English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Malé věci někdy podporují velké.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Miluju ho

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Miluju ho

jindulka
21.08.14
20:47
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Prosím bude něco dál mezi mnou 9.1.1968 a mužem narozeným 29.7.1958?On pořád něco naznačuje, ale já už se v tom pomalu ztrácím a nevím vůbec jak to je.Moc bych o něho stála,ale nevím jak do toho.Děkuji moc.
 
Camie
24.08.14
13:42
Reg. před 2016

... jindulko - jediné,co můžeš udělat, je se ho narovinu zeptat. Říct mu, že Tě jeho chování mate a požádat ho, aby Ti to osvětlil. Nejlíp někde u kafe v samotě. Sama to opravdu nevymyslíš, protože jeho myšlenky číst neumíš. A pokud se zeptáš, alespoň budeš vědět, na čem opravdu jsi.
 
Dracizena
25.08.14
15:03
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Camie... Jindulka se ale ptá na věštbu, ne na tvou radu..To, že by se ho měla zeptat a jít s ním na kafe, ví i ona sama.
Ano, Jindulka jeho myšlenky číst neumí a proto se zde ptá toho, kdo je číst umí, ale ty to také nejsi...
Jen ti vracím, co jsi hodila na mou důstojnost
 
Camie
25.08.14
21:10
Reg. před 2016

... pokud by chtěla věštbu, psala by do témat před láskou. Téma láska není jen o věštbách, je i o radách. O radách, které člověk zná, ví, ale potřebuje je kolikrát slyšet od jiného, aby si je naplno uvědomil.

A pak, nikde tu nečtu, že by psala o věštbu. Jo a pochybuju, že je na světě někdo, kdo číst myšlenky umí. Počínaje Tebou.
 
jindulka
25.08.14
21:24
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Camie: Ano opravdu je to tak ,jak píše Dracizena,psala jsem si o věštbu,ne o radu.Rady mě mohou poskytnout mé kamarádky jenže každá "mele" něco jiného. Za tvojí radu děkuji, ale abych sama zvala chlápka na kávu... .,tak to rozhodně není můj styl.A popravdě,chlap, který se nechá sám zbalit,není objekt mého zájmu.Od přírody je to nastaveno tak,že muž má být lovec,ale v tomhle já se nějak nevyznám,tak prostě tápu,a hledám radu zde.
 
jindulka
25.08.14
21:31
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Dracizenu:Ano,psala jsem si o věštbu,páč už jsem s toho fakt zmatená.Jednou je to tak,a pak zase onak,pořád nějaké náznaky,do toho mě kamarádky "melou" že On si myslí,že si z něho dělám srandičky,že se ve mě občas také nevyznají někdy ho pochválím a vidím jak moc ho to těší,no vůbec nevím co teď... . a navíc děsně mě imponuje.Ach jo
 
Camie
26.08.14
10:09
Reg. před 2016

... jindulko, a co je věštba? Taky rada. Nejsem Tvoje kamarádka, tak nemusím být milá, takže budu upřímná. Pokud nezměníš svůj postoj, tak se s tím mužem rozluč a můžeš se loučit i s dalšími. Teď jsi jak ta panenka v koutě, ale věř, že Tě nenajdou, protože Tě nikdo hledat nebude. A ještě před ten kout postaví almaru.

Já nepsala, že ho máš pozvat na rande, k tomu máte daleko, ale jak to čtu, tak problém s těmi "náznaky" máš nejen Ty, ale i on. Vaše komunikace vázne, tak ji naprav. On to neudělá! To si piš. Chlap už z principu si nikdy nedomýšlí, a když si domyslí, tak to špatné. Pokud je zmatený z Tebe, tak to poslední, co udělá je, že by tě někam zval, nebo že by udělal první krok. Raději se podívá jinam. Takže pokud Ti na něm záleží, holt budeš muset skousnout svou pýchu a předsudky a ten první krok udělat Ty. Navíc, Ty to cítíš jak problém, tak ho řeš.
 
Theodor (unlogged)
26.08.14
10:22
Nereg.

IP: 77.104.223.*
Jindulka: když se vydám po vláknech možného vývoje této situace, nejjasněji svítí to, na kterém se bohužel vztah s tímto mužem nevyvine. On si není jistý a jak píše Camie, u muže nejistota většinou znamená, že se podívá jinam. Je to nejjednodušší řešení.

Tím tě nechci demoralizovat, že vše je ztracené. Ale pokud chceš vychýlit pravděpodobnost ve svůj prospěch, budeš muset odložit svou pasivitu a zariskovat. Prostě ho pozvi na víno a otevři se, dej mu najevo, že o něj stojíš. Pokud o tebe též stojí, iniciativu pak už převezme. Myslím si, že nemáš co ztratit.
 
jindulka
26.08.14
11:11
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Camie
Děkuji za upřímnost,no žádná z mých kamarádek mě tedy takhle neporadila,kamkoliv ho pozvat a ještě k tomu chlápka na víno, no, už jen to mě přijde divné, chlápek a víno? Asi to budu mít opravdu nastaveno nějak jinak.Raději tedy zůstanu "panenkou v koutě" a pyšná to fakt tedy nejsem,ale možná hledám opravdu něco jiného než mě může tenhle nabídnout.Popravdě,kdybych ho pozvala já,ztratil by u mě jak říkáme s holkama "plusové body" a to by ti pak už nestálo za nic
 
Theodor (unlogged)
26.08.14
11:21
Nereg.

IP: 77.104.223.*
Merit: Věštírna je o věštění a každý má jiné metody. Já si nemyslím, že budoucnost je pevně daná. Nejsem fatalista. Pokud bych byl, resignoval bych na možnost vlastního vývoje. Já "vidím" pravděpodobnosti. Vlákna možného vývoje, z nichž některé pravděpodobně nastanou a jiné jsou málo pravděpodobné. Nekoukám do karet, ale analyzuji situaci. Ostatně jsem na to trénován. Pokud do nemocnice přijde žena 30 let, kuřačka, s hormonální antikoncepcí, která je 2 dny náhle dušná, pravděpodobně má plicní embolii. Analýza situace. V podstatě věštění. Pak následuje verifikace vyšetřeními. Pokud se často pletu a vyšetření mi vyvracují prvotní představu, musím se zamyslet, kde a proč dělám chybu.

Tam kde někdo vykládá karty, jiný kýve kyvadlem, tam já shromažďuji data a hledám ... pravděpodobnosti... Je to forma věštění. A jako takovou jí dotyčný může, nebo nemusí akceptovat. Volba je individuální.

 
jindulka
26.08.14
11:25
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Theodor
Ahoj děkuji ti moc za pohled chlapa,no jak píšeš,to ti mě vůbec nenapadlo,že On si není jistý.Nedávno jsem mu řekla,že se zbytečně podceňuje,že je dobře,když má chlap něco za s sebou (co to tu napsat nemůžu..je to osobní)prostě byl v zahraničí a dělal něco pro lidi,no a nedávno jsem mu řekla,když mě uklidňoval "správný chlap nedá na sobě nic znát)až tak daleko v tom slovíčkaření jdu,ten hlavní problém tu bude asi v tom,že on ví,že já s někým žiju,pořád na to naráží, jenže řekla jsem mu snad stokrát "nic není jak se zdá" teď to nakonec začal říkat i on,to víš že mě láká ho někam pozvat a vyříkat si to jenže..jenže... ... nemůžu to tady veřejně vystavit,prostě on není obyčejný chlápek s ulice,kterého uvidíš a pak třeba nic,to ti bych ho snad i pozvala kdyby byl,tedy jasně na víno né,no je to komplikované moc ti ale fakt děkuji zamyslím se nad tvojí odpovědí.
 
jindulka
26.08.14
11:38
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Merit,
děkuji ti moc,krásně jsi to všechno popsala... .zážitek s číslem 29... také ti mě připadá,že na tohle tedy nemám,pořád ti špekuluju co a jak mám říct,nemám říct,jak to říct,u mě je to ještě jeden problém,nemůžu vybalit více,než náznaky, prostě to nejde,jak jsem psala Theodorovi,no dumám ti nad tím už 3 měsíce,kdy mě řekl,že mě má rád,jenže jak rád... ..taky jsem mu řekla že ho mám ráda... .ale o té doby nic,jasně vidím,že má zájem,já ho moc chci,narozdíl od toho s kým žiju ti mě připadá jako opravdový chlap,ale zase si ti říkám,nejsou to jen mé ideály?Nevysnila jsem si ho????Poslouchá Pink Floyd a nedávno mě řekl když jsem jel v noci domů, bylo nebe plné hvězd... .. Jsem blázen viď, měla bych v součastné době řešit jiné věci,jenže pořád na něho musím myslet,no jako v 17.letech na mojí první lásku.Ale já si prostě myslím,že ON by měl "dobývat" a "zvát" a ne já,já jsem žena a on je chlap,mám to tak nastaveno,popsala jsi to opravdu dokonale že chlap,který čeká na oslovení se bude chovat jako chlap... ... . přesně tak to beru i já,já nechci ňoumu.(( ale chlapa, to je to co hledám.Děkuji ti moc
 
Camie
26.08.14
11:58
Reg. před 2016

... Jindulko, ale tím jsi měla začít, že máš chlapa doma a díváš se jinam, ať z jakéhokoli důvodu. Pokud někoho máš, a ten v práci je charakter, tak Tě rozhodně dobývat nebude, protože tohle se nedělá. Za tohle by měl mít plusové body. Takže možná, když budeš bez partnera, tak i něco udělá. A je jedno, co říkáš o tom, co se zdá. Jednou jsi zadaná, tedy nedotknutelná.

A ptám se, proč by se chlap, kterého je třeba pošťouchnout neměl pak chovat jak chlap? Každý člověk je v něčem nejistý, i chlap. A právě naopak, když ho pošťouchneme a dáme mu najevo, že si může věřit klidně víc, bude z něho chlap daleko lepší. Začne si víc věřit. A my ženy máme ten dar, umět muže motivovat.
 
jindulka
26.08.14
12:07
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Camie
Tedy promiň,jak nedoknutelná? To ti mě připadá jako"za čest krále".Co to je za výplod fantazie?On také někoho má,tedy myslím,že měl,už je asi konec,a kolega s práce to tedy rozhodně není,to je zase nedoknutelné pro mě,"co je v domě není pro mě".))skoro každý někoho má,teď je ale otázka koho víš.Každý může někoho mít,to není nic těžkého,podle mě je daleko těžší,aby ti ten druhý imponoval tím jaký je.A končím tuhle naší debatu,je to k ničemu.
 

Theodor (unlogged)
26.08.14
13:07
Nereg.

IP: 77.104.223.*
Jindulka: Pokud s někým žiješ, je to hodně velká stopka úvah. Někdy si "je dobře, když má chlap něco za sebou" může vyložit jako "nevadí mi, že už jsi starý" a to ho spíš zarmoutí, než potěší. Z toho co líčíš mi přijde, že on nemusí mít vůbec ani ponětí, co cítíš.

A taky pozor na to "s někým žiju". Nevím, jestli mu zaimponuje, že si necháváš pojistku. Až na to narazí příště, zkus mu říct jak to je. S někým žiju, ale hledám cestu ven... nebo tak něco.

Trochu se mi to šmodrchá. Začal bych ujasněním si, jestli ten, se kterým žiješ, je opravdu tak špatný...
 
Theodor (unlogged)
26.08.14
13:17
Nereg.

IP: 77.104.223.*
To je v pohodě, Merit. Já to neberu zle, pořád dokola tu říkám, že co člověk to názor a co člověk, to cesta. Trvalo mi pár let, než jsem přišel na to, že vize se DAJÍ změnit. Už bych zabíhal moc do hloubky, kvantové jevy, paralelní vesmír atd atd... Jsou věci, před kterými neutečeš, ale není to tím, že budoucnost je fixní. Je to tím, že ty jsi fixní. Pokud nejsi schopná změnit svůj vnitřní program, pak logicky bude ústit ve stejné vzorce a ty vzorce povedou k situacím, které se dají odhadnou (vyvěštit). Cesta ke vychýlení budoucnosti je právě ono vychýlení vzorce myšlení, který je v nás. Pokud někdo pronikne do podstaty souvislosti vzorců myšlení a jejich dopadem na chování a okolí, pak zvolna začne rozplétat podstatu "magie". Všichni známe sugesci, kdy se pouhou myšlenkou dovedeme přivést k extrémním výkonům, potlačit nebo vyprovokovat bolest atd. atd.

Co se snažím propagovat je "thinking outside the box" (myšlení mimo škatulky). Bohužel věštci spíše v lidech utvrdí škatulkování. Bude to tak, tak, tak... Proto ostatně se domnívám, že dokonce i když budoucnost dotyčného znáš, neměla bys mu jí odhalovat. Jen se připravit s hadrem, když vidíš, že se na něj řítí kýbl s vodou. K prožití něčeho a přijetí konkrétní lekce je potřeba prostě nevědět. Skok odvahy "Leap of Faith" bude skokem odvahy jen tehdy, pokud nevím, co je na dně propasti.

 
Merit
26.08.14
15:09
Reg. před 2016

theo ..jeste dovetek .. ten psychiatr .. nezabil a u nej v rodine se to delo .. vyzvdihl tam lasku jeho matky .. a priklada to ji ..
ze ho tak milovala, ze to "zmenila, zmirnila" ..
cus :-)
 
jindulka
26.08.14
20:37
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Theodora
Ahoj,to že něco prožil,tím jsem vůbec nemyslela,že je starý,no vidíš,to jsem celá já,no takhle bych mu to byla i schopná říct,ale myslela bych to úplně jinak..nebo to s tou "stopkou že s někým žiju"on na to opravdu pořád naráží,nenápadně,ale naráží,vůbec ti mě ani nenapadlo,že nemusí vědět,co k němu cítím,fakt jsem asi úplně blbá nebo co,myslela jsem,když jsme si navzájem řekli,jak to mezi námi je,tedy popravdě,já se u toho zasmála,on byl vážný,že zkusí něco víc,tedy pozvat mě někam,jenže od té doby jsem ho viděla asi 4x a stále nic a nic a nic.

