: .*
do narodenin? ja som myslela ze do dvoch tyzdnov ako ste mi pisali v mailiku tak jooo ked uz som vydrzala vyse dvoch rokov 4 mesiace ma hadam nezabiju dam vediet
 
klarinecka
06.02.11
00:28
Reg. před 2016

zabika

vieš, milá zabi, cítim z teba veľký tlak "na pilu", takže vtedy veci stagnujú, preto som ti napísala tie narodeniny, aby si sa skludnila a prijala prirodzený vývoj a práve tým upokojením a prijatím tak, ako to je sa tie veci aj naozaj zrýchlia a bude to tie dva týždne, ako som ti napísala v mailíku !!!!!... .papá ... .dík, ak sa ozveš časom
 
Pipi333
21.02.11
13:45
Nereg.

IP: .*
Ahoj já bych potřebovala vědět kdy se už u nás doma zlepší finanční situace...
 
zabika
28.02.11
09:27
Nereg.

IP: .*
tlak na pilu nieje a nic sa aj tak nedeje, lepsie to nieje mozem povedat ze je to horsie aspon sme si kus pokecali...
 
Uživatel
22.03.14
10:58
Nereg.

IP: 83.208.213.*
klarinecko, jsi jenom ubohá lhářka!
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)