English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Huxley

Štěstí vzniká jen co by vedlejší produkt - stejně jako koks.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Mezi Bohem a Satanem

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Mezi Bohem a Satanem

Lord Namol
22.01.13
10:45
Nereg.

IP: 93.181.125.*
Mezi velikonočními svátky jsem se střetl se Satanem na jedné straně a na druhé byl Bůh ,který stál při mne .Bůh mi držel ruku a z toho vznikly verše.
Verše jsou na:

Najdise.cz
přezdívka- čupakabra
heslo -filipika
 
lord namol
22.01.13
11:22
Nereg.

IP: 93.181.125.*
Bůh varuje před Karlem Schwanzenbergem .
 
anelie
22.01.13
11:44
Reg. před 2016

proč?
 
lord namol
22.01.13
12:04
Nereg.

IP: 93.181.125.*
Protože je člen skupiny Bildeberg ,a chce zrušit BENEŠOVY DEKRETY.
 
Merit
22.01.13
15:25
Reg. před 2016

cus lorde namol .. :-) (namol snad nejsi, co? :-D )

nekdy si najdi na natu Ivanku Adamcovou, aby jsi pochopil "kdo je to Satan" a jakou ulohu tu ma .. at nezblbnes :-) ..
je to jenom "proverka" :-) cili "sito" ..
pokud jsi ho poznal.. je to dobre.. :-) ..


politiku sem radeji nak netahej.. zadnej system co vymysleli "lide" neni preci spravedlivej a co ty vis, jakou ulohu jsi hral kdysi? :-)
pomodli se radeji za to, at dopadne tak, at je to pro blaho celeho Vesmiru.. posli do toho Bozi Milost :-) ..
pac jedina spravedlnost, je ta Bozi :-)

nesud.. je to infekce.. proste se ty veci "deji".. mas svuj zivot, jsi zodpovedny sam za sebe.. jako Kaja za sebe :-)

nenech se otravit politikou a radeji si svoji realitu "rid sam" co nejvic to jde :-) ..

vse je dobre.. duse si proziji vse a jestli si myslis, ze je Kaja spatnej.. a das tomu silu, jeste ho tim vic podporis :-) ..
tak to nech plavat, dej to do polohy "je mi to sumak" :-)

lidi se probouzej, vidi co je dobre, co uz treba ne.. na co myslis/me vic? to pak zijeme :-) ..

mej se krasne cus :-)




 
lord namol
22.01.13
15:57
Nereg.

IP: 93.181.125.*
Přečti si verše ať víš jak je lidstvo obelhávano,a nedělej předčasné závěry .S Karlem Schw. tam je zařazen i Dalalajma.
Se Satanem jsem se skutečně střetl a skončil jsem na psychiatrii.Prý že trpím bludy.Verše jsou jasný důkaz Boží existence.
 
anelie
22.01.13
16:49
Reg. před 2016

Ja ty verse na te strance nemohla najit...

A k tem Benesovym dekretum, ja na tom, co o nich rika, nic tak hrozneho nevidim, vzdyt je pravda, z odsun Nemcu byl zalozen na principu kolektivni viny a tento princip se uz dnes neuplatnuje, anebo aspon by nemel.

Vsem strasne vadi Schwanzenbergovy názory na Benešovy dekrety, ale zajímalo by mě, kolik lidí přesně ví, o co v nich přesně šlo, a nejen to, že byli po válce vyhnáni Němci.

Jinak podle Wikipedie, ten nejkontroverznější z nich už byl zrušen (i když ne výslovně - zákonem o nabývání a pozbývání československého státního občanství - takže je to už pěkně dlouho.

To mám z Wikipedie, kde lze i texty všech Benešových dekretů najít.

"Dekrety jsou předmětem ostrých polemik, neboť v nich byla, inter alia, zakotvena konfiskace majetku deportovaných Němců a Maďarů a odnětí jejich československého občanství. Pomocí dekretů byla znárodněna většina československého průmyslu, bank, pojišťoven atd., zavedeno centrální plánování. Zhruba polovina dekretů byla později zrušena. Mírnější odpůrci dekretů (např. Bohumil Doležal) požadují jejich zrušení (tj. odklizení s účinky ex nunc); radikálnější (např. Horst-Rudolf Übelacker) jejich prohlášení za neplatné.

