English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 26.2.2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 26.2.2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska
Osudový partner20.02.24 / Vavrekova Veronika v LáskaČím více miluješ, tím více trpíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Dnes mě nic špatného nepotká. ”


Myšlenky moudrých

John

Myslím, že člověk má jít vpřed a nezatěžovat se vzpomínkami. Kdyby bylo božím přáním, aby člověk couval, byť jen ve vzpomínkách, byl by mu zasadil oko vzadu do hlavy.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.plzpět

Moc prosím Dračíženu o výklad :-)

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Moc prosím Dračíženu o výklad :-)

Tereza210
25.08.11
23:52
Reg. před 2016

Už několikrát se mi zdály sny o mých dětech, vždy bez konce, já se vzbudila, takže jsem se snažila dosnít štastný konec, ale... ... V posledním snu se mi ztratil mladší syn v lese, všude jsem ho hledala, až jsem se ztratila ve městě, pořád jsem doufala, že se najde, ale... ... .Předtím jsem měla zase sen, že si malý hrál venku, byla jsem v domě u vody,asi u řeky, bylo léto, měl ho hlída bratr, já se věnovala něčemu jinému a když jsem vyšla ven, malý nikde nebyl a já nějak věděla, že spadl do té vody. A poslední sen, šla jsem s oběma klukama přes most, když v tom ten starší skočil do vody, já nevěděla co udělat, chtěla jsem skočit za ním, ale bála jsem se, že když to udělám, tak tam skočí i ten druhý. Chtějí mi ty sny tím něco říct???? Moc děkuji
 
dracizena
26.08.11
15:24
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Ahoj Terezko... sen nás vede i do minulých životů, abychom myšlenkou prošli událost v tom nějakém životě a jeho trauma se neprosakovalo do dnešního života asi jako když dvoje potrubí bude těsně u sebe a rez dovolí, aby kapaliny v trubkách se míchaly a pak se opakují i tragédie kterou jsme prožili v minulých životech. A když o snu hluboce přemýšlíme, tak něco jako uzavíráme ten tok z min. životů/uzdravujeme to zrezlé potrubí/ a tím se nestane, co by karma nám normálně zhmotnila. A když se k tomu přidá modlitba do hvězd, tak to nemá chybu a tím oslovuješ svou světelnou bytost která když vyslyší Tvé vroucné volání, tak Ti jde pomoci měnit i snové varování... A to se právě stalo... Tys zveřejnila svůj sen a lidé ho čtou a každý má svou bytost tam nahoře v dimenzi světla a mnozí, kteří se za druhého modlí, tak Ti všichni pomáháme svými andělskými pomocníky. Toto je koloběh skutku, tak jak mi můj světelný Anděl radí... Opakovaný sen je zvednutý Božím Prstem... Nedosnila jsi šťastného konce jen proto, že je to pohled do minulých životů kde šťasným zrovna moc nebyl, ale Ty se o tom dnes dozvídáš a vše obracíme ve šťastný konec a pro tento účel jsou sny poslané Vyššími bytostmi do naší snové místnosti... V minulém životě Ti spadl syn do vody a z mostu pro něj skočil neznámý muž a ten je dnes Tvým starším synem. Toho mladšího Ti přivedl k životu, ale byl hodně polámaný a ty ses za toho náhodného poutníka tak moc modlila, že andělský Duch Ti ho dnes poslal jako své dítě aby opět střežil Tvé děti... Můj recept na změnu karmických traumat, aby se neprosakovaly do dnešního života je jednoduchý a tvořivý... Ámenu a dokola, z hrdla Ti poteče vibrační tok světelného paprsku kterí i léčí, obalujte se doma pomyslně duhou, asi jako když se balíš do barevné stuhy a začni pracovat se svým hvězdným světlem, jako s léčivou vibrací a vpouštěj si ho často vizí všemožnou do těla... Duha je mocnou čarodějkou, je aurou Země a hvězdy jsou dimenze bytostí světla kterým se říká Anděl hvězdný a dnes oslovují velké množství lidí a proto se lidí obrací k vědění jasnozřivému…více na meilu... páááá
 
Tereza210
26.08.11
17:22
Reg. před 2016

Děkuji, posílám email teraknel@seznam.cz Budu ráda, když napíšete
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)