English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Balzac

Žena je nižší tvor, příliš je poslušna svých orgánů. Pro mne je žena krásná, jen když se podobá muži.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Můj snoubenec mě zbil

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Můj snoubenec mě zbil

werbatimka
02.11.14
09:58
Nereg.

IP: 188.116.72.*
Dobrý den. Chtěla bych se jen svěřit se svým problémem a poprosit o radu. Jde o to, že mi včera večer snoubenec nafackoval, pěkně dvě facky, každá z jedné strany. Říkal, že jsem si to zasloužila, že jsem se blbě smála. Je toto důvod pro facku? Vůbec mu nevěřím a bojím se, že se to bude opakovat a stupnovat. Co s tím? Přemýšlím o rozchodu a zrušení zasnoubení. Co mám dělat? Děkuji za všechny rady
 
kelišová
03.11.14
16:08
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Ahoj Werbatimko, co udělat, to už sama víš, rychle vycouvej z tohoto vztahu.Jéžiš, já už bych na Tvém místě asi byla mrtvá, neboť se blbě směju skoro pořád... .Zasloužíš si lepšího partnera, ano partnera a ne uzurpátora.teď mu vadí blbý smích a co za chvíli a až Tě bude mít jistou ????A kord jestli je váš vztah zatím bezdětný... .Rychle pryč!
 
werbatimka
03.11.14
16:42
Nereg.

IP: 188.116.72.*
Ahoj, Kelišová.
No náš vztah není bezdětný, jsem těhotná, ve třetím měsíci těhotenství. On se celkově chová děsně, myje se jen jednou za tři dny, tričko nosí skoro dva týdny, nepoužívá deodorant s odůvodněním, že to prý není zdravé, taky si nečistí zuby a nemyje si ruce po použití WC. Pak na mě ještě sahá a mě je z toho na blití.
 
kačabab
03.11.14
17:41
Nereg.

IP: 78.102.65.*
Werbatimko, to ti předtím nevadilo? No, nicméně určitě si ho neber ani když jsi ve třetím měsíci a upaluj pryč. Protože brzy by tě tak zmydlil, že bys skončila v nemocnici. Věř mi. Dřív nebo později, ale spíš dřív. A stejně bys to musela řešit. A Vaše dítě by se na to muselo dívat. Taikže určitě pryč
 
Red
03.11.14
20:00
Reg. před 2016

To je uplne jedno, jestli smrdi nebo ne... Jestli prastil zenskou, je to kreten. Jeslti prastil SVOU zenskou, je to mega kreten. Jestli prasti SVOU a TEHOTNOU zenskou, pro to snad neni co rict.

Obavam se, ze ho neopustis a zkazis si zivot, jako to dela bezne hrozny mnozstvi zenskych. Je mi az smutno, ze ste tak presvedceny, ze se neco v zivote s takovyma kretenama zmeni.

Skonci to spatne pro tebe, jeslti s nim zustanes. Za 5 let si sama rekni, jak jsi se zachovala.

A rekl bych to takhle, jeslti s nim zustanes, tak sis ty facky opravdu zaslouzila. Mely by te hlavne probrat, protoze to co te ceka bude znicenej zivot s trotlem. Znicenej tvuj, i ditete.

A ver mi, chlapi se nezmeni. Nikdy. (Mimochodem, sem chlap a v zivote bych babu neprastil, ikdybych si myslel, ze si to 100x zaslouzila... Proboha natoz svoji... )
 
Kata-rína
04.11.14
00:35
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Pro ilustraci, jak to chodí, koukni Werbišku do archivu TV JOJ - najdi si pořad V siedmom nebi - první příběh /pozor, v archivu pouze asi 2 týdny po odvysílání! - a připrav si kapseniky, doják, nádhera, ze života - krásné příběhy, každý jeden/. Paní má 3 syny. Její manžel je t.č. v bručení. Postupně jí vymlátil zuby a pak i bodnul nožem do oblasti srdce - svou mamku zachránili kluci /a paní od manžela neodešla a neodešla/.
Pořad je o poskytnutí pomoci - na žádost "dárce". V tomto případě dárcem byl syn /skvělý chlapík/, který požádal o zuby pro svou maminku. Stalo se - a "stala se" i najednou krásná žena, doposud ponižovaná.
Otázka je, co udělá její manžel, až bude dobručen.
Shrnu: uhodit svou ženu /zákonitou anebo ještě úředně "nepřisvojenou, tojejedno/ je sviňárna. Red to popsal velmi výstižně.
 
kelišová
04.11.14
14:33
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Ahoj Werbatimko, je tu otázka . Máš sama sebe ráda? Dítě vychováš i sama, nebyla bys první ani poslední.Určitě jsou na světě i lidi, kteří Ti rádi pomohou,běž už konečně pryč... .
 

Kathi
04.11.14
21:53
Nereg.

