English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Ochotně promíjíme svým přátelům chyby, které se nás netýkají.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

NAVRAT MILOVANEJ OSOBY

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

NAVRAT MILOVANEJ OSOBY

elean
20.01.10
16:04
Nereg.

IP: .*
ahojte... chcela by som sa spytat, ak je to mozne... ci sa ku mne este moj priatel vrati... rozisiel sa so mnou pred viac ako mesiacom, lebo sme sa dva mesiace hadali... a hadali sme sa preto, lebo nam nic nevychadzalo a ja beriem lieky, z ktorych som velmi nervozna... viete mi, prosim, niekto povedat, ci sa ku mne vrati?... ak ano, tak kedy? mozem to nejako ovplyvnit? co mam robit? a co naopak nie?... chcem s nim stravit cely zbytok zivota... je mi velmi luto, co sa stalo... sam seba presvedcil o tom, ze ma uz nelubi.. ze ma nechce vidiet.. ze so mnou nechce byt.. ze mozno neskor... neviem, ako dalej.. neviem, co robit... :-( dakujem
 
Maty
20.01.10
17:23
Nereg.

IP: .*
elean: muži jsou všeobecně slabší (nemyslím fyzicky, tam je to obráceně) než ženy. Proto projeví-li žena svoji citovou závislost na muži a převažují výčitky než samostatnost, muž ze vstahu raději vycouvá. Nenech se mýlit - i tzv. hloupoučké husičky mají v hlavě pěkně srovnané, čeho chtějí dosáhnout, jen to nikde nevytrubují. Bereš-li léky, které Tě spíš rozvibrují, myslím, že bys měla vyhledat psychiatra, který Ti může o lécích, které bereš říci bližší informace a doporučit jiné řešení (není to žádná ostuda, je to cesta k vnitřní stabilitě a nezávislosti). To, že jsi získala zpět svoji sílu, zjistíš tak, že se Ti bude volněji dýchat a objevíš krásu i ve věcech, které jsi zatím přehlížela. Měj se sebou trpělivost a přeji hodně štěstí..
 
elean
20.01.10
17:47
Nereg.

IP: .*
dakujem za radu.. tieto lieky vysadit nemozem, aspon zatial nie... avsa, odkedy spolu nie sme, naucila som sa ovladat.. ide mi o to, ako si ho ziskat spat... ci sa mi vrati
 
Maty
20.01.10
18:28
Nereg.

IP: .*
elean: uvedla jsi, že jste se delší dobu hádali, zdálo se Ti, že nic nevychází a léky ovlivňovaly Tvůj klid. Zkus přemýšlet nad tím, co bylo hlavním tématem vašich hádek, co Tě nejvíc vyvádělo z míry, víc jsi ustupovala nebo útočila? atd. Hledej příčinu neshod. Možná, že ses dostala do stavu, kdy sis myslela, že máš muže jistého a s rozchodem jsi vůbec nepočítala, takže Tě nadmíru překvapil. Teď máš čas srovnat si myšlenky a celkově se zklidnit. Získáš-li zpět svoji vyrovnanost, můžeš svého partnera k sobě opět přitáhnout. Chceš-li však číst o nějakém kouzlu nebo bylinkách, které by Ti navrátily zpět milovanou osobu, tak to je mi líto, neumím..
 
elean
20.01.10
18:46
Nereg.

IP: .*
kuzla som na mysli nemala.. ti esu nebezpecne.. dakujem... skor mozno nahliadnutie do kariet, ak to niekto vie :-) bo ja to neviem... ano, mas pravdu... toto vsetko som si uz prebrala... vnutornemu kludu som blizko... ano, este to chce trocha casu... avsak urobila som v tomto obrovsky pokrok... si myslim
 
Theo
21.01.10
07:58
Reg. před 2016

muži nejsou slabší, jak se mylně domnívá Maty, ale ani silnější, aby ustáli všechny ženské vrtochy. Jsou ale trochu více racionálnější, než ženy. Takže jestli byli poslední dva měsíce plné hádek, je schopen použít rozum a vycouvat z toho. Pokud už je to měsíc a ještě se ti neozval, pak už to pravděpodobně ani neudělá a ty proto nemůžeš udělat nic. Psát a volat mu bude mít přesně ten pravý efekt.

Mohu se zeptat, jaké léky bereš? Jestli sis náhodou jen nenašla berličku, kterou ospravedlňuješ svou psychickou nestabilitu, která může pramenit odjinut.

