English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

prečo to tak vlastne je?

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

prečo to tak vlastne je?

succubes
21.06.10
17:14
Nereg.

IP: .*
ani neviem prečo to tu vlastne píšem.. ale možno mi niekto z vás múdrych osôb poradí :)

mám takmer 17 rokov a ešte stále nemám nič, čo by mi išlo.. ani nie tak išlo, ale proste v čom by som našla taký ten zmysel života.. :(
už v škôlke som nebola tá obľúbená ("nebudeme sa hrať s nikým kto, má sivé oči!") a tiahne sa to až doteraz... nie som ani najkrajšia (bolo jedno obdobie, keď som si aj prišla pekná, ale potom som kvôli zdravotnému stavu musela brať lieky a pribrala som, čiže sa mi aj ohľadne tohto zničilo sebavedomie..)
síce chodím na školu, ktorá je zameraná na umenie, no keď dostaneme zadanie, vôbec si nedôverujem a hľadám na iných stránkach ani nie že inšpirácie.. ale ako to, čo by som mohla zrobiť... proste nápady iných, nie to moje.. pripadám si strašne neistá, nič čo zrobím sa mi nezdá dobré..
predtým som aj kreslila celkom rada ale teraz som akoby vygumovaná.. :(
po škole chodím aj na hudobnú, no keďže som na začiatku nedostala dobrého učiteľa, tak nemám dobré základy, čiže neviem dobre čítať z nôt a nejak sa mi nedarí ani v tom hraní.. aj keď by som veľmi chcela aby mi to šlo...
a aj keď si poviem, že budem niečo robiť, proste celý deň len tak "prežijem"... nerobím takmer nič... :(
a vždy keď vidím niekoho, komu niečo dobre ide, v kútiku duše závidím... a napadá ma otázka, prečo aj ja nie som v niečom takto dobrá?.. :( prečo aj ja nemám niekoho s kým sa môžem takto smiať ako oni??...
 
dracizena
21.06.10
18:29
Nereg.

IP: .*
Succubes, nebuď smutná. Dnes teprve startuješ svou životní motorku a nejde Ti prostě chytnout na poprvé. Vyčkej, vše doženeš a mnohé i předjedeš, jednou poznáš o čem píši. Byla jsem na tom podobně, nic mi nešlo, oni byli někdo a já nic a dnes oni za mnou chodí a prosí mě, co a jak mají tvořit aby žili bez bolestí a potíží. Někdo odstartuje rychle a tak, že je jedničkou, ale každému jednou dojde palivo a pak jsou v koncích. Ptej se sama sebe, proč se svěřuješ na věštírně? Já Ti povím proč, protože právě že Ty si to palivo budeš jednou umět sama dolévat a to je směs, která zajišťuje člověku i zdravé stáří. Vydrž, jednou Tě čeká cesta zlatého paprsku. Zapiš si mou zvěst a jednou mi dáš za pravdu. Vím, že se toho dočkám a sleduj sny, ty Tě hodně budou posouvat z nesnází, protože si díky jim uvědomíš.A náš život je o uvědomění... Povedu Tě telepaticky, jen sleduj sebe uvnitř…zdravím Tě a neboj bude lépe…Každý to SVÉ DOLE prožívá v jiném období svého života. Buď ráda, že to TVÉ DOLE, je dnes ve Tvém mládí, hůře na tom jsou ty, kdo své DOLE prožívají ve stáří kdy se už hodně špatně rovnají. Ale rovnat se dá v každém věku a Ty se rovnáš jako mladý proutek a ten se srovná hravě…Ještě Ti povím, co Ti vzkazuje Tvůj Anděl***přesazuji Tě má schránko do jiného záhonu, až zakořeníš, volej si mě k pomoci druhým***
 
succubes
21.06.10
19:44
Nereg.

IP: .*
ďakujem :) veľmi si ma povzbudila :)
tvoju zvesť si zapíšem :)
len by ma zajímalo, vidíš anjelov? :) to musí byť úžasné :)
 
Theodor
21.06.10
19:55
Reg. před 2016

succubes: než začnu, můžu se tě zeptat na volbu nicku? Sukuby jsou démonické svůdkyně mužů... nebo andělé vášně, podle toho, jak se na to podíváš...

