English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Bonnard

Cílem není malovat život, ale dát život malbě.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Ma to vubec smysl?

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět

Ma to vubec smysl?

Andy vlčice
24.10.18
01:07
Nereg.

IP: 37.188.173.*
Ahoj najde se tady nekdo kdo by mi poradil zda se vratim k bivalemu partnerovi či ne? Pokud ano, co pro to muzu udelat a pokud ne, co muzu udelat pro to aby jsem se odpoutala? Ja jsem andrea, rozená 21.1.1987 on je Milan rozeny 2.3. 1982
 
Zrzavá-Liška
27.10.18
12:55
Reg.27.10.18

A to je Vaše odpověď na zadanou otázku? Styďte se "dámy!" Jinak kartářky,astrology etc můžete najít i přidávat v sekci na to určené , takže nevím,co tady řešíte.
 
Zrzavá-Liška
29.10.18
09:04
Reg.27.10.18

Jinak Andy - Vidím, že jste se zajímala i o rituál k navrácení partnera.Pokud nechcete ovlivňovat jeho svobodnou vůli a partner se sám navrátit nechce, máte prakticky 2 možnosti.

1 - Přijmout vyrovnat se s jeho svobodným názorem a přístupem.Začít akceptovat jeho rozhodnutí. Toto je ta těžší varianta neboť sami musíme zapracovat na sobě a svých pocitech.Naučit se jim rozumnět, spojit si souvislosti a odpustit.Jak jemu, tak i sobě.

2 - Obrátit se na někoho, kdo pracuje s černou magií , což nedoporučuji. Vztah by pravděpodobně po čase stejně dospěl ke konci , pokud partner není přesvědčen o jeho kvalitě. Návrat by proto byl pouze krátkodobý.


Nicméně jsem poprosila Bohyně o pomoc a vytažena byla karta Vesta čili domov.

Vesta Vás nabádá k zútulnění Vašeho domova ale také je zde možnost stěhování.Můžete se odstěhovat Vy nebo se může i někdo přistěhovat. Pečujte o svůj domov,zapalte svíčku nebo krb,dejte do vázy květiny ,ukliďte a připravte domov né pouze pro sebe ale také i pro případného partnera. Nechte nějakou poličku nebo šuplík volný aby se i místo připravilo na příchod někoho dalšího.Řádně vyvětrejte , nechte ten smutek a špatné energie jít ven a se sebou udělejte to samé (né nadarmo se říká - Jdu se ven vyvětrat). Můžete také vytřít podlahy šalvějovým odvarem a očistit tak prostor. A tak , jak pečujete o svůj domov, zútulněte i své srdce.Zapalte v něm oheň, přejte si né konkrétního člověka,ale Vám úctyhodného partnera ,což je velmi důležité! Pokud bude starý domov jak srdce tak těla uveden do pořádku, vše bude tak jak má být a budete připravena na vstup milujícího člověka do Vašeho života.
 
Zrzavá-Liška
29.10.18
14:03
Reg.27.10.18

Drahá paní Arabelo.

Bylo by fajn,kdyby jste byla jako ta kouzelná Arabela z pohádky pro děti.Ale nejste.
Pokud mohu mluvit sama za sebe, a věřím, že jsem jediný člověk co o mojí osobě může erudovaně a znale hovořit, tak Vám sděluji, že za mne nikdo nemluví. Neznám uživatele Red ani Saxanellu a být Vámi, dám si velký pozor na svoji pusu.Tady o to až tak nejde,zdánlivá anonymita internetu Vám dodává pomyslnou sílu v kramflecích.Jen pozor,aby se pod tou Vaší tíhou nezlomily!!

Absolutně nechápu, proč sem neusále píšete takové nesmysly. Dejte si do pořádku vlastní život a uvidíte, že budete mít na starosti i jiné věci než nesmyslné komentáře nezakládající se na pravdě ale pouze na chorých domněnkách.

Po přečtení prosím správce o vymazání mého příspěvku neboť paní Andy se zde bneptala chorých hlav na nějaké trestní oznámení ale na úplně jinou věc a přijde mi neslušné to tady zaspamovávat odpověďmi pro takové entity jako je paní Arabela.

Děkuji
 
Red
29.10.18
21:09
Reg. před 2016

Tak speciálně pro "Arabela".. jako majitel Vás tímto oficiálně vyzývám, abyste přestala navštěvovat můj server vestirna.com.
Nepřeji si tady žádné paranoidní ani rozeštvávačské návštěvníky.
Pokud chcete urážet a vyhrožovat, dělejte tak jinde.
Nechci Vás tady.

Ostatním normálním návštěvníkům se tímto omlouvám za "divadlo".
 
Litujeme, ale k tomuto tématu již nelze přidávat komentáře.
Děkujeme za pochopení.
« zpět





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)