Neříkám, že už ho nikdy neuvidíš, ale mezitím musíš něco udělat sama se sebou. Dej se do kupy a za pár měsíců si s ním vyjdi na kafe. Nic od toho nečekej, jen přátelský pokec... A uvidíš, jestli se to někam pohne.
 
Merit
21.01.10
09:28
Reg. před 2016

theo.. jaky my muzeme mit asi tak vrtochy :-DD
nic ve zlym.. to jsem si rejpla spis sama do sebe..
s vami to je tezky, bez vas jeste horsi
 
Maty
21.01.10
09:39
Nereg.

IP: .*
O racionalitě mužů nepochybuji, ale ženy vnímám jako silnější už proto, že toho v životě musí zvládnout víc na více frontách současně. Muž v těchto situacích odchází s tím, že se to vyřeší (podle něj) nějak samo (no a v tu chvíli přichází žena). Každý máme ale svoje.. U mužů obdivuji maximální soustředěnost na jednu věc, proto asi ještě dnes můžeme obdivovat staleté katerály mistrů stavitelů.
 
Theodor
21.01.10
10:16
Reg. před 2016

Víš Maty, ono je to tím, že spousta problému je ženou pouze generována, tedy nejedná se o problém (z pohledu muže), nicméně ženou je to tak stavěno. Není uklizeno? Pije se z týden neumyté skleničky (nebo z deseti neumytých skleniček různě po bytě... Chodí se týden ve stejném triku? Atd. atd. To, že muž dle tebe více problémů nemá, je dáno tím, že o nich zpravidla nemluví, protože psychika muže je nastavena jinak. To také očekává od své partnerky. Ta to má ale přesně opačně, vykdákání lecjakých starostí s kamarádkami považuje zo projev důvěry a tak hrne na muže x pseudostarostí. No a nakonec muž bouchne dveřma a jde s chlapama do hospody kecat o fotbale. A zhrzená žena pění vzteky... A je zaděláno na rozchod.

Nechci se zastávat mužů globálně. Umíte vyprat, vyžehlit, uvařit. Umíte taky opravit topení, vyluxovat počítač, opravit žehličku atd. atd... Práce v domácnosti je vlivem konstrukce ženského mozku především doména žen a chtít je po muži, to je nepraktické. Muž se musí zaúkolovat. Tj. máš tuto misi, jdi a udělej to. Tím to veme jako úkol a vyřeší ho (ale pozor, po svém, což se puntičkářským dámám né vždy líbí). Nelze očekávat, že muž bude sám od sebe udržovat pořádek a jiné maličkosti.

Základní rysy: žena - milion věcí najednou + hovor s kamarádkou, ale žádná věc neudělaná na 100%. muž - 1 věc, ostatní ho nezajímá, větší preciznost. Jinými slovy, chci li něco udělat opravdu pořádně, dám to muži. Chci li, aby někdo zvládl víc úkolů ve standardní kvalitě najednou, dám to ženě :-)))

Berte mě s rezervou.
 

Maty
21.01.10
11:16
Nereg.

IP: .*
Theo: ženský kdákají s kamarádkama, ale muž jde pokecat s chlapama do hospody.. ten tón, ten tón ( ha, ha). Termín "čistá špína" taky znám.. No, jsou to dva světy, které se přitahují a odpuzují zároveň, nemohlo to být vymyšleno líp.
 
elean
21.01.10
15:04
Nereg.

IP: .*
Theo, mam antivirotikum, ktore pri dlhodobom uzivani sposobuje nervozitu... okrem ineho... toto antivirotikum beriem uz pol roka... takze vies, kombinacia toho, ze nic nevychadzalo a tych liekov = sceny.. on to dobre vie... avsak neuniesol to a proste chce byt sam.. pri rozchode povedal - mozno neskor, ale teraz nie... on sam si uvedomuje chyby, ktore urobil a rovnako tak si ja uvedomujem tie svoje... z casu na cas sa stretneme... za ten meisac sme sa stretli trikrat... obcas si zavolame - vacsinou cakam, kym zavola on, aby nemal pocit, ze sa vnucujem... z casu na cas si napiseme... dostal odo mna poukazdy pre dve osoby do solnej jaskyne a na ochutnavku vina... vybavil vcera datumy, kedy sa to bude konat.. chce tam ist so mnou... :-(
 
