English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

Seneca

Užitečnější je znát několik moudrých pravidel, jež by mohla tobě vždy posloužit, než nastudovati mnoho neužitečných věcí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Nehty, vlasy, pokozka

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Nehty, vlasy, pokozka

Andulinka 200
25.05.10
18:40
Nereg.

IP: .*
Zdravím co si tohle právě čtou
Potřebovala bych poradit s nehtama, vlasama a pokozkou. Uz si vazne nevim rady.. vyzkousela jsem snad vsechno.
Takze nejdriv zacnu s nehtama: nehty mám hrozne polámané, proste se mi tepí a vrstý.. nejsou pevné. Chci si je nechat dlouhé, protoze se mi dlouhé nehty líbí. Jenze já nechci gelovky, líbí se mi právě prirozené svoje dlouhé nehty. Proto si je nechávám dorůst a ptám se co dělat aby se mi nelámaly. Je pravda, ze kdyz si budu nehty pravidelne dávat do octa, ze budou pevnejsi? Jinak beru prasky od maxi vity na: zdravé vlasy, nehty a pokožku. Je to na měsíc, tak snad to pomuze.. budu to brat pravidelne.
Dále problémy s akném. Je mi 13 let a akné mám uz asi od 9ti let. Vyzkousela jsem snad vsechno, nic nezabralo.. chvili mám pupínky lepsi, chvili ani jeden, a chvili se hrozně osypu.. :( je to hrozne, protoze kdyz se osypu mám to po celém obliceji a nejde to ani zakrýt. :( Vyzkousela jsem kosmeticku, kozarku, různé masky a krémy.. nic nepomáhá. Chci se zeptat, jestli na akné pomuze, kdyz budu pit hodne moc vody a kdyz budu jist co nejvice zeleniny a ovoce..
Dale problém s vlasy.. :( mám je hrozne moc kudrneté.. mensi kudrlinky snad mit ani nemuzu.. :( jednou jsem takhle vysla ven a divalo se na me cele mesto.. vypadala jsem priserne :( takze si je porad po umyti zehlim.. dává to moc práce, ale takhle ty vlasy mám aspon normálnější. Jenmože je tu problém v tom, že ty vlasy jsou už z té žehličky vyschlé.. opravdu moc vyschlé a suché.. :(

Proste se chci zeptat jestli neznate nejakej dobrej recet na tyto problémy a dále: co mám delat kdyz chci mit lesklé vlasy, pevné nehty a hezkou plet na které neni moc pupínků..? Kdyz budu brát prásky které jsou na nehty, zdravé vlasy a pokozku.. myslite ze to zabere? kdyz chci mit tak krasne vlasy, nehty a pokozku.. pomuze kdyz budu co nejvic pit vodu..? A kdyz budu jist co nejvice zdravé jídla..? ovoce a zeleninu..? Víte.. masky atd.. to uz jsem vyzkousela nepomáhá to.. spis bych potrebovala radu, co mam jist, jaké vitaminy zvlast na vlasy, nehty a pokozku mám brát atd..

Předem moc děkuji
 
ruska modra
27.05.10
11:51
Nereg.

IP: .*
telegraficky

fyzicky
-kup si zinek
-zajdi na kozni - oni ti s tim akne poradi vc. doporuci vhodne stravovaci navyky /zde vidim temer neomezene moznosti/.

psychycky
co je spatneho na kudrnatejch vlasech? Proc si nekdo vlasy krouti a druhej zehli? Nebude to treba tim, ze vsichni chteji to ce nemaji? A co je vlastne fak fajn na gelovejch nehtach? krom toho, ze se musi porad kupovat nove?

--------------
moje osobni rada, vypustit ze stravovani cokoladky, slazene napoje. zacit bastit vice seminek. A prestat koukat na televizi, co nam furt diktuje ten pravy nazor na zenskou krasu. Jo a jeste chtit zmenu popripade si napsat co chces, nebo nakreslit a aspon 1x dene si rict co chces... .ono to pak prijde
 
