English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Nabízím výklad čínského i-t´ingu a keltskýc...

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Nabízím výklad čínského i-t´ingu a keltských run

Yasmine
21.09.16
01:24
Reg.21.9.16

Přeji hezký den,

po návratu ze zahraničí jsem nyní v Praze a nabízím své služby. Mám odkaz i zde v katalogu ( Yasmine Wahida ). Pokud se potřebujete zorientovat v situaci, ve které se nacházíte, nasměrovat a nabídnout možnosti, ráda vám pomohu. Specializuji se zejména na čínský i-t´ing, vykládám také keltské runy a tarot. Nefiltruji otázky na morální a nemorální, důležité a nedůležité, vážné nebo směšné. Každý dotaz je v danou chvíli pro klienta důležitý, proto se mne nemusíte bát ptát na cokoliv. Ať už se rozhodnete využít mých služeb nebo ne, chci všem připomenout, že angické přísloví "Každý mrak má stříbrný okraj" rozhodně platí. Důležité je se nevzdávat. Jsem tady pro vás i tehdy, pokud potřebujete jen tak s někým promluvit. Stačí napsat na email.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)