Theodor
21.01.10
15:04
Reg. před 2016

Nenapsal jsem, že kdákají s kamarádkama, ale že vykdákávají co si s nimi povídaly :-D to je rozdíl :-D
 
Katarína
21.01.10
22:11
Reg. před 2016

elean: z mojho pohľadu vyzerá Tvoj problém možno ako previerka vzťahu, čo vydržíte. Možno je to i "simulácia" problémov, ktoré sa v živote možu v budúcnosti vyskytnúť a touto cestou máte možnosť viac poznať jeden druhého, ale i sami seba. Neriaď sa radami iných, len si vypočuj názory a konaj tak, ako to sama cítiš.
Theo a Maty: Síla mužů a žen - dobré téma k přemýšlení. "Původně" jsem souhlasila s tím, že ženy jsou silnější, vydrží víc, atd. Theo to má pro sebe ale též "hezky" zašuplíkované - vyznívá ve "prospěch" mužů, ač tvrdí fifty-fifty.
Domnívám se, že hodně záleží na tom, jaké role se musí kdo chopit. Vycházím ze svých zkušeností, i z Dalibora: nouze ho naučila housti. Muži se umí soustředit zdánlivě víc na svou práci /a nemusí přemílat v hlavě tisíc jiných věcí/, neboť ty dennodenní servisní záležitosti mají na krku většinou ženy - vyprat, nakrmit atd. Kdyby muž musel zajišťovat tyto služby, jsem zcela převědčena, že by se sakra naučil řešit více záležitostí najednou - pokud by chtěl být čistě a úhledně oblečen, kvalitně nakrmen /jak je zvyklý při ženské péči a libuje si v tom, i když třeba machruje, že to není třeba/, dokázal by se kvalitně postarat i o děti a domácnost, neboť by zjistil, že nejlepší pro hladké fungování bez závad je udržování určitého řádu, i ty umyté skleničky by byly. Žena bez starostí o rodinu by se bezpochyby dokázala plně soustředit na 100% na pracovní i jiné úkoly, žádné "rozptylování" mimo by neexistovalo. Nepíšu další příklady, bylo by jich určitě dost.
Domnívám se, že rozdělení "rolí" je dáno vývojem, ale kdyby nastala změna, která by vyžadovala - třeba kvůli přežití - tyto role pozměnit a "úkoly" rozhodit jinak, určitě by se dokázali přizpůsobit novému zadání muži i ženy. Prostě "Dalibor". Já sama jsem jím byla už hodněkrát. Ač jsem žena, vše se snažím dělat na 100% a někdy ani s tím nejsem spokojená, umím se soustředit na to, co dělám, přitom stihám i jiné činnosti. Záleží na motivaci, na různých okolnostech. Když někdy musíš, tak uděláš to, co je potřeba, i když je to něco nového a jiného - pokud se ovšem držíš hesla: "potentovat se" nepomůže.
Rozdílné vlastnosti mužů i žen, které Theo popisuje, jsou podle mého názoru pouze důsledkem toho, že tyto vlastnosti jsou možná za současně daných okolností a rozdělení "kompetencí"
nejvíce uplatňovány - což nevylučuje, že muži i ženy disponují vším, co je potřebné pro všechny činnosti - jen rozvinout. Momentálně "nevyužívané" vlatnosti ale právě "spinkají".
 
Theodor
22.01.10
07:47
Reg. před 2016

elean: tak pokud je to takto, pak vidím ještě naději na urovnání. Mezitím se snaž dát do kupy, například se svou nemocí. Půl roku antivirotika, to je na hepatitidu? Nejsi spíš nervozní z toho?
 
elean
22.01.10
14:14
Nereg.

IP: .*
Katka, dakujem za radu..

Theo, nie, jedna sa o HPV virus... je pravda, ze ma velmi znervoznovalo aj to, ze mam dva neprijemne zdravotne problemy naraz a iba sa to zhorsovalo... teraz je to uz lepsie a snad budem moct vysadit aspon tie antivirotika.. o taky mesiac... dufam... dufam, ze to bude dobre... uz je to mesiac... velmi mi chyba...
 
Planetweb
24.01.10
00:01
Reg. před 2016

A co to berete za leky? Ze ani lekar nemuze pomoci s eliminaci "nervozity"?
 
Maty
24.01.10
20:08
Nereg.

