Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 23.9.2019
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír.

Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Pani Sien, ďakujem

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Pani Sien, ďakujem

michaela27
(02.02.19 / 16:30)
Dobrý deň, môžete mi prosím povedať ako sa mi bude dariť v láske tieto mesiace? Kedy nájdem nového partnera? Michaela 27.11.1983. ďakujem Vám

Sien
(03.02.19 / 10:47)
IP: 80.243.102.*
Dobrý den paní Michaelo,

zatím to vidím na nějaká špatná rozhodnutí ve Vašem životě v oblasti vztahů a citů, které však ustojíte. Osud to na Vás bude zkoušet dál, když se na Vás krátce usměje štěstí, přijde další rána, ale vy se nedáte životními zkouškami zviklat, protože jste silná žena a i přesto, že jste také hodně citově založená, tyto špatné věci ustojíte, přeberete si to dobré ve Svém životě a vyjdete z nastálé situace jako vítěz. Co se týče životního partnera - zatím jej v blízké budoucnosti nevidím, jak jsem psala výše, budete si muset projít něčím ne moc veselým, ale vy to zvládnete.

michaela27
(03.02.19 / 13:13)
Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď. Môžem sa spýtať, to zle rozhodnutie sa môže týkať nejakého bývalého partnera alebo nového muža. Veľmi ďakujem

Sien
(03.02.19 / 15:37)
IP: 80.243.102.*
Vypadá to spíš na někoho z Vaší minulosti, ale nejsem si úplně jistá. Každopádně se mi k tomu objevilo spousta nečestného jednání, intriky, klamání, možná i nevěra. Zkuste zapřemýšlet, jestli někoho takového nemáte ve svém okolí.

michaela27
(03.02.19 / 16:01)
Ďakujem Vám za odpoveď. Jediný muž z mojej minulosti, ktorý je ešte trochu v mojom srdiecku je Jozef, 5.2.1986, rozišiel sa so mnou pred Silvestrom. Aj keď na neho ešte spomínam, nechcem ho kontaktovať, to sklamanie mi ublížilo. Bojím sa že by ma opäť sklamal. Skôr sa sústredím teraz na seba a možnostiam sa zoznámiť s novým mužom.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)