English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

peklo v práci

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

peklo v práci

Marjánka
01.04.14
17:36
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Ahoj, nastoupila jsem do práce po mateřské a zpočátku se vše jevilo jako dobré, měla jsem tam dokonce "kamarádku", jenže tou to právě vše začalo, naprosté peklo, stačila jedna hádka, bránila jsem se před jejím rýpáním, že dělám některé věci špatně.Pak řekla - neřeš to už.Jenže já neřešila, myslela jsem si , že jedna hádka ještě skoro o blbosti bude smazána a ona mě postupně začala u všech kolegyň očerňovat a ponižovat.Pak mě pomlouvala jaká že jsem ošklivá a zlá tedy tělesně a duševně taky.
nevím, co mám dělat, protože jsem chtěla pryč, ale nebylo mi umožněno a práci bohužel potřebuji.Odejít není kam, vydělávám dost, na ženu, ale psychika trpí.jsem sama a ani se pomalu nemůžu nikomu svěřit, v práci se bojím, už nevěřím nikomu, ostatní jí vše donesou i to co není pravda... .
proč jsem si to vysloužila?
pravdou je, že jsem moc submisivní, pak jsem se nebránila a ona toho absolutně využila, asi jsem ji neprohlédla, zakazuje i ostaním se se mnou bavit, průměrný věk u nás v práci je 40let a výše, ale občas si připadám jako ve školce... .
Marjánka
 
Camie
02.04.14
11:43
Reg. před 2016

... Marjánko já bych to řešila přes vedoucího. A to tak, že bych mu doručila mail, dopis, že mám potíže s kolegyní a chtěla bych ho jako mediátora(důležité slovo) v našem sporu. Stejný dopis bych pak doručila i té kolegyni. Pokud je vedoucí alespoň trochu k něčemu, pomůže s vyřešením. Pokud by to nepomohlo, klidně bych zvážila i oslovení mediační služby.
 
Marjánka
02.04.14
18:37
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Ahoj Camie, díky za odpověď, já už to přes vedoucího řešila, bylo mi řečeno, že mám vyčkat, zda-li se to nezlepší, na mé naléhání, že je situace svízelná jsem dostala otázku,jestli nejsem příliš vztahovačná.Teď jsem tam byla opět a opět jsem dávala žádost o přeložení... .mám vyčkat... .
 
nezabudka
02.04.14
23:09
Reg. před 2016

Krasny vecer Marjanka,myslim ,ze to nestoji za to vyckavat ,ja viem ,ze sa praca tazko zhana ,bola som v Cechach cez 8 rokov ,ale nestoji za to sa nechat ponizovat ,trpi tym psychika neskutocne a clovek straca sam seba ,neveri si a podcenuje a ponizuje sa ,je to na dlhe roky potom ,kym sa z toho dostane ,ak sa dostane ,bezte prec ,pozbierajte silu ,tie hlupe stvorenia ,ktore sa nedokazu inac zviditelnit ,len cez niekoho ,tym ,ze ho ponizuju Vam predsa nestoja za to ,ste uzasny cloviecik a urcite dost silna,aby ste to dokazali spravit pre seba ,nie koli nim.Drzim palceky .Prajem krasny vecer.
 
Merit
03.04.14
22:33
Reg. před 2016

ahoj Marjanko :-), nezlob se, ze se tlemim :-D))))))))))))
my zensky jsme mrchy mazany, intrikarky, drbny :-D .. je NAS dost!
a bohuzel, nekdy tyto "vlastnosti a zpusoby chovani" vidim i u vyjimecneho procenta muzu! .. moc jich neni :-D, ale taky jsou takovi, tem rikam "naseptavaci", to slovo jsem od nekoho slysela, sedi jako prdel na mise :-)

ta tva kamaradka+kolegyne v jednom, to je holt proste nejaka vase lekce mezi vami .. mezi vsemi tam :-) ..
a dnes je to i bezne, receno pozemsky :-)
kdyz jsem toto radila jedne pani, co bude nasledovat, uverila mi to a ten clovek ji zmizel ze zivota, mne se to udalo taky .. takze to posilam jenom dal :-)

nacit se celou svou bytosti .. na to, ze ta ZENA ve tve realite uz neni, nebo na to, "ze tva realita je .." a to si dopln a prozij, s respektem ke vsem zucastnenym, preci ji neprejes, aby ji prejelo auto :-D .. proste at je jinde a muze se taky stat, ze ty budes nejde jinde :-) ..
a oni si tam dohraji svoje pribehy ..


