English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

poradi pomuze nekdo ?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

poradi pomuze nekdo ?

ivca.
16.10.17
13:12
Reg.16.10.17

Dobry den.Mela bych dotaz i problem,je to na delsi psani a nerada bych hned vse vychrlila,neni to prijemne ...
Ve zkratce (pokud mi budete vedet jak pomoci ci poradit)
V letosnim roce na jare se melo narodit me dceri dlouhoocekavane miminko.Bohuzel 3tydny pred porodem se omotala pupecni snura kolem krcku a miminko nam zemrelo.
Pak jsem zjistila ze dcera je prokleta,to spalo a tehotenstvim aktivovalo.Udelali jsme opatreni nechali udelat ritual zapalili ocistne svicky a vse bylo ok.
Pred par dny po tri noci sem mela sny o me matce(ta ucinila proklet)je jiz nekolik let po smrti. Ve snu mi telefonovala a ja odmitala jit za ni.Stale jsem kricela ze neprijdu.Pak rekla "tak prijdu ja" a byl konec hovoru. Druhy sen byl o tom,ze ji nejaka zena vymitala z naseho bytu. Treti sen ,mi nekdo rikal pouze hlas at jdu za otcem. (Take je po smrti)
Sla jsm za nim jen nevim zda co mi dal jsem si vzala nemohu si vybavit.
A dnes mi dcera rekla ze ceka miminko a me naskocila veta ze snu"tak prijdu ja"
Tak misto radosti mam strach a obavu. Myslite,ze poradite ? Dekuji
 
petr54
17.10.17
09:42
Reg. před 2016

Dobrý den.
Nejdříve se snažte zbavit strachu, ten má vždy velké oči.Ozvěte se mi na e.mail pet.54@protonmail.com a v emailu mi pošlete popis problému a datum narození Vaše a Vaší dcery, včetně místa a času .
Zdravím
Petr
 
petr54
17.10.17
09:42
Reg. před 2016

... com
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)