English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Thackeray

Žena, která je jen trochu k světu a není zrovna hrbatá, může si vzít, koho chce.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Nahlédnutí a pomoc

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Nahlédnutí a pomoc

Nikola Šedá
26.08.14
20:24
Nereg.

IP: 213.155.42.*
Zdravím,

nabízím výklad vztahů, financí, kariéry a čehokoliv co si budete přát.
Vše za jednotný honorář 200-300 kč podle vašich možností a ochoty.
Asi se ptáte, proč platit za něco, co můžu s trochou vůle získat zadarmo? Dobrá otázka, je to prosté, zejména proto, že i my co děláme výklad jsme jen lidé a musíme z něčeho žít, za druhé, více to motivuje jak nás k práci, tak vás ke kladení správných otázek, navíc si ztoho více vezmete. Také je to prevence před těmi co neustále mění jména a snaží se nás duševně i fyzicky vyždímat. Zároveň nabízím dlouhodou spolupráci, ne jen odpověď na 2,3 otázky "a potom došel kredit" jak rádi praktikují někteří věštci.

Přeji hezký večer, Nikol
Ps, recenze na mě tuším někdo psal v online výkladu :-)
 
JanaPaz
08.09.14
11:28
Nereg.

IP: 82.117.143.*
Chtěla bych poděkovat Nikole za její služby které se mi vyplatily a "nakoply" mě. Moc mě podpořila a já jsem jí za to vděčná, chci ji tedy doporučit a popřát jí hodně štěstí, DÍKY!
 
ivuše
09.09.14
23:35
Reg. před 2016

Dobrý den, chtěla bych taky napsat pár řádků k paní Nikole. Chtěla jsem vědět, zda se mi splní tento rok to co si moc přeju a její odpověď byla: máte dítě, které je malé. Ztratila jste někoho hodně blízkého jedná se o Vašeho tatínka, vidím klid v jeho duši. čeká Vás výhra na kterou už dlouho čekáte a budete se stěhovat. S tím dítětem a tatínkem měla pravdu, ale problém je v tom, že na to jsem se neptala a ještě se nikomu nestalo, aby tohle mi někdo uhádl. Až na jednoho podvodníka, kterému jsem k tomu pomohla jeho jméno Michael W. Proto pozor na podvodníky. Chytří pochopí co tímto komentářem myslím.
S pozdravem Ivana
 
Nikola Šedá
10.09.14
09:09
Nereg.

IP: 82.145.218.*
Takže předopkládáte, že když vám někdo řekne něco, co jste neřekla, tak je to automaticky podvod? Děti a blízcí jdou většinou snadno poznat, vážou se na nás nemalým poutem. Jestli jste zklamaná z mých služeb tak je mi to líto, dělala jsem jen co umím. N.
 
Venušanka
10.09.14
15:29
Reg. před 2016

Pro Nikola Šedá:

souhalsím s Vámi naprosto . Pokud je něco zdarma, myslím tím výklady obecně, lidé si toho neváží, berou to na lehkou váhu, a nepřikládají tomu žádnu důležitost, protože do toho také nic neinvestovali, narozdíl od dotyčného člověka, který musí jejich dotazům věnovat svůj čas, svou energii a svůj zájem - už zde je nepoměr: jedna strana dává a druhá jen bere...

Nehledě k tomu, že většině lidí podáte prst, a oni by Vám hned "urvali" celou ruku, je to jako s malými dětmi, odpovíte a následkem toho jste zasypána přívalem dalších dotazů, kde si stana co bere by měla uvědomit, že každý má svůj omezený čas, zejména v dnešníí uspěchané době.

Vím to sama z vlastní praxe, že musím upřednostnit platící klienty,kteří v klidu vyčkávají, zatímco mě bombardují a upomínají ti, co nezaplatili a zjevně nikdy nezaplatí, ale chtěli by to hned!

Každý se něším živíme a esoterické poradentsví je práce jako každá jiná, nehledě k tomu, že je gřeba si uvědomit, že zatímco lidé zaměstnaní mají "své jisté", my ostatní musíme v první řadě zaplatit sociálku, zdravotní, máme s tím spojené náklady, nájmy, doprava, účetnictví, apod., což je ve finále nemalá částka. Teprve potom začínáme vydělávat na sebe...

