English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Preco mi umrel????

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Preco mi umrel????

Nestastna
08.03.10
11:37
Nereg.

IP: .*
Zdalo se mi ze na narozeniny me sestry urel muj pes. Za nedlouho slavila sestra narozeniny, ale to ja uz zapomnela na muj sen.. Verte nebo ne, muj pejsek opravdu zemrel na zastavu srdce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
 
DAR
14.03.10
18:27
Nereg.

IP: .*
Ahoj,
je to těžké, mám taky pejska a jsou mu teprve tři roky a nedokážu si to představit, až to jednou přijde. Věř, že dar je, že si ho mohla mít, že jste spolu byli a zažila jsi s ním úžasné chvíle. Tak jak je to se zvířátky, je to i s lidmi, přicházejí a odcházejí. Nebuď smutná, sen tě chtěl jen připravit na bolest, která měla přijít, určitě je mu lépe. Ozve se ti, věř mi a netrap se za něho, byl by z toho smutný. Neboj se, bude lépe. Pak se jen budeš usmívat vzpomínkou na něho. Hodně síly.
 
ajvy
23.04.10
02:02
Reg. před 2016

Kazdy jednou musi odejit,sotva co se narodime-umirame,samotne mne umrel pejsek a je 3 roky po smrti a stale na neho vzpominam,po case si koupis jineho.nebo ti nejake zviratko vleze do cesty,hodne lidem stvoji zkusenosti se nejake zviratko vratilo,nejak do cesty a pak koukali jak je podobne tomu.co jsi mela,on se ti vrati,mozna v pejskovi novem nebo jinem zviratku a nech ho odejit,poprej mu,at se ma v nebicku pekne,tyhle veci se stavaji a to je zivot,mej se pekne pa
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)