English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Michelangelo

Kdyby lidé věděli, kolik práce mi dalo osvojit si své mistrovství, nezdálo by se jim to nijak nádherné.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Negativní energie v bytě

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Negativní energie v bytě

Theressa397
17.04.13
19:26
Reg. před 2016

Zdravím všechny :). Potřebovala bych poradit. Asi před třemi lety jsem u nás doma (v bytě, kde bydlíme asi 7 let) prožívala opravdu krušné období. Každou noc jsem naprosto zřetelně cítila ve svém pokoji špatnou energii. Jsem si 100% jistá, že jsem si nic nenamlouvala, kolikrát se mi totiž stalo, že jsem se ze spánku probudila kvůli mrazivému chladu a můj pohled okamžitě padl do rohu mého pokoje odkud jsem téměř hmatatelně cítila epicentrum neskutečně tíživé energie, která mě skoro dusila. Prožívala jsem si tehdy kvůli tomu neustálý pocit strachu a celé noci jsem nespala. Upadala jsem do depresí a trvalo mi opravdu dlouho než jsem se s tím sama vypořádala (bylo mi tehdy asi 12 - 13 let) pochopila jsem, že je nutné si přestat něco nalhávat, pořád jsem se totiž snažila se přesvědčit, že si jenom něco namlouvám a bylo to čím dál tím horší, když jsem se tedy přítomnost této energie naučila přijímat jako fakt a začala si proti tomu obrňovat svou mysl - ve smyslu, že jsem si třeba i nahlas řekla ,,TY mě nedostaneš, protože já jsem silnější než ty!' zlepšilo se to a už nějakou dobu mám pokoj, ale problém teď nastal zčistajasna u mojí mámy, začalo to po smrti jedné její známé - ta ji asi dva dny po jejím úmrtí navštívila - mamka mluví o tom, že se jí dotýkala, poprvé ji cítila na svých prsou, nemohla dýchat ani se hýbat a podruhé jí přejela nehty po ruce (popisovala mi pocity, které mi jasně říkají, že nejde o žádné zkraty mysli - ty pocity byli naprosto jednoznačné a hlavně v druhém případě ji mamka viděla, když otevřela oči viděla postavu jak odchází do chodby) víckrát ji sice tato známá již nenavštívila, ale od té doby prožívá přesně to, co jsem prožívala já a mé rady jí nepomáhají - dnes v noci to prý bylo tak strašné, že měla pocit, jako by se jí ta dotyčná ,,věc' snažila dobývat do hlavy, mamka se hned začala modlit a popisovala mi, jak cítila, když ta energie odstupovala od jejího těla a postupně mizela.. nevíte prosím co by to mohlo být? Já s es tím vypořádala, ale na mamku, zdá se, to útočí silněji a mám o ni strach.. Děkuji
 
meell.
19.04.13
14:14
Nereg.

IP: 90.176.236.*
Nemyslím si, že se jedná přímo o nějakou bytost z jiné spektra, ale můžu Ti zjistit tok energií ve vašem bytě/domě.. pošli mi Emailem přibližné rozměry domu a pokojů, tvar střechy.. materiál, ze kterého dům je a popis pozic, kde spíte a kde případně vnímáš tu energii.. Mohu Ti poměrně přesně spočítat jak by se v domě měla energie pohybovat a pak automatickou kresbou zjistit, jestli je to dáno jenom rozložením nábytku, materiálem a tvarem domu nebo jestli se jedná o nějakou vyloženě bytost nebo energie..

Tak jako tak, pokud se jedná o nějakou bytost.. doporučuji jí nekrmit.. tzn. jako by tam nebyla, neboj se jí ani k ní neměj jiné negativní emoce..

meell@centrum.cz
 
SolomonKane
29.04.13
16:25
Nereg.