Snažím se chvíli vidět svět tvýma očima... cítit to tak jak ty... 17 let... subjektivně nehezká, ale plná touhy... nedoceněná sama sebou, přesto plná ambicí... závist, závist, závist... trn bolesti při pohledu na štěstí, které není tvé... smutek, když v noci posloucháš vlastní dech a neslyšíš dech partnera... .. já vidím depresi... možná už i depresi jako nemoc.

Nevím, co je potřeba udělat, možná začít na něčem pracovat... smyslem života může být i docela obyčejný cíl... Možná že právě tvé ambice (které si nepřipouštíš), jsou tvými okovy. Nejsi spokojená s postavou? Přibrala jsi kvůli lékům? (jakým??) V pořádku, s tím se dá ale něco dělat.. plavat, běhat, jezdit na kole... jíst střídmě... Proč to nejde, není vůle? nestojí ti ta odměna za to?

Hudba, špatný učitel, zase vina jinde? Možná... Víš, když mi bylo jako tobě, možná o ten rok méně... měl jsem pocit, že je celý svět proti mně... a vlastně jsem přitom byl jen já proti celému světu... Absolvoval jsem několik (7 - moje magické číslo) sezení u psychoterapeutky a můj svět se na vždy změnil... Zkus to taky...
 
succubes
21.06.10
20:05
Nereg.

IP: .*
tak to som nevedela.. nevedela som, pod akou prezývkou to napísať a niekde som to videla napísané, tak som zvolila toto... :( ale môžem si ho zmeniť :D

no, tie lieky, boli určené len pre dospelých ľudí a aj tak mi ich dali.. :( neviem ani presne na čo všetko to bolo..
viem, že sa to dá, ale ohľadne športu mám slabú výdrž.. mám astmu a vždy strašne lapám po dychu a dosť ma to odrádza :( ale bude to asi len tou slabou vôľou..

ja som už bola u rôznych ľudí, ale všetci mi prídu takí... nesympatickí.. neviem :( každý sa tvári ako keby vedel o čom hovorí, akoby chápal situáciu v mojej rodine, na koniec ešte pridajú ".. však je to tak?" a pritom to tak vôbec nie je...
a moja mama si už aj tak myslí, že je všetko v poriadku :( bolo by mi hlúpe prísť za ňou a povedať, že idem k neviem komu.. :( už aj tak má toho veľa.. :(

 
Maty
21.06.10
20:44
Nereg.

IP: .*
Ahoj succubes, myslím, že jsme se setkaly ve "Snech". Souhlasím s Theodorem. Tento věk, který nyní prožíváš, je mnohdy plný zmatků a nepochopení - skutečnost, kterou nám dosud rodiče a jiní rodinní příslušníci nějak přefiltrovávali, se nám v osobních zkušenostech zdá hrozná a všichni jsou minimálně divní. Tohle období jsem si taky prožila, a to přímo v bouřlivé formě nejbouřlivější.. Měla jsem tu smůlu, že jsem se nedokázala otevřít, protože jsem měla pocit, že někoho otravuji svými blbostmi..a tak jsem to v sobě dusila. Není to dobře a Tys udělal dobrý tah, že ses objevila na fóru.
Jestli Ti mohu něco skromně doporučit - přestaň se zabývat minulostí - odtud pochází ona nejistota. Jsi nejspíš velmi citlivá a cit k umění patří, tedy se zaměř na školu a na to, co se Ti na ni líbí. .." Jsi krásná taková, jaká jsi, nikoho a nic nenapodobuj".. Zkus ve své situaci najít vlastní originalitu .. namaluj své pocity, vymodeluj Smutek, Závist, Krásu, Okouzlení, zahrej (zazpívej) své tóny a potom zachyť melodii v notách (sama se nauč, umíš SAMA), ne protože musíš, ale protože chceš. Přeji Ti hodně trpělivosti, ať tohle období zvládneš..
 
succubes
21.06.10
21:17
Nereg.

IP: .*
áno asi áno, pridávala som tam jeden zo snov :)

ja to mám tiež tak, nerada sa zdôverujem, ale vo svojom okolí ani nemám komu, takže takto otravujem internet :)

skúsim to :) budú aj prázdniny, takže na to mám priestor... žiadna škola, more času, takmer žiaden program.. :)

a ešte aj popremýšľam nad zmenou toho nicku.. :D
 
dracizena
21.06.10
21:33
Nereg.