Laburnum
27.05.10
14:57
Reg. před 2016

no ja ta aj chapem... tiez mam svoje problemy... ale myslim,ze som si vela veci vylepsila,ale sama... mozem ti dat nejaky rady,aspon co zabera mne... tuto co pisala ruska modra,to si vaz,lebo tie semianka urcite odporucam... a spravne stravovacie navykyurcite... ale su urcite obdobia v zivote cloveka,ako je napr. aj puberta,kedy su pochody v tele regulovane hormonmi trochu viac a preto si treba pomoct... zacneme tymi nechtami... vzdy som ich mala kratke a hryzla som si ich do krvi..co iste nerobis a to je zaklad... zo dna na den som prestala,ale co potom ked sa lamu?No to sa mi lamu aj teraz,ale mam ich pekne dlhe a pevne a dlho vydrzia... no neskusala som nikaju prirodnu medicinu,lebo na ocot a citron a take veci mam citlivu pokozku,ale co viem,ze ti moze pomoct,je olivovy olej... mozno sa donho aj nieco pridava,to neviem... ale takisto aj vitaminy-hlavne B, ... vitaminy a stopove prvky -nemam dobre skusenosti s nimi v podobe liekov,ale v podobe stravy... takze skus ich zahrnut skor do stravy... ak uz si si lieciva s ich obsahom kupila,no aspon skus,ci ti pomozu,mozno aj hej... este mam odporucanie od nechtovej kozmeticky,ze vzdy ked mas nechty odlakovane,tak si ich poriadne vymasiruj olejcekom na nechty(alebo aj tym olivovym olejom),ten olejcek neviem ako u vas,ale je to taky s mrhulovou vonou vo forme laku..masiruj si aj nechtovu kozticku,ktora nechty vyzivuje... na spevnenie nechtov-pouzivam na to lak-konkretne ak poznas avon,tak tam je priesvitny lak(bledozelenej farby)-ale je priesvitny... na lamajuce sa a krehke nechty... znie to asi hlupo ze avon,... ale ked ten lak som zacla pouzivat ,tak po mesiaci som mala take pevne nechty,ze som ich ani neohla... .a to doteraz ked ho pouzivam... mozes skusit-ale neskusaj ten z oriflame,ten je zly...
Akne?No to ja s tym vela skusenosti nemas-aspon nie s tym co je na tvari,ale doteraz ho mam na ramenach... a s tym som ola u koznej,ta mi poradila taku olejcekovu vodu(neviem presne co obsahuje) a za par dni sa to lepsilo,len zaklad je nerozkrabavat si zanesene pory... no a podla toho co pises,tak ho nemas vzdy???No ono to zrejme suvisi s tou pubertou a teoreticky by ti tieto vykyvy mali zmiznut za niekolko rokov... za ten cas sa sleduj,po com sa vyhadzes-lebo niekedy to akne ma aj povod... ale nemusi... no a plet si musis udrziavat nemastnu,ale to iste vies...
no a vlasy-suhlasim s ruskou modrou... ti ludia sa na teba isto pozerali,lebo mas nezvycajne huste a kucerave vlasy... ja viem ake... lebo u nas v meste mame presne taku jednu slecnu... ma ich mega huste... ale si predstav,je taka spokojna vzdy ked ju vidim... a je jej jedno ze na nu cumia(asi zavidia) osobne ja tiez cumim a aj na teba by som cumela zo zavisti... .lebo mam splyle hnusne hladke vlasy a chcem kucerave... a to myslim vazne... je to tak ze kazdy chce to co nema... preto nerozumiem tomu,preco si ich zehlis... nechaj ich tak... max. si ich daj kadernickou upravit do strihu a ides vies kolko malo ludi v europoidnej rase ma take vlasy?Bud len rada naozaj... no a to zehlenie-podla mna najhorsia vec pre vlasy... uplne ich to vysili... to ja si na suche vlasy kupujem taky sprej dvojfazovy normalne v drogerii... krasne vonia a ozivi ti suche vlasy a samozrejme ked si po kazdom umyti das kuru,ci masku,to ti musi pomoct,nepis tu ze nie... a strava atd... este som pocula taku haluz ze pivo na hlavu... ale zas blbost to nie je,lebo ja ako biolog som pisala pracu o vitamine H-mozes najst na internete... je to biotin,(B9)... nachadza sa vo velkom mnozstve v pive pivarenskych kvasniciach a je dobry na vypadavanie vlasom a na ich celkovu strukturu,posilnenie... nieco na tom bude,... vitamin H sa tak isto ako ostatne vitaminy B-komplexu nachadzaju v podobnych zdrojoch... takze ak budes prijimat stravu s vitaminom H,tak zaroven prijmes aj ine vitaminy,ktore su nevyhnutne a dost pomahaju... a mozno sa ani nenazdas a zachvilu sa tvoje problemy vyriesia
 
dracizena
27.05.10
23:01
Nereg.