IP: 217.197.155.*
Když mě bylo nějakých jedenáct, začal jsem se v noci budit neschopný pohnout ani prstem nebo promluvit a bezmocně jsem se díval, jak nějaká bytost na mě sedne a přidušuje mě. Zažíval jsem hrůzné chvíle, bál sem se, byl jsem malý. Bál jsem se to taky říct, věděl jsem už tehdy, že mi to nebudou věřit a nejspíš skončím u doktora, (tti byli taky noční můra:))Po pár letech jsem si na to zvykl aspoň do té míry, že jsem se jí nebál jako něčeho neznámýho, ale nemohl jsem se nikdy zbavit pocitu hnusu, když se to na mě přisálo. Nevýslovnýho hnusu. I v dospělosti jsem spoustu nocí strávil s čvaňhákem na parapetu, jen abych nemusel spát. Jako kdyby to bylo omezeno nocí, ne nebylo. Tak to šlo roky a roky až se to jednou zlomilo, ani nevim jak. Prostě už jsem to nemohl vydžet ani minutu, pohár přetečený. Ze všech sil jsem se snažil zvednout, i když to nešlo, ale chtěl jsem to dokázat. Vrávoravě jsem se po tom oháněl a řval jsem na tu bytost jako šílený. Nevěděl jsem, co bude následovat, ale už mě to bylo jedno, byl jsem ochotný zhebnout, ale vydržet už ne. Pomohlo to, od té doby už si to nedovolí. Někdy ještě o ní vím, že je v místnosti a opruzuje, když mi projde kolem nosu, cítím mrazivý závan, ale seru na to. Už ne.
S takovouhle zkušeností nechápu tyhle rady jako žádný negativní emoce nebo dokonce slušná prosba o odchod. To je nějaká předposranost z té bytosti, nebo nějaká sluníčková pizda roznáší rozumy o slušným chování k takovýmu ksindlu, který sám od sebe neodejde?
 
meel.
02.05.13
12:11
Nereg.

IP: 90.176.236.*
SolomonKane: Sám píšeš, že Tvým řešením bylo se tomu poddat a byl jsi rozhodnutý zemřít.. Smíření se se smrtí je ta nejdůležitější část zbavování se strachu.. pokud jsi s tím byl smířen.. už jsi se nebál.. a strach je právě to čím se tyto bytosti živý.. pokud nemáš strach ze smrti.. nikdy se Ti už nic podobného nestane..
 
SolomonKane
13.05.13
15:58
Nereg.

IP: 217.197.155.*
Neříkám, že bys neměl pravdu o strachu, těžko chtít po děcku, aby se nebálo. Ale pozděj to bylo jiný. Můj komentář směřoval jinam, ale nemám o tu diskuzi více zájem.
 
Minoka12
23.05.13
00:55
Reg. před 2016

Těžko věřit, že některý věci se tady snažíte podat jako zcela vážně myšlené. Myslím, že hranice lidské hlouposti a důvěřivosti mají taky své meze :)
 
Nike.
23.05.13
13:39
Nereg.

IP: 46.135.65.*
Minoka12,
i kdyby se k tomuto přistupovalo čistě materialisticky, tak spánková paralýza provázená halucinacemi, je fenomén, který je zkoumán i na poli vědy, a to zcela vážně!
Ze všech lidí, kteří tu píšou o tzv. nadpřirozenu, napadneš toho, kdo si vytrpěl svoje. Takže kdo je tu dneska za hlupáka?
Nemáš pravdu s těmi hranicemi, nemáš. Pan Einstein by Ti k nim něco pověděl :)
Ještě ke všemu to na toho doktora je. A budeš se divit, nikoliv na psychiatra, ale kardiologa. Tíha na prsou až břiše, nedokysličení, spánková paralýza, únik energie. Nazdar.



Theresa397,
musím Tě pochválit, porvala ses s tím statečně. Tak zřídka to vidím a ráda to čtu, i když je mi jinak líto, žes to musela prodělat. Člověka to ale uková.
 
petr54
04.06.13
20:30
Reg. před 2016

Pro Theressa397 - podle mne řešení toku energii v bytě věc neobjasní. V tom co se událo je třeba hledat smysl. Nic se neděje jen tak nahodile.A strach tu nic neřeší. V případě zájmu více po e-mailu pet.54@email.cz
 
SolomonKane
18.06.13
11:03
Nereg.

