English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Talmud

Kdo si nevzal ženu, toho jako by byla jen půle.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pomoc pomoc pomoc

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Pomoc pomoc pomoc

Flora
11.12.10
10:52
Nereg.

IP: .*
Ahojte baby,
nemohli by ste mi prosim niekto pomoct?Mala som jedneho velmi dobreho kamosa,s ktorym sme boli casto v kontakte-vzdy sa ozyval on prvy... a zrazu,po case akoby utal,nic... vobec sa mi neozyva,sice je pravda,ze ani ja jemu,ale podla nasich zvyklosti bol on prvy(viem,ze to znie detinsky,ale je to tak)..ja som si na zivot bez neho zvykla,ale neviem co sa stalo a zrazu mi zacal tak chybat,ze mi je velmi tazko z toho... nemohli by ste mi pomoct s vasimi kartickami preco je to tak?... dakujem
 
Ahojky
11.12.10
23:52
Nereg.

IP: .*
Má lásku, ozve se až pak.
 
Flora
12.12.10
09:14
Nereg.

IP: .*
Ahojky Ahojky,
a mozem sa opytat,ci si vylozila karty alebo to hovoris na zaklade tvojej intuicie... ?
 
niekto
12.12.10
20:34
Nereg.

IP: .*
ahoj a preco mu nenapises ty sama? neriad sa kartami ale sama sebou
 
Flora
12.12.10
21:07
Nereg.

IP: .*
predtym nemal problem si so mnou pisat aj 5 hodin denne,vzdy sa ozval prvy..ja viem,ze zniem ako decko,ale... .tazko sa toto vysvetluje,kto to nepozna... ja viem,ze sa kartami netreba riadit,ja ich beriem skor ako poradny organ,ale chcela by som vediet,preco zrazu utalo..
 
niekto
12.12.10
23:28
Nereg.

IP: .*
pýtaš sa na nesprávnom mieste, to je celé, drahá.
 
Anonym
13.12.10
07:50
Nereg.

IP: .*
Akoby som čítala svoj problém,niekedy tým chlapom fakt nerozumiem.Ale ja to mám,že sa mi neozve len tak 2 dni a potom ho to prejde ...
 

Flora
13.12.10
10:28
Nereg.

IP: .*
niekto,nemyslim,ze sa pytam na nespravnom mieste..ja chcem vediet,co mu je,preco to takto je a nie ci sa mu mam ozvat... a chlappi tieto veci malokedy vysolia,takze tu je to "istejsie"
Anonym,to mas velmi dobre... dva dni..mi si nepiseme uz dva mesiace a predtym to bolo denno-denne aj niekolko hodin... ale asi kaslat na to...
 
Anonym
13.12.10
10:37
Nereg.

IP: .*
Neviem niečo v tom bude, skús sa ho na to rovno opýtať, možno prídeš na to,že ti za to trápenie vôbec nestojí ...
 
niekto
13.12.10
11:40
Nereg.

IP: .*
váš rozchod je definitínmy a nemenný, ty o tom dobre vieš, vieš aj to, že už dávno má inú ryšulku s ktorou je šťastný.
 
niekto
13.12.10
11:42
Nereg.

IP: .*
pravdu poznáš ty sama od začiatku, zavádzaš nás tu, to je celé... nemá ťa kto poľutovať a ty to ozaj tak moc potrebuješ??????
 
Flora
13.12.10
12:22
Nereg.

IP: .*
akoze prepac niekto,si uplne mimo... ja vobec nepotrebujem lutovat... citaj poriadne,KAMARAT,cize ziadny rozchod... a nech ma koho chce,ved ja ho chcem za kamarata... neviem co som ti spravila,ale prosim ta reaguj adekvatne a neskac tu do mna
 
niekto
13.12.10
12:26
Nereg.

IP: .*
takže ty ho CHCEŠ, ale on nie je hračka vo výklade, uvedom sa; všetko ti už bolo napísané;
 
Maty
13.12.10
12:34
Nereg.

IP: .*
Ahoj Flora,
víš určitě, že on si nedělal nějaké naděje, že by kamarádství mohlo přerůst ve vztah? Když muž je schopen s dívkou (ženou) komunikovat i 5 hodin, to už něco znamená.. nejspíš to vzdal, protože neviděl žádný vývoj (?) .. to je ale jen můj postřeh z toho, cos napsala
 
Merit
13.12.10
13:26
Reg. před 2016

ahoj vsem :-)
slecno Floro :-), pravdive..
- mate jeho mailovou adresu? psala jste mu? odpovida?
- mate na nej icq, skype (ci jiny komunikator)? odpovida?
- mate jeho telefon? volala jste mu? bere vam ho?
... ... docela rada si prectu odpovedi.. :-)
mejte se fajn :-)
 
Flora
13.12.10
15:08
Nereg.

