English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Tvé srdce ví, jak tě udělat šťastným, tak ho poslouchej.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Vše negativní ode mě samo odejde. ”


Myšlenky moudrých

Brudziňski

S dětmi, s nimiž si rodiče nedělali starosti, často mívají starosti dějiny.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Nějak si sama se sebou nevím rady...".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Nějak si sama se sebou nevím rady...

cikinka
19.05.10
14:27
Reg. před 2016

Krásný den, narodila jsem se 25.5.1970 v 9,30. Za pár dní mu bude 40 let. Mám super muže, fajn dceru, která studuje na VŠ, mám práci, kde bydlet, netrpím nedostatkem a přesto mám problém . Mám panický strach z nemocí, jak svých, tak mých blízkých. Ten strach mne neustále nutí se pozorovat a každý výkyv ve zdraví mne okamžitě rozhodí a já myslím zase na nejhorší. Jak by byl život krásný bez toho neustálého strachu. Teď si říkáte, je to obyčejný hypochondr. Jo, proč ne, vim to o sobě. Ale já si takovými neustálými strachy to zdraví sama podlamuji. Snažím se s tím bojovat, myslet pozitivně, mít se sama ráda, ale ne vždy se mi podaří se s tím strachem vypořádat. Je to takový začarovaný kruh. Dostanu se z něj? Přemýšlela jsem o kartářce, ale na co se jí zeptat? Co bude dál? Potřebuji ukázat cestu, jak z toho ven... .Díky moc, že jste mne vyslechli, vím, že mne asi pošlete rovnou k psychiatrovi. Ale nejsem takový ten klasický uzlíček smutku a nervů. Na venek jsem silná žena, která je plna optimismu a pomáhá všem potřebným a o kom by nikdo neřekl, že sama se sebou má takovéto problémy... Tak krásný den a samé hodné lidi kolem vás...
 
kiloška
19.05.10
16:48
Nereg.

IP: .*
Ahoj cikinko , možná Tě uklidní , že nejsi sama , kdo toto prožívá .Jsem na tom stejně , taky se snažím se strachy bojovat , podívej se na stránky Dr. Dimitrie čakarase ( doufám , že to píšu správně , to jméno ) , ten pán to má srovnané , docela mi jeho stránky pomohly ... .
Slunce v duši pro nás obě
 
kiloška
19.05.10
16:50
Nereg.

IP: .*
To jméno jsem poněkud obrátila , takže mám navíc paměť v kelu Je to Dr Kačaras.
 
pro cikinku
19.05.10
17:00
Nereg.

IP: .*
ahoj cikinko, nejsi sama co prožíváš takové strachy. Já když jsem to četla tak jako by jsem četla o sobě. A čím jsem starší tím je to horší.
 
cikinka
19.05.10
21:00
Reg. před 2016

Díky moc za podporu, na ty stránky toho lékaře se podívám. Krásný večer...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)