To že "hledám cestu ven" je přesné,tak mu to řeknu,jen se ti teď celkem stydím,že mě to nenepadlo samotnou.Jak to pořád probírám odpředu dozadu,nějak se v tom už ztrácím.

Ten,s kým již dlouho žiji zase tak špatný není,jenže... to je právě to,já už ti ani nevím,proč s ním vlastně jsem.Ničím neupoutá a ničím neurazí,žije si ve svém světě,nestojí nohama pevně na zemi,až se ti mě teď chce napsat,že vlastně žiju s dítětem.Prostě mě ničím neimponuje,při každém problému běží za rodiči..no a to ti mu je 50 let..jediné co ti mě teď napadá,proč s ním jsem je, že bydlím v jeho bytě.To je viď.

Spíše je zvláštní že ten,na koho se tu ptám,mě zná už tak dlouho,jiskří to mezi námi také dlouho,ale on si dokázal vybrat ten nejsprávnější okamžik,aby mě řekl co ke mě cítí.Kdyby mě to řekl před dvěma lety nevím,nevím... ..Ve své podstatě ho vůbec neznám,ale vidím v něm správného chlapa,co jsem mu také řekla.

 
jindulka
26.08.14
20:41
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Merit,píšeš krásně,ty ho stále miluješ,ON by mohl být rád,že někoho takového jako ty vůbec poznal.
Třeba mu to dojde časem,jaký že byl hlupák
 
Theodor (unlogged)
27.08.14
14:31
Nereg.

IP: 77.104.223.*
Merit: Abych řekl pravdu, tak já tomu tvému příspěvku moc nerozumím, takže na něj nemůžu nijak reagovat. Možná až si to přečtu s odstupem...
 
Merit
27.08.14
18:14
Reg. před 2016

ahoj Theo .. jj ..
kvuli tomu nemam moc rada pismenkovani .. radeji mluvim .. kdyz spolu lidi sedej .. povidaji si .. je to lepsi, nez toto ..

nic se preci nedeje ..

papa
 
Marcel76
28.08.14
10:21
Nereg.

IP: 50.7.194.*
Opravdu nechtěj vědět, co si o tobě myslím, Jindulko. Jako muž se vyhýbám ženám, které mají partnera a vyjíždí po druhých mužích. Jsi tak ubohá, že se bojíš s tím svým rozejít, abys mohla jít do nového vztahu? Camie ti nastavila hodně pravdivé zrcadlo. zamysli se nad tím.
 
Kata-rína
28.08.14
11:51
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Jen tak nahlížím - jen tak malinká poznámka pro Marcela /v míru ovšem/:
Proč si myslíš, že by to, co si o Jindulce myslíš - jakožto naprosto cizí člověk, anonymní, /na základě pouhých napsaných písmenek/ mělo být pro ní důležité? Event. by se měla třeba i stydět... ..Anebo by "pouze" byla potřeba někoho - kohokoliv - ranit? Což teda nevím - a já Tě ranit nijak nechci. Pouze se momentálně dívám na věc v duchu "nedělej druhému to, co nechceš, aby dělali druzí tobě".
Sice je zde i ta možnost, že vlastně i autoři šťouchanců vůči druhým sami potřebují obdržet něco podobného.
Nevím. Ber to pouze jako úvahu.
Měj hezký den.
 
Marcel76
28.08.14
12:39
Nereg.

IP: 50.7.194.*
Je mi jedno, co to s ní udělá, pokud se nad sebou zamysli bude to dobře. napsal jsem to jako muž, který už má nějaké zkušenosti a nejvíc si váží poctivosti ve vztahu. zatímco její kamarádky a tady Merid ji mažete med kolem pusy, nikdo ji nepostavil před konfrontaci s tím, co dělá. sice nerozumím tomu, co Merid napsala /a jak vidím, nejsem sám, kdo ji nerozumí/, ale mě spíš zaráží jak se chová ve vztahu. na jednu stranu je strašně staromodni na stranu druhou az moc moderní. nelíbí se mi to, nesouhlasím s tím a na foru to klidně můžu napsat.
 
Leoš67
28.08.14
12:57
Nereg.

IP: 90.181.80.*
Marcel: toho si nevsimej, celis ciste politckymu paktu - zenstvi v te nejhnusnejsi podobe. Vetsina chlapu z Vestieny pada s akutnim zachvatem misogynie.
 
Marcel76
28.08.14
13:30
Nereg.

IP: 50.7.194.*
Jsem k tomu blízko. ale jsou tu i ze dvě normální
 
Merit
28.08.14
14:50
Reg. před 2016

Marceli .. co kdyby toto udelal chlap? to by bylo normalni?
jo, oduvodni to tim, ze ma doma kravu a ze muze? ..

vidis do minulych zivotu? asi ne .. co kdyz to v min. bylo obracene?
ted se holt plati .. ucty vzdy zaplatime, at tak ci tak ..
takze nesud .. jinak si to pritahnes, zazijes to sam ..

ty jeji zivot nezijes .. ani s ni nezijes, nevis jak ji je a co resi ..
nebo to vis? ..
kdyz tu zminila, ze za radami chodi k rodicum .. dospelej a tim myslim chovani .. chlap, jakmile je s zenou, resi vsechno s ni ..
matka prestava hrat hlavni housle a prevezme je zena ..
a chlap dal miluje svou matku, sve rodice, ale je tu pro ZENU ..

ja se nikoho nezastavam .. proti nikomu nejdu a radeji soudit nebudu..
veci jsou jak jsou ..

kdyby chtela soudit .. jde na portal justice ..
a jestli se citis jako inkvizitor .. herj si dal :-))
 
Merit
28.08.14
14:57
Reg. před 2016

to Marcel .. oprave * hrej si dal ..
a neber to jako utok .. a nepisu se Merid, ale Merit ..
a nikoho nemerim, ani nepomeruju, to je "postava" ...

a dovetek .. nic ve zlym .. hadat se nechci .. a soudit taky ne :-)
zij jak umis ..
 
jindulka
28.08.14
19:29
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Merit
Ahoj,ty to vždy tak trefně napíšeš,já vůbec nevím, co k tomu co jsi napsala dodat.Ano je to tak,lépe bych to sama nenapsala.Když jsem zadala svůj dotaz sem na fórko,vůbec jsem ti netušila,co tím rozpoutám.Možná že ti budu fakt i staromodní a moderní zároveň,ale jsem prostě taková,a jsem ráda,že taková jsem.Budu ti asi dominantní,musím se tomu teď smát,já a dominantní.))))no jsem zvědavá,jak to s tou mojí Láskou dopadne.Strašně ti mě chybí,uvidím ho až za 30 dnů,no každý den ti na něho myslím.Jestli je to chlap,jakého hledám,tak se posuneme dál,on ti mě řekl,že "věci musí dozrát" tak snad tenhle čas co se nevidíme,tak dozrajou.) Kéž by.
Zatím páčko
 
jindulka
28.08.14
19:48
Nereg.

IP: 217.195.172.*
pro Marcel a Leoš
Pánové díky za Váš názor,vidím zase jiný pohled na celou mojí věc,musím Vás ale ubezpečit,nic,vůbec nic... to se mnou neudělalo, a kupodivu,já se ani nestydím.Nevím,ale je to tak.Nestydím se za to,že nevím,co hned dělat.Prostě jsem ženská,a právě proto hledám chlapa,a ne dítě.Chlapa, který něco "schroupe" a který se dokáže "poprat o to co chce"Já ze zásady z jinými chlápky nikam nechodím,pozvání na kávu,kino,divadlo,... ..zásadně odmítám,jenže... ON je něco úplně jiného.Takový jako ON nepotkám na každém rohu, a já jsem pyšná,že svojí náklonost projevil právě mě.Možná ale máte pravdu,možná to je "bingo"proč takový chlápek jako je ON vyčkává.
 
jindulka
28.08.14
20:24
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Kata-rína
Díky za tvojí úvahu,já ti to beru,oni se potřebovali vyjádřit,možná to jsou férový pánové,kterým bylo ublíženo,chápu to,každá z nás žen to má nastaveno jinak,já se fakt nestydím,nevím proč bych se měla stydět,jen nevím,co teď dál,prostě v tomhle nemám zkušenosti,nikdy nebyl můj styl nějaké podvůdky,vymlouvání se na kamarádky... no netušila jsem,že tohle budu někdy řešit
 
Kata-rína
28.08.14
20:56
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Jindulko - ono totiž veškeré projevy každého z nás jsou zejména o nás - pokud si to uvědomíme, je to bezva možnost sebepoznání. Hoši se z nějakého důvodu potřebovali vyjádřit tak, jak se vyjádřili. To, co napsali, není o Tobě a ani o ostatních ženách zde - je to o nich. Důvod jejich sdělení, možná i vzteku, znají pouze oni sami - ale spíš si neuvědomují, že může jít o něco, co by stálo za zpracování. Tak je to /asi/ s námi všemi - vidíme třísku v oku cizím a ve vlastním nosíme břevno, aniž o něm víme.
Někdy je fajn klást otázku "proč?" i sám sobě.
Co se týká Tvého tématu, domnívám se, že už i to Ti pomohlo, že jsi své myšlenky hodila do písmenek.
A vlastně i oponenti pomáhají - vyvolávají v nás nějakou reakci, která /někdy/ pomůže ujasnit, kterým směrem chceme jít - přirozeně. A proč :-)
Což jsi vlastně už vyjádřila: jsem ženská,a právě proto hledám chlapa,a ne dítě.
Jen ještě malá poznámka - žádná výtka. Jsem si všimla, že používáš z nějakého důvodu neustále slůvko "ti". Možná by nebylo marné, kdybys prozkoumala důvod.Mám pocit, že Ti to může pomoci v něčem. Ale třeba ne - jen mě to napadlo.
 
jindulka
28.08.14
21:09
Nereg.

IP: 217.195.172.*
pro Kata-rína
Ahoj,také si myslím,že hoši budou mít asi nějaký nevyřešený problém,proto si mě tu "podali"ale beru to,nikdy nevíš,co koho potká,nebo potkalo.A dále Ano je to tak,hození do písmenek mě vážně moc pomohlo.A máš pravdu,s tím "ti" zamyslím se nad tím.Musím dnes již končit,zítra ještě napíšu.
Zatím ahoj
 
Camie
28.08.14
21:50
Reg. před 2016

... jeden z největších alibismů člověka, je si stále opakovat, že vyřčené říká víc o řečníkovi jak o něm. Kdyby to nebylo o nás samotných, řečník by to nemusel říkat. Další věc, že červíček začne vrtat vždycky.
 
diidiii
28.08.14
23:36
Reg. před 2016

Jindulko: naprosto tě chápu,jsem na tom trochu podobně :) a přesně jak říkáš,mám pocit,že kdybych na to sama trochu zatlačila,i kby to vyšlo, už by to nebylo ono...

Camie:děkuji za ten poslední citát něco co mi celý život nedocházelo,díleček co chyběl... :) a teď tu je,snad si to zapamatuju... .
 
diidiii
29.08.14
00:47
Reg. před 2016

Teď jsem se prokousala všemi příspěvky a musím Vám všem poděkovat, jste skvělí...
 
Marcel76
29.08.14
07:59
Nereg.

IP: 77.242.80.*
Merit sorry za to jméno. Napsal jsem, že vyžaduju poctivost ve vztahu, tak neschvyluju ani podvádění ze strany mužů. Nevím, proč mi to vsouváš. jakákoli nevěra je špatná. když máš ve vztahu problém, rozejdi se a pak si dělej co chceš.

Kata-rina máš pravdu, o mě to svědčí jen to, že jsem slušnej chlap, který má nějaký mravní zásady. a vážně se divím, že se ji zastáváš. vciť se do situace, jak by bylo tobě, kdyby taková jako jindulka vyjela po tojim chlapovi. taky bys ji to schvalovala, s tím, že je to její životní láska, nebo bys ji oči vyškrábala? Se podívej, jak se chová. 3 lidi ji tu řekli to samé-že je to špatné - ženu ukamenovala a nám chlapom děkuje a podlízá nám, jak máme pravdu. A tím končím debatu. Mít jednu z vás doma, tak už má sbalené kufry.

Cami odejdi z tohoto tématu, ať tě tu ještě nenakazí, to bych pak fakt obrečel.
 
Kata-rína
29.08.14
09:42
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Marceli - mýlíš se, nepochopil jsi mě. Ale to vůbec neva, některé záležitosti nám všem docvakávají později, třeba až s odstupem času, kdy člověk vychladne z emocí.
Nikoho se nezastávám a nikoho neodsuzuji - neznám ani Tebe ani Jindulku, popsala jsem pouze to, co mě napadlo /ANIŽ BYCH KOHOKOLIV SOUDILA/ = různé pohledy na situaci mohou být užitečné a nápomocné /pro někoho, kdo naslouchá a nemá ke všemu preventivně nasazeny boxerské rukavice - pak totiž obsah sdělení dotyčný ani nevnímá, vnímá pouze to, že život je boj a je připraven dávat rány/. Nepochybuji o tom, že jsi poctivý chlap. Všichni jsme takoví, jaké vyznáváme zásady, životní hodnoty a tak. Pokud víme, že chceme hrát podle určitých /SVÝCH/ pravidel, se "spoluhráči", kteří se řídí jinými pravidly nám to nefunguje.
Víš o mně houby - a už jsi mě šoupnul do nějaké kategorie. Což běžně takto lidi dělaj - a pak budují své další úsudky a reakce na omylech a lži.
Nechci být dlouhá - a toto téma je na dlouhý pokec - psychologie, poznávání, sebepoznávání, pozorování, učíme se /pokud chceme/.
Je pouze na Tobě, jak se k čemu postavíš a co si z čehokoliv "vezmeš", proto Ti nebudu nic rozmlouvat ani "poučovat" - k tomu mám daleko. Jen se domnívám, že může být užitečné se dívat někdy z pohledu /pokud možno NEZAUJATÉHO/ pozorovatele kolem sebe i do sebe a zamýšlet se nad odpověďmi na otázku "proč" - přitom VYNECHAT obviňování. Je k ničemu.

