English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

Rolland

Věřit člověku, ať je jakýkoliv, je fetišismus: stačí, máte-li jej rádi.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

můžete mi vysvětlit, proč mi nevychází kart...

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

můžete mi vysvětlit, proč mi nevychází karty,díky!

Stellla
13.11.10
12:13
Nereg.

IP: .*
Dobrý den, byla jsem u několika kartářek a psala jsem vícero kartářkám ohledně výkladu a musím říci, že ač mi věštily opravdu dobře s problémy v rodině, s prací, tak co se týká vztahů nikdy mi nic nevyšlo.Už asi pět let jsem sama, ne že by mě nikdo nechtěl, ale prostě tam není to něco, nechci jít do vztahu z rozumu.A každá mi věštila, na jaře, na podzim, v zimě potkáte osudového muže a nic, jaké vy máte zkušenosti, děkuji moc.
 
Hviezdička11
13.11.10
14:23
Nereg.

IP: .*
Ahoj Stella,
no mne sa robí presne to isté .Ale je to možno tým,že priveľa očakávaš.Možno že sa na to až tak sústredíš(čo je normálne,lebo samému je smutno),že si to nejak "odplašíš".Lebo často sa stáva,že veci,o ktoré až tak nestojíme,alebo sa až tak o ne nesnažíme prídu akosi samé od seba.Skús sa možno zamerať na inú oblasť tvojho života a príde aj pán osudový .Držím palce
 
dalaraa
13.11.10
14:45
Reg. před 2016

Stellla... . a co ty sama děláš proto, aby jsi HO potkala? Nic není zadarmo a nikdo nemůžeme jen tak sedět a čekat, že nás "postihne" láska sama od sebe. Bohužel tohle si myslí spousta lidí. Nic nedělají. Nejdou svému štěstí naproti a pak se diví, že se nedostavilo.
Možná kartám pokládáš špatnou otázku. Možná by bylo lepší zeptat se: Co mám udělat pro to, aby ON přišel?
 
Stellla
13.11.10
17:42
Nereg.

IP: .*
Na to jsou protichůdné názory, často se píše, že ta dotyčná, která myslí na to, jak si sehnat chlapa, tak to ze sebe vyzařuje a tím druhé odpuzuje a často když ta dotyčná nehledá, tak ho potká.Jasně nesedím celé dny doma, jenže jak jít tomu osudovému vstříc, to nevím tedy jak se dělá?Hvězdičko, děkuji ti za přání
 
Merit
13.11.10
17:52
Reg. před 2016

ahoj vsem :-)
ahoj stelllo :-)
ja bych si na tvym miste jeste v klidu sedla a podivala bych se sama na sebe.. "co vyzaruju" a "chci to vubec" a "jsem pripravena"? :-)

je to docela dulezity, dat si tenhle cas sama pro sebe.. opravdu a poctive se zamyslet nad tim, co ze sebe vydavam..
1) kdyz je toho moc.. chlapi se toho zaleknou, utikaj :-)
2) kdyz je toho malo.. nevidej :-D ..
ono to naladeni - byť "jen" dobry nalady dela divy.. nez treba nekam pujdes, sedni si na chvilku v klidu, zapal si svicku, uvolni se.. a zkus si na tu dobu uvedomit to, ze jsi "stastna" :-) a zkus pak vyjit ven :-).. ale to, ze jsi "stastna", si ponech v sobe.. a jenom si toho vsimej.. co to se vsema lidma udela.. :-),mozna budes prekvapena :-)

to, ze to chlapi bud vnimaj moc a nebo malo, je docela casty... je dobry najit ten bod, kdy je toho akurat :-)
navic, bejt pripravena, to je opravdu dulezity.. kdyz prosim andely, reknu to.. "jsem pripravena prijmout tu zmenu" :-)
ale taky to musi bejt pravda :-)!

