English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Sekera

Na ženách je nejkrásnější to, co si jen domýšlíme nebo představujeme
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Mlčící kartářky

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Mlčící kartářky

mivik
10.03.11
15:56
Nereg.

IP: .*
Zdravím všechny diskutující i náhodné návštěvníky tohoto portálu. V poseldní době se mi v souvislosti s karetními výklady stala podivuhiodná a (pro mě) nevysvětlitelná věc. Oslovil jsem dvě kartářky, nebuduo nuich nic bližšího uvádět, první z nich mi slíbila zaslat věštbu po zaoplacení určité částky, měsíc se neozvala, po té mi sdělila, že jí to v kartách nenaskakuje a poprosila o zaslání mé fotografie. Od té doby nereaguje na žádbý mail ani na mou prosbu o vrácení peněz. Druhá, kterou jsem oslovil, byla nejdřív ochotna se se mnou dokonce sejít osobně, ale po žádosti o sdělení termínu mi poslala podivný mail, že sepřede mnou karty neotevřely a že se mi omlouvá, ta ovšem peníze nechtěla. Neumím si to vysvětlit žádným myslitelným způsobem. Napadá mě třeba to, že jim karty prozradily něco hrozného a ono se ode mně odtahují jako bych byl nakažen nějakou přenosnou nemocí. Mohl by mi někdo z Vás pomoci s hledáním odpovědi na tuto otázku ? Budu za to velice vděčen
Váš Mivik
 
Anonymka :-)
10.03.11
18:26
Nereg.

IP: .*
Drahý ,,Miviku",
koukám, že vesele ,,obrážíte" všechny kartářky a patříte k lidem, kteří se nespokojí s jedním výkladem a potřebují další a další.
Mne jste napsal prosbu o výklad také, a věštbu jsem Vám zaslala.
Z vlastních zkušeností vím, že by člověk neměl tohle dělat, protože, když se rozhodne po xté oslovit jinou kartářku a dostane třeba úplně jiný výklad než-li od té předchozí má v hlavě zmatek a neví co tím.
 
usmej.se
10.03.11
18:42
Reg. před 2016

RE: mivik

Tohle je učebnicový příklad bloku. Protože jste zaujatý svou pravdou. Je to taky správné, že jim karty nechtěly nic říci. Většinou spadnou z rukou když narazí na tak negativní energii víte? To že brážíte kartáře není dobré. Nikdo vám to nemůže mít za zlé, protože až na dálku z vás cítím bloky. Takové klienty jsem měl taky, takže vím, že je to nepříjemné. Hondba za Vaší pravdou je hrozně dlouho a konce opravdu nemá. Vemte do svých rukou realitu a dejte na rady kartářů co vám udělaly výklad. Toho bloku se musíte zbavit!
 
mikejla
11.03.11
11:44
Nereg.

IP: .*
Anonymka :)Jojo a takhle to dělají skoro všichni ... nojo to už jiné nebude..když je to zadarmo no a my buď budem vykládat do zblbnutí,protože to děláme rádi ... no a nebo to vzdáme a přijdou další
 
dracizena
11.03.11
16:52
Nereg.

IP: .*
Mivik a nenapadlo Tě, že by ses mohl věnovat postupně kartám Ty sám? Dnes andělé chtěj, a také vedou lidstvo tímto směrem, aby do duchovna vešel každý. Ale pro každého je jinak vysoký a široký PRÁH, který nás nutí se čistit slovem + vizí + léčivou vibrací a to hvězdným světlem.Jinak duchovno nechává stát tyto lidi před branami toho nepoznaného ..Přemýšlej o své budoucnosti, mě karty ukazují, že jde do Tvé mysli Anděl s velkým-A- ***
 
Suzie
11.03.11
18:01
Reg. před 2016

to je fantastické čo tu čítam milá dracizena
ja by som totiž straaašne chcela poznať onú dimenziu - čistiť sa slovom to je veľmi zaujímavé ide o modlidby alebo afirmácie? vízia -čo keď je pre niekoho nedosiahnuteľná aj napriek snahe? no veď o tom vlastne píšeš že pre každého je ten PRAH iný.Prosím ťa mohla by si vyložiť karty na mňa?Netúžim vykladať karty ,ale ako som už spomínala chcela by som poznať tú dimenziu,kde nič nie je nemožné... veľmi ti zatiaľ ĎAKUJEM
 
dracizena
12.03.11
17:26
Nereg.

