Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 16.10.2019
Svátek slaví Havel, zítra Hedvika.

Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Moc prosím o odpověď-vztah s otcem mých dětí

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Moc prosím o odpověď-vztah s otcem mých dětí

Laďka
(12.04.19 / 11:00)
IP: 18.85.192.*
Moc prosím o odpověď,jak se bude vyvíjet vztah s mým ex a otcem mých dětí,jednak ve vztahu otce k dětem,jednak nás dvou.Přestože nás opustil bezdůvodně on (utekl od problémů,když jsem byla v porodnici s nejmladším),vyčítá to mně a i po 2 letech se mnou není schopný normálně komunikovat.Co je horší,úplně ignoruje naše děti,dělá jak kdyby neexistovaly,úplně je ignoruje. Nutí mne,ať se k němu vrátím,což nejde vzhledem k té hrůze, co provedl,proto mi to vrací přes děti.Moc prosím,najde si ještě někdy k našim dětem cestu a bude se k nim chovat jako normální táta?A jak se vyvine vztah mezi námi dvěma? A jestli mohu ještě -maximálně mně zdeptal,dostanu se ještě z toho a budu schopná zase věřit mužům a nebát se,že každý je takový psychopat?Moc děkuju za odpověď.Laďka

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)