nekdo vnima submisivni lidi, jako debily .. delaji si s nimi co chteji, casto jim sub. jedinci slouzej, ze?! ;-) .. a pak, dostavaji jeste sodu :-) .. byt submisivni, to si clovek muze dovolit vedle nekoho, kdo je UZ zralej a nebo tam kraci, kdo ma srdce atp.
vedome "neublizit" a stat nejak pri vas, at mate zivot nejak peknej, at si uvedomite jednou i tu svou silu a pokud to tak ma bejt, bude to tak, nebo se nam mozna nekdo i tak obetuje?! ze na to dojizdi ..
ale stejne si myslim, ze v tento cas, by clovek v sobe tu silu, Bozskou silu najit mel :-) .. a tu submisivitu si nechat na "doma" :-)

jestli je tvuj vedouci muzskej, no tak ho tyhle veci moc zajimat nebudou, normalni chlap prasti i dverma a radeji bere čápa(utece):-D!
mezi zenskymi neni radno "soudit" .. a takova baba jedovata dokaze i nadhodit "buhvi, jestli ti dva spolu neco nemaji" :-D ..
znas to, ne? :-)

ta tvoje kamoska ma proste male sebevedomi, je v podstate nestastna, jestli se nekdo na nekom potrebuje "ukajet", poukazovat na jeho chyby za JEHO zady, nerekne mu to do oci atd.. je to "prizdisracsky chovani" a to pisu se vsim respektem k te pani :-)
kdyby byla se sebou srovnana, kdyby se treba TEBOU necitila ohrozena? nechovala by se tak :-)
ten, kdo chce za KAZDOU cenu vynikat .. ma PROBLEM :-) ..
normalni clovek "vi co ma delat" a v podstate potrebuje sefa jenom na to, aby plynul nejak chod "planovane" a firma jela :-)
normalni clovek si udela svy a treba rychle a jeste se zepta druhyho "nechces pichnout?" :-) .. a lidi si to oplacej :-)
dnesni "kapitalisticky" system toto vytesnil :-) .. vnesl mezi lidi i kus nevrazivosti :-) a lidi to i prijmuli ..
to tvou kamosku ani system nesoudim, KAZDY se na tom podilime i kdyz si to priznat je ofuk :-) ..
viz. kvantova fyzika .. (energie a sila myslenek) .. kdyz o srackach premyslime, pak je i zijeme .. kdyz se nad ne povzneseme, opustej nas:-) .. nemusime to brat skrze kvantovou fyziku, muzeme to brat pres Lasku a Srdce :-) .. vsak jak rika Marian Kuffa (farar), dosli jsme sem zmaturovat z Lasky :-) a bud odmaturujeme a nebo ne :-D ..

takze JI mej rada dal .. jestli to pujde, mej svou realitu a tvor si ji .. bude takova, jako bude tvoje nastaveni :-)
ano,prijdou i zkousky, dokud nejsme pevni :-) .. tak pevni, ze nas pochybeni nedostane :-) ..

ber me s nadhledem .. nemusis me brat .. je to tvuj zivot a ja ho za tebe zit nemuzu :-) .. hledej odpovedi uvnitr sebe, tam sidli BUH :-), on ti odpovi :-) .. mas svou cestu, svuj zivot a kazda rada muze bejt marna a nebo si z toho cucnes "neceho", co te posune dal :-)
hlavne se nelituj, nebo jenom chvilu, litost je spatna ..
najdi svou silu :-)! .. otevri srdce, pros, modli se, Buh od tebe neni oddelen :-) a neverim tomu, ze by ti melo byt tezko :-)
ber to jako lekci :-) ..

i tu bud obezretna a i ohledne me same :-) .. salamounovo lejno jsem nepojedla :-), vsude jsem nebyla a vse nevim :-)) ..
a nekteri si tu na to casto hraji .. a to submisivnim lidem hrozi "ovčení" .. bacha na to Marjanko :-)
vestirna je vicemene anarchistickym doupetem :-D)) ..
a vybrat si MUSIS jenom TY sama .. :-)

mej se krasne .. hodne stesti :-) .. cus!:-)

 
Camie
04.04.14
20:19
Reg. před 2016

... Marjánko, proto jsem psala, abys po něm chtěla, aby vystupoval jako mediátor, abyste si to s kolegyní vyříkaly a nakonec dojednaly nějakou dohodu. Ono je od vedoucích velmi alibistické, že mávnou rukou a řeknou si "ženský, ať se klidně sežerou, jen ať mi daj pokoj", ale i on/ona si musí uvědomit, že vedoucí není jen tak a osobní spory musí řešit taky.