Odpůrci dekretů poukazují na jejich jednoznačně protiústavní obsah, jejich zastánci se dovolávají buď theorie odplaty, nebo tvrdí, že tak staré bezpráví již není účelné napravovat. Faktem v každém případě je, že vyhlášení dekretů znamenalo zánik právního státu a velmi napomohlo nástupu komunistické totality; rozsáhlé vyvlastnění podílů v obchodních společnostech, které komunisté požadovali, bylo provedeno rovněž dekrety presidenta Beneše (v roce 1945).

Platnost Benešových dekretů potvrdil v r. 1995 Ústavní soud precedenčním nálezem č. 55/1995 Sb. (causa Dreithaler); tento nález však obsahuje zjevně politicky motivované, účelové proklamativní pasáže a nelze ho hodnotit jako text vysoké právní hodnoty. Závaznost Benešových dekretů však byla mezitím potvrzena celou řadou dalších nálezů Ústavního soudu, zejména v případech, kdy se navrácení majetku domáhali potomci šlechtických rodů.

Obhájci dekretů odmítají i jejich pouhé zrušení s pokazem na to, že jsou pilířem českého právního řádu. Opomíjejí při tom, že jich řada již byla zrušena, a to včetně tak kontroversního, jako byl ústavní dekret č. 33/1945 Sb., o úpravě československého státního občanství osob národnosti německé a maďarské, zákonem č. 194/1949 Sb., o nabývání a pozbývání československého státního občanství, byť ne výslovně."
 

anelie
22.01.13
16:52
Reg. před 2016

Merit: ano, pomodleme se, ať to dopadne pro blaho celeho vesmiru, ale nezapomeňme také jít volit:)))
 
Merit
22.01.13
17:50
Reg. před 2016

Anelie :-), ee :-) .. nechodim, nemusim :-)
neznam ty lidi, co bych tam lezla..

jo, bejt to jako na Islandu, je to neco jinyho.. dokazali to a jednou se to treba odehraje i tu :-), v klidu, miru :-) ..

cus :-)

 
Maty
22.01.13
19:19
Nereg.

IP: 176.222.228.*
Merit : "vše je dobré" je opět přetížení jedné strany duality ... jestli budeme hltat vše, co nám kdo řekne bez vlastního zastavení, nehneme se ani o píď. Vždyť "vše je, jak má být" a je jedno jestli dobré nebo špatné, důležité je přijetí toho, v čem se zrovna nacházím. Chceš-li oblbovat vlastní mysl, že je to dobré, vytváříš si zase nějaký štít, kterým něco ve své mysli potlačuješ .. no a výbuchy potlačeného jsme si už každý prožili. Falešná pozitivita člověka doběhne dříve nebo později
 
Merit
28.01.13
20:41
Reg. před 2016

Maty ahoj :-)
jo dualita :-)) .. vis, je mi jedno, kdo bude prezidentem :-), v podstate jo :-)
nerada bych jenom, kdyby se uz lidi tak moc nastvali, ze by doslo k nakymu nasili, to by me bolelo, pac je to zbytecny..
modlim se za to, jestli se ma neco dit, at nas vsechny Buh opatruje..
vsechny lidi, at nam ukaze tu spravnou cestu bez nasili a otevre nam nase srdce :-) ..

ja mam svuj svet, kazdej ho mame :-).. co je uvnitr, zije se navenek..
vse je dobre.. ale dojit k tomu musi kazdej sam..
kazdej z nas nejak prikrmuje to co se deje, aniz by si to uvedomil..
chci-li neco zmenit, zacnu teda u sebe, nebudu se divat na politiky tak, ze bych je nenavidela, proste tu jsou, zijou si svuj Matrix, bylo to v jejich Bozim Planu? urcite ano.. :-)
mozna driv nekoho taky soudili, ted videj, ze bejt na trune neni zadna prdél :-D :-D ..
je to i tak stejne krasny.. jak se to vyviji..
jak se vsichni ucime.. :-)
nejvetsim megakouzlem je "Laska" a malo lidi si to umi ci chce pripustit.. a ucime se ji stale :-)

proste Mir s Vami vsemi :-) .. at je nam tu na Zemi krasne :-) a zijeme obycejny zivot v Lasce :-) .. cus :-)


 
Maty
01.02.13
01:35
Nereg.

