English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Demokritos

Je lépe radit se před činy, než potom o nich přemítat.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Paní Gamo, mohu prosit o Váš názor

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Paní Gamo, mohu prosit o Váš názor

kreta
20.08.18
10:52
Reg. před 2016

Dobrý den paní Gamo,
chtěla bych Vás poprosit, jak to vidíte Vy. Vztah já 20.9.1970 v 18,00, otec mého dítěte 8.1.1956,syn 13.5.2009 a paní kterou si údajně otec mého dítěte vzal 26.12.1969. Zda se k sobě nějak vrátíme a zda mi vrátí syna, kterého mi "unesl". A ještě otázka, zda je to moje karma?Mám dojem, že stále dělám nějakou chybu a situace se stále opakuje a zhoršuje(viz i předchozí vztah. Děkuji
 
Gama
30.08.18
16:27
Reg.4.1.18

Přeji krásný den Kreto,víte vztahy jsou někdy složitější než si dokážeme připustit.Jste panna s ascendetem v beranu čož vám dává určitou sílu v sebeurčení.Váš bývalý partner je oproti tomu kozoroh s ascend. ve váhách a to samé jeho partnerka kozoroh s ascend.ve váhách .Co se týče syna je to býk s ascend.v kozorohu.Kozoroh celý život hledá dokonalý protějšek tak jako váha tudíš jeho ascedent to ještě umocňuje.Tím že má stejný protějšek má vlastně tu dokonalost kterou hledal.Kozoroh je totiž konzervativní člověk a ascedent ve váhách mu dává pocit že se kolem něho musí všichni točit.Tento protějšek se točí protože očekává to samé sobě.Takže schoda 100%.Kdežto mezi vámi pouhých 46% to není moc.Co se týče vašeho syna je to právě jeho ascendent který ho spojuje s otcem.Až bude chtít přijde sám uznává silná morální pravidla ale je to ještě dítě.Návrat vašeho muže nepředpokládám ale příchod nové lásky by tu v září byl.Karma je ošemetná věc ale u vás je to spíše maska kterou si nasadíte na obranu.Děláte dojem silné osobnosti která má co ci zamane tak trochu působíte na své okolí ale skutečnost moje milá je pravý opak.Buďte taková jaká jste,v životě se stávají různé věci které můžeme brát jako křivdu.Nutností pro nás je se vyrovnat z minulostí,odpustit a jít dál.Přitom nezapomenout narovnávat to co se pokazilo a najít řešení,komunikovat .Víte máte stejné právo na svého syna jako jeho otec a váš syn má právo jak na otce tak svou matku.Tím bych alespoň já začala.Přeji vám hodně štěstí i sil k cíly .
 
kreta
02.09.18
14:54
Reg. před 2016

Děkuji pNÍ gAMO.
sTÁLE JSEM DOUFALA A MOŽNÁ DOUFÁM, ŽE SE ZASE JAKO RODINA DÁME DOHROMADY. kONECKONCŮ ŽILI JSME SPOLU 12 LET. u PANÍ MÁM DOJEM A NEJEN JÁ ŽE JÍ JDE POUZE O FINANCE A ŽE (CHLAPA) OPUSTÍ V MOMENTĚ, KDY SE NAJDE MOVITĚJŠÍ.
sE SYNEM TO VYPADÁ NA DLOUHO?. jE TO PEKLO PRO MATKU, KDYŽ NEMÁ ŽÁDNÝ KONTAKT.
 
Koník
03.09.18
09:34
Reg.7.6.18

Jen bych dodal že paní Kréta má Ascendent v Rybách,byť pár stupňů před hrotem Berana, ale stále je převážně velká energie Ryb.
 
Gama
03.09.18
16:33
Reg.4.1.18

Milý koníku,jsem ráda že s námi tak krásně pracujete.Jsme sice jiné obory ale paní má špíše beraní energii,ta bybka je moc málo.I tak vám moc děkuji za spolupráci a budu se těšit na další.Jak říkaji policisté víc hlav víc ví.Proto je dobré že tazatel má více informací.Přji vám hodně krásných dnů.
 
Betka
04.09.18
21:52
Reg.17.6.22

Prosim PaniGamo o Vas nazor .sem babicka a starala sem se o vnucku od mala.ted je ji 30 let a ma 2 male deti a nenavstivy me.nevim proc a neni me to jedno.boli to.je naladova a casto velice negatyvni.co je pricina tohoto chovani.dekuji dekuji.betka
 
Koník
05.09.18
09:07
Reg.7.6.18

Milá Gamo, paní Kréta má kromě Chirona zcela prázdné pole Berana, její Ascendent je v Rybách, Venuši má ve Štíru, možná si tedy pletete její možný charakter se Štířím, neb ženy jsou Venuši silně ovlivněny,ale tvrdit že má Beraní charakter na základě blízkosti hrotu Berana, kdy jde opravdu o ještě dost stupňů je neuvážený krok, je možně hovořit o dekádě která podpoří charakter Berana, ale v žádném případě nelze hovořit o Ascendentu a tedy energii Nenechte se tim ovlivnit a dal plně pokračujte ve svém koníčku,který vás baví.
 
farao
05.09.18
13:15
Nereg.

IP: 78.108.108.*
Dobrý den,zdál se mi sen,že jsem ,já a vnučka ,viděli lvi a nosorožce,jak jdou proti nám na cestě,lev se mě pokusil zranit,nic se nestalo.Pak jsem se probudila.Prosím o váš názor,tento sen byl jako skutečný,pořád na něj myslím.Děkuji, farao.
 
kreta
05.09.18
15:46
Reg. před 2016

Prosím Betko a Farao, založte si vlastní forum. Děkuji
 
kreta
05.09.18
15:53
Reg. před 2016

Mohu ještě paní Gamo poprosit?!
Kdy mohu dle Vás očekávat shledání se synem. Bohužel soud zamítl moji žádost na opatrovnictví. Nevím co teď dále, jestli si pro něj jet?!
Ještě prosím, měla jsem nehodu, zavinila jsem ji já... .jak myslíte, že to dopadne? Zatím čekám na výzvu policie, přišla jsem o ŘP... doufám, že ho snad dostanu zpět a skončí to jen zaplacením škody a pokutou... .
a jsem bláhová, ale bych ráda, kdybychom byli zase rodina :-( ... .je tam alespoň nějaká šance? (jak jsem psala, není to jen můj dojem, ale paní neuhnala otce mého dítěte, protože by ho milovala, ale kvůli penězům... .má to prostě napsáno v obličeji)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)