Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 3.7.2020
Svátek slaví Radomír, zítra Prokop.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 3.7.2020
Svátek slaví Radomír, zítra Prokop.
Fórum:

Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
šamanství?02.07.20 / markéta v Kouzla a magie
Opakovaně vidim ve snu mista, která neznam30.06.20 / Dracizena v Sny
Opakující se sny o pavoucích30.06.20 / Dracizena v Sny
Zvláštní sny.. 30.06.20 / Dracizena v Sny

Neočekávejte, že se věci stanou hned. Vše, co stojí za to, stojí i za počkání.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zlé síly nade mnou nemají žádnou moc. ”

Myšlenky moudrých

Goethe

Člověk má za to,že musí být starý, aby byl chytrý; v podstatě ale má člověk s příbývajícími lety co dělat, aby se udržel tak chytrý, jako byl.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

zpět

Můj snoubenec mě zbil

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Můj snoubenec mě zbil

werbatimka
02.11.14
09:58

IP: 188.116.72.*
Dobrý den. Chtěla bych se jen svěřit se svým problémem a poprosit o radu. Jde o to, že mi včera večer snoubenec nafackoval, pěkně dvě facky, každá z jedné strany. Říkal, že jsem si to zasloužila, že jsem se blbě smála. Je toto důvod pro facku? Vůbec mu nevěřím a bojím se, že se to bude opakovat a stupnovat. Co s tím? Přemýšlím o rozchodu a zrušení zasnoubení. Co mám dělat? Děkuji za všechny rady

kelišová
03.11.14
16:08

IP: 217.117.216.*
Ahoj Werbatimko, co udělat, to už sama víš, rychle vycouvej z tohoto vztahu.Jéžiš, já už bych na Tvém místě asi byla mrtvá, neboť se blbě směju skoro pořád... .Zasloužíš si lepšího partnera, ano partnera a ne uzurpátora.teď mu vadí blbý smích a co za chvíli a až Tě bude mít jistou ????A kord jestli je váš vztah zatím bezdětný... .Rychle pryč!

werbatimka
03.11.14
16:42

IP: 188.116.72.*
Ahoj, Kelišová.
No náš vztah není bezdětný, jsem těhotná, ve třetím měsíci těhotenství. On se celkově chová děsně, myje se jen jednou za tři dny, tričko nosí skoro dva týdny, nepoužívá deodorant s odůvodněním, že to prý není zdravé, taky si nečistí zuby a nemyje si ruce po použití WC. Pak na mě ještě sahá a mě je z toho na blití.

kačabab
03.11.14
17:41

IP: 78.102.65.*
Werbatimko, to ti předtím nevadilo? No, nicméně určitě si ho neber ani když jsi ve třetím měsíci a upaluj pryč. Protože brzy by tě tak zmydlil, že bys skončila v nemocnici. Věř mi. Dřív nebo později, ale spíš dřív. A stejně bys to musela řešit. A Vaše dítě by se na to muselo dívat. Taikže určitě pryč

Red
03.11.14
20:00

To je uplne jedno, jestli smrdi nebo ne... Jestli prastil zenskou, je to kreten. Jeslti prastil SVOU zenskou, je to mega kreten. Jestli prasti SVOU a TEHOTNOU zenskou, pro to snad neni co rict.

Obavam se, ze ho neopustis a zkazis si zivot, jako to dela bezne hrozny mnozstvi zenskych. Je mi az smutno, ze ste tak presvedceny, ze se neco v zivote s takovyma kretenama zmeni.

Skonci to spatne pro tebe, jeslti s nim zustanes. Za 5 let si sama rekni, jak jsi se zachovala.

A rekl bych to takhle, jeslti s nim zustanes, tak sis ty facky opravdu zaslouzila. Mely by te hlavne probrat, protoze to co te ceka bude znicenej zivot s trotlem. Znicenej tvuj, i ditete.

A ver mi, chlapi se nezmeni. Nikdy. (Mimochodem, sem chlap a v zivote bych babu neprastil, ikdybych si myslel, ze si to 100x zaslouzila... Proboha natoz svoji... )

Kata-rína
04.11.14
00:35

IP: 94.199.199.*
Pro ilustraci, jak to chodí, koukni Werbišku do archivu TV JOJ - najdi si pořad V siedmom nebi - první příběh /pozor, v archivu pouze asi 2 týdny po odvysílání! - a připrav si kapseniky, doják, nádhera, ze života - krásné příběhy, každý jeden/. Paní má 3 syny. Její manžel je t.č. v bručení. Postupně jí vymlátil zuby a pak i bodnul nožem do oblasti srdce - svou mamku zachránili kluci /a paní od manžela neodešla a neodešla/.
Pořad je o poskytnutí pomoci - na žádost "dárce". V tomto případě dárcem byl syn /skvělý chlapík/, který požádal o zuby pro svou maminku. Stalo se - a "stala se" i najednou krásná žena, doposud ponižovaná.
Otázka je, co udělá její manžel, až bude dobručen.
Shrnu: uhodit svou ženu /zákonitou anebo ještě úředně "nepřisvojenou, tojejedno/ je sviňárna. Red to popsal velmi výstižně.

kelišová
04.11.14
14:33

IP: 217.117.216.*
Ahoj Werbatimko, je tu otázka . Máš sama sebe ráda? Dítě vychováš i sama, nebyla bys první ani poslední.Určitě jsou na světě i lidi, kteří Ti rádi pomohou,běž už konečně pryč... .