Za každou službu se platí, každé poradenství, každá pomoc, my jsme také jen lidé, kteří musí úplatit nájmy, mají děti, potřebují jíst, apod.




 
ivuše
10.09.14
22:26
Reg. před 2016

Tak ještě ke komentáři paní Venušanky. Vůbec mi nedělá problém zaplatit výklad. Nejsem typ, že píšu každému věštci a chci výklad zdarma. Ani jeden výklad, který jsem si tady našla a pak i zaplatila tak se nevyplnil. Mě je jenom divné, že mi paní Nikola vyvěštila to co do teď nikdo. Vy když děláte výklad ukáže se Vám to, že dotyčný má malé dítě, nebo mu umřel tatínek? Mě to jenom přijde divné. Ptala jsem se na svoje přání jestli se mi plní do konce roku a to jsem se nedozvěděla. Na konci roku Vám dám vědět jestli vyšel výklad paní Nikoly a v případě, že ano ráda jí pošlu slušný honorář. Ivana
 
Venušanka
11.09.14
00:51
Reg. před 2016

Rozumím a chápu Vás. Také vím, že hodně funguje psychika, co se týče výkladů, a ta má pak velmi silný vliv na to, zda se výklad splní, či nikoliv.

napadá mě v této souvislosti případ, ač z jiného oboru, ale principiálně stejný: je prokázáno, že jestliže si někdo koupí předražený přípravek, např. nějaký doplněk stravy v hodnotě tisíců, samozřejmě mu nezabere, pokud tomu nevěří - placebo.
A právě zde nastává bod zlomu: lidé sami sebe začnou přesvědčovat, že když to stálo tolik penez, musí to pomoci, a jak by bývali vypadali před druhými: jako hlupáci, a právě v tento moment zapracuje psychika, podvědomí a co se nestane? preparát začne působit a světe div se...

Chci tím naznačit, že v opačném případě,když zůstaneme u tohoto příkladu, dotyčný od někoho dostane něco zadarmo, s popisem, že je to skvělé. Je pak nucen sám sebe přesvědčovat, že to funguje? Ne, protoe to bylo zadarmo, a tak ono na tom nezáleží.

Převedu-li to na výklady a esoterické poradenství, jak píše Nikol, lidé si toho mnohem více váží, berou to s respektem a musím potvrdit, že i opačná strana této placené "zakázce" věnuje mnohem víéce energie, více soustředění, úsilí a snahy, jak když to dělá zadarmo...

Já osobně mám zkušenosti s poradenstvím na a kontzultacícch po telefonu, on-line, když mi volají lidé, kteří za to platí poměrně značnou část peněz, ale je pak velmi příjemnou a zpětnou vazbou, když mi volají opakovaně znovu, kdy se přesvědčili, že to opravdu funguje. Jsou ochotni si zaplatit, nemusí nikam jezdit, víc, že věstci na těchto linkách jsoui většinou prověření a ověření, i když je pravda, že ne vude a ne všichni, ale to už je téma na další diskuzi, což se týmá i dalších oborů...
 
Kata-rína
11.09.14
08:10
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Je to sice na sáhodlouhou debatu, přesto se pokusím superkrátce - pouze naznačím.
Směňujete tady pojem "pomoc" s kšeftem. Příklad: někdo se topí, volá o pomoc. Přijde byznysman a nabídne "pomoc" za velké prachy. Zaplať a vytáhnu tě z vody. Hovadina, že? Protože totiž skutečná POMOC je nezištná. Vše za prachy je kšeft /prachy = největší "hodnota" dnešní doby, bohužel, podléhá této debilní iluzi kdekdo/. Ať se to okecá jakkoliv.
Pokud tonoucí za svou záchranu zaplatí záchranci těžké prachy, sice zůstane naživu, ale bude mít zásadní informace o charakteru záchrance a pokud bude rozumnej, takovému člověku se v budocnu vyhne obloukem /čili na výši poplatku za cokoliv v souvislosti s kvalitou poskytnuté "komodity" vůbec nezáleží - a plést do toho placebo efekt považuji za zcestné/. Pokud ale tonoucímu někdo pomůže s přirozenou samozřejmostí /aniž by vůbec pomyslel na vyčíslení finanční hodnoty své pomoci - jaká by vůbec měla být?/ , může vzniknout něco jako kulečníkový efekt - nezištná pomoc bližnímu se může posílat dál, ušlechtilé hodnoty dostanou prostor k uplatnění. Korektní by bylo dle mého názoru /co se týká tady uvedených poukázání na účinek nějakého způsobu konzultace/ uvést věci takto: byla jsem na konzultaci, která byla vedena takovou a takovou metodou, pomohla mi v tom a v tom. Aniž by byla jmenována nějaká konkrétní osoba, která touto metodou tříská prachy. + nechat to na čtenáři, kterého obchodníka s onou metodou si vybere. Jakmile se uvádí jméno v tomto případě, je to "reklama".
+ ještě něco: jestliže se do čehokoliv bohulibého a ušlechtilého, tvořivého vloudí TOUHA za poskytovanou službu anebo cokoliv jiného vytřískat co nejvíce peněz, postupně se vytratí původní obsah a cíl služby, činnosti atd./pokud tam vůbec něco takového kdy bylo :-)/ - do popředí se dostane mamon, důležitost vlastní osoby, pocit výjimečnosti, pocit vlastní kvality - já si přece ZASLOUŽÍM tolik a tolik za svou práci... ..