Camie:
kategorizace velikosti alibismů je mimo můj zájem. Připadá mi, že rýpeš za každou cenu /ale mohu se mýlit - Tvé myšlenky na mě tak působí, třeba to nemyslíš ve zlém, nevím/ - což může být ovšem též užitečné /někdy/, pokud je cílem SPOLUPRÁCE. Spolupráci považuji za velmi užitečnou, je tvůrčí, konstruktivní. Soupeření je k ničemu.

Přeji hezký den.
 
jindulka
29.08.14
11:02
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Merit
Mě ti teď napadl takový slogánek:

Někdy se totiž věci dějí tak jak mají,jen se to projeví časem.

Asi to tak bude,já to teď nechám volně plynout,třeba mě ten čas,co ho neuvidím také v něčem postrčí.
 
jindulka
29.08.14
11:13
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Kata-rína
Ahoj,ty budeš dobrý psycholog,podle toho co tu píšeš,líbí se mě tvůj styl psaní,je v tom více než polovina pravdy,i Merit píše moc pěkně,jen já s tím vyjadřováním "na papír" mívám někdy problém.Já jsem ti jinak takový otevřený typ, s každým se objímám,ale psaní,není moje silná stránka.Jak se na něco moc soustředím,nejde mě to.
ALe když ale mluvím s ním,pusa mě jede.)))a musím říct,že když nepřemýšlím o tom co chci říct a jak to chci říct,občas ze mě vypadne i nějaká "perla" které se sama zasměju.
Já ti mám ráda lidi,ale hlavně u chlápků se mě líbí,když "umí hodit"fórek,udělat si legraci sami ze sebe,hmmm to já si moc cením
 
jindulka
29.08.14
11:22
Nereg.

IP: 217.195.172.*
pro diidiiii
Ahoj,ten pocit že kdybych trochu víc zatlačila "tak to bylo po kouzlu"tak to prostě mám,nemohla bych chlápka někam pozvat,( a na víno to už vůbec ne)nebo nějak nápadně na sebe upozorňovat,připadala bych si ti jako "trapka"
Já ti nevím,proč to tu někomu připadá divné?On je muž,Já jsem žena,tak je to jasně dané,kdo loví a kdo se nechává unášet... .
 
Camie
29.08.14
11:28
Reg. před 2016

... Kate-rina - ve světle tvého posledního postu mě napadá, proč Tě napadlo právě "rýpání".

Já nejsem člověk, který říká lidem, co chtějí slyšet. To bych byla hodně špatná ve své práci, vlastně bych ji nemohla dělat vůbec. Pokud čteš něco, co se Ti nelíbí, neznamená to, že člověk "reje" (strašné slovo), ale někdy chce pomoc. Protože se ovšem jeho slova nehodí čtenáři, je považován za "rýpala". Já říkám, že konfrontuju. Je to výstižné slovo, protože konfrontace vede k diskusi, tedy ke komunikaci a následně k najití konsenzu. Bohužel to nejde tam, kde je druhé strana a priory zaujatá proti (viz tu). Ale je mi jasné, že tu se mnou budeš polemizovat o sémantice a říkám na rovinu, to se mi nechce. Takže pokud si chceš dál myslet, že "reju", tak si to mysli - je to Tvá volba.
 
jindulka
29.08.14
11:31
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Marcela
Tedy promiň,ale tvoje sbalené kufry by u mě nikdy nebyly,to by bylo nemožné,s tebou já bych nikdy nebydlela,ty nemáš rád ženy,a máš problém,asi něco z minulosti,nějaký vztah ti nevyšel,nebo si očekával něco víc,ty musíš "to co bylo" v sobě prostě "schroupat"dokud to neuděláš nebudeš připraven jít dál...
 
jindulka
29.08.14
11:36
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Camie
Nevím proč, ale já si ti také myslím,že "reješ".
Tedy každý má nějaký názor,ale ty jsi přesvědčená že máš vždycky pravdu.Tomuhle já říkám "patent na rozum" a vím,že tě těžko někdo přesvědčí,že to tak není.Vždyť se jen podívej na začátek téhle diskuse,jak sebejistě jsi mě odpověděla,no to je přesně to,co mě vadí.Přílišná sebejistota a kde nic tu nic
 
Merit
29.08.14
13:13
Reg. před 2016

Jindulko .. ja verim tomu, ze to vsechno das ..


Buh nas nepostavi do situace, kterou bychom nezvladli ..


papa

 
Dracizena
29.08.14
20:06
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jindulko... pozor, ti hoši, co zde se předvádějí, nemusí být hoši...
Ten jeden sto pro není...
Už podezřelé je, že Marcel a Leoš píší hezky za sebou a v době, kdy chlapáci makaj a nebo chrápou po poledni u telky...
Mám pocit, že Camie sedí v práci, kde je více PC... a proto jsou zde nové nicky s chválou na její osobu... ona je asi moc ukřivděna... chvalme ji***
No nic, camie, asi blbnu, vždyť o mě zde píšeš, že jsem blbá
Šla jsem na to rozumem a ne duchovnem...
 
Kata-rína
29.08.14
20:19
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Camie: Nevím, jakou práci děláš a proč bys měla být špatná kvůli čemukoliv + co to vůbec je: být špatná... Pokud se pohybuješ v oblasti psychologie, možná víš něco o systemickém přístupu. Ten pomáhá najít lidem VLASTNÍ řešení, které nikdo nediktuje. Něco takového mi je blízké, miluji svobodu a chci se řídit VŽDY podle vlastního cítění, intuice, rozumu - a samozřejmě s vědomím, že po každém rozhodnutí /jakémkoliv/ přijdou důsledky /jakékoliv/ a nesu si je. Manipulace někam, kam mě chce dostat někdo jinej = brrrr! + prrr!, nařízení = brrr :-)Pokud by měl konfrontační přístup přinášet tvrdost, necitlivost, mně nevyhovuje /třeba někdy ale může "zabrat", není mi to ale blízké, vůbec/. + mám zato, že by v ničem /žádném "oboru", v životě všeobecně/ neměl být nikdo "šéf" a nikdo "podřízený" /miluji spolupráci, tvořivou, někdy mám ale pocit, že jaksi vymírá čico/. Ani tehdy, když je někdo v nějakém oboru "odborník" /ty uvozovky nemyslím ironicky, pouze si myslím, že žádný odborník není Bůh a vždy má co se naučit i od neodborníka - což bych mohla blíže vysvětlit, ale byla bych dlouhá, okecání vynechávám/ - jsem přesvědčená totiž o tom, že víme všichni kulový :-) a nikdo není víc ani méně, než jinej /= zas delší téma/ + je dobré mít trpělivost, "ucho" = naslouchat tak, že naslouchám CELÁ, empatie a tak, pochopení /neříkám, že je to snadné a jde to realizovat do puntiku, někdy ne/. Pokud někoho VEDU šéfovsky - a z mého pohledu nadřazeně/ať už jsem jakýkoliv machr v oboru, ve kterém někoho "vedu", čili si člověka, kterého vedu, jaksi PŘIVLASTNÍM - pro mě brrr a prrr :-)/, posouvám ho směrem, který určuji já /anebo onen obor/. V situaci, kdy se stavím do pozice neomylného odborníka /na piedestálu, pyšně jaksi/, jsem diktátor a nedávám prostor POLUPRÁCI, druhé straně a jinému způsobu přemýšlení, nápadům, tvořivosti, vlastní cestě, je to takový nějaký zotročovací způsob. Zajímá mě přemýšlení jinak, než "je zvykem" anebo podle jakékoliv šablony.Vždy máme možnost se vzájemně mnohému přiučit, pokud se pokusíme nahlížet na svět i z pozice "spolupoutníků" /i kdyby na první pohled postoj někoho vypadal jako kravina - domnívám se, že i zdánlivá kravina není kravina - zas na delší vysvětlování, vynechávám/ a tím se vzájemně obohatit + pomoci si, spolupracovat, tvořit - abychom nějak snesitelněji vyplnili čas, který máme na žití - protože v "oboru" otravování svých životů vzájemně jsme my lidi dokonalí.
Možná někdy se hodí prozkoumat sama sebe, jak bych se cítila, kdyby na mě byl /reagoval/ někdo tak hodný, vlídný, nevlídný, agresivní... ... , jako já... ..

Zdravím všechny srdečně
 
Camie
29.08.14
20:43
Reg. před 2016

... sice jsem chtěla reagovat na jiné příspěvky, ale Dračí, teď jsi tomu fakt nasadila korunu. Tvá paranoia je už neskutečná. Takže:
1) už při pohledu zjistíš, že ti dva pánové mají rozdílné IP, což teda nevím, jak bych i u dvou PC udělala, když naše lokální IP je jiná
2) mám jen jeden PC v práci a garantuju Ti, že to poslední na co mám v práci čas, je tohle Forum. Na rozdíl od Tebe, mám i normální život.

Jinak, když už teda do mě tak vidíš, jak pořád píšeš, mi vysvětli, že to nevíš. Opět důkaz Tvé špatné jasnozřivosti. A pak, pokud Tě to tak stále napadá, že jakýkoli nick, který je proti Tobě, nebo ještě hůř podpoří někoho jiného jak Ty, tak v tom máš zkušenosti? Takže se dá předpokládat, že nicky, které tu jsou na Tvou oslavu jsi vlastně taky jen Ty.

Prosím Tě, už se vzpamatuj. Já nemám takové Ego jak Ty, abych si tu psala posty a musela se chválit. Má sebeúcta opravdu nepadá s názory na Věštírně. Ale jinak díky, už dlouho mě nic tak nerozesmálo.
 
Dracizena
30.08.14
20:32
Nereg.

IP: 213.151.77.*
lež má krátké nohy... lžeš... ale drž se tématu, je o LÁSCE...
 
Red
31.08.14
10:42
Reg. před 2016

Jaká je povaha člověka, který za každou cednu vyhledává spory?

Opravdu si myslíte, že někoho takového je třeba o něčem přesvědčovat?
 
jindulka
31.08.14
21:49
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Ahoj Vám všem,kdo jste se zapojili do mé diskuse.Jelikož si chci zachovat odstup a pročistit si hlavinku.))od zítra tu již nebudu vkládat žádné své příspěvky.Neříkám, že nenakouknu.) to mě jasně, že nedá,ale chci poděkovat:

MERIT:Tobě přeji,abys našla chlápka,který bude při tobě stát, bude tě milovat proto jaká jsi,ty dokážeš i ty nejnitěrnější pocity vypsat tak od srdce... .snaž se tu svojí 29 tak jsi ho vtipně nazvala vypustit z hlavy,vím půjde to těžko ale já Ti věřím Ty TO DÁŠ... on možná časem pochopí,ale já bych si moc přála,kdyby to tak bylo,abys to byla TY kdo ho "pošle světem dál" protože on ti zlomil srdce a to se neodpouští... ... bylo mě potěšením a já jasně,že až se setkám s NÍM dám vědět tady na fórku,jak je to mezi námi dál... .myslím na něho každý den,ale třeba právě ten čas,konečně něco rozsekne

KATA-RÍNA:Tobě přeji, abys pořád byla tak vynikající psycholog,jak jsi se projevila zde. Tvé psaní,to jak všechno dokážeš uceleně podat, jedním slovem Brilantní projev,smekám před tebou,To jak si napsala, že mě již pomohlo,že jsem své pocity "hodila"zde do písmenek,no naprostá trefa.Já potřebovala v tu chvíli to někomu říci,podělit se o své trable,sice mám hlavičku pořád zamotanou,ale s tím mě už nikdo neporadí,musím si poradit sama...

THEO:Tvojí větu,"že s někým žiju,ale hledám cestu ven"... ..díky moc za ní,já mám teď v hlavně úplně přemyšlenkováno,ale tohle je fakt dobrý,je to vlastně můj pocit,akorát jsem nevěděla jak ho vyslovit.

Diidii:Já si myslím,zrovna jako ty že muž má být tím kdo usiluje,kdo dobývá,a snaží se.Žena ho pak nechává k sobě pomalu přibližovat.Když se něco uspěchá na jedné nebo druhé straně hrozí ztráta rovnováhy a je konec.Přeji ti hodně štěstí

CAMIE:Tvé rady co jsi mě tu udělovala,a stylem,jakým si mě je udělovala,mě vedlo k zamyšlení,proč se spoustu mužů,úsmyslně nepíši chlapů,chová k ženám tak jak se chová.Musím tedy upřímně napsat,že je teď už docela chápu.To cos psala o mé pýše a mých předsudcích a o mé nedoknutelnosti že jsem zadaná a koukám jinám,no prosím tě co tvoje rada to tedy perla,ale hodně černá.)))Ty normálního chlápka mít nikdy nebudeš,tedy pokud vůbec nějakého máš,před takovými jako seš ty tedy podle mě normální chlápek zdrhne,hned jak pochopí... Napadlo mě to,když si psala Dracizene že Ty narozdíl od ní máš svůj osobní život.No,nevím nevím... nechápu proč se tu pořád do ní trefuješ,ale vlastně chápu ty se totiž trefuješ do každého,ty si taková Radilka viď,jenže on tě nechce nikdo poslouchat..

Leoš a Marcel:Nikdo mě tu med okolo pusy nemazal,každý tu může napsat svůj názor, tak jako vy dva.Od toho je to diskusní fórko,a když Vám to vadí tak sem prostě nechoďte.

