English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

arabské př.

Je lépe pro ženu, aby si vzala muže, který ji miluje, než aby si vzala muže, kterého miluje.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Nějak si sama se sebou nevím rady...

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Nějak si sama se sebou nevím rady...

cikinka
19.05.10
14:27
Reg. před 2016

Krásný den, narodila jsem se 25.5.1970 v 9,30. Za pár dní mu bude 40 let. Mám super muže, fajn dceru, která studuje na VŠ, mám práci, kde bydlet, netrpím nedostatkem a přesto mám problém . Mám panický strach z nemocí, jak svých, tak mých blízkých. Ten strach mne neustále nutí se pozorovat a každý výkyv ve zdraví mne okamžitě rozhodí a já myslím zase na nejhorší. Jak by byl život krásný bez toho neustálého strachu. Teď si říkáte, je to obyčejný hypochondr. Jo, proč ne, vim to o sobě. Ale já si takovými neustálými strachy to zdraví sama podlamuji. Snažím se s tím bojovat, myslet pozitivně, mít se sama ráda, ale ne vždy se mi podaří se s tím strachem vypořádat. Je to takový začarovaný kruh. Dostanu se z něj? Přemýšlela jsem o kartářce, ale na co se jí zeptat? Co bude dál? Potřebuji ukázat cestu, jak z toho ven... .Díky moc, že jste mne vyslechli, vím, že mne asi pošlete rovnou k psychiatrovi. Ale nejsem takový ten klasický uzlíček smutku a nervů. Na venek jsem silná žena, která je plna optimismu a pomáhá všem potřebným a o kom by nikdo neřekl, že sama se sebou má takovéto problémy... Tak krásný den a samé hodné lidi kolem vás...
 
kiloška
19.05.10
16:48
Nereg.

IP: .*
Ahoj cikinko , možná Tě uklidní , že nejsi sama , kdo toto prožívá .Jsem na tom stejně , taky se snažím se strachy bojovat , podívej se na stránky Dr. Dimitrie čakarase ( doufám , že to píšu správně , to jméno ) , ten pán to má srovnané , docela mi jeho stránky pomohly ... .
Slunce v duši pro nás obě
 
kiloška
19.05.10
16:50
Nereg.

IP: .*
To jméno jsem poněkud obrátila , takže mám navíc paměť v kelu Je to Dr Kačaras.
 
pro cikinku
19.05.10
17:00
Nereg.

IP: .*
ahoj cikinko, nejsi sama co prožíváš takové strachy. Já když jsem to četla tak jako by jsem četla o sobě. A čím jsem starší tím je to horší.
 
cikinka
19.05.10
21:00
Reg. před 2016

Díky moc za podporu, na ty stránky toho lékaře se podívám. Krásný večer...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)