IP: .*
no... na poniektore osoby zjavne je zbytocne reagovat...
Maty,myslim,ze to z jeho strany bolo len o kamaratstve... velmi nepripustam,ze by islo o viac... lebo keby on bol chcel(a viem,ze je taky,ze si ide za svojim),tak by sa ozval... asi
Merit,my aj ked sa pozname nazivo,boli sme vacsinou v internetovom spojeni,takze poznam vsetky jeho maily,icq,atd... .okrem telefonu,to nemam... on v poslednom case ani na tieto komunikatory nechodi a ked ano,tak si nepiseme...
 
niekto
13.12.10
15:17
Nereg.

IP: .*
takže žiarliš, lebo vidíš, že si píše s inými; sleduješ ho, nedáš mu dýchať... .
 
Flora
13.12.10
16:00
Nereg.

IP: .*
niekto,to vobec nie je pravda... ale ty vies...
 
Stellla
13.12.10
16:28
Nereg.

IP: .*
Mně z toho vyplývá, že má myšlenky jinde a je zaměstnán někým jiným.Ale pokud jste kamarádi, tak nechápu, že se ho nezeptáš sama, jak se má.Píšeš, že se ti vždy ozýval první, tak nevidím nic divného, když se ozveš projednou ty, ale pokud nemá potřebu s tebou navazovat kontakt, moc dobré to pro tebe nebude...
 
niekto
13.12.10
16:53
Nereg.

IP: .*
Floro: pýtaš sa na nesprávnom mieste, to je celé, drahá. Ani kartám neveríš, nehovoria, čo chceš počuť... komu neni rady, tomu neni pomoci
 
Flora
13.12.10
17:24
Nereg.

IP: .*
Stella,ved to je ten problem,ze neviem,ci nema cas alebo sa so mnou uz bavit nechce... a vies ake je rypat sa niekam,kde o teba nestoja...
Merit,
v prvom rade dakujem za taky obsiahly prispevok..samozrejme,ze nie som urazena,nemam byt cim ... no hovorila som,ze sa pozname len z videnia,ale na nete sme boli velki kamosi... cize u nas nejake stretko alebo ist na kafe vypadava... nechodili sme von ani ako kamosi a ako toto cudne kamaratstvo... vies co myslim..len to mi este vysvetli,ze ako si myslela toto:to, ze se veci maji jinak, na to me privedlo to, ze psat musel vzdy on jako prvni.. PROC? a to nezavani tim, ze by to bylo detinsky :-), co?
to je to podstatny ;-)..protoze mezi prateli to takhle opravdu Floro nechodi.. jsou si rovni :-)..
ze sme si neboli rovni?..tak potom co sme si boli? ..vazne dakujem za tvoju pomoc...
 
Merit
14.12.10
10:06
Reg. před 2016

Floro ahoj :-)
proc musel psat vzdy ON jako prvni?
kdo to pravidlo nastavil jako prvni????
proc to neudelas ty?
proc je pro tebe tak tezky ho na to kafe pozvat? :-)
co ti v tom brani???
co by se mohlo stat???

odpovez :-), cus :-)
 
Flora
14.12.10
16:07
Nereg.

IP: .*
Merit,neviem preco... proste to tak bolo... on zacal prvykrat,aj dalej v tom pokracoval,jednoducho sa z toho stal zvyk a ja som spohodlnela..asi sme to nastavili nejak obaja..to s tym kafe... my ked sme sa kontaktovali,tak sme vobec neriesili,ci pojdeme niekam spolu von,ci nie..vtedy by to este mohlo byt patricne..ale ked sa nebavime dost dlhu dobu,tak by bolo podla mna kus odveci len tak ho zavolat von... inak..dakujem za psychopradnu
 
Merit
14.12.10
17:04
Reg. před 2016

Floro, devce, delej jak myslis.. to je "hrdost", tu je zbytecna?
je to tvuj zivot, ty jsi nedostala odpoved, neco skoncilo?
co je vhodne a co neni vhodne?, proc na tom tak lpis?..
jestli neco udelat CHCES... na takovyhle veci, se neohlizej ;-).

uz te nebudu trapit.. mej se krasne, pa :-*)

 
Flora
14.12.10
17:43
Nereg.