Kathi
04.11.14
21:53

IP: 194.228.32.*
súhlasím s tým, čo napísal Red. Chlap, ktorý dokáže akokoľvek zaútočiť na ženu /potažmo na tehotnú ženu, s tým to už NIKDY nebude lepšie.

Zbaľ si pár vecí a UPAĽUJ preč! Viem, že to bude ťažké, ale ty si predsa silná žena a zvládneš to. Ver mi, aj keď ťa osobne nepoznám, už len z toho, že si o tom dokázala napísať, si omnoho silnejšia, než si sama o sebe myslíš ;-)

Ak ti skutočný príbeh nepomôže, siahni do tých "akože fiktívnych" - ako sa Julia Roberts rozhodla "umrieť", aby ju manžel prestal mlátiť v Noci s nepriateľom; alebo ako sa Jennifer Lopez (nech už si o nej ako o herečke myslím čokoľvek, toto zvládla perfektne) naučí brániť seba i svoju dcéru v Dosť! a popritom si uvedomí, že je úžasná, silná žena, ktorá si zaslúži žiť pokojným životom, kedy sa nemusí báť o seba či o blízkych.

Bojím sa, čo by bolo po svadbe a pôrode - teda ak by ťa predtým nezmlátil až k potratu. Držím palce! Neboj sa, na svete je veľa ľudí,ktorí ti pomôžu.

Dracizena
04.11.14
21:56

IP: 213.151.77.*
Werbatimka, už to, že je nečistý, musí mu páchnout z pusy a rochní si v upocených hadrech... věř, že Tě psychicky bude táhnout ke dnu a dost možná i finančně.
Ty se zde ani tak neptáš, jako si musíš vylít srdíčko a to je dobře, ale stejně si půjdeš po svém... ano jdi, ale ber na vědomí, že on má v sobě hypnosu a umí s druhými manipulovat... to není láska, ale je v něm nadřazenost za každou cenu... UTEČ A SPĚCHEJ.
Někdy nám to rozum nebere, proč zrovna s kreténem se žena sváže s dítětem.
Mezi nebem a Zemí je mnoho živých energií, které si žádají, aby i Tvé děťátko se narodilo a vychovával ho jiný otec. To aby nebylo po tátovi, ale dítě bylo jen jeho krví...

Merit
05.11.14
15:55

tak to jsem zvedava, jak se to dal bude odehravat :-( ..

Werbatimko .. za to male ..
"ono s tebou vse proziva uz ted" .. jen, abys to vedela ..
vsechny tvoje strachy, smutky ..
tak ho aspon hlad i kdyz je v brisku .. a hledej silu skrze NEJ ..
i reseni "co pro NEJ mas vlastne prichystano" ..
nekdy je cizi otec lepsi nez vlastni, bohuzel ..
tak ti drzim palce i tomu malemu drobeckovi ..
ty jsi tu jeho andelem na Zemi, tys tu na nej cekala ..
je to nejvic o tobe a o nem ..
chran sebe i JEHO .. pa

Azazel
05.11.14
22:54

IP: 79.212.178.*
Na hrubej pytel, hruba zaplata. Profackuj te na kazdou stranu dve facky. A okomentujete to,zaslouzil sis to, pro to ze ses ta blbe smal.

HHHHk
06.12.14
18:55

IP: 109.80.114.*
Red
Chceš si mě vzít????

srpen20
07.12.14
16:12

IP: 78.99.60.*
Rozejít se, pozor, kdo jednou uhodí, uhodí i podruhé, bude se to stupňovat!

evelin
07.12.14
20:07

Ahoj werbatimko zapojuji se taky k tomuto tématu co jsi napsala.Všichni mají pravdu pokud můžeš zdrhej!!! Já jsem si domácí týrání zažívala od dítěte do puberty matky chlap zezačátku sem tam a pak se to stupňovalo.Nebudu poisovat co se u nás dělo.Jenom ti chci napsat s tyranem netrpí jenom partnerka ale hlavně i dítě co v tom žije,ničí to kamarádské vztahy pak partnerské je těžké se s tím vypořádat to mi věř.Držím palečky

07.12.14
21:17

Taky myslím že uděláš nejlíp když od něj odejdeš.
I já jsem si to prožila.Když jsem byla dítě tak matky přítel ji dělal ze života peklo.A když vše skončilo tak jsem to peklo prožívala já s mím přítelem.Mlátil mě za každou maličkost.Věř mi že v takovém strachu se žít nedá... .Doufám že se rozhodneš správně... Hodně štěstí

Světla
16.12.14
12:40

IP: 193.19.179.*
Jste na něm závislá. Sama dobře víte, že je to hulvát. Je tam I sexuální přitažlivost. Umí být I roztomilý. Pokud projevíte dostatek odvahy a své osobnosti hned Vám bude jasné, že toto nééééé.

Asi neposlechnete ... . ale to je vase rozhodnutí. rozhodně hodtě spátečku.

špatné Světla

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)