Dracizena:Tobě přeji pevné nervy a noblesu s jakou odrážíš útoky Camie.To že ti hoši nemusí být hoši to ti mě tedy nenapadlo,inu já se moc nevyznám,ale napadlo mě ti a to hned, že jak je možné že v dnešní době chlapi místo vydělávání korunek.))) sedí u PC dopolko a odpovídají mě a ještě ke všemu ve věštírně a na téma Láska.Ty jsi chytrá žena,a Metit jsi moc pomohla,za to si tě vážím.
 
jindulka
31.08.14
22:13
Nereg.

IP: 217.195.172.*
... vloudila se mě chybička.
Dracizena: Merit ( a ne Metit,prosím promiň Merit), si moc pomohla a za to si tě vážím.Ještě mě tam "ulítly" nějaké čárky, bylo to asi moc dlouhé a odeslalo se to samo,ještě než jsem stačila opravit chybky.
Pro Kata-rína zasejc.)) tam mám to TI.))))) no musím se hlídat.

Toho mého chlápka o kterém jsem založila toto téma uvidím až za 25 dní a já jsem určitě napíšu jak je to mezi námi dál.

Děkuji opravdu Vám všem,kdo jste si našly čas,a psaly,na moje téma

MILUJU HO
















 
Kata-rína
01.09.14
08:41
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Jindulko, pořiď vše k užitku zúčastněných.
Nechtěla jsem vlastně nic připsat už, ale... .. Vrtá mi v hlavě "smysl" resp. původ užití slova "ti" mezi řečí.
Uvědomila jsem si, že Tvá slova z 31.8., kde jsi vynechala "ti", se čtou velmi příjemně, plynou přirozeně... ..oproti předchozím Tvým vyjádřením svobodněji, uvolněně a tak - třeba i toto hraje roli v komunikaci s lidmi kolem Tebe. Připadá mi to tak, jako kdyby jsi odstranila nějakou překážku /nejen slovní/, něco, do čeho se i při poslechu "zakopávalo". Zároveň je možné, že Tobě toto slůvko sloužilo podobně, jako retardér na silnici - zpomalovač, brzdič. Pokud jo /což netuším/, tak by byla namístě zas otázka "proč", z jakého asi důvodu se toto "nainstalovalo"- resp. zda JE užitečné zpomalit - anebo naopak, nebrzdit "něco" /vynecháním "ti"/.
Zprvu mi "ti" ale evokovalo takové jakési "přehození" něčeho Tvého na osobu, se kterou zrovna komunikuješ.
Jsou to všechno pouze úvahy, třeba Ti budou k něčemu, netuším.
Opatruj se
 
Dracizena
01.09.14
12:59
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jindulko, přeji Ti, aby jsi měla vždy své kroky pevné a vedly Tě do jasných zítřků...
My lidé umíme procházet roky tím nejasným, až pak přijdeme na to, že cesta vedla jinudy a byla by schůdnější, bezproblémová, ale jsme rozumem nedokonalí a proto si vybíráme rádi ty složit situace k řešení, třeba i problémů...
Koukám do Tvých čísel..životní máš 34 = trojka Ti ukazuje jasný směr
a čtyřka, jako když Tvé kroky brzdí... a to je vidět i v postoji k tomuto muži, líbí se Ti, ale čekáš, kdy on přijde... jsi leden a ten je tvrdý, ale když roztaje, jejej... proto to máš složitější... byla jsem také taková a rozumím Ti...
SEDMIČKA, Tvé životní číslo Tě drží v určité výši Tvého stropu.
Obyčejně lidé v sedmičce mají svou laťku nastavenou a nehnou s ní, nemění své záměry, ale Ty s ní dokážeš hýbat, Tobě nezamrzla díky devítce a lednové jedničce, které tvoří desítkovou dokonalost. A proto dokážeš se vciťovat do různých typů povah a dokážeš s nimi i dobře komunikovat, o proti jiným... nepovyšuješ se a to je i cítit z Tvých příspěvků...
Jsi prostě hodná a ochotná ženská, která se umí ozvat, když je třeba.
Tvůj, jakoby nápadník má životní číslo PĚT... neví si někdy rady, ani sám se sebou, natož, aby viděl svou budoucnost vedle nějaké ženy.V tomto směru není hrrr a je opatrný.
Nechce být svazovaný svazkem a přitom nechce být sám... pětka s ním pěkně houpe, ale já ho vidím tak, že on na té pomyslné houpačce stojí uprostřed a neví na kterou stranu si má sednout a koho proti sobě posadit... ...
Sedmička táhne pětku a proto se zde i ke Camii musím přiklonit, že bys ho měla popostrčit, aby si uvědomil, že nemusí hledat jinde, když ta jeho stojí před ním...
Já ho vnímám, že je loďkou, které se kotva zasekla a on čeká, až bude příliv a kotva se uvolní a děj se svobodně rozjede...

A teď zkusím vysvětlit duchovní situaci, která v tomto vlákně vznikla a vzniká... kdo by typoval, že se zde čarovalo? Nikdo, každý si řekne, jen hádalo a dohadovalo.Ne, ne,každé seskupení lidí hmotní energii, která se mění do neviditelných vláken a z těch vláken bytosti světla staví druh čakerního tvaru a jeho sílu proudění... jde o zdravé zóny.
A tímto se i mění každému zúčastněnému stav aurického prostoru, ale i u každého, kdo nás zde četl a o tom je náš lidský život...
měnit své vibrační pole, aby v něm vyklíčila nová aura z mnoha čakerními toky,/ vlákny/ a tím se nám opravuje, i naše přitažlivost tělesná, naše nezdraví atd...
Naši andělé už pracují na vyplnění Tvého přání,proto jsme se zde na Tebe vrhli, ale jestli se naplní ten pomyslný džbán až po okraj, to poznáš časem...
Každopádně, naši andělé tomu chlapákovi povolují kotvu jeho osudu
a on pak, se svou svobodnou vůlí se k Tobě otočí čelem a nebo půjde dál. Naše vnitřní andělská těla ví nejlépe, jestli vaše spojení je na delší dobu a nebo skončí jen na představách a koukáním si do očí...
Každopádně, potkali jste se, aby jste si vyměnili určité vibrace.
Ještě se do úplnosti nestalo... uvidíme, co vaši andílci s vámi zamýšlí...
BUĎ SVÁ, ALE HRDĚ SE MU UKAŽ... když uteče, najdete se opět v dalším životě a když zůstane, vrátíte si určité karmické vibrace, kvůli kterým jste se našli.
Ani netušíš, jak moc držím palce a děkuji za slovní podporu... vážím si ji... a pamatuj, představa je stavebním kamenem...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S TEBOU A S NÍM***
 
jindulka
16.09.14
15:16
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Kata-rína
Ahoj,tak jsem po čase opět tady,nakoukla jsem už dříve,přiznávám,ale odepisuji až dnes.Ano, moje slova s posledního příspěvku opravdu plynula uvolněně,svobodněji,protože byl čas a prostor si vše, co napíšu, důkladně promyslet. Byla jsem totiž sama doma.Je to pro mě důležitý poznatek, uvědomila jsem si tím spoustu věcí,které "dávají další "mínusové body" tomu s kým žiji.S tím mým "ti"hmm pravda pravdoucí,jako kdybych opravdu odstranila nějakou překážku,retardér,který mě brzdí..je pravda i "to"přehození na jinou osobu.Nevím,připadá mě ,jako kdybych se za s tím "ti" za něco "schovávala".Měla jsem teď dost času přemýšlet,dumala jsem i o tobě Kata-ríno,jak je možné,že ty dokážeš tak mistrně popsat ,co já sice někde v nitru vím,ale uvědomím si to,až napsané od tebe"v písmenkách"?
 
jindulka
16.09.14
15:17
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Dracizena
Ahoj, děkuji ti moc za brilantní rozebrání mých a jeho životních čísel.Nikdy jsem se tím ještě nesetkala,jsem opravdu nadšená.
Tvoje věštba na sedí,ta trojka jak ukazuje jasný směr a čtyřka že mé kroky brzdí... dokážu vciťovat do pocitů jiných lidí... ( mám spoustu známých a kamarádek,)které se mě chodí svěřovat... mohla bych tu popsat,celé tvé rozebrání mých životních čísel... . ale bylo by to naprosto zbytečné..sedí to všechno a moc.Nevím sice jak je to možné,ale je to tak.Do puntíku.))jak říkáme s holkama.
To jak si rozebrala toho mého chlápka,vtipně si ho nazvala "nápadníkem".))líbilo se mi to,nápadník..tvůj jakoby... .připadá mě.) neznáš ho náhodou.))) "on není hrrr je opatrný"... (to je právě také to co se mě na něm imponuje... on netlachá nesmysly,jako muži nebo děti... vše si nejdříve promyslí a až pak koná) tedy s tou houpačkou,že NEVÍ koho si proti sobě posadit... i to tak bude a že ty ho vidíš jako tu loďku co čeká na příliv... no snad se mu ta kotvička konečně uvolnila.)))) A teď vážne.Opravdu moc ti děkuji i za to držení palců... já si toho také vážím a moc... . A Dracizeno každý den, si říkám tu tvojí poslední větu:"Pamatuj představa je stavebním kamenem" je to taková moje formulka,zaklínadlo a ono to funguje.
 
jindulka
16.09.14
15:33
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Ještě jednou Ahoj,
Jak jsem slíbila,podávám reference.)Včera jsem s ním mluvila,sice jen po telefonu,ale mluvila.Bylo to úžasné,srdíčko mě tlouklo jako o závod..u mě se nic nezměnilo MILUJU HO a i ON byl nějaký "naměkko"
Sice si dával pozor,abych nic nepoznala,ON už je takový,a já ho právě proto MILUJU,a jasně že jsem "tu jeho kamufláš" odhalila... přece už ho znám... .uvidíme se až 1.října,stříhám si takový metřík.))) každý den jedno číslo.))
Tak zatím páčko zase nakouknu a dám pak vědět a děkuji Vám všem co jste mě tu vyslyšeli když to bylo nejvíc potřeba...
 
Merit
16.09.14
18:12
Reg. před 2016

ZRIM TE :-D .. papa :-*
 
Dracizena
16.09.14
20:47
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jindulko, funguje to, ano a vím, že to vyciťuješ...
A jak vím to, co jsem psala? Vždyť mi to všechno pověděl Tvůj Anděl
Máš nádherného Anděla který umí měnit barvy na svém těle a to umí málo který Anděl. Máš zdravého Anděla, je dobrou bytostní odrůdou v tom vesmírném světě...
Až se Tě dotkne a nebude to dlouho trvat, pak mi dej vědět...
Budeš ho cítit jedinečným pocitem a jakým? To je nepopsatelný pocit, který musí prožít každý na vlastní kůži...
Milý člověk umí pohladit. Mě jsi pohladila, děkuji...
 
jindulka
16.09.14
21:32
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Dracizena
Ahoj,tak teď jsi mě naprosto dostala,Andílkem a tím že "milý člověk umí pohladit" vůbec nevím,co napsat,děkuji je málo,ale přesto já DĚKUJI TOBĚ ,za to OBROVSKÉ MEGA POHLAZENÍ ,moc mě to těší,ani nevíš jak,a až se mě ten duhový Andílek dotkne,ihned píši... ..moc,moc si mě potěšila ty nemáš žádný problém, jsi naprosto otevřená,na nic si nehraješ,jsi prostě SVÁ... a toho já si cením ze všeho nejvíc... mám ráda lidi,kteří umějí druhé pohladit,tak zatím páčko DRACIZENO a pamatuj "představa je stavebním kamenem" to zaklínadlo fakt funguje a já bych ho nevyměnila za nic na světě.
 
jindulka
16.09.14
21:34
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Metit
Ahojky
 
jindulka
16.09.14
21:37
Nereg.

IP: 217.195.172.*
PRO MERIT
No vidíš,já jsem zase místo R hodila T:(
Promiň, promiň,jsem hrozná překlepistka.U tebe už se mě to stalo po druhé,jak je toto možné?Ach jooo.A zrovna u tebe.Fakt se stydím.
Zatím páčko
 
Merit
17.09.14
09:38
Reg. před 2016

nic si z toho nedelej :-)) ..
o nic nejde


 
Dracizena
17.09.14
14:11
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Holčiny... Jindulko a Merit, mohu se vložit? Písmenka jsou moje

Není náhoda, když uděláme překlep... Písmeny a číslicemi z nás teče živá energie a mnohem živější, jak lidský rozum si dokáže uvědomit.
A Jindul, Merit, překlepla R za písmeno T... a proč Ti tělesný andílek takto vedl ruku? /ještě podotknu, v buňkách je také andělský, i mimozemský život, v obrovském mikrosvětě... jde o ten mimosmyslový úhel pohledu, jde o tu druhou stranu. ale tato informace je pro ty, kdo umí vnímat hloubku svého těla a nejenom své okolí/...

Písmeno R, je něco jako ŘÁD TĚLA a ovlivňuje jeho ROVINU a Merit je v řádu svého těla a ve své určité rovině... Ale, dnes se její, ta pomyslná rovina těch všedních dni musí zvýšit... a to znamená, že její Anděl ji bude zvedat duchovní laťku, duchovní strop a tento Anděl se skrývá pod písmenem -Té-... Písmeno T má i tento tvar stropu na svém sloupu/nožičce/ a někdo má tu nožičku krátkou a proto nemají vědění a jiným se může prodlužovat, až, až, si člověk sáhne s tou vodorovnou téčkovou čárkou/rovinou, do hvězd... a pak se to v hlavě samo spustí a Duše začne se svým človíčkem komunikovat do jasnozřivosti a přidá se i Duch a člověk je pak v toku jasného světla... a svítí mu aura a o tom to je, je světelnou lidskou bytostí...

