English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Paráček

Každá ženská musí mít nějakého mužského, protože nemůžeme jen tak obviňovat ze všeho špatného rovnou vládu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Preeklampsie v těhotenství

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Preeklampsie v těhotenství

maminkaeva
28.12.10
09:53
Nereg.

IP: .*
Prosím ,máte s tím někdo zkušenosti?Mám strach o svou dceru.
 
kelišová
28.12.10
10:24
Nereg.

IP: .*
Maminko evo , jestliže dcera chodí na pravidelné prohlídky k lékaři , nemusíte se ničeho bát .Na prohlídkách sestra pravidelně měří budoucím mamkám tlak , "ozkoumá " moč , prostě jsou pod dohledem ... .V porodnici se také vše kontroluje .
Jinak - ano - mám s tím osobní zkušenost .
Přeji ať se radujete z děťátka , ať už to bude holka a nebo kluk a Ať jsou oba zdraví.
 
maminkaeva
28.12.10
13:26
Nereg.

IP: .*
kelišová... právě ,že my žijeme v Britanii,zde nemají gynekologii vůbec.a jim je to jedno ,chodí se jen k asistence porodní,vůbec těhotné neprohlédnou... a do porodnice jen ,když odejde voda a nezajímá je to ,jestli rodí poprvé..je to hrůza zdravotnictví zde.Ona má již britské občanství..mám o ni strach... .děkuji za odpověd..
 
maminkasona
28.12.10
14:09
Nereg.

IP: .*
maminko evo, nemalujte certa ne zed, ona je rozumna holka, tak vi asi jak v te anglii to uz chodi a mozna i kdyby sem prijela ne celou dobu cekani miminka, memuselo by to zrovna dobre dopadnou. Pro vse vidite hned cerne... ..Potom sa to totiz i cernym stane... ..zmente uhel pohledu a miminko se narodi v pohode i tam.
 
evo
28.12.10
22:41
Nereg.

IP: .*
pomohou vam sedativa
 
maminkaeva
29.12.10
05:14
Nereg.

IP: .*
a Vám pomůže ,dostat pár přes pusu,ubožačko!
 
dalaraa
29.12.10
13:28
Reg. před 2016

I já mám osobní zkušenost s preeklampsii. Je to sice nebezpečné, ale není nezvládnutelná. Preeklampsie se objevuje u porodů častěji, než se o ní mluví. Porodní asistentky tohle dobře vědí, jsou školené a dokážou ji poznat. Je důležité, aby jsi se uklidnila a dokázala svoji dceru podpořit. Bude tě potřebovat i když těhotenství a porod bude probíhat normálně.
Jestli tě to uklidní, tak já v kartách nevidím žádný problém, který by měl nastat.
 
maminko v Anglii
29.12.10
17:06
Nereg.

IP: .*
ty katastroficke scenare jsou fakt na sedativa, nezobte se a dejte si je
 

anonym
29.12.10
23:14
Reg. před 2016

 
Theodor
30.12.10
09:47
Reg. před 2016

maminkaeve: xtheodor@seznam.cz jsem lékař.

Ve zkratce: je důležité hlídat základní oběhové parametry, mimo jiné krevní tlak, hladinu cukru, srdeční frekvenci. Vaše dcera nejspíše chodí General Practice, ten to zvládne. Pokud máte v ruce nějaké vyšetření lékařem v poslední době, dejte mi vědět. Jestli ne, zkuste zajistit změření krevního tlaku a hladiny cukru a srdeční frekvence.

Dcera se cítí nemocná?
 
Theodor
30.12.10
09:49
Reg. před 2016

pro ostatní políček: má li matka obavy o dítě, je to pochopitelné, takže pokud nemáte radu, zkuste si alespoň odpustit nemístné komenty, děkuji.
 
Merit
30.12.10
16:10
Reg. před 2016

Theo, konecne jsi dorazil :-D***tyblaho..


maminko evo.. ted uz ti poradi nekdo, kdo tomu rozumi a kdo i citi ;-))
ted jsi v tech nejlepsich rukach, co tu znam.. ;-)
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)