Uvedla jsem pouze svůj pohled na věc, je na každém z nás, co chce vidět a co vidí - nikoho nepřesvědčuji.
 
Theodor (unlogged)
11.09.14
10:51
Nereg.

IP: 77.104.223.*
Kata-rino: souhlasím s tvým pohledem na efekt sněhové koule při poskytování nezištné pomoci.

Pokud bych aplikoval výše použitou logiku, tak až někdo na ulici dostane infarkt, měl bych si resuscitaci následně naúčtovat, ať už dopadne jakkoliv (poslat účet pozústalým). Žel ze zákona to nelze, protože zdravotníci podléhají poměrně přesné legislativě, narozdíl od nejrůznějších šarlatánů.

To co Nikola Šedá nabízí je ve skutečnosti placená služba, jako taková by tady na fóru neměla být, neboť se jedná o inzerát a Red by jí měl dát ban. Inzertní plocha totiž taky něco stojí, když už jsme u těch obchodních vztahů.
 
Red
11.09.14
11:27
Reg. před 2016

Theodor: ono je to jeste slozitejsi, nejde o samotnou inzerci, ale predevsim o to, ze tady kvetlo spamovani ruznyma nabidkama a recenze, ktere si lidi psali sami na sebe (a rozeznat co si psali lidi sami a co je realne bylo nemozne).

V momente, ze nejde o penize, pak uz si vykladaci recenze nemusi psat, protoze pomahaji sami od sebe a z dobre vule.

Forum nema slouzit pro rychly zisk nekoho, kdo dokaze oblbnout co nejvic lidi, ale predevsim by melo lidem v co nejvetsi mire pomahat.

Aktualne je v reseni zpusob, jak se bude web vykladacum odmenovat, ale o tom vice, az to bude domyslene :)
 
Mirka7582
11.09.14
12:24
Nereg.

IP: 213.81.146.*
dobrý den som tu nová :-) chcela by som sa opýtat mame schválené IVF Umelé oplodnenie chcem sa spýtat či sa nám to znova podarí ?
 
Nikola Šedá
11.09.14
12:25
Nereg.

IP: 82.145.216.*
Je samozřejmě nesmysl, myslet si, že s odměnou se kvalita nebo lidskost ze vztahu klient-poradce vytrácí. V druhé řadě si uvědomte jak různorodí klienti tu jsou, někdo má vážné problémy, někdo se chce jen vypovídat a někdo chce jen vědět, jestli letos pojede na dovolenou reálná zkušenost. Nikdy nikoho neodmítám, tedy neodmítala ale to se musí změnit, je to hodně náročné na psychohygienu. Zodpovídat denno denně xy dotazů, banálních dotazů, navíc když někomu napíšu, spolupracujeme spolu třeba týden a po měsíci se zeptá na to samé, nebo mě zkouší oblbnout z více účtů, tak prostě nemám na to tolik času ani.
Za třetí, pověsit si na net může kdokoliv, že je terapeut, poradce atd. Ale to nikdo z vás vážení doopravdy není. Pokud má člověk vážný problém, neřeším minulost a podobné věci a soustředím se na tady a teď, snažím se přesvědčit lidi ať vyhledají příslušnou organizaci zabývající se daným problémem. Neberu si za to nic, když jen zprostředkovávám. To je banalita. Ale jsem opravdu vztekem bez sebe, když tady čtu komentáře rádoby věstkyň co se pouští do velkých věcí a problémů na které nemají kompetence, nebo rovnou říkají co mají lidé dělat a co ne. To je snad to nejhorší, vytyčit cestu. Doufám, že za všechny jejichž problémy se jen znásobí vaší neodborností a namyšleností, půjdete do pekla :)
 
Nikola Šedá
11.09.14
12:33
Nereg.