Jindulko, Tvá astrální síla, kterou vidím jasně v arickém poli, jde dnes Merit zvedat ten její strop.
Každý člověk má v sobě živý děj, který druhému pomáhá a říkáme mu andílci.
Jindul, i Tvůj Anděl dnes přispěchal i k Merit, aby přiložil jednu cihličku pod písmenko -T- které se takto, i jinak, bude zvedat, ale zákonitě se bude Téčko zvedat i Tobě, když si pomáhají lidští andělé.
A Ty Anděla máš a je připravený pomáhat dalším lidem... Proto jsi léčivou formou a proto si rozlož i své celé jméno a písmenka si dej do různých barev podle cítění a skládej si ze svých písmen slova... něco andělského z nich vyčteš... Nevyčte ten, kdo je v řádu spodní čakry a je v zóně zloby, nemá očištěné smysly a proto je slepý tam, kde by měl dávno vidět.
Každý duchovní krok člověka směruje a posiluje...
Takže... R = je silou v rozhodování v této své hladině, která ale nemusí být ve světelné zóně a proto jsou lidé často v omylu.
Ale, písmeno a Anděl písmene Té, zvedá člověčímu rozumu strop směrem do hvězd a proto člověk zraje do uvědomování si toho, čemu dříve nerozuměl a i do jasnozřivosti...
Tak Merit, nejsem sama, kdo Ti zvedá strop a proto s chutí každého tituluji s velkým TÉČKEM... má to duchovní smysl... pááá
Kdo druhému přeje, zvedá sebe i jeho a kdo nepřeje, své téčku jen a jen snižuje, až ho vodorovná deska někde během života bouchne a přitlačí, přidusí... aby si uvědomil své chyby a změnil úhel pohledu...

A takto a podobně nás shůry vedou... mi ONI diktují... já jim nevěřím, ale život mně přesvědčuje, že to tak je...
Duchovnu nevěř, ON nám sám ukáže pravdu.
Kdo mu slepě věří, duchovno, to skutečné, se mu vzdaluje...
 
jindulka
17.09.14
21:00
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Dracizena
Ahoj,přečetla jsem asi 3x a konečně porozuměla.No jo,někdy si "stojím na vedení".))Duchovno beru jako "náznak" upřímně vypustila jsem to,ON by tohle "prostě nedal"... ,A já slepě nevěřím ničemu..ale vlastně ANO,věřím svému srdci.Ale děkuji Ti,umím "číst mezi řádky", vím co jsi tím myslela.
 
Dracizena
18.09.14
14:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
 
jindulka
23.09.14
21:26
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Dracizena

zatím páčko Jindulka.
 
jindulka
01.10.14
23:50
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Ahoj,ten čas uletěl ani nevím jak, a já dnes mluvila s NÍM.Takže píší pokračování mého příběhu MILUJU HO.
"Ukázala jsem se mu a hrdě,ale přitom jsem byla svá :))" jak mě poradila Dracizena,dokonce jsem hodila i náznak,kam že bychom spolu mohli vyrazit,šlo mi to tedy málo pramálo ,ale snažila jsem se a moc,ON pochopil,jen se tak záhadně usmál,no připadala jsem si jako "lovkyně":)))a pak jsou tu ty plusové body... :))já tohle fakt nedávám,ale chtěla jsem už konečně "jít k němu blíž... to se už nedalo vydržet..:)nakonec jsem se začala smát a ON také a protože je to "džentlas",no jasně že vím koho MILUJU, zařídil to nakonec tak, že až se uvidíme za týden tak "hlavně nenápadně" (asi si myslí,že jsem ho neprokoukla,ale prokoukla,ovšem tu iluzi neprokouknutí mu nechám..už se zase směju)no prostě až se příští týden uvidíme,tak spolu vyrážíme řekněme že na raut.Nevím,jak jinak to sem napsat.Já budu dělat překvapenou,budu váhat... no chvíli ho napnu.)) ale pak jasně poběžím... jo LÁSKA to je mocná čarodějka..a jsem zvědavá,až spolu půjdeme někam jako JÁ a ON vlastně NA RANDE,jak to bude.Stejně se v něm ale zatím nevyznám,ON není čitelný... ON dovede své city "mistrně skrývat" tak si někdy dumám,PROČ... co se mu stalo... a nebo je to u chlápků normální?? přitom by mě velmi potěšilo,kdyby mě už konečně řekl,kdo vlastně je,myslím tam v srdci... ,ten, kdo tak často hýří vtipem nemůže být jako kámen.)) kamenovič.))Já tedy rozhodně se svými city půjdu už s pravdou ven,prostě žádné náznaky... ale budu říkat věci tak jak jsou... .myslím,že ON to unese,přeci vím koho MILUJU
 
Dracizena
03.10.14
11:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Držím palce
 
Kata-rína
03.10.14
11:24
Nereg.

IP: 94.199.199.*
 
jindulka
03.10.14
20:23
Nereg.

IP: 217.195.172.*
pro Dracizena
Ahoj,dala jsem na tvojí radu jak jsem již psala a ono to pomohlo.Vždy si říkám,co vše řeknu,jak to řeknu... .no úplný zamilovaný mimoň jenže,ON ti reaguje úplně jinak,než bych čekala.Teď už si nic připravovat nebudu ,páč ono to vyjde na stejno. Je zvláštní,to chlapské uvažování... . ten s kým ještě stále žiji( doufám, že tu zase popudím nějaké děti ... .no rozumíme si,vy všichni víte jak to myslím že..)ten je čitelný jako přes kopírák... je to čím dál horší,to porovnání mezi NÍM a tímhle... to je jako... ..Niagárské vodopády a potůček někde v Česku... ..
 
jindulka
03.10.14
20:30
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Kata-rína
Ahoj,co říkáš mému písemnému projevu,tedy jestli se můžu zeptat,protože vím,že si opravdu dobrá psycholožka,myslíš,že se v mém podvědomí něco změnilo,snažím se a moc,aby mě v psaní nic jak se říká "nedrhlo"
Zatím ahoj
 
Kata-rína
03.10.14
22:31
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Ahoj Jindulko.
Psycholog... ... .. Jen vnímám detaily a různé souvislosti - profesionální deformace pedagogická, zkušenosti, vycítění a tak + domnívám se, že veškeré projevy každého člověka vypovídají o něm /o nás všech/ mnoho /ať je to cokoliv - slovní i písemný projev, fyzický, chůze, hlas, mluva, postoj, držení těla atd./. "Stačí" vpravit se do role POZOROVATELE sebe i cvrkotu kolem, něco pak občas docvakává - ale někdy taky ne :-)
+ všeobecně je možné /a velmi užitečné/ si ze všeho vnímaného z okolí, od jiných atd. přefiltrovat SEBE - zkoumat, poznávat sama sebe - i skrze jiné "spolupoutníky" = poznáváme nejen jiné lidičky, ale zejména sebe = nekonečný proces, resp. končí posledním výdechem :-).
Tvá poslední sdělení mi znějí více sebejistě - jako kdybys něco v sobě objevila, zníš svobodněji, jakoby "více svá". Něco z předchozího stylu vklouzlo do Tvého sdělení pro Dračí - mohlo by to znamenat něco, co si určitě dokážeš rozkódovat sama, aniž bys musela "povinně" zde veřejně hodit výsledky svého zjištění - protože Tvá zjištění jsou důležitá zejména pro Tebe /ač je jasné, že Tvá sdělená, resp. sdílená zjištění mohou být užitečná i pro ty, kteří Tě čtou, ve všem je obsaženo plus i mínus, výhody i nevýhody, záleží na úhlu pohledu, cokoliv MŮŽE BÝT UŽITEČNÉ, pokud to tak chceme a JSME SCHOPNI to takto vnímat - tudíž i event. prohra anebo nezdar - je tam potenciál "plus" = styl "sklenice je napůl PLNÁ" - pro někoho ovšem napůl PRÁZDNÁ/.
Tudíž v tomto duchu ke Tvému příběhu - kapitole života, kterou momentálně žiješ:
ať už to dopadne jakkoliv, může Ti to být k užitku - POKUD TO TAK BUDEŠ CHTÍT.
Sdělila jsem POUZE svůj pohled - vím v podstatě kulový :-)



hudební pozdrav:
vyhledávač YT, text: Bach - Air On G String on Guitar - on iTunes now
viz první odkaz, kytarista v bílé mikině s kapucí.
 
Azazel
06.10.14
22:18
Nereg.

IP: 79.212.169.*
Jednoduchy. Rekni chlapkovy aby nenaznacoval ale vyjadril se. Teda pokud se umi jinak vyjadrid nez znakouvou reci. A poku nemas odvahu se zeptat naroviny, tak pomuze jenom Telepatie.
 
jindulka
23.10.14
00:59
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Kata-rína
Ahoj,zase si mě odhladla "velmi přesně" má slova opravdu znějí svobodněji,já... najednou jsem si uvědomila spoustu věcí... . jako kdybych otevřela oči... ..asi to bude znít hloupě, ale vlastně mě je otevřel ON... ..a přitom stačilo tak málo... .Kdybych někdy šla k psychologožce přála bych si, abys naproti mě seděla právě ty.Ty nevíš,kdo já jsem,vlastně vůbec mě neznáš,ale tvoje sdělení na mojí osobu... . fakt trefa.Třeba s tou sklenicí,já jasně že řeknu "sklenice je napůl plná... .prostě to tak mám,ale vím, že spousta jiných řekne... .sklenice je napůl prázdná... ... . možná, že to bude klíč... takto se by se mohli "párovat".)))) dvojice.. ty negativisti k sobě a optimisti také k sobě... .. no i tak se to dá říct... dvojice,nebo nápadníci a nápadnice ... . jak tu vtipně poznamenala Dracizena.))ten s kým stále ještě žiju... (stydím se za to,že nedokážu vše rázně vyřešit ... moc se stydím... odešla bych hned,ale není to tak jednoduché,ne kvůli mě,já mám naproto jasno... . potřebuju prostě čas... abych na to okolí připravila... .)řekne "sklenice je napůl prázdná... . a to je právě to... .. dnes jsem byla s NÍM na RANDE a tuto otázku jako "klíč" jsem mu položila.Bez rozmyslu řekl: "sklenice je napůl plná"... ... a já vlastně ani jinou odpověď nečekala... .nebyla jsem vůbec napnutá co odpoví...
 
jindulka
23.10.14
01:03
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Dracizenu
Děkuji " za palečky" zafungovaly
 
jindulka
23.10.14
01:26
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Ahoj, chci tu napsat všem,kdo někoho MILUJÍ že opravdu"představa je stavebním kamenem"... je to zaklínadlo,od Dracizeny... .pokud mu začnete věřit a začnete na něm stavět "pevné základy "tak ty představy se plní.Vím to z vlatní zkušenosti... před pár měsíci... nikdy bych neřekla... že to tak bude... Jdetě si za svou láskou a nenechejte se ničím odradit... .každá prohra Vás třeba i posune dál... já měla to štěstí,že ten koho MILUJU opravdu miluje i mě,ale nějak mě to nedokázal říct,nevěřil si... .že by prý "někdo takový"jako já o něj mohl stát... to mě rozesmál..já se tady 4 měsíce nezabývala ničím jiným... než jak mu "hlavně nenápadně" naznačit..já mám totiž ty plusové body... .a vzhledem k jeho osobě to nešlo..no nakonec ty plusové body má... ... .ale za něco jiného... jednoho dne jsem k němu "šla blíž" to už se nedalo vydržet... (pro ty radily co si myslí že jsou vtipní jmenovitě Azazel) blíž slovně,nechala jsem ho trochu nahlédnout do své dušičky)ale maličko... .malinkato..malilinkato ... a ono to zafungovalo... .Byla jsem prostě svá ale přitom hrdá... .a ON mě v tom nenechal... jak říká "vyhodnotil situaci" s tím že prý "zázraky se dějí"
 
Kata-rína
23.10.14
07:05
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Jindulko: Raduji se s Tebou. Prolezla jsem znova celé vlákno. Uvědomila jsem si /jako už nesčetněkrát dříve/, jak nám přicházejí /všem/ odpovědi k různým našim tématům jaksi samy. "Stačí" dobře vnímat, co kolem nás "poletuje", rozeznat a vzít si, přijímat - papkat to, co nás vyživuje, to, co potřebujeme. Mohu konstatovat, že i pro mě bylo užitečné vše, co zde bylo sdělováno v každém příspěvku. Sdílení - tedy vzájemné PLNÉ naslouchání, reakce, komunikace s plnou POZORNOSTÍ, situace, kdy lidé dokáží věnovat svůj čas a energii sobě navzájem, nezištně a otevřeně, s pochopením, dobrými úmysly... .Je to tak, jak mnohokrát píše i Dračí - jsme si vzájemně léčivou energií. Přidávám "svoje": pokud to tak CHCEME a jsme schopni to takto vnímat, uvědomit si.
Jsem též pro "sklenici napůl plnou" /i v případě, kdyby ona půlka nebyla ani zdaleka půlka, i trocha obsahu stačí + konstatování, že to sice není půlka, ale... ... doplnit je možné vždy, zdroj se najde - pokud se hledá/.
Opatrujte se, andílci všichni
 
Dracizena
23.10.14
14:18
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Také mám radost, i když to mé druhé-JÁ- mi říká,
"ale nesmíš radostí probourat strop nad svou hlavou, pak by přišla skrze tu díru/druhá duchovní strana/ starost" a tak se jen
v lásce k druhým usmívám a jsem spokojená...
Mám vás "RÁDA" ***
Prsty naší ruky jsou větvemi tvého pomyslného stromu a proto své prsty držím i za druhého, aby mu nikdo větve neořezával...
Zázraky se dějí, to ano, ale tím zázrakem jsme zase jen my lidé a živé energie žijící v nás... které vedou svého človíčka...
 
