Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 18.8.2019
Svátek slaví Helena, zítra Ludvík.

Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Práce

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Práce

Pipáček
(20.03.19 / 23:59)
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat zda mi vyjde práce ve Švýcarsku a co mě tam čeká?Děkuji

Koník
(21.03.19 / 13:56)
Dobrý den, je třeba datum narození.

Pipáček
(22.03.19 / 07:59)
Dobrý den datum je 10.4.1987

Koník
(22.03.19 / 12:54)
Dobrý den,Jupiter který je teď ve Střelci je u Vas v konjunkci s nativním Saturnem, což dává velkou podporu praktičnosti a tím že je i konjunkce na Uran je tam velká schopnost využít energii, která přináší šance ke změnám, novým začátkům, takže to vypadá v tomhle směru dobře, nicméně tranzitní Saturn je v kvadratuře na Slunce a bude potřeba čelit i různým překážkám, které bude potřeba překonat a to vás velice posune dal.

Pipáček
(22.03.19 / 13:51)
Děkuji za odpověď, momentálně jsem zamestnana v Rakousku, ale vzhledem k okolnostem které nastaly jsem nucena resit po 7 letech nové místo, a prave přišla nabídka práce ve Švýcarsku jako OPR, nepočítám s tím ze to bude lehký začátek ale podle toho co píšete bych to měla zvládnout 😉 nastupovat bych měla až v srpnu 2019. Ještě se zeptám zda mě tam čeká i láska?

Koník
(22.03.19 / 14:00)
Dobrý den, hluboký vztah a seznámení v polovině Října, Aktivní Venuše, Pluto, Merkur.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)