IP: 82.145.216.*
Mimochodem, hodně by mě zajímalo, čím se živíte? Můžou to zůčastnění diskuze prozradit? Máte kromě toho i nějaký sociální život? Nebo se omezujete jen na vašeho koníčka, neziskově pomáhat lidem? Máte nějaké děti? Někoho o koho se starat? Nebo o něco? Já nevím jak vy, ale my doma třeba potřebujeme do pusy chleba a ne jen díky, ač jsou dobrou odměnou.
 
Red
11.09.14
13:13
Reg. před 2016

Nikola: ale Theodor se nepozastavil nad tim, co delate, jen, ze to delate nekde, kde je primo napsano, ze se to delat nesmi ;)

Nikdo Vam nebrani mit tady zaznam v katalogu, nebo jinou inzerci kde si zamanete, ale ve meste taky nemuzete na radnici nalepit svuj plakat, jen proto, ze tamtudy chodi nejvic lidi - v lepsim pripade ho hned strhnou.

Neni treba nic hrotit, bany rozdavam, kdyz uz je nekdo drzy a spamuje az moc. Vzdy se da domluvit a hranice benevolence je "sam nevim kde", takze se mi ji samotnemu tezko udrzuje. Mam zajem, aby se zde vedla kvalitni diskuze na urovni (ikdyz u nekterych temat radeji delam, ze je nevidim, protoze na ne normalne reagovat nejde :) ).

Jak bude vymysleny novy postup fungovani vykladu, tak se to dozvite bannerem a snad se tim ukonci na nejaky cas jak otazky placeni, tak kvality.
 
Kata-rína
11.09.14
13:53
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Doprčic, asi jsem šlápla na minu :-) a způsobila výbuch menší - snad beze škod, doufám.
Jsem v podstatě mířila i na některé vlákno "odvedle" - už nevím, kde přesně byla zmínka o paní z Brna, která koučuje za majlant - byla jmenována a byla vychválena údajnou vděčnou klientkou. + Red též popisuje některé konkrétní /nekalé/ marketingové praktiky - ty jsou všude, kam se člověk podívá.
Na nikoho útočit nechci, pouze jsem uvedla, jak to vidím ze svého pohledu.
Docela žasnu nad tím, jaké množství "pomoci" za prachy je v různých oblastech. "Pomáhá" se nezaměstnaným např. - za miliony se pořádají různá školení a kurzy O NIČEM a k ničemu - naprosté většině lidem bez práce nepomohou vůbec, různé dotace padnou do kapes vykutáleným školitelům /kteří mají hroší kůži a klidně si nechají zaplatit - když dávají, tak berou... /. Zdravotně postiženým "zaměstnavetelé" vymýšlejí nesmyslné činnosti /"práci"/, aby vytvořili "pracovní místa" a mohli se napakovat dotacemi od státu za to, že dali práci postiženým lidem. Existuje spousta projektů - dotovaných, které jsou o ničem - stačí vytvořit iluzi, že jde o činnost "pomáhací".
Domnívám se, že je potřeba pojmenovat vše pravým jménem a nekřivit obsah slov, pojmů.
Nikolo Šedá: Vaše otázka "čím se živíte" byla mířena jaksi do prostoru nekonkrétním osobám /anebo snad vykladačkám karet - což nejsem/, přesto Vám odpovím.
Celý život jsem se živila prací - jako zaměstnanec. A pracovala navíc - dobrovolně, z vlastní vůle a hodně. Pokud jsem kdy POMÁHALA /i v "civilu" i v zaměstnání/, nebylo to nikdy za prachy.
 
Theodor (unlogged)
11.09.14
14:15
Nereg.

IP: 77.104.223.*
Nikola Šedá: zkuste si vyložit karty na profese ostatních.
 
Nikča Šedá
17.09.14
14:56
Reg. před 2016

Theodore, nechápu ten útočný styl Vaší komunikace, slušně jsem se zeptala, ale budiž. Začala jsem psát blog, kde se to snažím tak nějak vysvětlit, bohužel zde nejde vkládat odkaz, takže nic. Každopádně si nemyslím, že by o to někdo z tohodle vlákna stál, raději špiníte ostatní, abyste měli více lidí, což je smutné. Jsem samoživitelka nemohu celý den jen tak sedět doma a odpovídat, není to prostě existencionálně možné, vy co jste zabezpečené díky rodině, nebo klientům nebo díky čemukoliv jenému - je to vaše věc, ale až budete přště kritizovat někoho o kom nic nevíte, zamyslete se nad sebou a zkuste se vcítit do ostatních. Opravdu někdy nechápu jak může tohle řemeslo dělat někdo, komu o lidi vůbec nejde. Těm ostatním přeji hezký den.
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)