IP: .*
Proč opakovat to, co jasně a srozumitelně napsala Ruska modra.
Prozradím jen něco málo o nehtech... víš proč se ti lámou? Protože nehtem vyrůstá ten nejhorší odpad z těla a tvé tělo si ten odpad nechce vracet zpět tím, že si odpad budeš držet při sobě. Je to jako když si budeš pod okny vyhazovat odpad a necháš ho odstranit jako přerostlý nehet jednou za měsíc a jen kousek. No to se ale lidem vrací do těla pěkného smradu co? Móda je v některých směrech nemocí, ale je to prostě móda. Pamatuješ film ET.mimozemšťan? On neměl nehty a proto mu teklo z prtu tak mocně léčivé světlo. Čím kratší nehty, tím jemnohmotnější vibrace ti poteče z prstíků kterými se stále dotýkej beďárků a masíruj i kořínky vlasů a uvidíš, že se vše bude časem měnit k lepšímu a po beďárcích nebude ani stopy. Ano, ať ti pomůže i kožařka, ale ty buď Pánem svého těla a používej ruce jako lék a proto se rukama léčí...
 
Laburnum
28.05.10
11:15
Reg. před 2016

Definicia,ze necht je odpad mi pride neopodstatnena,pretoze netreba zabudat ze nech sluzi ako pomocny zmyslovy organ,viaze sa nan inervacia,vnima tlak.(tu nejde o modu,ze by mal byt enormne dlhy)ale ista dlzka telu urcite neskodi.Ako odpad by som ho vnimala jedine vtedy ked pre jeho dlzku nemnzem uz nic robit.
 
dracizena
28.05.10
13:15
Nereg.

IP: .*
Laburnum, určitě máš pravdu. Kdo ke své práci potřebuje mít nehet tvrdý tak ho také má i nehty jsou nástroj. Ale kdo má mít krátké a je to ta Boží Vůle, pak se mu nemůže udržet nehet dlouhý. Mě když duchovno začalo používat jako svůj nástroj, tak jsem byla i nešťastná, že se mi lámou stále nehty až jsem se s tím smířila a dnes vím proč. Léčím i prsty nejenom dlaní a myšlenkou a proto aby mi z prstů teklo aurické světlo světelnější, tak mám krátké nehty. Ta doba je za námi, že člověk využíval dlouhý nehet jako pomůcku k životu.
Je to můj úhel pohledu a já zde radím jen proč někomu nehty ne a ne narůst...
 
Laburnum
28.05.10
15:51
Reg. před 2016

Tak u teba je to ine,lebo zrejme tie nechty i ked kratke mas,ale su zdrave.Ja poznam kopu ludi,co uzivaju vela vitaminov a snazia sa zlepsit nechty preto,lebo ked sa im lamali,tak to tak velmi,ze boli do krvi poskodene.Vtedy fakt treba nieco robit.A to sa im lamu aj ostrihane ci kratke nechty.A je ine ked ich poskodene nemas.Prave preto Andulinka sa moze o ne do istej miery starat aby nedoslo k defektom.Inak je pravda ze aj do niektorych zamestnani dlhe nechty nepatria.Pocula som ze dake sestricky mali za nechtami bakterie,ktrorymi nakazili oddelenie no hruza.Je to dost individualne.A neviem aku eru myslis dracizena,ale vyrastene(nie dlhe)nechty su prirodzene prave tak ako kratke.
 
dracizena
28.05.10
16:29
Nereg.

