English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Seneca

Žádný velký duch není bez trošky bláznovství.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



kreta
08.02.20
11:29
Reg. před 2016

Dobrý den Božena 20.9.1970.
Jsem v životní krizi. Nevím jak bydlení a dluhy, zaměstnání a vrácení ŘP a jak můj syn Tomáš 13.4.2009 a jak to mám ve vztahu otec mého syna Lubomír 8.1.1956 a nový přítel (který už po druhé "odchází") Petr srpen (asi 18) 1969
Děkuji velmi
 
Kett
08.02.20
13:36
Reg.5.2.20

Prosim, mate toho moc. At mi vyjde cokoliv, budete se ptat znova a znova.

Takze si prosim o revizi sveho dotazu:

Umim vykladat vztahy - ale kdyz po me jeden chce vyklad na vic partneru co si mam myslet?

Umim vykladat cestu - tzn vy se rozhodnete co udelate a ja vam reknu kam ta cesta vede.

Umim vykladat kriz- to se jen podivam co bude a mohli by byt

A mam vlastni vyklad na 3 mesice - rovina realita-srdce-okoli
 
kreta
08.02.20
16:30
Reg. před 2016

Dobrý den paní Kett.
Já se omlouvám jenže se to na mě opravdu sype ze všech stran, připadám si jako bych byla v nějaké úzké stezce a sypaly se na mě šutry. A připadají mi úsměvné problémy některých dam, které tady operují 1,5 roku se stejnou věcí, která mi připadá jako banalita.

U mě jedno souvisí s dalším.

Přišla jsem o ŘP a těžce se mi shání zaměstnání na které jsem byla zvyklá a přineslo dost na pokrytí potřeb. A jestli nebudu mít dostatečný příjem a přijdu o bydlení, přijdu o syna.
S ex moc nevycházím, protože lže jak se mu to hodí a snad se mě snaží dohnat k sebevraždě a můj současný přítel je úžasný člověk, ale má toho "za krkem tunu"..(táta Parkinson, který si ho vyžaduje skoro pořád a bratr sobec, který dělá pekla)
Tak proto těch "mnoho dotazů".

Tak asi se mrkněte na to jestli budu stále looser a nebo se mi někde něco zlepší. Tedy práce, dluhy finance dům.
 
Kett
08.02.20
21:39
Reg.5.2.20

Dobry vecer,

Je toho hodne, ale kdyz to podate takto, mohu se jednotlive souszredit na dilci problemy.

Velky kriz:
Nic noveho mi neukazal. Tedy krom toho, ze si mate dat velky pozor, kdyz vam nekdo slibi pomoc s tou financni strankou. Zamery osoby ktera pomoc nabidne nejsou ciste, naslibovane hory doly nikdy neuvidite.

Pokud kde o praci:
Vyklad cesta ukazuje, ze jste dost silna abysze to ustala. Urcite se nestresujte tim co delat nemuzete - kdyz to nejde, tak to nejde. Hledejte co jde. K tomu vam dost pomaha karta naznacujici cestu po ktere mate jit. Umirnenost-ta vam prinasi spoustu moznosti jak na pracovnim poli tak v osobnim zivote. Hlavne vas nabada k diplomacii. Zkusit zarazit spory nez prerostou pres hlavu a zamerit se na veci ktere chcete a jejich realizaci step by step (opakuji- soustredte se na to ted jde) taky ukazuje na znameni Stira (nevim kestli to pomuze.
Cele to vede na devitku disku vzhuru nohama - to znamena, ze nove prilezitosti v praci budou trochu boj - a jsme zpatky u te diplomacie. Tou zmirnite pohromu.


Brezen:
Dojde k potizim v oblasti rodiny. Budete se na to citit sama. Ostatni budou jen vnimat ze se vam vsechno borti, budou to vnimat

Duben:
Varovani pred spatnymi radami - nutno poradne prozkoumat nabidky. Take vas karta varuje pred podvody! Ve vztazich to bude skripat, ale ostatni si budou mydlet, ze jste na dobre ceste se vykopat z dluhu.

Kveten:
Konec - neceho - obvykle to vypada jako spatna zprava - ale konce a zacatky k sobe proste patri. Kveten bude zlomovy, vam se bude zdat ze horsi to byt nemuze. Ostatni vam ale daji silu a podporu toto obdobi ustat do chvile nez prijde zacatek toho noveho.

Ohledne ex maze pravdu - je to lhar (muzete mu zavarit/oplatit strjnouinci, ale nepomuze to.

Bydleni vam vyslo ze vyresite, to nebude problem.

Jeste jsem zkusila navrhnout stehovani - ale nevyslo to dobre, a je tam pak soudni pre, ktera pro vas nevychazi zrovna dobre.

Kdyz to shrnu: nova pracovni nabidka prijde, bude, ale finance si hlidejte i nadale.

Zkuste oslovit zname ktere jste dlouho neslysela, budete jejich podporu potrebovat.

Jeste se podivejte na numerologii- jake mate vibracni cislo. Treba vam to da nejaky lepsi uhel pohledu.

Prominte, nic lepsiho nemam.

 
kreta
09.02.20
04:04
Reg. před 2016

Noo... vypadá to, že žádná změna a dál si budu prohlížet žíly na zápěstí :-(
Ale děkuji Vám a někde za těmi písmenky vidím pozitivum. Ale musím se posnažit.

Vážím si toho, když napíšete jak to vidíte... než nějakého "mazání medu kolem pusy".

Děkuji za Váš čas a energii.

Mám víc otázek mohla bych Vás žádat? Zaplatím Vám i když už nemám moc z čeho.

Když jsem žila s ex praskaly žárovky... .je skoro 2 roky pryč a téměř všechny drží.
 
Zinka
09.02.20
07:18
Nereg.

IP: 185.151.252.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Zinka
09.02.20
07:24
Nereg.

IP: 185.151.252.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Kett
09.02.20
07:49
Reg.5.2.20

Mila Zinko, ja si zadne penize za vyklad nikdy nevzala :-)
 
Kett
09.02.20
08:04
Reg.5.2.20

Kreto klidne se zeptejte... . Povim co vidim, a pak uvidite.
Treba polozite otazku co vam pomuze se pohnout.
 
kreta
15.02.20
16:42
Reg. před 2016

Paní Kett, jste velmi laskavá. A I když Váš výklad nebyl úplně pozitivní, já ho nebrala tak negativně. A vidím tam ta pozitiva... .jen to zásadní nechci anemůžu přijít o dům. Kvůli sobě a synovi.
Teď se to řeší, tak snad jste měla pravdu. Bude nová smlouva a doufám, že za původních podmínek.


Prosím ještě mám tři otázky a zase mají návaznost jedna na druhou.

Zaměstnání tedy vyjde. (jsem frustrovaná, zatím samá odmítnutí, domnívám se jednou stará a jindy překvalifikovaná)

Bude se ještě snažit o obnovu vztahu otec mého syna 8.1.1956 a jak to mám se současným snad ani nevím jestli přítelem 15.8.1969

A získám do péče syna 13.5.2009... .ztrácím peníze za advokáty, chybí mi velmi a jediné co mi po něm zůstalo je dětský pokoj a jizva na břiše
 


Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska

Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)