IP: .*
Succubes, mnozí vidí vnitřním viděním anděly i Ty je budeš vidět a skrze mnohé andělé mluví a mnozí jim ale uzavírají k sobě do mysli cestu a to pouhou kritikou druhého. Nekritizuj sebe ani jiného a tím se Ti otevřou telepatické cesty k Tvým andělům i k lidem i k zvířatům, i k broučkům i k přírodě. Pak budeš rozumět jazykem jasnozřivým. Máš na to a proto zvedni bradu a hodně si přej, přání Tě vyslyší...
 
dracizena
21.06.10
22:01
Nereg.

IP: .*
Succubes určitě nemáš proč si měnit nick. Každé písmeno drží jako svou vlajku anděl písmenkový a Tvá písmena nicku i celého jména v Tobě musí vibrovat určitou hudbu. Nickem jdou do našeho těla pomocní andělé a proto nic není náhoda jaké jméno si složíme, vše má smysl. A když se podíváme do Tvého nicku bez opakovaných písmen, tak máme SUCUBE a anděl vášně jak píše Theo je SUKUBY.
A když vyndáme písmena která jsou jiná a to je K+C a E+Y a složíme z nich slovo, tak máme slovo KECY a proto buď svá a stůj si za svým jménem a hodně pevně...
Theo, to není mířeno proti Tobě, prostě se učíme jak andělé k nám i mohou mluvit a že se nemáme nechávat ovlivňovat jmény jiných kultur, když dnes vibračně zvedáme i zapomenuté kultury i bájné světy... Proto ses o tom jménu zmínil, to aby skrze mě Anděl dal vyrozumění a proto zde dnes jsme v této sestavě...
 
Katarína
21.06.10
22:06
Reg. před 2016

Succubes: Z Tvojho príspevku ma oslovilo to, že máš pocit, že nevieš dobre čítať z not. Som učiteľka klavíru, určite by som Ti mohla poradiť, ak by to pre Teba bola doležitá vec /ak radu chceš, napíš kontakt, možeme to podrobnejšie prebrať v mailu/.
Podľa toho, ako sa mi to zatiaľ javí, mám pocit, že by si mala začať na čomkoľvek z toho, s čím si nespokojná, aktívne pracovať - i keď po troškách, ale pravidelne, aby si sa dostala do "aktívneho" stavu, rozpohybovať sa a potom uvidíš viac, časom. Už tým rozpohybovaním sa = aktivitou dostaneš svoje myšlienky na iné frekvencie a možeš zmeniť svoj pohľad na seba.
K poznámke Theodora - prehodím na češtinu: Pokud člověk dostane nevhodného učitele na naučení základů v čemkoliv, ovlivní to velmi další průběh učení, v klavíře to může být rozhodující... ..lze žáka "zadupat", zastavit, zabrzdit. Nemusí to být ze strany Succubes žádná výmluva ani deprese / v tomto bodě/, může to být prostý realismus.
Možná je potřeba pouze odpočinek - nečinnost o prázdninách, urovnání si myšlenek, co vlastně chceš, možná Ti to není zcela jasné - což se stává během celého života, nejen v mládí.
Nevidím žádný důvod pro poplach... ..čau
 

dracizena
21.06.10
22:16
Nereg.

IP: .*
Katarín souhlasím s Tebou, nejsou u Succubes žádné deprese, ale odeznívá i popubertální zóna a ta dělá v myslích dospívajících dětí kolikrát pořádnou paseku... .
 
Katarína
21.06.10
22:21
Reg. před 2016

 
Theodor
21.06.10
23:15
Reg. před 2016

Já vám nevím, nechci nikomu nic vnucovat, ale kdyby succubes byla tak šťastná a plná andělů světla, tak by sem stěží napsala to, co napsala.

Succubes: vůbec to nebylo myšleno tak, že bys měla měnit nick, to vůbec ne. Spíš mě zaujalo, co tě k tomu přivedlo... naše podvědomí pracuje stále... zkus si to někdy v sobě probrat.

Asthma patří do velké skupiny autoimunitních nemocí, které se zdají být odrazem určité formy autoagrese. Kdyby se ti jí podařilo zvládnout, jsem přesvědčen, že bys zmírnila i astma.

Nevím proč, ale nemohu se zbavit pocitu zvláštních těžkých okovů... jako by tvá osobnost byla spoutaná... jen nevím čím... vlastní morálkou? strachem? potřeboval bych s tebou asi víc mluvit, nevidím to jasně...