IP: .*
Laburnum ona by se z tohoto rozvinula moc dlouhá debata.
Ale krátce vysvětlím co já vím. Nemocné nehty o kterých píšeš, jsou u lidí, kteří mají v sobě něco jako chaos zvířecích duchů ze stravy z minulých životů. A když dnes jako hlavní stravu mají maso čtyřnohých zvířat, tak jejich Duše jim dává vědět často o této nadměrné skutečnosti i nemocí nehtů, zuby i vlasy. Kdo z lidí ze sebe čistí vizí nebo modlitbou zvířecí duchy? Dlouhé drápy je zvířecí vibrace v těle lidském a člověk si ji přivlastnil a honosí se jimi a skrývá se za módu... Běloši jsou v tocích jako má strom větvení a dejme tomu, že jich je třicet. Proto je mnoho úhlů pohledů na věc a já si lidi podle aury škatulkuji do těch tekoucích větví ve Stromě Život a Andulinka se bude jednou zajímat o sebepoznání a samouzdravování a k tomu bude potřebovat krátké nehty. Ona je nemá nemocné, já na tom byla podobně. Má dosti růžové a zelené i modré aurické barvy a ty jí přivedou do zdravých zítřků jen co projde pubertou. Dnes se s ní dějí změny kterým nechce rozumět protože ji prostě štvou. Až se to v ní dovyštve, na mnohé si přijde a porozumí své životní cestě... .
Zdravím***
 
Laburnum
28.05.10
19:01
Reg. před 2016

Asi to bude hlupe ze sa tak pytam,ale zaujima ma,ze ty len z 1 prispevku vidis jej auru a vies kam ona smeruje?To iste vies zistit aj o ostatnych co tu pisu a vies to aj o sebe?Takze napr nemam vobec jest maso,lebo by som sa mala bat duchov zvierat?Som taka rada ze jem len rastlinnu stravu,ale zahrna sa do toho aj rybacie a mliecne vyrobky?Dlha debata nevadi,pis kolko chces,ved kto chce precita.Prepac ak moje otazky vyzneli hlupo,kedze tomu nerozumiem.
 
dracizena
28.05.10
20:38
Nereg.

IP: .*
Laburnum, vůbec neznějí hloupě Tvé otázky. Nedají se lidé zaškatulkovat do jedné přihrádky, Tobě se nehty neštěpí jako Andulce tak si je nech tak jak cítíš, ale sleduj svého Anděla k čemu Tě vede. Až se Ti začnou podezřele lámat jakoby Tvou nešikovností, je to informace shůry. Člověk je tak dokonalý, že nemá být nešikovný, ale ve smyslech jsou nastěhované energie které tam nemají co dělat a odsuneme je právě že tím jemnohmotným světlem které teče z prstů když tam není ten dlouhý dráp. Ta negativní energie nám sama nehet ulomí protože chce abychom ji brali na vědomi a vědomí umí tělo uzdravovat a přesouvat vše v těle co přesunout by se mělo, aby tělo nebolelo.
Kdo cítí že má mít dlouhý silný nehet a drží mu pevně, ještě má čas na hloubkové duchovní přemýšlení např. o nehtech. Píši pro ty, kdo u srdíčka cítí, že to tak je a že se rády poučí. Nemohu se vypisovat kdy já chci, buď mi andělé začnou pro někoho psát odpověď nebo ne a když ji slyším, přeposílám vzkazy shůry. Ale času mám málo tak jen někdy na moment na věštírnu zaskočím a zase jdu dál, podle toho kam mě andělé vedou. Lidští andělé mi na člověka řeknou to, co mám vědět abych mu mohla pomoci, když se v něm cosi hromadí a řeknou mi to hned a ukazují mi i lidi na které mám reagovat. To je jako duchovní karty, také kartářce ukáží hned co je třeba. měj se dobře a zase někdy***
 
Laburnum
28.05.10
21:05
Reg. před 2016

Vela som toho neporozumela... chces povedat,ze je lepsie si necht odstrihnut?Potom sa mi natiska otazka ze podla tvojej teorie by sa mal kazdy nechtu zbavit uplne,teda nemat nechty vobec,ked je to tak zle,nie?
 

dracizena
30.05.10
22:37
Nereg.

IP: .*
Laburnum, nerozuměla jsi mi. Nech si nechty jak dlouhé chceš, ale až se Ti začnou lámat, je to řeč Tvého Anděla. Nemoc a potíž je jen lavina karmická která se na každého tlačí jinou rychlostí a v jiném čase a proto každý se i jinak probouzí k duchovně tělesné práci se světelnými vibracemi. A kdo má krátké nehty, teče mu z prstů zákonitě jemnohmotnější vibrace a uzdraví si v těle mnoho připravujících se potíží. Ty potíže které už jsou zhmotněny, ty jdou k opravě k lidem, kterým se řekne doktor.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)