nekdo bejva dost nečitelnej :-).. jak muzi, tak zeny.. :-)
jednou jsem vykladala karty znamemu a tam jsem mela ten pocit..
holky mu proste nerozumi.. nevedi co od nich chce.. protoze, kdyz je se zenou, nevi co si ma pocit, chce tak moc.. ze se chova neprirozene, holky potom prchaj :-)
jeden znamy, ten tu osobu mel v blizkosti a porad narikal, jak moc je sam.. a uz me tim mesice stval :-D, neustaly utesovani.. dokola..
musela jsem se ponorit a nedelam to rada, nerada lezu az tak blizko, musela jsem za ni, tam kde je a doslova jsem mu musela rict jak vypada, oblicej jsem nevidela uplne, vlasy, co rada nosi, kde ma pracovni stul, okno a regaly :-D.. pak se na delsi dobu odmlcel a asi po 8mi mesicich mi prisel rict, ze uz s ni chodi :-D.. "janek"! :-)
tohle nedelam rada, neni to bezny, bere mi to energii, protoze kdyby on nebyl slepej, tak ji mel na dosah :-).. mel proste zabrany.. nevidel, necitil jeji energii :-).. to se pak druhej muze ucaprtat a je to tezky, no hlavne, ze uz je to v poradku :-)
"nesedet jenom doma" :-) ..
je dulezity taky vedet jakej vztah chci.. jak by mel vypadat po vsech strankach.. jak by mel vypadat muj partner (pro nekoho je to dulezity).. a pracovat s pranim si, vizualizaci.. :-)
dostala jsem krasnej mail, kde je na konci uvedeno, ze Buh na prosby zna jen 3odpovedi.. "ano, ted ne, mam pro tebe neco lepsiho" :-).. ja neverim tomu, ze kdyz nekdo opravdu nechce bejt sam, ze mu do zivota nevstoupi jeho draha pulka :-)
jestlize treba opravdu jeste neni cas? nejsi zrala ci ten dotycnej.. je lepsi bejt i sama.. nez stravit cas s nekym, kdo ti ublizuje ci ty jemu atp..

mnoho lidi zije tak, ze neumi bejt samo.. byla jsem roky sama, nelituju.. neco se ve mne srovnalo, ten cas jsem vyuzila nak pro sebe.. urcite jsem se naucila brat takovou jaka jsem.. jsi se sebou spokojena?.. mas se rada?.. a opravdu to chces? .. jsi pripravena?
pak tu vizualizaci zkus :-)
moje kamaradka to zvladla, sedly jsme si nad papir a napsala si o nej :-), do te doby to bylo okolo ni tezky.. samej nezodpovednej muzskej a opilec.. pritom chlapa, co ma rad spolecnost, dokaze popit a veselit se, to by se ji libilo, ale ochmelku uz nechtela.. a taky mela deti, ty by mel mit taky rad, to je moc dulezity.. a opravdu proste prisel, prislo jich vic.. tenkrat jsem toho pravyho vybrala ja :-D, ta se rozcilovala :-D
ani ne za rok byla svatba :-), tak spolu krasne srostli, ze jsou nejradeji vsude spolu.. sdilej spolu, radujou se, miluje i jeji deti, on svoje nema, prestoze si to prala, chtela mit velkou rodinu, to jediny z ty vizualizace se nesplnilo.. ale Buh vi, ze zase vsechno mit preci nemuzeme :-D, takovej clovek, by uz musel bejt sama dokonalost :-)
i takhle je dost dobrej ten muzskej.. pracuje, neni to ochmelka, umi se chovat, vari, pomaha ji doma.. ma rad zvirata :-)... chodej na prochazky.. proste ma "klid"..
u te vizualizace (a nebylo to z moji hlavy, to jsem nekde odposlouchala), jsem ji doporucila i bod, kde se jednalo o intimnich chvilkach - procitit si ten prozitek.. covece, sedlo i to :-)
vis... napada me vzdycky u toho pokazdy i to, ze clovek by mel stejnou merou i vracet.. a to tahle kamaradka opravdu umi..
jeste jsem nemela kamaradku v podobnym stylu.. ona chtela svoji druhou pulku.. prosila o ni a ona ji i dostala.. je to vzajemny :-)
oni si to oplaceji, cili ani jeden z tech dvou nestrada a neciti se tak, ze do vztahu dal neceho vic a druhej se vezl..
jsou spolu uz docela dlouho a jsou porad stastni, diky Bohu :-))
kdyz ji slysim v telefonu, tlemime se.. jaka to jsou sehrana dvojka, kdyz jdou mezi lidi, sypou vtipy :-D.. nadhera.. oba zrouti :-)).. oba temperamentni.. a oba jsou mazlivi :-).. jeji deti jsou spokojeny.. u nich doma je to jako v utulku :-D :-)
takze je casto chyba i v nas.. kartarka muze neco rikat.. videt u toho, ale taky je neco.. co musi splnovat ten co si prisel nechat vylozit :-D

mej se krasne.. drzim ti palce.. jestli chces opravdu neco zmenit, muzes... je to fakt jenom na tobe :-)
pa ;-))

doufam, ze jsem se te nejak nedotkla :-) pa
 
Stellla
13.11.10
18:33
Nereg.