jindulka
27.10.14
20:40
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Kata-rína
Ahoj,také mě napadlo, přečíst si zde celé vlákno,tedy já to mám vytištěné někdy večer si to jen tak pročítám a stále nemohu uvěřit tomu,že se mě vlastně všechno plní.
Říkám si,kolik lidiček tu napsalo na moje téma svůj názor,všechno pro mě bylo přínosné,i ty záporácké názory.Tolik psaního jsem ani nečekala,když jsem MILUJU HO poprvé otevřela.Jinak Kata-ríno,pořád mě vrtá v hlavince... jak je možné například to,že ty víš... .třeba,že mě pomohlo už jen to,že jsem své pocity "hodila do písmenek" nebo " s tím mým Ti..retardér" brzdič... .,a takto bych mohla pokračovat a dále a dále... až by to bylo únavné... .tak, jak si mě zde "odhalila " tak mě nezná ani moje nejlepší kamarádka.Hrozně by mě zajímalo..odkud jsou tvé zkušenosti,jasně sem to nenapíšeš,já se "trošičku maličko" zajímám o psychologii,spousta mých známých si mě chodí "vylít srdíčko" a já bláhová jsem si myslela,jakže jsem dobrá... .proti tobě jsem úplná nulka nulovatá... já jsem "dumací typ" zrovna nedávno,jsem o tobě přemýšlela... nejdeš mě nějak z myšlenek... jak je možné,že ty dokážeš tak dokonale popsat moje pocity?Když to vidím od tebe "hozené do písmenek"... úplně zírám... . ANO to jsou mé pocity,to jsem já... ale vždyť ty nevíš,kdo já jsem,vůbec mě neznáš... .tak jak to, že ty mě dokážeš tak "důkladně rozebrat"
Já tě také vůbec neznám,ale mám tě ráda,vlastně si se stala, dá se to tak říci "mojí virtuální kamarádkou" ty mě prostě znáš... .
 
jindulka
27.10.14
21:00
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Dracizena
Ahoj,tuhle jsem tak seděla ránko v kuchyni,snídala jsem a najednou mě napadlo... to o tom stropu jak si psala... .Tak si říkám,jsem tak strašně šťastná... .mám JEHO,i když zatím "ne podle pravidel" ale šťastná jsem a moc... .strašně... a teď "ten strop"... ale pak mě zase napadlo..já byla hodně "dlouho dole", tak teď snad budu zase "hodně dlouho nahoře",jasně dávám pozor, abych samou radostí ten strop nějak neporušila díky, držíš mě při zemi... já mám pocit že létám ... .to je taková nádhera... na světě je tak krásně... ..tebe mám ráda za to,že jsi mě tu několikrát "pohladila" Inu milý člověk dokáže pohladit... . a ty jsi mě pohladila... .
 
Kata-rína
28.10.14
07:25
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Jindulko, docela jsi mě zaskočila. Přemíra chvály - to byl můj první pocit + to, že nejde o nic zvláštního - zkrátka jsem jen sdělovala, co vnímám + možná nějak zaváží i číslovka u věku = životní zkušenosti - ty někdy ve stylu "čím hůř tím lépe" - usuzuji dle data narození, které uvádíš, že jsi dospělá :-) a máš nazkušenosťováno - já taky + pár let navíc :-) + u každého "funguje" povaha, založení, profese... . + je bezva, když existuje někde někdy mezi lidmi proudění /není to tak vždy, zdaleka ne/.
... .Odbočím - poznámka malá: jsem si uvědomila, že jsem použila hodně "matematiky" - znaménka plus a rovná se :-) - sčítání a jiné matematické úkony mohou vlastně též symbolizovat mnoho - třeba rovnou i život sám, kdoví... .
Možná žití /pocit, že život má smysl/ umožňuje právě proudění /pro mě velmi důležitá záležitost/ = naslouchání, odezva - zkrátka komunikace. Nejlépe o čemkoliv, doslova. S pochopením vzájemným, otevřeně. Se vzájemným poskytnutím si pohledů z různých stran, v různých barvách - pokud možno ve všech /já to tak třeba potřebuji, sólo růžová je k ničemu :-)/. A tak nějak. Když jsem si prolézala celé vlákno, četla jsem vše jaksi jinak - styl souhrnný, narychlo, bez proniknutí do hloubky. Při tomto způsobu čtení mi vůbec nepřišlo nijak významné např. ono slůvko "ti" a podivovala jsem se, proč mi k tomu naskočilo to, co jsem sdělovala :-). Přemýšlím a nevím :-)- resp.možná /určitě/ vím, mám spoustu odpovědí, přičemž jedna bez druhé je k ničemu, doplňují se, přičemž furt do celku chybí mnoho + není možné tedy nic z těchto odpovědí vypíchnout jako nejdůležitější anebo hlavní - a vypsat vše, co mě napadá, by bylo na sáhodlouhé zamyšlení v délce dálnice - tomuto se vyhnu.
Zřejmě jsme si tady všichni byli vzájemně užiteční, což je skvělé.
Už zde "zaznělo": mám vás ráda. Připojuji se. Jde to totiž i dálkově i nablízko, všemi směry - a nenastane žádné přeslazení /to nemusím vůbec/, pokud jde vše přirozeně - tak, jak "ono" chce, když se na "to" netlačí :-) = podobně přirozeně, jak proudí krev /zdravým :-)))))))))/ cévním systémem :-).
 
jindulka
28.10.14
22:08
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Kata-rína
Ahoj,to jsi mě tedy rozesmála,já a přemíra chvály ... tak to tedy rozhodně ne... ten s kým žiju by se podivil, je to "podivím":)) já jasně že také chválím,ale zaslouženě... .(jeho tedy rozhodně ne,protože není zač a nad tím on se stále podivuje,proto ten podivín.))))pořád na sebe upoutává pozornost... už se tomu směju... až mu řeknu pravdu..nevím co bude dělat,... .ty píšeš že dle data narození " jsem dospělá" ,někdy mě to ani tak nepřijde... .vždy jsem si vše řešila vlastně sama,a řešila jsem i "problémky mého "dítěte"... ..moje nejlepší kamarádka dokonce říká " tys nikdy neměla žádnou oporu... a má pravdu..až teď to vidím... ale ani tak... ani tak si nepřipadám dospělá... spíše naopak.Je to nepopsatelný pocit,když ON "vyhodnotí situaci" a řekne tak nebo tak.A já vím,že se na to rozhodnutí mohu spolehnout.Chtěla bych,aby mě byl dán "do vínku" jako Tobě, takový odhad.Tedy alespoň co se týče mě."Valila jsem oči" opravdu... to ti nelichotím... nechci se ti zalíbit,proč také?Píši jen pravdu.Stále... stále dumám nad tím,JAK je to možné... já si něco o sobě myslím,že jako takhle... a najedou hop a ty to napíšeš... ty moje niterné pocity myslím... .fakt neskutečné.Mám kamarádku,pracuje jako psycholožka u... řekněme "jedné státní instituce"ale bez lichotek,je proti tobě malinká, maličkatá... .zírala,když jsem jí o tobě vyprávěla... .Prosím nelichotím,nemažu med okolo úst... .A s mým "ti" já to beru jako přehození... na toho komu jsem psala... tedy tady na ostatní... připadá mě to jako "hradba"kterou jsem si vytvořila,abych alespoň "něco" mohla přehodit na někoho jiného... dokáže si vůbec někdo představit jaké to je, mít doma "50ti leté dítě"které čeká že vše vyřídíš,vyřešíš... čeká na tvojí radu a pak to ještě jede prodiskutovat se svými rodiči?Tedy já jsem ženská ale to by moji rodiče asi zírali,kdybych se jich ptala na vlastně "obyčejný život"."Ti" už neříkám... hradba je najednou pryč... od té doby co jsem s NÍM prostě zmizelo, tak rychle, jak se kdysi objevilo... ...
 
Kata-rína
29.10.14
21:41
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Jindulko: bude to nějak ve stylu 50 na 50 :-) - mohla tedy nastat i malá trefa :-)/ale nemusela :-)/.
S tou dospělostí: měla jsem rozhodovačku - puberťačka už nejsi /omlouvám se všem puberťákům, ale je to telecí věk tak trocha/, stará taktéž ne... .takže dospělá :-)
Si tak mimochodem přemýšlím, do jaké kategorie se mám zařadit já :-) - naštěstí u kategorie "stará" je možné instalovat různé zmírňující, omlazující anebo jiné podkategorie.
Opatruj se, srdečně zdravím
 
jindulka
14.11.14
21:03
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Pro Kata-rína
Ahoj,tedy upřímně s tou trefou 50:50,bylo to spíše tak 90:50,malá trefa fakt nenastala byl to velký zásah ,ale kdo umi,umí,bez mazání medíku okolo úst
a s tou mojí dospělostí... .,možná,že věkem ano... jenže..ta puberťačka teď začala nějak převažovat Všechno všude zapomínám,zapomínám i volat kamarádkám,posledně jsem zapomněla dokonce i to, kam jsem si v supermarketu odložila vozík... .jsem zamilovaná,jako snad ani puberťačky nejsou.. ..ve čtvrtek jsem byla s NÍM,ovšem jako každý den v tomto týdnu,a můj oblíbený šál... .také jsem ho někde zapomněla... vůbec nevím kde,..ON je také jak říká "mimo hru"... .co se týká tvého věku... "istalace různých zmírňujících,omlazujících a jiných věciček" u tebe každopádně nebude nutná neznám tvůj věk,ale stará... stará to tedy rozhodně nejsi,i kdyby ti bylo, no moc a moc a moc... ..200 let, jsi oproti jiným,mladším třeba některým 30-letým úplná mladice,zrovna nedávno jsem jela v tramvajce a takové dvě "staré"třiceti leté ženy,seděly za mnou..co slovo to perla ta černá jasně... .
Srdečně Tě zdravím a měj se zatím tak božsky krásně jako já
 
Kata-rína
14.11.14
22:29
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Ahoj Jindulko, děkuji Ti za pozdrav a přání.
Poslouchám zrovna Rachmaninova a přečetla jsem si Tvé milé psaníčko /2. Symfonie op.27 - přenádherná 2. věta - myslím, že by se Ti tato hudba mohla líbit, muzika pro zamilované - anebo i klavírní koncerty - 2. a 3.téhož autora, mňamky/.
Raduji se s Tebou ze Tvého štěstí.
Puberťákování je skvělé. Občas to taky "umím" - ač oproti Tvému ročníku narození mám mínus 12 čísel.
Užívej si svůj stav :-), šálu vem čert, noaco :-)
Taktéž Tě srdečně zdravím, přeji hezké vílové poletování v proudu blaženosti
 
Kata-rína
14.11.14
22:48
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Jindulko - opravuji - ne druhá, ale 3. věta, Adagio :-)
 
jindulka
15.11.14
23:14
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Ahoj Kata-ríno,
Děkuji moc za tip poslechu hudby,jasně,zasněně si poslechnu,dnes jsem si pro změnu zapomněla u kamarádky kabelku ,letěla za mnou jako šílená ,ale chápe to,něco podobného jí potkalo před dvěma lety.
Že "puberťákování"zvládáš,o tom jsem nikdy nepochybovala,člověk je totiž stár tak,jak se chová... věk to je jen číslice... .pro někoho je důležitá... .někdo jí vnímá pouze jako "orientační číslo"... které je na domě..myslím,že je naprosto jasné,jaká že bude Tvoje varianta.
Užívám si svůj stav naprostého pocitu blaženosti,ON mě stále posílá dnes textovky,tak si je neustále dokola čtu a mažu,aby se vešly ty další..
Moc srdečných pozdravů své "virtuální parťačce" posílá Jindulka
 
Kata-rína
19.11.14
19:34
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Jindulko: děkuji parťačko :-) - hezké konstatování, něco na tom určitě bude - možná při setkání naživo bychom se spolu nachechtaly - to mi furt jde :-)- a někdy i roztržitost... .praštěnost... .anebo nějaká odlišnost jakási - a pak se divím, že si mě lidi nějak pamatují - třeba v obchodě s botama, kam často nechodím, ještě než promluvím, paní prodavačka ví, jaké číslo boty potřebuji a v jakém stylu - anebo jinde jiná prodavačka si pamatuje, že jsem u nich byla naposled před rokem, popíše kalhoty, které jsem si pořizovala, včetně barvy, velikosti a tak :-)... ..přitom opravdu nejsem v ničem výstřední, absolutně ne :-)- naopak :-)
Též Tě srdečně zdravím a fandim fest. Buď šťastná.
 
jindulka
28.11.14
00:57
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Milá Kata-ríno,
Že bychom si spolu rozuměly,o tom "žádná" jsem si tím naprosto jistá. Právě ta odlišnost... to je to,co mě zajímá... jak píšeš o obchodu,kde si tě ještě dlouho po Tvé navštěvě pamatují... no připomíná mě to,také něco.Já mám zase ty "dvojsmyslné řeči" zrovna nedávno,jsem u pokladny v supermarketu,"rozehrála svojí slovní hru" s pokladním, na jeho dotaz" měla by jste čtyři koruny" jsem odpověděla,/podívám se/ /ano jsou tu/ on řekl:/jste užasná/ a já na to /říkají to o mě... ./ cítil se být zaskočen... ale nedalo mu to,smáli jsme se,rozehrání vět,bylo až příliš dobré... jenže já už mám "dávno vybráno" ON je jen jeden,Kata-ríno já "Miluju ho" stále víc a víc... ..je přesně takový,jak jsem si myslela,tedy "no bady perfekt"ale připadám si,že žiju v pohádce... .někdy si říkám,"to přeci není možné,takové štěstí... něco špatného se stane... ale zatím,zatím je to dokonalé tak jako ON... . TO co jsem hledala takovou dobu,jsem vlastně měla "nadosah" jen jsem o tom nevěděla...
Moc a moc Tě zdravím moje parťačko,mám tě ráda a moccccc
 
Kata-rína
28.11.14
13:43
Nereg.