Pořád se mi v hlavě točí tvůj nick... teď ještě s tím, jak při vyslovení jeho významu ho chceš změnit... proč? Je to snad spící vášeň, co tě poutá? Jistě... Možná je čas jí vypustit ven...
 
Merit
22.06.10
02:15
Reg. před 2016

ahoj vsem :-)*
dam si k vam dymku miru.. :-)

succubes.. devce zlaty..jak te vedli doma..?.. vedli te moc..jestli ano..tu je mozna ten dopad.. jsi svobodna? citis se tak?

uz to, ze ti Theo vysvetlil tvuj nickname..a ty jsi ho chtela zmenit.. fakt mi to tak prijde.. protoze by to podle tebe bylo asi spatne? :-)
bejt vasniva?.. proc ne.. kdyz je clovek vasnivej a udela vse proto, aby ho to nezabilo :-) ..jeho i okoli :-) ..
mas chlapce??
to je zatim vse.. mej se krasne.. vy vsichni.. :-)
 
dracizena
22.06.10
13:07
Nereg.

IP: .*
Theo právě se duchovně staráme zde všichni o Succubes.
My nad ní přemýšlíme a každý jinak myšlenkou v ní a kolem ní tvoří a o to jde. Naše myšlenka se rozjela jako auto a tím otvíráme ty Boží vrata/jak se říká/, našim andělům kteří okamžitě tvoří, ale v nás všech jak jsme se zde sešli, nejenom v té holčině.
Každý má anděly, ale ne každý rozum jim nastínuje myšlenkou cestu, aby Anděl mohl v člověku tvořit a směrovat ho. Jsme to my lidé se svými anděly, kteří máme něco jako probouzet anděly druhým.
Já sleduji co Ti radí Tvůj anděl, že ji vidíš spoutanou. Ano, nese si z minulých životů toto trauma někým spoutaná a zavřená v samotě a dnes se tento děj v ní zrcadlí a my se musíme s ní pomyslně vrátit do toho spoutaného trauma času a svou představou ji osvobodit.
Nestačí říci, vidím Tě spoutanou a když to někomu řekneme, musíme se o něj postarávat abychom mu pouta rozdělali. Vyžadují andělé od nás jen filmovou představu a Anděl to zařídí, v té dané době někoho pošle ji osvobodit a takto i dodatečně zachraňujeme lidi v historii, kteří se rodí i do budoucna i do dneška. A když už v dnešku umíme opravovat i historii, tak jak si andělé žádají, tak to nemá chybu.
Učíme se každým momentem, tak jdi vizí Theo a osvoboď ji. Já zase vidím, že mě potkáváš a jsme na koních a svěřuješ se mi se svým záměrem a jdeme do kopky pro Succubes spolu a vidím, že jsme to zvládli.Bylo to hodně riskantní, ale protože jsme žili v době vroucné komunikace s Bohem, tak jsme viděli, že se nám osvobození zdaří a teď vnímej... zdařilo se nám proto, protože ten děj řídíme právě dnes a z místa fóra věštírny. Vypadá to jako nesmysl, ale ne, Anděl mi stále připomíná, že nesmysl je obal smyslu, asi jako ořech má obal pro své jádro... .A my jsme se tehdá zase rozešli a sešli až dnes a to zde!!!
A věř, že to není pohádka, nic není pohádkou, vše se děje jen v jiném časoprostoru který musíme čistit abychom i svou budoucnost měli jasnou. Když druhému řekneš, že má deprese, musíš ji čistit aspoň barevnými tvary od depresí. Nebo ji prostě pomyslně zabal do duhy v pestrých barvách atd... Tvoř i duchovně na druhém a tím se Ti pak nevrátí Tvá depka, Když netvoříš, Tvá depka za pomyslným rohem skovaná , pak by momalu lezla i na lidi u kterých ji sýčkuješ.Nechtěj být nákazou, ale čistící formou.
Máš Anděla když máš vidiny a cítění, ale energie rozházené v těle andělé rovnají dlouho a proto jeden druhého upozorňujeme na chyby které vlastně nejsou chybou, pouze uvědoměním si a takto se lidé posouvají do vědění jasnějšího a jasnějšího a to se všeobecně ví.
Cuccubes byla sem právěže Andělem vedena, abychom ji srovnali rozházené energie v těle aby jednou měla vědění. Vím to proto se ji všímám... jsem k tomuto účelu shůry vedena...
Každý člověk má anděla, který vlastní svůj léčivý paprsek a když je dáme dohromady, tak jsme pak léčivou formou která léčí více potíží najednou a jsme pak živelnou pomocí pro sebe i jiné. Proto radím, že se máme pomyslně držet za ruce a tím usnadňujeme andělům jejich činnost v tělech lidských. A naši andělé si budou nápomocni na věky i když se každý rozejdeme na jinou stranu i z věštírny.Vždy když si vzpomeneš na tento námi vytvořený lidský kruh, tak s ním budeš moci uzdravovat jiné i sebe. Asi moc mluvím, kdž jednou sami poznáte...

