English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Camus

Existuje pouze jediný případ čistého zoufalství. A to zoufalství člověka odsouzeného na smrt.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Odpuštění

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Odpuštění

Michel7
12.10.12
23:57
Reg. před 2016

Nevím, zda je ten dotaz přímo sem na diskuzi a je malicherný. Ale nevím, jak se s tím vypořádat, takže kdyby to viděl a vnímal někdo jako něco, co se dá ovlivnit i třeba nějakou radou budu ráda :)

Už je to asi dva roky, co mi jeden člověk hodně ublížil a já k němu od té doby pořád chovám jakési pohrdání. I když už se nevídáme, nescházíje, vím, že je toto pořád ve mně. Ráda bych mu v sobě odpustila a posunula se dál od tohoto s čistým štítem a neměla v sobě tyto pocity, jen nevím jak.

Tím, že jsem stále neodpustila příjde mi, jak kdyby to pro mě nebyla stále uzavřená kapitola.

 
nn
13.10.12
21:03
Nereg.

IP: 88.101.147.*
Kdykoliv se ti dotyčný vybaví v paměti, řekni si v duchu třeba "Odpouštím ti, měj se krásně, šťastnou plavbu životem".
 
krizovatky
15.10.12
09:00
Nereg.

IP: 188.75.144.*
Pokud máš zájem, napiš mi na krizovatkyzivota@seznam.cz , třeba najdeme řešení. Eva
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)