Nevím, jestli Ty sama chceš přeložit, jestli ta nová práce Tě bude taky tak bavit, nebo je to z nouze ctnost, ale pokud už Ti dovedla znepříjemnit život jednou, může to udělat klidně znova. Merit má pravdu v jedné věci - my ženský jsme svině.

Ale na druhou stranu si myslím, že až tak submisivní nejsi, protože to by jsi neřešila s vedoucím. Takže to opravdu moc chválím - jsi dobrá, že jsi to udělala.
 
Marjánka
07.04.14
18:50
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Merit - moc děkuji za odpověď Merit, neboj , přejetí autem jí nepřeji, ale přeju jí ze srdce, aby poznala jaké to je na vlastní kůži, když Tě někdo, komu důvěřuješ zradí a pošlape Tvojí důstojnost i čest, dokonale tě rozhodí a pěkně přileje olej do ohně, když může.Ať pozná jaký to je.Ona vlastně pomlouvá všechny okolo, všichni jsou hnusní a zlí, nepřející, chybující, jen ona je asi ta dokonalá, taky pěkně donáší panu vedoucímu, je s ním zadobře a tak si myslí, že může víc než ostatní... .Možná vím, kde je ten zakopaný pes, ona již dlouho nemá chlapa a asi by ho potřebovala jako sůl... ..Některý ženský dokážou žít bez chlapa, ale ona jistě ten typ není... .
Částečně jsem se s tím vyrovnala, beru to tak, že nemusím sedět každýmu a každý může mít na mě jiný názor, ale ono vodsud podsud...
Taky jsem byla v práci asi moc akční a to asi taky vadilo... .
Teď si opravdu říkám, že ona mizí z mojí reality, není tam a doufám...
Možná že mám najít tu božskou sílu uvnitř mě , jenže je to dost těžký, celý život mě někdo usměrňoval, nejdříve rodiče,vychovatele, učitelé, a jen jak jsem se projevila jinak tak následoval trest, řeči nesmíš se bránit , bráchovi, kterej mě měl za fackovacího panáka, nesmíš být zlá... ..a prostě tak... .a pak bych najednou chtěla být jiná ... já chci,ale jde to pomalu... .ono vlastně i doma neřeknu skoro svůj názor jen abych měla klid od muže... .
 

Marjánka
07.04.14
19:05
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Camie - děkuji Camie za odpověď a za pochvalu,to jsem sebrala veškerou mou odvahu a šla jsem tam,ale pak to právě bylo ještě horší, neboť vedoucí to s dotyčnou řešil formou domluvy a ona se vlastně dověděla,jakpa to je.Nikdo by mi ani nevěřil, co mi prováděla a ti, co u toho byli nic nepoví, sami jsou rádi, že mají klid.
Proto si myslím, že otevřený dialog mezi námi dvěma je fantazie a k ničemu by to ani nevedlo, ona si stojí na svém, že ona nic a já se jí nehodlám za její otřesné chování ještě omlouvat, což by ona chtěla.
Nové místo v stejné práci- na práci horší, větší zodpovědnost, ale lepší kolektiv, i když mě naivita už přechází a uvědomuji si, že všude může být někdo, kdo Ti znepříjemní život... chci to alespoň zkusit... .
 
roznovka
07.04.14
23:08
Nereg.

IP: 46.13.156.*
Marjánko, u Tebe je vidět důvěra v lidi, ale až naivní důvěra a každý není hodný a milý a kamarádský. Je nutné si držet odstup, nesvěřovat se se svým soukromím.Já sama jsem, na to taky párkrát dojela na svoji naivitu a důvěřivost.
Právě už tím, že se svěříš, tak toho ten druhý zneužije a roznese dál a ještě si k tomu i něco přidá. Takový člověk závidí, je falešný nevěřit mu nic. A jak z toho pryč ? Buď přes nadřízeného v práci, anebo mimo pracoviště si tu osobu někde vyhledám a sama si ji podám ať už slovně nebo nasadit i tvrdší kalibr.
 