IP: 194.228.32.*
súhlasím s tým, čo napísal Red. Chlap, ktorý dokáže akokoľvek zaútočiť na ženu /potažmo na tehotnú ženu, s tým to už NIKDY nebude lepšie.

Zbaľ si pár vecí a UPAĽUJ preč! Viem, že to bude ťažké, ale ty si predsa silná žena a zvládneš to. Ver mi, aj keď ťa osobne nepoznám, už len z toho, že si o tom dokázala napísať, si omnoho silnejšia, než si sama o sebe myslíš ;-)

Ak ti skutočný príbeh nepomôže, siahni do tých "akože fiktívnych" - ako sa Julia Roberts rozhodla "umrieť", aby ju manžel prestal mlátiť v Noci s nepriateľom; alebo ako sa Jennifer Lopez (nech už si o nej ako o herečke myslím čokoľvek, toto zvládla perfektne) naučí brániť seba i svoju dcéru v Dosť! a popritom si uvedomí, že je úžasná, silná žena, ktorá si zaslúži žiť pokojným životom, kedy sa nemusí báť o seba či o blízkych.

Bojím sa, čo by bolo po svadbe a pôrode - teda ak by ťa predtým nezmlátil až k potratu. Držím palce! Neboj sa, na svete je veľa ľudí,ktorí ti pomôžu.
 
Dracizena
04.11.14
21:56
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Werbatimka, už to, že je nečistý, musí mu páchnout z pusy a rochní si v upocených hadrech... věř, že Tě psychicky bude táhnout ke dnu a dost možná i finančně.
Ty se zde ani tak neptáš, jako si musíš vylít srdíčko a to je dobře, ale stejně si půjdeš po svém... ano jdi, ale ber na vědomí, že on má v sobě hypnosu a umí s druhými manipulovat... to není láska, ale je v něm nadřazenost za každou cenu... UTEČ A SPĚCHEJ.
Někdy nám to rozum nebere, proč zrovna s kreténem se žena sváže s dítětem.
Mezi nebem a Zemí je mnoho živých energií, které si žádají, aby i Tvé děťátko se narodilo a vychovával ho jiný otec. To aby nebylo po tátovi, ale dítě bylo jen jeho krví...
 
Merit
05.11.14
15:55
Reg. před 2016

tak to jsem zvedava, jak se to dal bude odehravat :-( ..

Werbatimko .. za to male ..
"ono s tebou vse proziva uz ted" .. jen, abys to vedela ..
vsechny tvoje strachy, smutky ..
tak ho aspon hlad i kdyz je v brisku .. a hledej silu skrze NEJ ..
i reseni "co pro NEJ mas vlastne prichystano" ..
nekdy je cizi otec lepsi nez vlastni, bohuzel ..
tak ti drzim palce i tomu malemu drobeckovi ..
ty jsi tu jeho andelem na Zemi, tys tu na nej cekala ..
je to nejvic o tobe a o nem ..
chran sebe i JEHO .. pa

 
Azazel
05.11.14
22:54
Nereg.

IP: 79.212.178.*
Na hrubej pytel, hruba zaplata. Profackuj te na kazdou stranu dve facky. A okomentujete to,zaslouzil sis to, pro to ze ses ta blbe smal.
 
HHHHk
06.12.14
18:55
Nereg.

IP: 109.80.114.*
Red
Chceš si mě vzít????
 
srpen20
07.12.14
16:12
Nereg.

IP: 78.99.60.*
Rozejít se, pozor, kdo jednou uhodí, uhodí i podruhé, bude se to stupňovat!
 
evelin
07.12.14
20:07
Reg. před 2016

Ahoj werbatimko zapojuji se taky k tomuto tématu co jsi napsala.Všichni mají pravdu pokud můžeš zdrhej!!! Já jsem si domácí týrání zažívala od dítěte do puberty matky chlap zezačátku sem tam a pak se to stupňovalo.Nebudu poisovat co se u nás dělo.Jenom ti chci napsat s tyranem netrpí jenom partnerka ale hlavně i dítě co v tom žije,ničí to kamarádské vztahy pak partnerské je těžké se s tím vypořádat to mi věř.Držím palečky
 

07.12.14
21:17
Reg.28.6.19

Taky myslím že uděláš nejlíp když od něj odejdeš.
I já jsem si to prožila.Když jsem byla dítě tak matky přítel ji dělal ze života peklo.A když vše skončilo tak jsem to peklo prožívala já s mím přítelem.Mlátil mě za každou maličkost.Věř mi že v takovém strachu se žít nedá... .Doufám že se rozhodneš správně... Hodně štěstí
 
Světla
16.12.14
12:40
Nereg.

IP: 193.19.179.*
Jste na něm závislá. Sama dobře víte, že je to hulvát. Je tam I sexuální přitažlivost. Umí být I roztomilý. Pokud projevíte dostatek odvahy a své osobnosti hned Vám bude jasné, že toto nééééé.

Asi neposlechnete ... . ale to je vase rozhodnutí. rozhodně hodtě spátečku.

špatné Světla
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)