IP: .*
Katarína: sílu ženy jsem měla na mysli v tom, že musí vše dělat tak, aby to do sebe zapadalo v krátkém časovém úseku (např.: naláduje pračku-připraví vaření oběda-převlíkne a nakrmí dítě-dovaří oběd-pověsí prádlo). Muž se to může určitě naučit, ale než se tak stane, čas od času na některou věc zapomene, potože vždy myslí jen na to, co právě dělá, a to "bohužel" na 100%. Muži taky většinou nechápou, proč ženy musí vše prodiskutovávat a zjišťovat další jiné názory, když oni si udělají svůj úsudek a tím to pro ně končí. S tím jsem se často setkávala - proč pochybuji o tom, co mi muž říká? Mužský pohled na věc mi prostě nestačil, ale oni to berou, jako že jejich názory opovrhujeme, protože si myslíme, že umíme všechno líp. Napadá mne otázka: proč - jsou-li tedy muži silní na všech frontách - se nechávají od žen vyprovokovat tak, že prchají do hospody nebo používají sílu fyzickou?
 
Katarína
24.01.10
21:24
Reg. před 2016

Maty ahoj! Toto téma je zajímavé, přemýšlím na tom na pokračování. Hledám si praktické příklady ze života. Kategorie "Dalibor": od dob, co muži chodí k porodům se svými ženami, došlo k určitým změnám v jejich smýšlení, silný emotivní zážitek, větší úcta k mateřství, atd. Naproti tomu si nedovedu zcela představit ženu jako zlepšovatelku nějakých výrobních technologií /za současné situace "rozdělení rolí" ve společnosti/. Napadlo mne též, že by mne zajímalo, kdo asi vymyslel pračku anebo valchu - zda to nebyl muž /předpokládám, že ano/, ale takový, který zkusil /musel/ sám prát a chtěl si tuto práci ulehčit /a podobné situace - tehnika/. Typicky "ženská" reakce /ala útěk muže před problémy do hospody/ - pomoooc, neumím si poradit, porouchalo se mi to /auto, pračka, cokoliv/ - jsi na to stavěný, muži, oprav to - jsi tak šikovný, silný... /případně reakce ve stylu vtipů o blondýnkách/. Ačkoliv si myslím, že v převážné většině si dnes žena umí často poradit v podobných situacích do určité míry i sama... .
Přikláním se zatím nevíce k tomu, že typické převažující vlastnosti se vyvinuly a"zdokonalily" v průběhu způsobu života, jaký žijeme celé generace za daného rozdělení rolí - žena "podřadná", slabá, silný muž, hlava rodiny, živitel, atd. - teď se to postupně mění. /Jaké vlastnosti byly potřebné pro přežití, takové se musely vytvořit, naučit, rozvinout, zdokonalit/.Co děláme často, v tom jsme "doma" a známe všechny finesy. Čemu nerozumíme, v tom se cítíme nejistě, nechceme být za pitomce, tak někdo uteče - je jedno, zda muž do hospody anebo žena např. k úklidu. Pokud ale je oboustranně vůle ke vzájemnému pochopení, partnersky se oba "póly" dovedou dobře doplňovat i vzájemně zastoupit. Což obdivuji.
Myslím, že rozlousknout to spravedlivě nemůže nikdo, protože nelze zkusit chvilku být mužem a chvilku ženou, aby bylo možné posoudit, jak to vlastně je a čím přesně jsou dány rozdíly.
Přemýšlela jsem i nad příklady z říše zvířat, tam je to u různých druhů živočichů velmi pestré. Např. v péči o potomstvo "rodinný" způsob života, "matriarchát", trubci, nadsamci s harémem, někde se starají o mladé oba rodiče, někde pouze samice, atd. - spíše se potvrzuje teorie "Dalibor" - vytvoří se rozdělení rolí tak, aby to umožňovalo přežít a vychovat potomstvo.
No, nevím, do jaké míry jen "kecám", omlouvám se. Je to jen moje "nekvalifikované" zamyšlení. Ale posunulo mne to v tom, že asi budu schopna lépe chápat různé reakce mužů. Srdečně zdravím
 
Maty
24.01.10
22:13
Nereg.