IP: 94.199.199.*
No nazdar :-))))))))))
Ahoj Jindulko*
Sděluješ dobré zprávy - až na to, že si připomínáš možnost "něco špatného se stane". Nestane. Když se létá, tak se létá + vychutnávačka :-)
Supermarket - no, vyvádím taky - vykecávání a jiné situace - např. vzpomněla jsem si, jak jsem se hrabala před jedním supermarketem v odpadkovym košu.
Napřed tak trocha pointa: můstek nalepenej provizorně už dávno dávno, jakýmsi nedopatřením nebyl dolepen natrvalo, ale drželo to fest, tak se zapomnělo i na to, že nějaký můstek vůbec existuje :-).
Miluji karamelky - polské, nejlepší na světě. Votravovala jsem, jakže jsem hodná, tak jsem si je po dlouhém čase koupila a cestou z jednoho supermarketu do druhého jsem se cpala ala Otesánek. Poblíž cíle najednou v plné puse karamelek něco nového - si říkám: prevíti /teďka kecám - resp. cenzuruji, říkala jsem něco jiného :-)/, co tam dali ti výrobci, fuuuuj - ani se nebudu dívat, ať mi není nevolno - vzala jsem papírový kapesník, vyplivla cakumprásk to, co jsem měla v puse a šup s tím do odpadků.
Jdu dál - už jsem uvnitř a najednou zjišťuji, že v puse mám "nějak jinak". Cvak. Můstek. Návrat ven ke vchodu, nástup k odpadkovému koši - měla jsem štěstí, našla :-)
U paní zubařky byla legrace pak - po mém příběhu vyprávěla i jiné - např. se někomu stalo, že pes spapkal nějakou zubní náhradu - no a pak se muselo čekat, kdy /a zda/ to z něho vypadne.
Byla jsem teď kousek mimo téma vlákna, omlouvám se.
Přeji Ti krásné létání, bezva výhled a případná mezipřistání ať jdou hladce.

 
jindulka
30.11.14
14:24
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Kata-rína
Ahoj parťačko
Smála jsem se Tvému "polsko-karamelkovému příběhu",úplně to vidím,jak se ponořuješ do odpadkového koše... .jasně,čumílkové se dívají,vidím to... .pohoršeně... .ani nevíš,jak Ti rozumím,já se svými"zoubky,které ještě mám", i tak to mohu nazvat,prožívám neustálé "dobrodružství".Až se mě chce napsat teď,něco hodně osobního... ale nemůžu... ráda bych Ti to řekla... jenže vystavit to tu nejde.
Kata-ríno,opravdu létám a létám a létám... to mezipřistání... snad nastane,až nastanou všední dny s NÍM.My prostě k sobě pasujeme tak dokonale, jako v té písničce Šrouby a matice... .ON,je zdá se můj osudový muž... .
Moccc zdravím svojí parťačku... .
 
Merit
05.12.14
21:41
Reg. před 2016

safra, tu taky znam a ma neter ji zboznuje, tak tu je ;-)))

youtube.com/watch?v=xzi2vbGOJ7g

a mavam a preju at je vse OK :-*

 
jindulka
05.12.14
23:03
Nereg.

IP: 217.195.172.*
pro Merit
Ahoj,kdepak jsi se mě zatoulala Já létám a létám a létám... pořád někam chodíme a mluvíme a pije gročky a svařáčky... na světě je tak moc krásně s NÍM... ..
Zdravím
 
Merit
06.12.14
13:36
Reg. před 2016

Jindulko, devce, obcas nahlidnu .. ale vse je ok, jsem stastna ..
papa
 
Světla
19.12.14
12:13
Nereg.

IP: 193.19.179.*
To není ten pravý hraje sis Vámi.Už jste dosti velká...

Pryč spláčete nad výdělkem.

Věštkyně, katářka intuitivní kouč. Dáváte vice než on.
Nechcete to vidět ani slyest a vytvořila jste si iluze.

Světla
 
jindulka
23.12.14
10:24
Nereg.

IP: 217.195.174.*
Pro paní Světlu
Dobrý den, děkuji za Váš názor,teď se mě chce napsat... a já to napíši... I já si s ním ráda hraji do vztahu dáváme oba vše, někdy ale mám pocit,že ON je tím,kdo do něho dává víc... Zdravím Vás a přeji
Šťastné a klidné prožití Vánočních svátků.
 
jindulka
23.12.14
10:33
Nereg.

IP: 217.195.174.*
Pro Kata-rína,
Ahoj,srdečně Tě zdravím moje milá "virtuální kamarádko".
Čásek pořád běží rychlostí blesku a máme tu zase Vánoce.U mě se nic nezměnilo,tedy vlastně od minulých Vánoc všechno... ON změnil můj život od základu,ale to není pro Tebe nic nového
Jsem s ním strašně šťastná,teď jsem už přesvědčená o tom, že ON je můj osudový muž.Tobě nejlepší psycholožko,jakou jsem poznala,přeji Šťastné a klidné prožití Vánoc,pod stromečkem ať najdeš dárečky od srdíčka,co potěší.Měj se zatím moc pěkně.Zdraví Tě Tvá nesmírně,vesmírně šťastná "virtuální kamarádka"
 
jindulka
23.12.14
10:40
Nereg.

IP: 217.195.174.*
Pro Dracizena
Ahoj Dracizeno,Tvojí formulku že "představa je stavebním kamenem" to zaklínadlo, si říkám každý den a ono stále funguje... .bude tu se mnou už navždy...
Přeji Ti Krásné a klidné prožítí Svátků vánočních a pod stromečkem mnoho dárků,které potěší tak mile, jak jsi tu několikrát potěšila Ty mě...
 
jindulka
23.12.14
10:43
Nereg.

IP: 217.195.174.*
Pro Merit
Milá Merit,Krásné prožití Vánoc a ať pod stromečkem najdeš mnoho dárků,které Tě potěší u srdíčka
 
jindulka
23.12.14
10:47
Nereg.

IP: 217.195.174.*
Pro Camie,Diidiii,Leoš67,Marc el76,Theodor,...
všem Vám ostatním,kdo jste se zapojili do mé diskuse MILUJU HO..
Ahoj přeji Vám všem Krásné a spokojené prožití Vánoc, a děkuji za Vaše příspěvky..
 
Dracizena
23.12.14
14:32
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jindulko, jsi silový človíček, protože mám v aurickém poli sílu tornáda... Právě jsem na snech někomu popisovala, co je to síla tornáda v aurickém poli.Určitě si to pročti...
My, kdo druhému pomáháme třeba jen myšlenkou, my jsme větrem, který staví hrady, zámky, ale i prostá obydlí... mluvím o duchovních stavbách.
Lidé, kteří sýčkují a neumí modlitbou podpořit druhého, i když to vypadá nejistě, oni jsou záplavovou vodou která umí pod máčet ta pomyslná stavení, ale ne každé se zboří, že?
Jsi jako já, nedáš se a to znamená, že se v podobě větru, i uragánu, umíme postavit záplavové vodě. Jsme to my, kdo té velké vodě může změnit směr toku, protože se umíme do ni opřít svou magickou silou...
Jestli, Ti podemleli tento vtah lidé v záporu, nevadí, postavíš vztah nový a na silnějších základech...
Ale my svou představou můžeme zpevňovat, co je podemleté těmi pochybovači...
Proto ámenuji za tvůj vztah a za každého, kdo se zde zveřejňuje...
A kdo se ke mně přidá, jenom dobře pro něho a pro náš kruh, který se zde hmotní... A co kdo je v kruhu, ten jede vpřed a nestagnuje...

ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN ZA VÁS, ZA KAŽDÉHO...
PŘEJI PŘÍJEMNÉ SVÁTKY A ŽÁDNÝ KLID V DUŠI, JAK SE ŘÍKÁ...
PŘEJI ZDRAVÝ NEKLID, PROTOŽE NEKLID JE ŽIVOT ČILÉHO TĚLA...
A PROTO, I ZDE NA VĚŠTÍRNĚ BÝVÁ NEKLID...
Mám vás ráda, a Tebe Jindulko***no to je jasnéééé

Ámenujme, ámenujme, je má rada...
CO STIHNEŠ VE STARÉM ROCE, NAJDEŠ LEHCE V NOVÉM.
CO NESTIHNEŠ DNES, V NOVÉM ROCE TO NEDOHONÍŠ,
PROTOŽE VŠE JE ČAS A TEN BĚŽÍ. ON JE ŽIVÝM DUCHEM.
Já ámenuji a ámenuji a proto vše stíhám, i vás, každého...

Kdo si se mnou zaámenuješ, dostaneš ode mne Dar... bude to živý sen, který každého pohladí jemným chvěním po kůži...
Bude to Tvůj Anděl hvězdný... ale i můj Duch
ŠTĚSTÍM JE, KDYŽ POTKÁŠ ŠŤASTNÉHO ČLOVĚKA...
A já jsem šťastná, protože mě shůry vedou****
 
Dracizena
23.12.14
14:36
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Mám tam vánoční překlepy s prav. chybami...
ale já si to mohu dovolit... vždyť jsou svátky a nic se neřeší
 
jindulka
23.12.14
23:12
Nereg.

IP: 217.195.174.*
Pro Dracizena
Ahoj,zase ta "noblesa" s jakou si to sem napsala...
Četla jsem asi 3x,víš,že mám to delší vedení... a teď vůbec... zamilovaní jsou chránění... Dracizeno,teď bez legrácek..já musím přiznat... TY jsi měla pravdu..ON nevěděl KOHO proti sobě posadit... ON si někdy nevěděl ani rady sám ze sebou... .no přesně... ALE neboj..teď už VÍ.
VÍ to od té doby,co jsme si poprvé vyšli na rande..čím více ho poznávám,tím více, MILUJU HO...
Absolutně nechápu,jak jsem okolo něho mohla celou tu dlouhou dobu jen tak chodit... byla jsem úplně slepá.Tečka.
PS:Překlepy ani chybky neřeš, NO BODY PERFEKT... .JÁ ti rozumím velmi dobře a to je podstatné
 
jindulka
23.12.14
23:24
Nereg.

IP: 217.195.174.*
pro Dracizena:
Ještě jednou Ahoj,hledám v rubrice Sny Sílu tornáda... abych se proštudovala... .ale já budu Láskou asi úplně i slepá... nebo co.Dracizeno,prosím moc,upřesni mi,jaké téma v rubrice Sny mám prostudovat..nebo alespoň "lehce tak jak to umíš" napověz...
DĚKUJI a zdravím
 
Kata-rína
24.12.14
00:06
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Zravím, holčičky. Je hezké být tady chvilku s Vámi. A držet se za ruce - kdo umí, ten umí i "telepatilisticky" :-)
Mějte hezké dny - nejen sváteční.
 
Dracizena
24.12.14
12:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kata-rínko, také cítím, kde jste vy, polévá mě příjemný pocit.
Jindulka zde založila vlákno, kde se v klidu občas sejdeme...

Ano, pomyslně se chyťme za ruce do kruhu a svou představou kruh
rozsviťme červenou, třpytem protkanou barvou.
Pak bílou a také přidejme modrou... a věř, nevěř, Anděl se Tě dotkne
a budeš ho každý, i cítit...

Kdo chceš, přidej se k nám, ať si na tebe také sedne Anděl, jménem Štěstí...
A já ten kruh roztočím svou astrální duchovní silou.
Ať další rok je pro nás schůdným a vše, co nás má bolet,
ať bolí jen jako... je mé přání ...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S VÁMI SE VŠEMI***
 
Dracizena
24.12.14
12:24
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jindul... najdeš to, sny pod názvem tornádo a až na konci...
 
jindulka
25.12.14
19:53
Nereg.

IP: 217.195.174.*
Pro Dacizena:
Děkuji moc již jdu pročísti... .
 
jindulka
31.12.14
20:49
Nereg.