IP: 176.222.228.*
Ahoj Merit,
vím, že už tady kdysi a hodněkrát bylo propíráno slovo "Láska" a já měla dlouhou dobu představu, že je to o tom, že nikomu neubližujeme. Jenže - kolik lidí natuty ví, že svojí láskou neubližuje, tedy nevzbuzuje u partnera např. pocit viny (když ho opustí, je zodpovědný za jeho život), agresivitu, vlastnění atd. Ví obyčejný člověk, co je ta nepodmíněná láska, kterou jsme milováni Bohem? Umí si představit, že to může být i ne-pomoc? Ono se to hezky řekne - "Láska" - ale když mladý člověk cítí bolest z rozchodu s milovanou bytostí a Ty mu řekneš "Žij obyčejný život v lásce", odpoví (asi) "A co dělám jiného? Trápím se láskou" Má pravdu - je plný lásky a přece se trápí. Co je krásného na utrpení? On prožívá utrpení, protože to potřebuje prožít, má mu to něco dát a je to, jak má být, ale není to krásné.
 
Merit
01.02.13
18:33
Reg. před 2016

ahoj Maty, dam si s tebou dymku miru! :-)
co je to Laska? ..
- kdyz nekdo umre, placeme, place nase ego.. ano, nase ego..protoze tomu cloveku je uz dobre.. NIC ho uz neboli..apod, nebudu to rozepisovat..
- kdyz me nekdo OPUSTI :-).. Maty, ja se driv strasne trapila a rozvod pro me byl fakt tezkym obdobim.. ale "neslo to"..

pro me je Laska o vzajemne ucte, vzajemne peci, toleranci, vzajemne podpore a milovat "protoze" ..
byt spolu a presto "nezit skrze sebe" .. ja patrim sobe, tudiz Bohu a nemam byt tedy svazovana.. kdyz nekoho miluju, nedelam mu veci co ho bolej.. a kdyz "tak tajne".. at se netrapi..
nekdo muze klidne i partnerovi rict "ledacos", zrale duse to unesou..

v mladi je clovek jinej, te lasce se preci uci..
nekdo je od mladi "zralej" .. nekdo nedospeje vubec :-)

pro me uz je toto uzavrene.. pak mi to potvrdil Eckhart Tolle a v podstate .. se taky na cas podle mineni jinych "zblaznil" :-D :-D ..

Laska je Buh.. projevy Lasky, tak se skrze nas projevuje, to vse ostatni je strach..potazmo skryvajici se za pocity nestesti, bolesti a utrpeni..
snazim se to zit.. videt v lidech to dobre.. nevnimat to co by me mohlo trapit.. protoze v jadru jsme vsichni preci o Lasce :-)..
a ti nejvetsi "rvouni" potrebuji nejvic obejmout .. kopou, nadavaji, hudruji :-)) ..
kazdej si preci necim projde a je dulezite vedet, ze casto bez tech chyb (obrazne, nejsou to chyby, je to skola).. dojdeme k tomu, ze Boha tudiz Lasku hledame :-)..
obcas taky spadnu v energiich, pak se zavru, nejsem tu pro nikoho a jdu se pritulit a pokazde "dostanu ranec Lasky" :-), nebo se musim pro nekoho vratit a laskyplne ho nakopnout do zadnice, aby se probral.. protoze Buh je.. je tu i Laska :-)
to co mame v Nitru, to potom "zijeme".. (to je dobre videt i ve filmu co my jen vime o kvantove fyzice)

kdyz budou lide hledat odpovedi, dostanou je..
nemyslet jenom na sebe.. jsou tu i druzi..byt na sebe "hodni"..
pochopit a nebo aspon milovat z povzdali :-)
a pak dojdeme k tomu, cemu se rika "klid a mir na dusi" ..
a to se neda koupit.. to se da jenom "najit" :-)

mej se krasne Maty :-)♥♥♥


 
Filomena
01.02.13
19:14
Reg. před 2016

PRO MERIT: Hezky receno. Merit date mi mail? Potrebovala bych se vas na neco zeptat, na vas nazor. Dekuji.
 
