English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Stendhal

Mezi lidmi je možná tolik způsobů cítění jako způsobů vidění.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

nevím co to je

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

nevím co to je

cizinka-lucie
25.02.17
00:00
Nereg.

IP: 77.48.21.*
Ahoj všichni, zdálo se mi, že jsem měla koně. Černého koně o kterého jsem se starala a on mi dělal samé naschvály. Když jsem k němu přišla, tak mě povalil na zem a začal se po mě koulet, vyloženě se mi smál do obličeje. A když už jsem byla zoufalá, tak nevím proč, ale volala jsem svému gynekologovi, že už fakt nemůžu dál. Že kolikrát bych tam u toho koně chtěla i spát, ale že se ho bojím. A on mi řekl, ať si zapamatuju jednu věc, že nejsem ničí otrok.

A pak jsem byla s kolegyněmi z bývalé práce a porovnávaly jsme si boty. S jednou z nich jsem si kouupila stejné boty a tak jsme si sdělovaly dojmy, jak na ty naše nové střevíčky reagovali naši chlapi. Nevím, jestli je to podstatné, ale ty boty byly na platformě a jejich barva byla duhová a více převládala zlatá. A pak jsem s tou jednou kolegyní šla kolem nějaké rotundy, která neměla žádný vchod. Byly to jenom stěny a nic. A ona mi říkala, že tam uvnitř je něco schované. A když jsem přišla blíž, tak se objevil vchod. Nakoukla jsem dovnitř a najednou jsem věděla, že nechci jít dovnitř. Bylo tam úzké schodiště mířící nahoru, bylo to cítit zatuchlinou a chladem. A jakoby mi něco říkalo, ať tam nejdu. Tak jsem jenom zakroutila hlavou a vchod zase zmizel. pak jsem se probudila
 
odpoved
26.02.17
12:58
Nereg.

IP: 188.167.57.*
Sen by som vyložila takto ..že človek sa má mat rád a nemal by sa nechat opantat ,myslim ,že v tomto sne ide o varovanie ,varovanie pred muzom ,zrejme inej narodnosti ,ktorý by Ta opantal ,zneuzil Tvojej lásky ,dobroty ,dokonca by ta zrejme vydieral dietatom ,ak by ste spolu mali deti,ten vztah je zrejme blizko Teba ,kedze si si skusala topanky ... .takze bud opatrna aa oci ,srdce maj otvorene ..Varovanie znie ,nevstupuj do vztahu, kde vzdy budes len obeť,nenechaj sa zneuzit nanič
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)