IP: .*
Milá Suzi a další... k čemu vám jsou věštby když je Konec Světa ***
A v Konci Světa musí každý navázat ZAČÁTEK, jako se přemosťuje řeka, aby se mohlo jít na druhou stranu, jinak každý padá do svých karmických potíží a čím dříve je z karet znáš tím hůře, protože nevíte, jak věštby čistit...
Spoj se modlitbou a vizí s hvězdami, se svým znamením zvěrokruhu, aby Tvá hvězda Tě začala napájet vědomostmi důležitými pro Tvou budoucnost... V kartách jsou informace, které nese Tvá karma a to je výbušnina a proto dnes v Konci Světa nutno svou karmu/je to program odžitých životů své Duše/odjistit za asistence svého Anděla hvězdného a odebírat z ní to, co leze z karmy do těla v podobě nemocí+úrazů+nezdarů atd..Karty Ti řeknou to, co ale musíme změnit a proto karty říkají to, co nechceme slyšet. A když vizí a modlitbou neměníme osud té černé polarity, pak jednou každého pořádně zabolí.
Karmu nese každý na zádech v podobě sudu s pivek, které když necháme svým chováním zpěnit, tak pěna je tím zlem, které si neseme z minulých životů a nutno ho z karmy čistit. Až pak se dobro v každém ukáže samo a to je tou bílou polaritou... Ale je třeba se stále čistit a to je ta pěna, zloba lidská. Pěna je i neústupnost, zášť, pomlouvačnost, justychtivost a této energie toxická je v každém dost a dost. Proto na co výklad z karet, když Ti řeknu, že bude jinak až očistíš svou krční páteř, až rozsvítíš auricky svou kostrč, aby tyto dva póly se konečně nadechly a mohly rozum vyjasňovat do jasnozřivosti... Obaluj sebe duhou, nech na sebe pršet hvězdný déšť, posílej ke hvězdám opakované slovo Ámen a za určitý čas Ti do rozumu promluví sám Anděl hvězdný a nebudeš potřebovat karty. Skrze karty mluví duch mrtvých a kdo si zahrává s duchovními kartami a neodvádí duše mrtvých, ať počítá jednou s hlubokým propadem a začíná to nenápadnýma depkama, ospalostí, nechutí se pohybovat jak je zdrávo atd. můžu Tě pozvat na své stránky a tam se můžeš přiučovat, čistit a vyjasňovat auru, jak budeš sama cítit...
 
Suzie
13.03.11
14:34
Reg. před 2016

milá dracizena som dojatá tvojou odpoveďou - presne si vystihla môj problém a pritom si mi vôbec neublížila,nevynadala si mi začo ti zo srdca ďakujem.Nie nechcem sa zahrávať s kartami,vo všetkom súhlasím a veľmi sa chcem očisťovať - mám ale trocha problém s predstavivosťou.napr.chcem si predstaviť bielu farbu ,ale po chvíli ju mám špinavú... ale vo všetkom poslúchnem a budem na sebe pracovať podľa tvojich inštrukcií.dávno hľadám niekoho kto by mi poradil a viedol ma v týchto veciach,si výnimočná žena a ja ďakujem vesmíru za to že si.neviem kde sú tvoje stránky rada ich navštívim... .ešte raz ďakujem
 
dracizena
13.03.11
16:48
Nereg.

IP: .*
Suzie, mě bytosti shůry radí i pro jiné lidi co mají a jak si oddělovat vpité a zacuchané aurické barevné vlasy... Určitě si ze všeho nejdříve nad hlavou toč bílé světlo, podobně jako se nám točí nad hlavou komáři. Zhmotňuj si, že to světlo má tvar trychtýře který roste do nebe výše a výše, až ke hvězdám a hvězdy budou trychtýřem téci do Tvého těla a rozsvěcet buňky. A rozsvícené buňky pak nemarodí v lidském těle. Takto budeš pracovat se svou bílou polaritou, ale zároveň musíme pracovat se svou černou a tak, že si představíš to samé, ale na opačné straně a to na kostrči že se točí světlo černé, které roste také trychtýřovitě, ale na druhou stranu hvězdné oblohy a i tam se počnou sypat hvězdy do Tvého těla tímto černým raketním tvarem. A takto vyrovnáváme své plus a mínus a takto se i oddělují černé aurické vlasy od bílých.A proto když vidíš bílou, tak se Ti mění do černé, je to jen informace co a jak máš pomáhat své Duši, která je vnitřním tělem... A do třetice, aby se opět tyto dvě barvy v těle i v auře nezamotaly, tak mezi ně posílejme barevné proudění v podobě duhy... Bílá čakra Ti roste z hlavy a černá z kostrče a barevné proudění hmotni kolem pasu, jako když Tě obmotává duha ze 7 barev. Zprvu vnímej jen tři a pak přidávej... No a budeš časem ve světelné trojici, která je tou biblicky svatou.Určitě tuto vizi si dej na papír, lépe se pak vše hmotní a jasnozřivost je na cestě... Tím se dobře a čistě otvírá vědění do vyšších smyslů cítění svého -JÁ JSEM- a takto se v auře pak hmotní trojúhelník černá+bílá+barevná strana a to je pomyslný stan, který umí svého člověka duchovně chránit a posouvat dál a tím je Anděl Strážný z jemnohmotných dimenzí lidské skutečnosti…napiš na meil dracizena@seznam.cz
 
Suzie
13.03.11
17:12
Reg. před 2016

drahá dracizena objímam ťa a ďakujem,zanedlho sa ozvem ako mi to ide,ako sa mi darí,zatiaľ pá,ešte raz ĎAKUJEM
pre náhodných Slovákov,ktorí sem zablúdia:trychtýr = lievik
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)