Merit
08.04.14
11:22
Reg. před 2016

Marjanko, myslim si, ze jsi na dobre ceste :-) ..
drzim ti palce :-) pa

 
pastelka
26.04.14
23:00
Reg. před 2016

Reaguji na peklo v práci Marjánky.
Zažila jsem to také a z bývalé skoro kamarádky se stal nepřitel,nenávistný člověk.Buzerace každý den, závist a zloba.Prosba u šéfové o pomoc dopadla tak, že jsem špatná byla já. Kolegyně to dohnala tak daleko, že jsem byla propuštěna pro nadbytečnost a bylo mně vysvětleno, jak špatně pracuju a myslím si,že jsem ze všech nejlepší a to vše 8 měsíců před důchodem. Nikdy jsem nevyvolávala konflikty a každému pomohla. S počítačem neuměl nikdo tak jako já a ráda jsem jim vše vysvětlila a pak mi řekla šéfová, že mi práce na Pc trvá 3x tak dlouho, než kolegyním.Pracovala jsem tam 34 let.Nikdy jsem se neuměla hádat ani se bránit, tak jsem mlčky odešla.Je to rok a do teď mám sny o bývalé práci, v noci křičím,co jsem neřekla nahlas.
A po těch 34 letech, je to pro mne velká křivda.Že tam panovaly šéfové oblíbenkyně,jsem věděla a já to nebyla.Tu práci jsem měla ráda.
Marjánko odejděte včas, vše vás to poznamená.Lépe méně peněz a klid na práci. Dotáhla to tak daleko, že mne v jiné práci nepřijali i když byli rádi, že k nim nastoupím.Pomluvila mne všude.
Snažím se s tím netrápit,ale podvědomí to drží pevně. Stačilo potkat bývalou šéfovou a už jsem dvě noci za sebou měla sny o práci. Děsivé a stále o tom, jak křičím to co jsem ani nevyslovila, když jsem měla.
Není dobré mlčet, pak to ve vás zůstane.Já to jinak neuměla a vy myslím jste na tom stejně.
Držím vám palce.
 
Marjánka
28.04.14
11:47
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Moc děkuji pastelko za Tvůj příběh, ano, v mnohém se shoduje, nerada se hádám, spíš to neumím, říci , co se mě nelíbí, jsem ticho, teď čekám na přeložení jinam, ale začínám mít somatické obtíže, bolesti žaludku jen pomyslím na kolegyně v práci a přijdou obavy, co na mě zase vymyslí, na čem mě dostanou, a oni si počkají, a dostanou mne na blbosti , slovíčkaření, fakt cítím též nenávist z nich a ve mě je jen hořkost a neprojevený vztek, ano vedoucí nic nevidí, spíše je na jejich straně, jsou to jeho oblíbenkyně a kamarádky... .chodí s nimi pařit a tam se asi dozví dost... ..
jinask už je to ve mě a jen to tak nezmizí, už nemůžu důvěřovat každému, jsem sama a asi sama taky zůstanu, kamarádku si tam hledat nebudu... .Asi se ještě půjdu zeptat, kdy mne dají na to jiné místo... ..
 
Marjánka
03.05.15
18:15
Nereg.

IP: 37.188.131.*
Ahoj všichni, jsem již 6 měsíců na jiném místě, musela jsem se rozhodnout ze dne na den a jsem tomu ráda.Ano, horší místo, těžší práce, ale kolektiv je úplně jiný.Sem tam jsou tu také třenice,jenže úplně jiné.Nikdo se tu neponižuje, nehází se tu pomyslné kudly do zad.
A na mém minulém pracovišti, se našel jiný obětní beránek místo mne, další slabý článek, jež je třeba vytěsnit, článek , který věřil, jak je ona osoba bezúhonná a super.tak teď to má, líčí se na ní pasti, aby měla zle.
Přeji všem, aby měli krásné a urovnané vztahy na pracovišti i doma.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)