IP: 217.197.155.*
Nike, no taak, ja to umim sám
 
Nike.
23.06.13
19:18
Nereg.

IP: 46.135.63.*
Solomone,
nepochybuju :), ale tož osobní ochranku by sis musel teprve obstarat. Jde přece taky o princip, o rychlé soudy a jejich tragikomičnost. Jinak si dovedu docela dobře představit, že bych se s touto ženou na lecčems shodla.
 
SolomonKane
24.06.13
15:51
Nereg.

IP: 217.197.155.*
Nike, já bych ti to nerad oklešťoval od těch ušlechtilých věci, ale jak mi to má pomoct vykleštit sebe? Na to jsem nepřišel :-))
 
LadyK
24.06.13
20:01
Reg. před 2016

Zdravím, pripojím sa svojím príbehom.
Bola som na základnej škole a mala som dlho obdobie veľkých psychických problémov - citlivé dieťa (bola som a som aj teraz typická 100%ná Ryba), neskutočne ovplyvniteľná a "ublížiteľná", s bratom, ktorého koníčkom bolo ma psychicky týrať (no, to slovo je možno príliš silné, vtedy mi to takto ale pripadalo), bez skutočných priateľov a kamarátov... Neviem, či to bolo len týmto, ale určite to na tom malo svoj podiel. Inak som a aj som vždy bola trocha "citlivá" na rôzne "nadprirodzené" veci - fascinuje ma to už od mala...

Dvere do detskej izby boli presne naproti dverám do bytu. No a presne naproti dverám do izby bola moja posteľ. Nohami k dverám. A pod hlavou el. zásuvka. Nie veľmi ideálna poloha, pravda, priam stvorená pre problémy... Veľa nocí za sebou, trvalo to fakt pár rokov - nie teda každú noc, ale aj skoro každá bola viac než som zvládala - som sa v noci budila. Zakaždým som vtedy vo dverách do izby vysokú čiernu postavu. Väčšinou len tak stála, niekedy s roztiahnutými rukami či nohami, ale vždy som cítila, že sa díva priamo na mňa, aj keď som žiadne jej črty či dokonca tvár nevidela. Bála som sa vtedy aj zpod periny vystrčiť ruku a zasvietiť svetlo... (ja som sa inak všeobecne hrozne bála tmy).

Môj otec dokáže pracovať s "paličkami" - nie priamo virguľa, ale tie zahnuté kovové paličky, pracuje to myslím na rovnakom alebo podobnom princípe ako virguľa. Dokáže s nimi na človeku označiť choré miesta či orgány, nájsť vodu atď.
Raz sme sa s ním jašili a on vrámci srandy nám, deťom, povedal, že nám ukáže, ako sa chytajú "duchovia". Dodnes presne neviem, čo si mám pod tým predstaviť. Účinkovalo to ako na "geopatogénne" zóny, tak na ten môj prízrak. Jedného veľmi silného "ducha" (paličky sa vtedy rýchlosťou blesku pretočili takmer oi 360 stupňov... ) našiel presne pri mojej posteli, tam, kde som mávala hlavu. Vždy pod miesto, kde sa mu paličky prekrížili, sme položili uzatvárateľnú fľašku (kompótová, nejaký pohár, to je jedno) a zavreli. V ten moment sa paličky vyrovnali. Ak ste fľašku znova otvorili - a bolo úplne jedno, či to bolo na rovnakom mieste alebo na druhom konci mesta - "duch" bol okamžite späť na svojom mieste.

Takže máme doma pár prázdnych, zavretých výživových fľaštičiek :-)

Odkedy toho "ducha" v detskej izbe zavrel, prízrak sa neobjavil. No ešte aj dnes sa bojím spať tak, že by som priamo videla na dvere do izby... nehovoriac o tom, že nohám k dverám si neľahnem ani za svet...
 
Nike.
30.06.13
16:46
Nereg.

IP: 46.135.23.*
Solomone,
to už je asi psáno žertem, jestli dobře koukám... Nebo aspoň dílem. Napravit by to šlo různě, mohl bys třeba dostat tři přetěžké úkoly :D .
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)