 
dracizena
22.06.10
13:13
Nereg.

IP: .*
Chtěla jsem říci-NAZDRAVÍ***
 
Maty
22.06.10
14:27
Nereg.

IP: .*
Kdokoliv může succubes poradit podle svých zážitků, pocitů, myšlenek a ona již sama posoudí, který názor ji něco dává a který už si někdy ověřila, že je pro ni nepotřebný. Nemyslím si, že by kdokoliv měl zasahovat přímo do jejího životaběhu (nějakým záměrným formováním), neboť proto je na světě, aby si našla své úkoly, poznala své chyby a hledala východiska - nikdo jiný nemá právo, neboť nežije její příběh. Tyto manipulace bych považovala za zbytečné a zastrašující, neboť člověk má pocit, že není svým pánem. A to není správné..
 
Maty
22.06.10
15:50
Nereg.

IP: .*
.. žádná výhružná prozvánění se skrytým číslem na mne neplatí, vím, odkud vítr vane.. jsem svobodný člověk pevný ve své víře a ta mne posiluje proti různým bludům.. takže - marná práce!
 
succubes
22.06.10
19:08
Nereg.

IP: .*
prečítala som si všetko a naozaj vám ďakujem za to, že ste si namňa našli čas... neodpíšem na všetko, v niektorých veciach sa trochu strácam, alebo neviem, čo by som napísala..

theodor: ako sa mi podarí zvládnuť tú autoagresu? aby sa mi tá astma zmiernila? :(

to, že ho zmením ma napadlo preto, lebo.. neviem, neprídem sa taká... aký je význam toho...

pre merit: doma ma neviedli veľa, skôr ma neviedli vôbec.. každý má u nás veľa vlastných problémov a tak si na to nenašli čas...
ja sa snažím skôr vždy prispôsobiť, vždy vyhovieť.. ale keďže je môj otec taký aký je, nedá sa mu vyhovieť, ničím zavďačiť (no už sa o to ani nesanžím)... bude zle, či je okno otvorené, alebo je zavrené (len taký jednoduchý príklad, nejde tu o okno :)..)

nie, nemám chlapca..

maty: prezvánanie?..
ale to asi nemyslela mne... no, neviem.. :)
 
Merit
22.06.10
20:11
Reg. před 2016

ahoj succubes :-) a ahoj vsem ostatnim :-)*
cituju:
pre merit: doma ma neviedli veľa, skôr ma neviedli vôbec.. každý má u nás veľa vlastných problémov a tak si na to nenašli čas...
ja sa snažím skôr vždy prispôsobiť, vždy vyhovieť.. ale keďže je môj otec taký aký je, nedá sa mu vyhovieť, ničím zavďačiť (no už sa o to ani nesanžím)... bude zle, či je okno otvorené, alebo je zavrené (len taký jednoduchý príklad, nejde tu o okno :)..)

nie, nemám chlapca..

takze devce.. mit v blizkosti cloveka, kterymu se nicim nezavdecis.. je tezky.. a kdyz se k tomu jeste nabali to, ze ho nas*** treba v praci, tak pak clovek, aby vzal roha :-) co? je tezky, kdyz ti lide sami nevedi co chteji.. to clovek musi dost prezvejkat, aby se z toho neposr** a to doslova :-).. vis co si z toho vezmi?
- nedelej to jednou tvym detem..
- je mozna dobre, ze na tebe meli vasi min casu, bylo by to asi jeste horsi..
- davej si bacha jednou pri vyberu partnera.. casto si vezmeme pravej opak.. a nebo to samy :-)) ...
ty se chces se vsema shodnout, kazdymu vyhovet? a kde jsi ty? kde je skutecna succubes? ;-) hm? ;-)
je to tvuj zivot.. v ramci moznosti zij pro sebe.. urvi si kus soukromi.. svoji cestu..
-tatinka mej rada takovyho jakej je.. on to "jinak neumi" a jestli se stara, chodi do prace, vydelava korunky, aby jste meli doma to co mate.. je to jeho projev lasky.. vis jaky to mel doma on?..