IP: .*
ved ma netrapis ..no..ved nieco s tym speciem vari... dakujem
 
niekto
14.12.10
19:59
Nereg.

IP: .*
Floro, Floro... ..

ty sama najlepšie vieš: konečne nemá stíhačku, preto sa nemôžeš ozvať
 
niekto-ale prvy prispevok
14.12.10
20:19
Nereg.

IP: .*
Ahoj Flora, ja som ti pisala ako prva pod nickom niekto, staci ked si vsimnes, ze som nepouzivala intepunkcne znamienka... Skus sa mu len tak sama ozvat, proste sa spytaj, ako sa ma, ze ti chyba netovy kamarat... aspon budes vediet na com si, ze si sa mu sama ozvala a ked ti neodpise, z toho plynie, ze ten clovek nemal tvojom zivote nejaky zvlastny vyznam..
 
Flora
14.12.10
21:00
Nereg.

IP: .*
original niekto
..urcite vyuzijem nadchadzajuce sviatky na gratulaciu ..dakujem pekne za radu
 
Auriella
19.12.10
20:23
Nereg.

IP: .*
Ahoj Flora
čítala som tvoj príspevok a ja si myslím, že niečo sa stať muselo pokial z ničoho nič prerušil s tebou kontakt, predsa bezdôvodne by to nerobil pokial ste si boli blízky a boli zvyknutý byť dennodenne v kontakte... (avšak priatelstvo založené najmä na internetovej komunikacii neviem či sa dá nazvať až takým naozajstným priatelstvom... hmm)

Ja na všetko idem vylučovacou metodou, a poznám, aké to je ked niečo ostane nevyriešené bez odpovede.Nič nieje horšie niekedy by len ta odpoved stačila!:-)

Prvé čo ma napadlo po prečitani tvojho prispevku ako tu už bolo spomenuté , či nemá priatelku a preto sa prestal ozývať- či už z vlastnej vôle ,alebo vôle priatelky... .Mne sa už viackrát stalo, že kamarat so mnou prerušil kontakty pretože mal žiarlivu priatelku. Možno aj preto už chodi pomenej na tieto všetky tieto komunikátory..

- alebo jednoducho nemal čas z rôznych možných dôvodov a po dlhšej dobe obojstranného neozývania sa mu už bolo blbe kontaktovať ťa... .

Dalej možno ho predsa len prestalo baviť písať ako prvý a povedal si, že prečo mu nemôžeš napísať raz TY ako tá prvá...
Alebo si pre neho nebola až taka dôležitá ako si si myslela:-((... .

každopádne ja by som to urobila, napisala by som mu ako prvá kedže by mi to sustavne vrtalo v hlave... ... .. nejakým jemným nevtieravým spôsobom . Možno by som ani nerozoberala prečo sa kto komu neozýval, len by som začala , že ako sa má, čo ma nove a popriala krásne vianočne sviatky:-) Nemožeš nič stratiť, pokial nebude mať záujem jednoducho neodpíše uff to som sa zase rozpísala
 
achjooooo
26.12.10
12:56
Nereg.

IP: .*
 
kylisa
30.12.10
23:25
Reg. před 2016

pomoc mam takovy velky problem s přítelem, nebaví nast sexuální život tak sme si řekli že si najdme nekoho jineho jen ale na ten sex no a on si nasel hend jednu holku ale ta holka mu kadyz den pise vola chodí polu na diskoteky a tak a kdyz sem s ho ptala jeslii zamiloval tak mi říka že ne že to je jen kamoška na sex,že jí ma ráad ,al laska to pry neni tu už pry cítí kemně ale mě připdá že mi jen neche ubližit aze ji ma opravdu vic rad jen jako kamosku na ten sex proím poradte mi co sitm mám dělat moc toho kluka miluju :(
 
Ve.and.Nika
16.01.11
10:40
Nereg.

IP: .*
Nabízím výklad karet zdarma.Potřebuji k tomu vědět otázku a jméno tazatele.
V případě zájmu se ozvěte na veronikabenesova@email.cz
 
žanda0198
19.01.11
20:43
Nereg.

IP: .*
byla jsem asi před půl rokem u kartářky Jany v dědince u Bystřice nad Pernštějnem na Vysočině a zatím se mi většina věcí plní. Uvidím, jak to půjde dál. Dala jsem ji 300 kč ale o částku si neřekla. je moc milá, takže doporučuju dalším tel 722 740 857.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)