English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Seneca

Kdo vstoupí do našeho domu, ať se spíše obdivuje nám než našemu zařízení.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

muž v černé kápi

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

muž v černé kápi

Silvestra
24.03.17
17:12
Nereg.

IP: 109.69.211.*
Při jízdě autem po setmění jsem uviděla ve výšce asi 2 metrů svítící oči, jako když oslníte zajíce, nebo kočku, taková světýlka. Zpomalila jsem tak na 30km / hod. a přepla na dálkové, abych někoho nepřejela. Po pravé straně v poli, kousek od cesty jsem spatřila mladého, velmi bledého muže v černé kápi. V pravé ruce jako by držel nějaké dlouhé dřevo, násadu, nebo podpěru pro stromky. Nevím. Napadlo mě potom, že mohl držet i kosu. Buď byl tak vysoký, nebo se vznášel. Nějak jsem se polekala, přidala plyn a rychle odjela. Viděla jsem mu do obličeje, přesto, že nestál na cestě, ale v poli,nebo těsně nad zemí. Zaujala mě jeho velmi bledá a pohledná tvář a ty pronikavé oči.Nevíte, co nebo kdo by to mohl být? Děkuji.
 
Dracizena
08.06.17
21:08
Nereg.

IP: 92.62.225.*
tyto živé vize dělají ufouni...
 
Gama
05.01.18
14:44
Reg.4.1.18

Ahojky Silvi,tvůj popis sedí jen na jedinou bytost s kterou jsem se setkala.
Jmenuje se Achaton,většinou se sním uvidí člověk až po smrti.Je to ale fešák,co?A co teprve hlas,fakt holky nechtělo se mi z druhé strany.Jedna pani mi říkala že potkat ho po smrti je běžné ale za života věští dlouhou dobu na tomto světe pro tebe.Jsi šťastná žena zlato tak páčko kočeny.
 
Dracizena
05.01.18
23:48
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Gama, Achaton je Tvůj andělský dimenzní rádce...
 
Silvestra
28.01.18
18:45
Nereg.

IP: 109.69.211.*
Ahojky Gamo, bude to rok, od doby, kdy jsem jej spatřila. Potom už ne. Během toho roku jsem zažila 2 tragické události v blízké rodině + 1 v pracovním životě... Za jeden rok toho bylo ažaž. Tak nevím, jestli to nebylo nějaké varování?
 
Gama
12.03.18
16:15
Reg.4.1.18

Zdravím Silvestro,ještě žiješ nebo ne?Věř že tě čekají ještě jiné věci dobré i špatné ale žiješ.To je to hlavní!Co ti dal jako dar.Tak si ho važ a nechtěj ho popudit.Učí nás být silní.Jak se říká zrodit se z popela.Tak se měj krásně a drž se.
 
Gama
12.03.18
16:23
Reg.4.1.18

Zdravím Dracizeno,víš kdo to je,pokud ano víš že být jeho vyvolený je dar i prokletí.Vědět znamená i trpět moje milá.Díky jemu jsem znovu povstala do života.Ano jsem jeho služebník a on můj ochránce.Zatím se měj krásně prastará duše.
 

Silvestra
21.03.18
19:39
Nereg.

IP: 109.69.211.*
Gamo, můžeš mi o něm napsat něco víc? :-)
 
Gama
22.03.18
14:42
Reg.4.1.18

Moje milá Silvestro,vím že zvědavost je naší přirozenou emocí.Vím že jeho podoby mohou naprosto uchvátit srmtelníky.Věř že až přijde tvůj čas zase ho uvidíš.Krásný život.
 
Dracizena
28.04.18
23:46
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Gamo... jsem prastará Duše, ale Ty také... Achaton je zde ale ve dvou polaritách... jedna je Ti nakloněna a druhá je od jinud... Já nešla do vědění skrze utrpení... Já jsem si své utrpení odžila už v minulých životech... Ano bolest čistí tělo i od nánosů zhoubných... Už rozumím, proč píšeš, že jsi do uvědomění šla skrze utrpení a to je ta CHATA, o které jsem Ti psala zde, ale někde... asi K a Magie... Achaton Tě stáhl, aby jsi ho Ty vytáhla na světlo... dobrá duchovní práce...
 
Silvestra
12.05.18
17:50
Nereg.

IP: 109.69.211.*
Nikde nemohu zjistit, kdo to byl Achaton
 
René71
14.06.18
15:37
Reg.14.6.18

Dobrý den všem, dělá mi starosti syn 9 let. Jako malý chlapec viděl sedět na skříni černého pána v kápi. Nebál se ho.
Poslední cca půlrok je velmi zamyšlený a jednou mi na otázku na co myslíš dokonce odpověděl " Nad životem jakou má cenu " což mě hodně vyděsilo.
Je nějaké propojení s jeho zážitkem- mužem v černém?
Co s tím?
Děkuji všem za odpověď a radu. René
 
Silvestra
03.07.18
20:52
Nereg.

IP: 109.69.211.*
Casem jsem se dozvedela,ze tam,kde jsem Achnatona spatrila se stala dopravni nehoda pri niz zemrelo par mladych lidi.Presne v tom miste.
 
Gama
08.08.18
16:47
Reg.4.1.18

Ano Silvestro on je anděl smrti.Je poslední ten spravedlivý ,proč,protože odvede jednou každou duši.Když nám podá ruku v bolesti a urtpení přináší klid a mír.
 
Silvestra
21.11.18
20:06
Nereg.

IP: 109.69.211.*
René71, pořád ti syn dělá starosti? Nebo už je vše v pořádku?
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)