Maty
02.02.13
17:34
Nereg.

IP: 176.222.228.*
Merit - " byt spolu a presto "nezit skrze sebe" .. ja patrim sobe, tudiz Bohu a nemam byt tedy svazovana.. kdyz nekoho miluju, nedelam mu veci co ho bolej.. a kdyz "tak tajne".. at se netrapi.. "
.
.
Nebýt svazována kým? Opět Bohem? A když uděláš něco (co by partnera bolelo) tajně, myslíš, že se to na nějaké úrovni nedozví?
Máš pravdu, každý si žijeme svůj svět, svou představu o Jednotě a o Lásce, Ty nejspíš žiješ tu šamanskou verzi a té já nerozumím :-D ... Hmm, původně jsem se jen zamyslela nad slovy, která jsou zavádějící a jiného člověka klamou ... za slovy se skrývá záměr a ten má tu konečnou vypovídající hodnotu. Když někdo řekne "Návrat do jednoty", napadne mne, že jsem někdy musela z jednoty odejít, ale ve skutečnosti jsme všichni v jednotě stále neustále

Dýmky míru netřeba, nebyl vydán povel k boji, tak nač křesat oheň :-)
Opatruj se

 
Merit
03.02.13
10:15
Reg. před 2016

Ahoj Maty :-)

" byt spolu a presto "nezit skrze sebe" .. ja patrim sobe, tudiz Bohu a nemam byt tedy svazovana.. kdyz nekoho miluju, nedelam mu veci co ho bolej.. a kdyz "tak tajne".. at se netrapi.. "

uvedu priklady:
tema "koureni".. ty vis, ze kourim, kdyz jsem byla tehotna a nebo v dobe kojeni "jsem nekourila", telo si samo reklo a asi i deti "nekur, nedela nam to dobre" :-) ..
ale jinak? je to MUJ zivot, moje plice, moje zdravi..
umrel mi pri autohavarii svagr, kouril od 13let a to i chlastal a chlastal ligu! :-), po pitve nam bylo lekarkou sdeleno, ze mel utroby uplne v poradku, ze by tu strasil nejmin do 90ti let:-), byl zdravej jako ripa.. tzn. NEMEL VYCITKY :-) .. zil si po svym :-)
muj muz byl hrozne proti koureni, kdyz mel depku, prisel za mnou a rekl "dej mi cigaro".. pritom, kdyz mu bylo "dobre a byl bez depky", dokazal mi davat prednasky, rejpat do me, ponizovat me :-D!
na cigaretach zabiji ty napisy :-)
pokud clovek nema vycitky, pokud to ma srovnane, tak se mu nic "nestane" :-), kamarad pije ligu, chutna mu to, je to hodnej chlap, je to hodnej muz i tata :-), borec, diky Bohu je zdravej, proste "to neresi" :-) ..

druhy priklad sex!.. :-)
kazdej z nas nemusi "neco" .. (praktiku).. pokud clovek strada a strada dlouho a vi, ze mu to partner "nemuze dat a kdyz tak to bude proti jeho citeni".. at si to najde jinde.. borec/borkyne unese to, ze si nekam odskoci..dopreje mu to.. treba formou "sluzby", ovsem, pokud budu mit vedle sebe majetnickyho tvora, neudelam to, zacnou "neshody" co se projevujou uplne jinak, pricinou bude "to, ze touzim po necem jinem" :-) a budu doma zene ci muzi vycitat uplne neco jineho.. chapes me?
nevim jake mas poznani co se tyce zrovna sexu, je to tenky led..
ale jsme na nem vsichni..

a jestli se to dozvi? pokud domu nepritahnu "dite nekoho jineho" a nejakou "venerickou" chorobu? .. je to MA vec :-), pokud to delam jinak? sklidim to.. a v plny palbe? to jsou zase jine roviny..

a pokud to bude spatne, tak si to jednou vyzeru :-), pokud jsem udelala spatnou vec "karma je karma" :-), ale mam sanci to "opravit".. nekdy "priste" :-)
vidime jenom "stripky", kazdej z nas vidi jenom cast :-)
proc nekoho soudit? .. proc? :-)
je to infekcni :-) ..