jestlize je ti 17let, vsechno mas pred sebou :-), celej zivot.. zij ho po svym.. v mezich, kdy nebudes ublizovat druhejm a nenechas ublizovat sobe.. kazdej si k tobe dovoli to, co mu dovolis jenom ty sama... (pokud nejde o naky nasili, agresivni chovani).. to je ten clovek pak spis nemocnej sam..
zapomen na to.. ze to ve skolce bylo tak ci onak.. ze ve skole.. ty sama taky nevis, zda jsi nekomu neublizila v zivote a treba o tom ten clovek taky jenom mlci a jako deti..nejsme jenom hodny, jsme i kruty.. a je to priprava na to co prijde :-).. az se jednou s nima budes potkavat a budete mit deti, se tomu zasmejete :-) .. co ja si vsechno jako mala musela vyslechnout..co ja se naprala s detma :-D.. nadavaly mi, kdyz jsem mela lepsi vysvedceni.. nebo mi slo neco lip pri telocviku.. proste jsme takovy.. ja jsem taky rozdala par ran.. odpust.. popros za odpusteni.. hotovo.. srovnano..i treba jenom tak.. pri svicce :-) .. ulevi se ti :-)
poprat se s minulosti.. co poprat, prijmout ty veci.. to je beh na dlouhou trat.. ja jsem zacala nedavno.. porad neco vylejza :-) .. ty jsi tu a je ti 17??? :-D .. holka to mas naskok.. jestli zacnes tedka neco resit.. jestli si tedka vyslapnes na tuhle svoji novou cestu.. je to parada... je tu velka nadeje... ze si i k sobe najdes chlapa.. kterej je taky stejne naladenej.. tohle se povede malokomu :-) .. vetsinou to tem druhejm pulkam vadi :-)) .. tohle tu je jinej svet.. ten nas :-)
mej se krasne.. nebud smutna.. maluj, hraj.. pust svy okovy.. ty nejsi svazana.. ty jsi "volna" :-) .. staci si to jenom uvedomit.. pustit se toho.. na cem lpime.. ty jsi proste svobodna :-).. tohle ti muzu poradit ja.. ostatni to muzou videt treba jinak.. pokazdy, kdyz mam blbou chvilku a mluvim s kamaradkou.. uvedomim si.. ze mi slouzej nohy.. voci..sluch.. ze si muzu jit ven, nakoupit.. a jdu po svych.. ze se pokocham tim, ze vidim stromy... oblohu.. ze nejsem pod mostem.. ze se muzu umyt! smarja.. ze tece voda.. vis jak je nekde lidem?.. daleko hur.. my se jeste mame krasne.. a ty taky :-)) pa ;-)

 
Maty
22.06.10
20:24
Nereg.

IP: .*
succubes, omlouvám se za tu správu (o prozvánění), ta samo neplatí Tobě, to jen tady éterem lítají někdy takové podivnosti. Díky Ti za pochopení ..
 
succubes
22.06.10
21:07
Nereg.

IP: .*
tak to je pravda... ale ja ho už nemám mať prečo rada... nechcem tu vypisovať všetko o tom, aký je.. ale do práce nechodí už asi.. neviem.. roky... strašne veľa pije a vždy keď príde domov je to všetko na mňa... a keď nie je nič, čo by namňa mohlo byť, aj tak niečo vytiahne.. je jedno ako je to absurdné... často sa s mamkou hádajú, ale nie tak ako ostatní, toto sú proste... ani neviem popísať, ako musí byť vymletý, lebo to čo on vytýka, ako argumentuje, kvôli čomu kričí... mám chuť sa rozkričať, aký je idiot, že to proste nedáva logiku a že keď za nič neplatí, len si tu tak prežíva, že sa na nás nemá čo povyšovať a tváriť sa, že je tu nejaký generál.. a ani nehovorím o tom aké dlhy narobil a robí stále.. :(
no už si to beriem menej k srdcu ako predtým.. vtedy som dosť často plakala... to, ako na mňa vždy kričal, aká som jebnu** krava a podobne, no proste niečo ako psychické týranie... ale neviem, či je to toto, asi nie.. nikdy sa mu nedívam do oči, ke´d n amňa vrieska, ani to nedokážem, mám vtedy pocit, že ma zabije... :(
raz len v duchu krútim hlavou nad hlúposťami, čo zo seba dokáže dostať a iunokedy mám z neho strašný strach..
vždy som ale ticho.. nijak proti nemu neargumentujem, pretože viem, že to nemá cenu.. je to potom len horšie, kričí ešte viac, ešte dlhšie je v izbe a mám len väčší strach a väčšie problémy... takže tam len stojím a počúvam, ako namňa nadáva, vrieska a trieska do vecí okolo.. :(
neviem presne aké to mal doma, ku mne bol jeho otec vždy dobrý, ale to k vnúčatám býva väčšina.. už milión krát som ale doma počúvala to, ako ho jeho otec bil a podobne a že mám byť rada, že on mňa nebije...

