English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "poradi pomuze nekdo ?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

poradi pomuze nekdo ?

ivca.
16.10.17
13:12
Reg.16.10.17

Dobry den.Mela bych dotaz i problem,je to na delsi psani a nerada bych hned vse vychrlila,neni to prijemne ...
Ve zkratce (pokud mi budete vedet jak pomoci ci poradit)
V letosnim roce na jare se melo narodit me dceri dlouhoocekavane miminko.Bohuzel 3tydny pred porodem se omotala pupecni snura kolem krcku a miminko nam zemrelo.
Pak jsem zjistila ze dcera je prokleta,to spalo a tehotenstvim aktivovalo.Udelali jsme opatreni nechali udelat ritual zapalili ocistne svicky a vse bylo ok.
Pred par dny po tri noci sem mela sny o me matce(ta ucinila proklet)je jiz nekolik let po smrti. Ve snu mi telefonovala a ja odmitala jit za ni.Stale jsem kricela ze neprijdu.Pak rekla "tak prijdu ja" a byl konec hovoru. Druhy sen byl o tom,ze ji nejaka zena vymitala z naseho bytu. Treti sen ,mi nekdo rikal pouze hlas at jdu za otcem. (Take je po smrti)
Sla jsm za nim jen nevim zda co mi dal jsem si vzala nemohu si vybavit.
A dnes mi dcera rekla ze ceka miminko a me naskocila veta ze snu"tak prijdu ja"
Tak misto radosti mam strach a obavu. Myslite,ze poradite ? Dekuji
 
petr54
17.10.17
09:42
Reg. před 2016

Dobrý den.
Nejdříve se snažte zbavit strachu, ten má vždy velké oči.Ozvěte se mi na e.mail pet.54@protonmail.com a v emailu mi pošlete popis problému a datum narození Vaše a Vaší dcery, včetně místa a času .
Zdravím
Petr
 
petr54
17.10.17
09:42
Reg. před 2016

... com
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)