English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Seneca

S životem je to jako se hrou. Nezáleží na tom, jak je dlouhá, nýbrž na tom, jak se hraje.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Paní Kett...prosím podíváte se...jsem v kri...

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Paní Kett...prosím podíváte se...jsem v krizi

kreta
08.02.20
11:29
Reg. před 2016

Dobrý den Božena 20.9.1970.
Jsem v životní krizi. Nevím jak bydlení a dluhy, zaměstnání a vrácení ŘP a jak můj syn Tomáš 13.4.2009 a jak to mám ve vztahu otec mého syna Lubomír 8.1.1956 a nový přítel (který už po druhé "odchází") Petr srpen (asi 18) 1969
Děkuji velmi
 
Kett
08.02.20
13:36
Reg.5.2.20

Prosim, mate toho moc. At mi vyjde cokoliv, budete se ptat znova a znova.

Takze si prosim o revizi sveho dotazu:

Umim vykladat vztahy - ale kdyz po me jeden chce vyklad na vic partneru co si mam myslet?

Umim vykladat cestu - tzn vy se rozhodnete co udelate a ja vam reknu kam ta cesta vede.

Umim vykladat kriz- to se jen podivam co bude a mohli by byt

A mam vlastni vyklad na 3 mesice - rovina realita-srdce-okoli
 
kreta
08.02.20
16:30
Reg. před 2016

Dobrý den paní Kett.
Já se omlouvám jenže se to na mě opravdu sype ze všech stran, připadám si jako bych byla v nějaké úzké stezce a sypaly se na mě šutry. A připadají mi úsměvné problémy některých dam, které tady operují 1,5 roku se stejnou věcí, která mi připadá jako banalita.

U mě jedno souvisí s dalším.

Přišla jsem o ŘP a těžce se mi shání zaměstnání na které jsem byla zvyklá a přineslo dost na pokrytí potřeb. A jestli nebudu mít dostatečný příjem a přijdu o bydlení, přijdu o syna.
S ex moc nevycházím, protože lže jak se mu to hodí a snad se mě snaží dohnat k sebevraždě a můj současný přítel je úžasný člověk, ale má toho "za krkem tunu"..(táta Parkinson, který si ho vyžaduje skoro pořád a bratr sobec, který dělá pekla)
Tak proto těch "mnoho dotazů".

Tak asi se mrkněte na to jestli budu stále looser a nebo se mi někde něco zlepší. Tedy práce, dluhy finance dům.
 
Kett
08.02.20
21:39
Reg.5.2.20

Dobry vecer,

Je toho hodne, ale kdyz to podate takto, mohu se jednotlive souszredit na dilci problemy.

Velky kriz:
Nic noveho mi neukazal. Tedy krom toho, ze si mate dat velky pozor, kdyz vam nekdo slibi pomoc s tou financni strankou. Zamery osoby ktera pomoc nabidne nejsou ciste, naslibovane hory doly nikdy neuvidite.

Pokud kde o praci:
Vyklad cesta ukazuje, ze jste dost silna abysze to ustala. Urcite se nestresujte tim co delat nemuzete - kdyz to nejde, tak to nejde. Hledejte co jde. K tomu vam dost pomaha karta naznacujici cestu po ktere mate jit. Umirnenost-ta vam prinasi spoustu moznosti jak na pracovnim poli tak v osobnim zivote. Hlavne vas nabada k diplomacii. Zkusit zarazit spory nez prerostou pres hlavu a zamerit se na veci ktere chcete a jejich realizaci step by step (opakuji- soustredte se na to ted jde) taky ukazuje na znameni Stira (nevim kestli to pomuze.
Cele to vede na devitku disku vzhuru nohama - to znamena, ze nove prilezitosti v praci budou trochu boj - a jsme zpatky u te diplomacie. Tou zmirnite pohromu.


Brezen:
Dojde k potizim v oblasti rodiny. Budete se na to citit sama. Ostatni budou jen vnimat ze se vam vsechno borti, budou to vnimat

Duben:
Varovani pred spatnymi radami - nutno poradne prozkoumat nabidky. Take vas karta varuje pred podvody! Ve vztazich to bude skripat, ale ostatni si budou mydlet, ze jste na dobre ceste se vykopat z dluhu.

Kveten:
Konec - neceho - obvykle to vypada jako spatna zprava - ale konce a zacatky k sobe proste patri. Kveten bude zlomovy, vam se bude zdat ze horsi to byt nemuze. Ostatni vam ale daji silu a podporu toto obdobi ustat do chvile nez prijde zacatek toho noveho.

Ohledne ex maze pravdu - je to lhar (muzete mu zavarit/oplatit strjnouinci, ale nepomuze to.

Bydleni vam vyslo ze vyresite, to nebude problem.

Jeste jsem zkusila navrhnout stehovani - ale nevyslo to dobre, a je tam pak soudni pre, ktera pro vas nevychazi zrovna dobre.

Kdyz to shrnu: nova pracovni nabidka prijde, bude, ale finance si hlidejte i nadale.

Zkuste oslovit zname ktere jste dlouho neslysela, budete jejich podporu potrebovat.

Jeste se podivejte na numerologii- jake mate vibracni cislo. Treba vam to da nejaky lepsi uhel pohledu.

Prominte, nic lepsiho nemam.

 
kreta
09.02.20
04:04
Reg. před 2016

Noo... vypadá to, že žádná změna a dál si budu prohlížet žíly na zápěstí :-(
Ale děkuji Vám a někde za těmi písmenky vidím pozitivum. Ale musím se posnažit.

Vážím si toho, když napíšete jak to vidíte... než nějakého "mazání medu kolem pusy".

Děkuji za Váš čas a energii.

Mám víc otázek mohla bych Vás žádat? Zaplatím Vám i když už nemám moc z čeho.

Když jsem žila s ex praskaly žárovky... .je skoro 2 roky pryč a téměř všechny drží.
 
Zinka
09.02.20
07:18
Nereg.

IP: 185.151.252.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Zinka
09.02.20
07:24
Nereg.

IP: 185.151.252.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Kett
09.02.20
07:49
Reg.5.2.20

Mila Zinko, ja si zadne penize za vyklad nikdy nevzala :-)
 
Kett
09.02.20
08:04
Reg.5.2.20

Kreto klidne se zeptejte... . Povim co vidim, a pak uvidite.
Treba polozite otazku co vam pomuze se pohnout.
 

kreta
15.02.20
16:42
Reg. před 2016

Paní Kett, jste velmi laskavá. A I když Váš výklad nebyl úplně pozitivní, já ho nebrala tak negativně. A vidím tam ta pozitiva... .jen to zásadní nechci anemůžu přijít o dům. Kvůli sobě a synovi.
Teď se to řeší, tak snad jste měla pravdu. Bude nová smlouva a doufám, že za původních podmínek.


Prosím ještě mám tři otázky a zase mají návaznost jedna na druhou.

Zaměstnání tedy vyjde. (jsem frustrovaná, zatím samá odmítnutí, domnívám se jednou stará a jindy překvalifikovaná)

Bude se ještě snažit o obnovu vztahu otec mého syna 8.1.1956 a jak to mám se současným snad ani nevím jestli přítelem 15.8.1969

A získám do péče syna 13.5.2009... .ztrácím peníze za advokáty, chybí mi velmi a jediné co mi po něm zůstalo je dětský pokoj a jizva na břiše
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)