dymka miru.. neni vykopana valecna sekyra, nemam zadny duvod :-D.. ani by me to nenapadlo, mam svuj svet,proste si dam "cigaro" v klidu a s cistym svedomim! :-) ..

jednota? jsme "jedno", ty jsi ma sestra.. jsme tam porad i tu :-)
tu si zahrajeme Matrix, tam je "neco jineho" .. casto slysim "je tu krasne, ale je tu nuda" :-D :-D (kdyz tam nekoho vezmu)..

mej se krasne :-) .. pa



 
Kata-rína
03.02.13
10:18
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Odbočím. Zamyslela jsem se nad dýmkou míru - a nad tím, jak kdo co chápe, jak si kdo co může interpretovat. Různě totiž /a na čem všem ta různost interpretace závisí... ..?/
Kopíruji text, který jsem našla:
... ..název dýmka míru není správný. Toto pojmenování zavedli běloši, neboť při uzavírání mírových smluv dýmka vždy kolovala jako výraz stvrzení ujednání. Z literatury známe ještě jeden bělošský výraz pro dýmku míru - kalumet. Toto slovo pochází z francouzštiny a znamená rákos, píšťalu.
Indiáni sami používali název posvátná dýmka. To proto, že hlavním posláním dýmky bylo spojení s Velkým duchem. Tabákový kouř byl obětí, která se zvolna nesla vzhůru. Indián vyfukoval kouř do všech čtyř světových stran, k Matce zemi a konečně k Velkému duchu na obloze. Obřady s dýmkou byly dlouhé a složité a bývaly provázeny posvátnými písněmi. Dýmku choval každý Indián v nesmírné úctě. Kmenové dýmce byl dokonce vyhrazen zvláštní stan se symbolickými malbami na stěnách. Opatrováním této dýmky byl pověřen vážený příslušník kmene.
Tož - tak nějak :-)
S pozdravem Hatátitlá :-) /já vím, že to je kůň - ale jako pozdrav to zní hezky :-)/
 
Maty
03.02.13
21:51
Nereg.

IP: 176.222.228.*
:D Tak tu máme tři pohledy na téma "Dýmka míru" ..

Katka nám přiblížila historii, Merit se zaměřila na svoji obhajobu a já měla vážení přátelé jeden jediný důvod k napsání poslední věty - kde nebyl vydán povel k BOJI, není třeba dýmka MÍRU - tedy ve smyslu tom, že můj příspěvek není o útočení, tedy není nutné vyzývat ke klidu.
Mám jen jiný názor na to, co se děje mezi námi lidmi, co děláme vědomě či nevědomě, jaká používáme slova a jaké jsou naše záměry. Mnohé z toho smysly nezaznamenáme, ale důsledky se objeví v jiných souvislostech. Tvůj způsob života, Merit, rozhodně neřeším, sama ses do toho takto položila.
Co se týče voleb - já volila knížete, protože z něj cítím slušnost a pohodu. Výhrady jsou samozřejmě taky :) ale i když nezvítězil, je jasné, že přes dva miliony lidí také touží po vzájemné úctě a slušnosti .. a to není málo. Volila jsem prezidenta jako osobnost, nikoliv jako příslušníka nějaké strany, člena vlády atd. Mne oslovil on sám sebou
 
Merit
04.02.13
03:02
Reg. před 2016

Maty .. ano, je to muj zivot :-) .. zodpovidam si za nej sama :-) ..

jinak, pan Šlafenberg.. jak mu u nas rikaji.. by potreboval mit pri praci vedle sebe nekoho "krasneho".. to by nespal :-)..
videlas ho u Krause? :-D (myslim v jeho show ze dne 04012013?) .. se na to podivej.. jo, mlada, hebka a zadouci.. v jeho blizkosti .. a byl "cilej" jako rybicka!! :-D ..
i o tom to je Maty.. jo sex je sex a laska je laska! :-) ))))))) ..

ani jednoho proste neznam.. at si kazdej dela co chce.. co je mu libo.. at si voli/nevoli.. :-)
ne? :-)

dymka miru ma jeste jeden vyznam.. viz. film "kurvahosigutentag" :-)
co? :-D :-D ..




