English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

potratila som a splachla ma voda v tobogane

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

potratila som a splachla ma voda v tobogane

MonikaTapajuca
13.09.10
14:33
Nereg.

IP: .*
Zdravim, v poslednom case mavam zle sny. Zacalo to od dovolenky pri mori a odvtedy sa mi casto snivaju neprijemne sny. Dnes sa mi snivalo, ze do mna (asi) udrel blesk a ked som sa potom prebudila z bezvedomia, rodina mi povedala, ze som BOLA tehotna. Tato sprava ma prekvapila, pretoze som o tehotenstve nevedela a ked som pocula to: :"bola si tehotna" viac som to uz nerozoberala, pretoze mi doslo, ze som zrejme bola v prvom mesiaci a nasledkom toho uderu blesku som musela potratit. V inom sne sa mi nedavno snivalo, ze ma splachla voda v tobogane a ja som uviazla v jeho prostriedku. Sama si tieto neprijemne sny nedokazem vysvetlit, na obe situacie vo snoch som zareagovala mlcanim, pohladom do zeme a hladanim niecoho kdesi v sebe. Vedel by mi niekto pomoct s vykladom, alebo poradit, co mam robit, aby sa mi stale nesnivali take neprijemne veci?
 
Lékař 3.psych.kliniky
14.09.10
19:49
Nereg.

IP: .*
Vyhledejte psychiatra.
 
Maty
15.09.10
20:39
Nereg.

IP: .*
Ahoj Moniko,
v prvním snu - ve Tvém partnerském vztahu je to jinak, než si představuješ, ale jakobys neuměla udělat ten správný úsudek
druhý sen - snažíš se o citovost, citlivost, soucit, ale jsi netrpělivá a dostáváš se úplně jinam, než jsi původně zamýšlela..

.. popřemýšlej, jestli se mezi Tebou a partnerem během dovolené nebo těsně po ní neudála nějaká zásadní změna, možná přímo krize?
 
MonikaTapajuca
15.09.10
23:17
Nereg.

IP: .*
dakujem Maty, ja sa v snaroch a vykladoch absolutne nevyznam, neviem si to dat dokopy. vyklad druheho sna naozaj hovori pravdu, odkedy sa mi snival, stihla som si sama uvedomit, ze moja trpezlivost uz nie je to co bola kedysi a mala by som nieco na sebe zmenit. ale nad tym prvym snom, nad tym budem musiet asi este vela premyslat . este raz dakujem za pomoc!
 
Meduza Fless
20.09.10
21:05
Nereg.

IP: .*
Obidva sny spolu úzko súvisia a chcú Vám povedať,že absolutne neveríte vo svoje silné stránky,rozhodujete sa bez nejakého uváženia a preto Vaše plány a nádeje zlyhávajú.Rodina,ktorú spomínate sa Vám snaží dohovoriť,lenže u Vás dominujú city a pocity,nechávate sa nimi zmiasť natoľko,že sa niekedy môžte cítiť ako uväznená vo svojich citoch.Odporúčam viac trpezlivosti ako už bolo spomenuté,tým pádom sa automaticky začne pýtať aj rozum či to,čo chcete spraviť je správne,alebo nie .Rozhodnutie ale už bude na Vás... .Pomaly,systematicky sa dopracujete k lepšiemu a spokojnejšiemu životu,keď Váš život už nebude zmietaný citmi,vášňami,či pocitmi.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)