IP: .*
Katarína: děkuji za názor. Nemyslím si, že útěk je ženskou reakcí, protože jsme zvědavé natolik, že mnohdy přehlédneme, že je něco nad naše schopnosti i možnosti. Muž utíká, protože prostě něco NECHCE.. útěky do lenosti jsou prazákladem různých vynálezů ženám prospěšným.. Takže, proč si stěžovat, že? Ve zvířecí říši mi úloha lvice naháněla husí kůži.. Jenže on ten lev, když konečně zvedne své majestátné tělo a jde bránit svoji smečku, vlastně dává najevo znepřáteleným lvům, za koho bojuje, což by mi docela zase lichotilo (být tou lvicí).. Jinak, co se týče názorů na muže, samozřejmě teoretizuji také, pouze hodnotím životní zkušenosti ze svého pohledu.. a když to vyjde, jsou to miláčkové největší (cha, cha)
 
Katarína
24.01.10
22:45
Reg. před 2016

Maty: Vzpomněla jsem si na skutečnou situaci - příklad na "útěk"muže: Muž u porodu císařem, skvělý chlap, silný, charakterní, umí si poradit v každé situaci, spolehlivý, podniká, zvládá. 3.dítě. Vyskytla jsem se před porodním - operačním sálem, jednalo se o přátele, přišla jsem "fandit"... Na lavici seděl nějaký neznámý chlap, působil sklíčeně. Chci zjistit situaci, hledám, u koho se mohu informovat. Pohled mi padne na onoho chlapa. Už ho poznávám, ale trvalo mi to. Je to novopečený tatínek. Je úplně hin, ptám se, co se děje? Proč je k nepoznání? Nějaké komplikace? Žádné - naštěstí. Vysvětlil mi to: Byl u porodu, začali šít. Cítil se naprosto bezmocný v této situaci. "Utekl", protože nemohl nijak pomoci, i když chtěl. Je zvyklý být stále akční a na každý nastalý problém najít řešení. Najednou byl v roli bezmocného přihlížeče, což nebyla jeho parketa.
Myslím tudíž, že není vždy vše tak, jak se to na první pohled jeví.
 
Maty
28.01.10
14:13
Nereg.

IP: .*
Ahoj Katko, v tomhle s Tebou souhlas. Myslím si, že přítomnost muže u porodu je nedomyšlená. Oni jsou založením lovci a bojovníci, svou vyvolenou chtějí chránit a tady nemůžou, mají se radovat z narozeného dítěte, které pláče a je pokryto krví.. dokážu si představit, jaký zmatek se v nich musí odehrávat. Docela by mě zajímal názor nějakého muže, který "rodil", asi by to bylo zase jinak. V každém případě jsem pro to, aby muži jako dřív přicházeli už k narozenému a umytému děťátku. Porodní báby, které dřív docházely do stavení, moudře věděly, proč muže odhání do jiné místnosti než kde probíhá porod.
 
Merit
28.01.10
18:39
Reg. před 2016

ahoj devcata :-)
skoda, ze sem nechodi muj synator :-), pac u porodu byl, vyhodili ho dverma, prilez voknem (obrazne) :-), doma pronesl:"moje misto je u zeny a ditete" a sel za nima zpatky :-D.. porod nebyl cisarem, byl normalni a tak nak bez problemu, videla jsem to na kamere, pri siti drzel nevestu za ruku, sdilel to s ni vsechno.. do telefonu mi potom rekl:"mami, ja jsem tak cumel, co vy chudery vsechno musite vydrzet" :-).. tihle dva byli a jsou spjati.. doufam, ze jim to vydrzi a jsem stastna, ze je v tomhle po mne a nenechal se vyhodit :-D..
rodit cisarem je asi zahul, ale tatka pak dostane mimi na ruce a cekaji na maminku az se probere (melo by to tak bejt)..

at si to kazdej holt vybere jak to chce.. ja jsem tenkrat u porodu muze chtela, neslo to, byla tu rozseta chripka.. jak moc by mi to pichlo.. u toho pocatku jsme taky byli oba :-) ..
vadilo by mi rodit doma.. tohle patri pod dozor lekaru.. maji u toho svoje misto, pac se muze vzdy neco prihodit.. toho bych se bala.. pac jde o zivoty dvou lidicek :-)
sice jsem odbocila.. ale ja proste tatiky nemohla vynechat :-)).. i kdyby u toho porodu ve finale omdlel.. tak se na to neumira.. ty obklady by mi chvilku na celo daval :-)).. stejne se ti porodnici maji co?.. bejt u toho, kdyz se narodi malej clovicek.. :-)
preju vam krasny vecer :-)
 
anelie.
29.01.10
09:13
Nereg.