proboha, je to jenom Matrix.. dneska tu jsme, co bude zitra?
tak zijme!

jinak Maty, ja se nemusim obhajovat.. lidi jsou "vystraseni"..
upjati.. sevreni.. Buh chce to hlavni, abychom byli stastni a chce-li nekdo vecne hrat roli obeti? necht ji hraje, je to jeho pravo, svobodna vule.. :-)
toz tak :-)! gůten tág :-)
 
Kata-rína
04.02.13
08:34
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Ano. Každý čte svůj "překlad" - jaký smysl čemu chce dát, to tam vložit lze. Vše může být /je?/ iluze. Volby: je to hra, jako všechno kolem. Určí se pravidla /prý férová - třeba matimaticky úchvatný způsob pro výpočet neplatných hlasů/ - pak je hustá manipulace, pravidla padaj - někdo to vnímá, někdo ne - jelikožto manipulativně se doloží i to, že černá je bílá - lidi zaberou, stačí se řídit pravidlem "rozděl a panuj". Kdo chce, uvěří. Voda se káže a přitom někteří /potají/ pijí víno /ti otrlí i veřejně :-)/a myslej si, že to nikdo nepozná.
Otázka je, zda je nutné být účastníkem ve hře, kde pravidla platěj pouze pro někoho. Jsou situace, kdy si člověk MŮŽE vybrat, zda hru chce hrát anebo ne.
Snažím se "hrát" fér - někdy i za tu cenu, že jsem za vola. Anebo falešné hry nehraju. Je to podobné, jak ve sportu - viz provalenej Armstrong /přiznal doping, po letech/ - možná ho bavila sláva, obdiv lidí, i ta falešná hra, v ní homada manipulace, iluze, kolik lidí mu uvěřilo - a možná zjistil, že takto nemůže být spokojen.
Být za vola též není žádný med /někdy/ - těžko vybrat :-)
Život je experiment.
A je fajn si popovídat, jak se věci komu jeví.
Hatátitlá :-)
 
Merit
04.02.13
13:30
Reg. před 2016

Katarinko.. nejsem za vola.. casto mi rikaji "jsi magor" :-) ..
je mi to proste sumak.. neni dulezity co si myslej druzi, je dulezity to, cemu se o sobe rozhodnu verit ja sama..

oba dva panove jsou preci aktivni uz nejakou dobu.. ne? neco predvedli, ne? :-) .. pokud nekdo chce vstoupit do zakulisi, muze.. staci se tam prenest a vidi, citi, nekdo asi i slysi :-) ..

pokud by se tu melo vse dobre urovnat.. navodem je pro me Island..
netekla krev.. to je pro me nejdulezitejsi.. probehlo to "lidsky"..
jsme preci lide.. a mame se k sobe chovat pekne..
to co si tu vyzirame potom za svoje skutky pozemsky, je spravne..
ovsem, pod kotel si prikladame hlavne sami! :-) ..
nesvadejme vinu na Boha.. dokonce ani ne na politiky.. taky hraji Matrix.. mame sva prava.. kazdej se rozhodneme sam..
nemuzu nekomu vnucovat moje pravidla.. protoze jsme preci kazdej jinak zralej..
muzu chtit od kojence, aby nasobil?.. muze po mne "staresina" chtit, abych pochopila a soucitila s nim v jeho nemoci, kdyz budu zdrava a mlada? :-)

vse je jak ma byt.. ale vnucovat si neco nenecham.. to co nemusim..
s cim nesouhlasim..
ja uz preci vim, ze mi/nam pomuze jenom Buh..
proste Buh s nami pratele :-D!!! ..

pa :-)
 
Merit
04.02.13
13:50
Reg. před 2016

jeste neco ..
muj blizky zazil na tema voleb v praci neco nepekneho, kdyz rekl, ze volil Zemana.. moc demokraticke chovani to nebylo, od tech, kteri volili Šlafenberga :-) ..
staci se porozhlidnout po netu.. co slo od lidi ..
zlata "anarchie tu na vestirne" :-D :-D ..
fakt, ze jo..
cus :-)
 