IP: 217.195.174.*
pro Dracizena,Kata-rína,Merit... ..
Ahoj,přeji VÁM všem,Šťastný Nový rok 2015,hodně LÁSKY,štěstí,zdraví... .
U mě se nic nezměnilo... MILUJU HO,snad jen pořád víc a víc... ON je opravdu můj osudový muž... .
Děkuji Ti Dracizeno,za brilantní rozebrání jeho i mých životních čísel,Tobě Kata-ríno,moje "virtuální parťačko" za to,jak moc dobře,ano musím to tu tak napsat "moc dobře" si mě tu rozebrala i tak se to dá říci,Tobě Merit,za to,že jsi byla tak moc spontání a psala jsi své pocity tak moc "otevřeně" že jsem chvílemi až zírala... .i Vám ostatním,děkuji,každý Váš názor byl pro mě přínosem... každý..
Jasně,že své téma zase navštívím a napíši,co nového.
Opravdu MILUJU HO... pořád víc a víc... ON je to nejbáječnější co mě za poslední dobu potkalo
PS:Stále se ale stydím,stále žiju s "tím dítětem" po NOvém roce to ale hodlám změnit... už mám plány... vlastně ON a já máme plány...
MY máme plány... je to krásný to takhle sem napsat
Zatím páčko
 
Merit
07.01.15
12:01
Reg. před 2016

ahoj Jindulko .. ooo to nadseni :-), to je vzdycky narez :-D .. ach, ta laska, zamilovanost :-)
no, bez toho by byla Zemegula liduprazdna, ne? :-)

nejsi uz zadny zabar .. teda zadna zabarka .. cili .. bud pripravena "nest to vse dal" .. tak, jak se to bude vyvijet ..
na pocatku vztahu se vse jevi "takto", za par let .. to muze byt jinak, tim te nezrazuju, nic nepripisuju .. proste to je zivot sam :-)
se vsim vsudy ..
chlapi bejvaj "strizlivejsi", zamilovavaji se postupne vic a vic, u zen to byva naopak a tim netvrdim, ze jt pokazde, ale kdyz smiruju vztahy, tak v 90ti procentech rekne chlap po letech, ze ma nejskvelejsi babu .. zena klidne rekne "je to debil" :-D ..
jsou za tim ruzove bryle - chemie ..


je dobre, ze uz to budete resit .. neni dobre zustavat "s tim co s nim jsi do ted" .. a na tvem miste, bych ten rozchod brala jako "kultivovany projev" .. pokud to JDE :-) a podekovala bych mu za spolecny roky .. urcite nebyly jenom spatny ..a pokud se podilel na nakladech .. pokud aspon trochu za neco stal .. je za co podekovat .. prizivniku je plno .. a ver mi, ze dnes sehnat chlapa "do kazdyho pocasi" je jako hledat "jehlu v kupce sena" .. ze to rceni je pravdive .. ale i zeny to tak maji .. hledaji se v posledni dobe "vyhody" :-) a vic jak driv, nebot socialni system nefunguje jako za totace a tak se saje partner/ka :-)

az po roce ..viz. Plzak .. budete moci schopni "rozpoznat", zda vam to pujde ci ne .. rok souziti na plny koule .. s hospodarenim, financema, bez pretvarek .. jinak to nepoznate ..
at se oba projevite ..
do toho spadaji "blbe stavy nalad, spatne navyky, i to dobre" ..
a podotykam v tom "roce" si o vse rict .. delat zmeny, pokud to neni dobre a otevrene o vsem mluvit .. a i kdyz i me toto prijde "divne", nebo pokazde "neprijemne", tema financi do vztahu patri ..
a pokud jsou pak v domacnosti jeste deti .. pak je to ficak :-D
no, tak at se ti tvuj Matrix dari zit a ustat a vytahnout z nej vse dobre .. to spatne at beres jako dobrou zkusenost ..
opatruj se a i tobe do roku 2015 "at se ti splni vsechna tva prani"..
a pokud se ti nesplni, at prijdes na to "proc" :-)
at jsi zdrava, stastna .. zarici .. a posles to dal do celeho Vesmiru devce :-)
Mir s tebou a Tvou Dusi :-*)

snad jsem te nejak nenastvala .. co?? :-D, ze jsem i realistka ..
zivot je totiz aspon pro me o obycejnem stesti .. a aby takovej byl, staci hrozne malo .. a vztahy si zakladat na jinych hodnotach, to je pro me asi to prvotni .. jak pratelske, tak ty partnerske ..

mej se krasne papa


 
jindulka
09.01.15
00:09
Nereg.

IP: 217.195.174.*
pro Merit
Ahoj Merit,máš pravdu..kultivovaně,někomu by možná nevadilo,to co mě... ale já to tak prostě mám..ta naše láska,se nějak vytratila... ano,nemůžeme někoho, pořád milovat stejně... .láska se po určité době mění... ve společné soužití dvou lidí,toleranci... prostě ve všední dny... ALE je jen na nás,jestli se s tím druhým cítíme šťastní... u mě to tak není... nechci psát bohužel,protože jako "bohužel" to tak necítím... když se "dívám"zpátky,vlasntě ani NEVÍM co cítím a to je právě to... necítím NIC.Možná zvyk..a také mě napadají slova jedné písničky... Není to láska,není to zlo..jenom se nám to nepovedlo... .ON koho, MILUJU HO,jistě také není pan "DOKONALÝ" i ON,bude mít spoustu chyb,nikdo totiž nejsem dokonalý..jenže,s ním je ŽIVOT úplně jiný... .ON,si dokáže vážit úplně obyčejných věcí..a hlavně je to chlap,narozdíl do toho s kým žiju... umí se postavit k životu čelem,je odpovědný,neplácá nesmysly a za svým slovem si stojí... Pro spoutu jiných normálka... pro mě "osmý div světa",nechodí si "foukat" bolísky k rodičům... a tak bych mohla pokračovat dál a dál... Život s ním,je opravdový... nenaštvala jsi mě vůbec i já konečně začala být realistka a možná právě proto,jsem se konečně nadechla v vzlétla... proto jsem založila téma "MILUJU HO"... někdy prostě potřebuješ,aby se stalo něco,co Ti otevře oči... a mě je otevřel ON..
Moc Tě zdravím a přeju také moc "obyčejného štěstí" měj oči otevřené... nikdy totiž nevíš "KDE" to obyčejné štěstí potkáš,možná,že ho právě teď máš nadosah,ale zatím o tom ještě nevíš
 
Kata-rína
09.01.15
09:20
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Ahoj Jindulko.
Nojo. A co dál? Jak dál? Napadají mě otázky, resp. náhledy z různých úhlů - je jich tolik, že není možné je tady vyjmenovat /byla bych hoooodně dlouhá/.
Tak zkusím co nejvíce stručně pouze něco málo - a možná budu více "při zemi" /což ovšem dle mého názoru je někdy potřeba = prozkoumat situaci z různých stran/.
Dobře. Díky tomu, že jsi potkala JEHO, máš možnost vnímat, po jakých hodnotách u muže toužíš, co potřebuješ - doteď jsi možná pouze byla "někde uvnitř" nespokojená, aniž bys věděla, proč. Teď už VÍŠ /ačkoliv kdoví, možná - protože - domnívám se - mnohé z toho, co žijeme, je iluze = pokud budu úúúúplně při zemi/.
ZÁROVEŇ je to i tak, že toho, se kterým žiješ, znáš "ve všech situacích", resp. se takto znáte navzájem - víte, jak se projevujete, když máte špatnou náladu, víš, jak mu to tráví :-)atd., zkrátka znáte se i v "nevýhodných" situacích. Tudíž Tvého partnera "v každodenní realitě" znáš ze všech, resp. přinejmenším z různých stránek. JEHO vlastnosti znáš zatím /možná/ pouze kladné - ty, které Ti "dobrovolně" zviditelní.
Další náhled: jak řešit situaci?
Dle mého cítění je důležité, abychom si sami sebe mohli vážit za svá rozhodnutí a činy. Všichni máme k tomu různá kritéria, pravidla... ..
+ jak je důležité /pro danou osobu, pro ostatní - čili z HLEDISKA ostatních/, aby si danou osobu /mě/ vážili i ostatní.
+ "jedeš ve vlaku" a zároveň UŽ víš, že jedeš tímto vlakem někam, kam nechceš. Zároveň vidíš jiný vlak, směr se Ti jeví pro Tebe ideální, i vlak je luxusní.
Co s tím? ROVNOU přestoupit "na nejbližším nádraží" a pokračovat správným směrem? Anebo "zůstat nohama na zemi" a JEN z toho svého vlaku vystoupit a nikam nenastupovat do té doby, než prozkoumáš důkladněji, kam různé vlaky jedou + co nejvíce podrobností kolem?
Případně řešit svou "dopravní situaci" úplně jinak, zvolit další směr a pokračovat kousek jako pěší turista atd... ..
Tolik jenom superstručně.
Docela mě zajímá, jak další kapitolu svého života budeš řešit prakticky, v realitě... ..
Pozoruji ve svém okolí různé příběhy, které jsou v něčem podobné Tvému. A domnívám se, že tyto příběhy jsou vždy nejen o interakcích, ale především o sólistech - tedy že naše rozhodnutí a činy jsou PŘEDEVŠÍM O NÁS samotných, jsou to NAŠE PŘÍBĚHY.
Věřím, že to zvládneš tak, abys mohla být sama se sebou spokojená.
 
jindulka
11.01.15
19:43
Nereg.

IP: 217.195.174.*
Pro Kata-rína
Ahoj parťačko .Už jsem si říkala,cože s Tebou je.Mojí situaci,si opět vystihla přímo dokonale.Zaujala mě "pasáž" o vlaku... možná,že to bude znít trochu divně,ale i já,jsem měla chvilku takový pocit.
Nemohu napsat,že toho s kým žiji tak dlouhou dobu,znám úplně dokonale a že mě nemůže ničím překvapit... nemám ráda sebestřednost a právě proto,se celý život, podle toho snažím chovat.Dá se tedy říci,že ho znám,znám ho v různých situacích,které nám 20-leté soužití přineslo.Nebyly to jen zápory,jasně,že byly i klady... jenže,to je právě TO,už před několika lety,ve chvíli,kdy já potřebovala jak se říká "podržet" to mé "dítě" prostě selhalo,ve všem a úplně,jasně,život přináší různé situace,ale některé z nich jsou prostě zásadní a poslední rok... ano, celý poslední rok,nezávisle na něm, koho MILUJU HO,jsem zjistila,že tohle už není partnerský život,ale pouhé přežívání... Někomu,by to třeba nevadilo,v každém vztahu je něco,jak říká jedna moje kamarádka... ale já, tohle prostě nedávám..Nechci říkat "já už to nějak dožiju"na to se ve svých letech necítím... Někdo možná ano,já ale ne.ON,koho MILUJU HO,byl tu už dlouho..jen já měla oči zavřené... někdy je zvláštní,že stačí pouhá jedna věta,jeden okamžik a nejednou je všechno jinak.Já osobně si myslím,že kdyby ve vztahu s mým "dítětem"bylo vše v pořádku,věty by mohly být jakékoliv,ale prostě by neučinkovaly.Nějaké "povyražení" mimo domov... to nikdy nebyl můj styl..
Myslím,že "všechno má svůj čas" a ten můj čásek,se pomalu ale jistě naplnil..ON,co převrátil můj život vzhůru nohama a je to tak i obráceně,protože vlastně JÁ,vpadla do jeho života,jako uragán... ON,mě stále něčím překvapuje..nikdy,jsem neměla takovou oporu jako v něm... Mě to tedy u něho vůbec nepřekvapuje ,přeci vím,koho MILUJU HO.Kata-ríno,děkuji,že jsi mě napsala svůj názor,vím,že "starý kabát,je okoukaný" a nový "se za čas také okouká" ale někdy je ten starý už prožraný moly a nedá se zachránit,a nebo ho už prostě nechceš.A u mě nastala ta první i druhá "kabátová varianta"Já už prostě nechci a nechci už ani zachraňovat" a myslím,že i kdy by tu nebyl ten koho MILUJU HO... .Trvalo by mě to sice déle,jenže i tak bych ten "starý kabát" jednoho dne,prostě vyhodila.Snažím se být trochu originální ,proto kabátové přirovnání
A Kata-ríno opravdu děkuji moc za tvůj názor a zdravím Tě, moje virtální parťačko,zase jasně,že nakouknu
 
Kata-rína
12.01.15
06:48
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Ahoj Jindulko*
Ze Tvých slov mě nejvíce "svítí" tyto myšlenky: "Nechci už zachraňovat" + "kdyby ve vztahu s mým "dítětem"bylo vše v pořádku,věty by mohly být jakékoliv,ale prostě by neučinkovaly".
Domnívám se, že jsou to zásadní záležitosti.
Dávat i dostávat = parťáctví /toto slovo též používám - jako výraz pro vyváženost ve vztazích všeobecně/. Pokud položky dávat a dostávat jsou v pořádku, nastává proudění = prostor pro tvoření, možnost spolehnout se na sebe vzájemně, stav, kdy si nikdo na nic nehraje = je svobodně sám sebou a může rozvíjet a posilovat své pozitivní vlastností, stav bezpečí, vzájemná podpora, radostný život. Možná stav proudění je shodný s pocitem lásky nesmírné vesmírné. Důvěra. "Mušketýrování :-) "
Po stavu proudění toužíme všichni. Jenomže realizace často vázne - na strachu, nepochopení, lži = na absenci cti... Dávající často čeká na to, že druhý pochopí, jaké hodnoty dostává a nastane proudění - ale větinou furt nic... .Je toho kolem nás takto všude, infekce. Parťáctví je vzácné, ač pseudoparťáctví /třeba kvůli mamonu/ "dočasně" existuje :-)
V případě, kdy proudění nenastává, dávajícího to "přestane bavit" a hodí stopku, stane se najednou v očích přijímajícího nepřítelem... .který je zlý, za všechno může atd. Pro dávajícího je tato situace náročná, když jí chce ustát. Musí "zavřít" tok svých darů s rizikem, že nebude pochopen - ač ono nepochopení bylo vlastně přítomno neustále: přijímající totiž nepochopil, co je život v proudění, nepochopil, že takový život svou pasivitou blokuje... .
Proto se domnívám, že pro Tebe nastal nelehký úkol učinit další kroky = vystoupit z vlaku a zvážit, jak dál a jinak + ustát to /všechny případné výčitky, negativní reakce, rizika, nejistoty z neznámých překážek na nové trase, atd./.
Další "úkol": postarat se společně s Tvým milovaným o TRVALÉ proudění = parťáctví. Dávat i dostávat.
Přeji Vám, ať to dáte.
Až budeš ze svého vlaku venku, dej vědět, jak pokračuješ.
Držím palce, parťačko milá*
 
Anonymka nika
06.02.15
17:14
Nereg.

IP: 85.71.129.*
Dobrý den jsem asi zamilovaná do jednoho kluka přesný datum nevím vím jen rok 1998 a já Dominika 12.7.2000 on mě prý také chce a líbím se mu ale už je to půl roku a on nic mám čekat nebo se na to vykašlat? děkuji
 
Dracizena
06.02.15
18:47
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ale Dominiko, no tak... věnuj se ještě učení a na něj nekašli, jen se otoč a jdi dál... těch ještě bude, s kým se budeš cukrovat...
Tyto vtahy ber, že to jen dnes frčí, že každá školou povinná musí jít venku v závěsu s klukem. Zatím si s kluky jen hraj na zkovávanou a jednou přijde ten správný...
Máš energeticky silný datum, to znamená, že jsi, jakoby silným stromkem a tak se nenech okusovat těmi, kdo jsou bobrem... až Tě zlomí půjde dál...
 
Anonymka nika
07.02.15
11:48
Nereg.

IP: 85.71.129.*
děkuji jen jsem to chtěla vědět a asi máte pravdu děkuji
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)