IP: .*
Ja si myslim, ze nelze rict, zda zeny vic vydrzi nez muzi, je to vsechno individualni a zalezi na povaze. Tady se pise, jak muzi vydrzi ci nevydrzi byt u porodu. Ja si myslim, ze bych osobne taky nemohla asistovat u porodu, nikdy jsem to teda nezkousela, ale ja fakt nevydrzim pohled na trpici osobu. Dokonce jsem ani nedokazala jinemu vytahnout trisku z prstu, tak jak muzu asistovat u porodu? :)))
Svoji bolest snesu, ale jineho ne. I kdyz je to vsechno asi o zvyku. Napriklad takovy zubar, kdyby byl jako ja, to by bylo hotove nestesti:)
 
Maty
29.01.10
10:02
Nereg.

IP: .*
anelie, to je fakt, každý jsme trochu jiný. Mám ověřeno, že ve chvíli akce to jakoby nejsem já a špatně (a další pocity) mám až po, kdy mi to dochází. Tuhle reakci mám nejspíš po dědečkovi. Pamatuji si, když jsem za ním jako malá s pláčem přiběhla se skoro useknutým prstem, tak zahájil záchrannou akci a teprve, když byl prst ošetřen v "gumovém palci" držen nad hlavou (aby tolik nekrvácel) a já se zklidnila, dostala jsem vynadáno, že na tu sekeru nemám sahat.
Názory na to, kdo je silnější, jestli muž nebo žena, jsou letité. Vím, že za mých dob, kdy muži sloužili dva roky na vojně se říkalo: copak vojna, ta se přežije, ale skusit rodit by měli chlapci.. Asi víš, v jaké skupině obyvatel tento názor převládal.
 
Katarína
30.01.10
17:08
Reg. před 2016

Matíčku: Příklad s císařem jsem uvedla v tom smyslu, že "zbabělý útěk" může být důsledkem momentální bezradnosti, neschopnosti najít v sobě správný způsob, jak reagovat, aby to bylo v souladu s osvědčenými způsoby reakcí na předešlé situace - a tím pádem možná v souladu i se sebou samým /ale "Dalibor" by se to určitě časem naučil zvládat, pokud by chtěl... /.
Co se týká možnosti mít svého chlapa u porodu, mám stejný názor s Merit /ač zkušenosti v rodině nemám a ani sama jsem to takto nezažila - v dobách "Marie Terezie", když jsem rodila já, tato vymoženost bohužel nebyla a domnívám se, že by mi to možná hodně změnilo život... /. Šoky z podobných situací mohou pěkně přehodit výhybky ve vnímání, citech, v řazení hodnot, prioritách, což je podle mého názoru vždy posun k lepšímu. Uvědomit si, co všechno patří do života a souvisí s ním, přijmout to, neodsunout do šuplíku, o kterého obsahu nechci vědět. A porod je situace, kdy si člověk může velmi silně uvědomit, jaký zázrak je život, kolik přislibů je na startu a jak se množství možností k naplnění nadějí zmenšuje přibývajícím věkem... . /no, třeba ne, nevím/.
Zároveň se domnívám, že jakkoliv těžký porod /můj případ/ je úplné nic, krátká chvilka - v porovnání s tím, co následuje potom /dobré i těžké/.
 
Maty
31.01.10
21:34
Nereg.

IP: .*
Ahoj Kataríno, já se vcítila do situace: muž, založením lovec a bojovník, chce chránit svoji ženu, která trpí, nebo odejít. Muži asi nezvažují mnoho možností, je tam buď ano nebo ne. Navíc-má se radovat z nově narozeného dítěte, které křičí, je mnohdy fialové a od krve - pro muže protichůdné asociace. Osobně se nedivím, že je jim divno až nevalně z těchto rozporuplných pocitů. Ale jak jsem už uvedla, co by asi na to řekli (popravdě) zrovna ti rozhození mužové, by bylo asi zajímavé.
 
elean
02.02.10
16:38
Nereg.

IP: .*
:-) zaujimave prelinanie sa tem
 
Maty
08.02.10
18:43
Nereg.

IP: .*
Ahoj elean, asi Ti připadá, že jsme od Tvé záležitosti uhnuli někam jinam, ale tyhle dvojaké pohledy (muži kontra ženy) jsou, myslím, docela užitečné (mě docela zajímá, co si chlapci všeho věku myslí). Škoda jen, že se kromě Thea žádný další muž nepřipojil. Asi jim to připadá nedůležité a nezajímavé..
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)