For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 17.8.2022
Svátek slaví Petra, zítra Helena.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 17.8.2022
Svátek slaví Petra, zítra Helena.

Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Mám nějaký zvláštní dar?

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Mám nějaký zvláštní dar?

Dee•
01.08.22
21:35
Reg.1.8.22

Diana 16•10•1994
Dobrý den,
Mám nějaké nadání nebo schopnosti?
Pokud ano, tak jaký?
Moc děkuji za odpověď ••

agavenka
02.08.22
12:44
Reg.17.5.22

Ja som zacala tak ze osoba musela sediet pri mne a vestila som z gule.
Casom som s anapaja na dialku .stacili napisat meil a uz som sa napajala na dialku.Potom som zacala robit nielen vestenie cez gulu.Ale aj magie.
teraz mi staci iba pocut cloveka ci stretnem ho vonku a uz viem polku o nom. Nepotrebujem nic.Ani gulu ani karty.Uz som prorok asi tak knazka.
preto ides duchovne a postupujes.preto ...
1 Zober karty kyvadlo sny skusaj.Ak stojis pri kamoske co citist atd... a tak pracujes zo sebou.ja nemozem tu cele litanie pisat ako mas pracovat zo sebou.
Ako otazka na vestc aci mam dar alebo nieje blbost .On ti vestby na 10 rokov neda ci budes kartarka alebo nie.Kazdy ma nejaky dar .Hlada si ho u seba.priklad ..jeden mal cit v rukach.Ja som ho naucila iba to pouzivat. Teraz tusim lieci .Mozes liecit kemenom .Ak sa naucit liecive kamene ametyst achat atd kazdy kamen prikladat n aurcite bolave miesto--atd ja mam cestu vestenie a magie rady a ritual.rady .. a ritual nebudem pisat ti od koho a ako mam ... .Ahojko...

Dee•
02.08.22
20:13
Reg.1.8.22

Agavenka
Doufám, že jsem to jméno nespletla..
Mohu tě nějak kontaktovat, ráda bych se dozvěděla více 🙏

agavenka
02.08.22
21:41
Reg.17.5.22

admin na tu blokol ako agaven a tak skus gogl hladat podla mena ma.

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)