Kata-rína
04.02.13
15:48
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Jo, anarchie někdy není k zahození. Jestliže existuje dialog, vzájemné naslouchání, pravidla /ocaď pocaď/, klídek, pohoda = tvoření.
Vzpomněla jsem si k tématu manipulace mj. na dokument Český sen /mimochodem. možná je manipulace od satana - to abych příliš neodbočila od základního tématu :-)/. Agentury, vymakané, k ovlivňování lidí - výzkumy "vědecké", jak co má nejvíc vliv na "ovce", jak zahnat stádo do vymezeného prostoru.
Jakmile má někdo PR ageturu v jakékoli kampani /třeba reklamní/ k tomu, aby co nejvíce zapůsobil, něco nehraje - poraděj /předepíší/, co a jak mluvit, psát, vypadat, jaký volit styling, gesta, účes, oblečení, barvy - atd. /jak vytvořit iluzi, která vede k úspěchu/, nic není pravé, přirozené. A pak už si zákazníku vyzkoušej, zda je zboží z reklamy /lze dosadit dle libosti různé produkty, "smyluplné" projekty, cokoliv, je toho hafo/ skutečně tak špicovní, jak pravili prodejci - a různí jiní elementi :-)
Cui bono?
Nojo, s takovými názory pak vždy z nějakého stáda čouhám, sóloovce anebo Marťanka - anebo žeby nepřizpůsobivá :-)
beé, do stáda neé :-)
Nazdar bazar /= variace na pozdrav - hatátitlá už je okoukané :-)/
 
Maty
04.02.13
21:12
Nereg.

IP: 176.222.228.*
Katko, baví mne hrát hru jménem "Život", sledovat a odhalovat, co nám mnohdy uniká .. z celé kampaně mi utkvěla jediná věta pana knížete, která nemohla být připravená, neboť vzešla z diskuse, a ta mne přesvědčila. Jsou to prostě momenty, které člověka zaskočí a ten reaguje tak, jaký doopravdy je.

Jsem ve střední Evropě a jsem tu správně .. kdyby ne, tak se narodím jinde. Mám Česko ráda i s těmi kotrmelci, kterých jsem jako člen národa součástí. Můj známý často jezdí do zahraničí a vždy vypráví, jak tu či onde jsou lidé víc v pohodě, usměvaví, dívají se vzájemně do očí a když přijede do Čech - lidi zamračení, nevraživí, upocení .. On vnímá tyto rozdíly a z jeho pohledu je to správně, jen jeho priority jsou poskládány jinak než ty mé. A tak je to se vším .. nedávno mi někdo poslal větu : "Hledej to hezké, ošklivé se přihlásí samo" - takže o harmonii nemusím mít starost, všechno jde, jak má jít.
Hezký večer přeji
 
Kata-rína
04.02.13
21:39
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Čágo Maty* No právě, já sice jsem též ze střední Evropy, ale odjinud - narodila jsem se v "zahraničí", kde to není tak zamračený a nevraživý - anebo že bych si to idealizovala - ale to asi ne, mentality jsou různé, kořeny též - rozdíly vidím a vnímám. A dobro je asi všude dobrem a ošklivé ošklivým - snad.
Sledovat a odhalovat je bezva, nekonečný seriál.
Krásné příběhy např. na STV - archiv, pořady pokračovací, pravidelné: Família anebo Cesty - jiné taky.
Ke kampaním a PR agenturním způsobům - opakuji: cui bono... ...
Proč někomu stojí něco za to, aby podstupoval hlavní roli v takové proceduře... Proč by vůbec měl kdokoliv kohokoliv masivně anebo jakkoliv ovlivňovat... měnit k obrazu svému, obrazu jinému, atd.A k volbám ještě dál: pokud se volí tajně, obálka se "kompletuje" za plentou, proč vůbec mluvit o tom, kdo koho volil? = čímž se už ovlivňuje - viz média předmasážně i pomasážně - např. hnědá a rudá prasata /neboco pravil Hřebejk/ - třídění lidí podle názoru na různobarevná prasata. Brrrr. Hodně silný kafčo. Proč to tedy pít? je to černý, čenočerný. Ale i tak bezva - alespoň je zas jasnějc.
Srdečně zdravim, hatátitlá /evergreen :-)/
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)