ale ja som si sľúbila, že toto ja proste nikdy robiť nebudem... keby sa zo mňa stalo toto, tak už fakt neviem...

ďakujem za to ostatné.. :) budem sa snažiť... :)

hej, vždy keď je mi najhoršie pomyslím si na toto... že koľko ľudí by ešte so mnou rado menilo... :(

maty: nemusíš sa ospravedlňovať :) chápem :)
 
Maty
22.06.10
21:35
Nereg.

IP: .*
succubes, neuvažovala jsi někdy, že by ses z domova odstěhovala, třeba k babičce nebo k tetě, máš-li? Jsi na osamostatnění ještě mlaďounká, ale žít v takovémto nepokoji .. Měla jsem podobné problémy se svým otcem, i když jsem byla v trošku jiné životní situaci, ale taky se nedalo domluvit. Úmyslně jsem se před ním schovávala, abychom se ani nepotkali, natož o něčem mluvili .. V 17 jsem odešla na podnájem (tenkrát v 70.letech to šlo, za 300,-Kčs měsíčně..), ale stejně jsem si ten strach a hrůzu nesla s sebou. Takže po této osobní zkušenosti si myslím, že v tomto stádiu už vztah s otcem asi nemůžeš zvládnout sama. Věřím, že by Ti momentálně nejlépe poradil Theodor (je lékař), protože má nejspíš přehled o možnostech různých terapií. Tvoje dušička potřebuje rozveselit, ale to se nestane, jestliže nenajde svůj klid. Pokud se sama rozhodneš jej požádat o pomoc, neboj, on je takový hodný doktor Bolíto a určitě Ti dobře poradí. Je to na Tobě..
 
succubes
22.06.10
21:52
Nereg.

IP: .*
no, odsťahovať... nechcela by som tu nechať mamu samú.. síce by tu ešte bol brat, ale prišlo by mi to tak, že ju v tom nechávam.. :( že ju "opúšťam"... neviem..
k babke chodím každý víkend, aby som s ním nemusela byť.. síce aj ona vie dosť nepríjemne komandovať a hovoriť veci, čo mi často ublížia, ale je to pre mňa stále lepšie ako byť s ním...
no neviem, či by to vlastne aj šlo, ísť k nej nastálo..
mama už dlho chce odísť niekde inde, no to sú stále len prázdne slová.. nikdy nič nerobí, stále dúfa, že to bude lepšie.. striedajú sa u nás totižto obdobia, kým sa to ešte dá vydržať a keď je to úplne neznesiteľné..

no, ak by mi chcel poradiť, bola by som len rada.. ale zrejme veľa možností ani nemám..
 
Theodor
22.06.10
22:49
Reg. před 2016

Astma: strach, snaha uzavřít se před životem; vyjádření odporu, nesouhlasu s něčím; vydírání, útěk před něčím, s čím se nemohu vyrovnat; nerovnováha mezi mocí a bezmocí; „nemohu promluvit“ a „ nedostává se mi vzduchu“ při konfrontaci s dominancí jiných lidí; touha po čistém vzduchu; potřeba povznést se nad něco, vznést se a odletět pryč; nedostatek vzduchu jako živlu; seberealizace, naučit se prosazovat, přijímat a vyjadřovat své myšlenky a pocity; naučit se komunikovat, otevírat se; vědomě uskutečnit sny vzlétající do výše; být sám pro sebe vším ve smyslu stačit sám sobě; uvolnit se a zbavit se pocitu strachu, úzkosti a odporu
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)