For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 14.8.2022
Svátek slaví Alan, zítra Hana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 14.8.2022
Svátek slaví Alan, zítra Hana.Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

manželstvíxnevěraxkamarádství

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

manželstvíxnevěraxkamarádství

lanina
17.06.10
11:15
Reg. před 2016

Mám dotaz: Muž podváděl manželku se ženou, nevěra byla odhalena a muž s ženou, s kterou podváděl, přešel plynule do kamarádského vztahu, přísně tajeného před manželkou.
Je to normální?
Může být i přesto manželství kvalitní?
Prosím co nejvíce názorů
 
kelišová
17.06.10
15:22
Nereg.

IP: .*
Hm , je to divný , ale už jsem o takových případech vlastně slyšela , můj známý se kamarádí se všemi bejvalkami , co měl - není jich málo, nutí všechny stávající milenky se seznámit s těmi bývalými , ale na druhou stranu se tím vůbec netají , to tajemství by mi bylo podezřelé , ale , třeba nechce manželce více ublížit
 
Maty
17.06.10
16:36
Nereg.

IP: .*
lanina, vypadá to zajímavě, chce se říct až nevinně. Bylo-li však mezi nimi již něco víc než kamarádství, je to chůze po tenkém ledě.. Stačí, když kamarádka kývne na sex a .. muž je vždy připraven. Kvalita manželství je určitě ohrožena, protože červíček pochybností hlodá vytrvale, ale záleží taky na tom, jak si co manželé dokáží mezi sebou vyříkat a co je pro ně podstatné (zázemí, podpora, sounáležitost atd.)
 
Weiterinka1
18.06.10
21:20
Nereg.

IP: .*
Lanino,nevěry v tomto světě jsou ... jestli je to normální? Nebo jestli může být normální přejít od sexu (láska to nebyla) do kamarádského vztahu?
Co rozumíš pod pojmem kvalitní manželství? Rozhodně je porušen manželský slib. Které manželce to nevadí? Chybí spousta informací ... jestli si odpustili ... a chtějí oba dva opět plout v řece lásky nebo ne. Věříš na něco přísně v tomto směru utajeného? A proč Tebe samotnou zajímají názory na toto téma? Na nic z toho mi nemusíš odpovídat ...
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Domino
Věštba budoucnosti podle kostek domina. Novinka!
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)