IP: .*
Děkuji ti Merit za dlouhé psaní, mně nejde o to, že bych neměla nápadníky, to mám tedy dost, jenže ti mi nic neříkají jako muži a když už k někomu pocítím sympatie, tak to nedopadne.Čtu hodně o vyzařování osobnosti, pracuji na sobě, já se sama nenudím, věnuji se hodně koníčkům, ale hlavně na jaře, jak vidím páry, tak mi to přijde smutné, že jsem sama, nemůžu říct, že bych z toho měla depky,ale pět let už je dlouho, no.Tenhle týden mě u doktora balil jeden, ale já jsem neměla chuť, nebylo to prostě tam.A ti co se mi líbí jak napotvoru nejsou sami, nebo brečí za bývalkou a do toho nechci jít.
 
Stellla
13.11.10
18:36
Nereg.

IP: .*
Ještě chci napsat, že ti děkuji za ten nápad s vizualizací, to už dělám nyní
 
Merit
13.11.10
19:39
Reg. před 2016

ahoj Stelllo :-))
to je dobre, ze vis co chces atd :-)
jeste me napadlo.. treba u me to prislo v momente, kdy jsem to vzdala.. :-D
holka vsechno se casem fakt vyviji.. je to nekdy az tezko pochopitelny jak se i veci zmenej.. :-)
co ma prijit, to prijde :-**)
pa :-)
 

Stellla
13.11.10
19:51
Nereg.

IP: .*
děkuji, snad to nebude v čase umělých zubů, začínající sklerozy atd., kakt ti moc děkuji, dost mi tvé psaní dalo
 
Merit
14.11.10
19:30
Reg. před 2016

nemas zac :-)*
az prijde ten nakej bozskej, dej pak vedet, at se zaradujeme s tebou :-)
to bude potom parada :-)) pa :-)
 
Stellla
14.11.10
20:57
Nereg.

IP: .*
Moc děkuji, dobré slovo v pravou chvíli je velký dárek slyšet nebo číst, snad budu mít o čem napsat, ale pokud ano, tak určitě napíšuuuu!
 
kapin
17.11.10
19:17
Reg. před 2016

no stelllo ja jsem mně l f katŕtach vještil jsem tobe amně tam višlo žemáš někam vipadnout a odject na hory tam seti stane uras s nohou naraženinu a tam toho vivoleního potkáš dej namně stello
 
Stellla
17.11.10
21:24
Nereg.

IP: .*
kapine a bez toho úrazu by to nešlo?Dělej si srandu z někoho jiného, dík
 
Zmatená99
20.12.10
21:51
Nereg.

IP: .*
Ahoj na mna karty tiež nevychádzaju. Som z toho aj sklamaná, asi som mala dať na svoju intuíciu, ktorá mi takmer vždy radí správne. Zmenila som prácu, ale bola to obrovská chyba a velmi to lutujem, ale teraz mi neostáva iné, len dať výpoveď. Neviem ako je možné, že to takto dopadlo, ale nemám na výber a budem bez práce. Môžem len dúfať, že nie na dlho. Tolko k mojej skúsenosti ohladom veštieb.
 
napoveda
20.12.10
22:23
Nereg.

IP: .*
mila zmatena, tolik placu nad rozlitym mlekem... a muze za to vestkyne ???
 
zmatena99
21.12.10
19:27
Nereg.

IP: .*
Mila napoveda
len som napisala svoju skusenost ohladom vestenia. Neviem o akom placi to pises, aj zla skusenost je skusenost. Len chcem povedat, ze nech sa clovek vzdy spolieha hlavne sam na seba, mne sa to osvedcilo a bude davat na svoju intuiciu
 
lilithh
22.12.10
09:50
Nereg.

IP: .*
zmatena

a co te tak vytocilo u napoedy ?
 
richterova anna
28.12.10
09:59
Nereg.

IP: .*
Ano ,mohou za to věštci,kteří nám vymývají mozky..nejlepší je jít svojí vlastní cestou a rozumem!
 
liduna1
29.12.10
04:49
Nereg.

IP: .*
Jejdanenky anna richterova, konecne nekdo, kdo objevil ameriku, vestci prece muzou i za to , ze sis zapomnela utrit zadek..
 
richterova anna
29.12.10
05:10
Nereg.

IP: .*
Já jsem to špatně napsala ,Vám vymývají mozky,já nenavštěvuji tyto zlatokopy!
 
liduna1
29.12.10
05:17
Nereg.

IP: .*
Devce Tys to napsala dobre, presne tak jak to citis, to jen mne ujela ruka.. Mej se krasne..Pa
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Domino
Věštba budoucnosti podle kostek domina. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)