English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Není k nikomu dobrý, kdo je špatný sám k sobě.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Láska

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Láska

Kačenka1
08.02.15
07:57
Nereg.

IP: 88.101.94.*
Ahojky, chtěla jsem se zeptat.. Potkala jsem svého přítele na horách, moc dobře se nám spolu povídalo, rozumíme si spolu doteď... Akorát jemu je o 10 let více než mně.. Může nám to vydržet, jak bychom si oba moc přáli? Předem děkuji za odpověď :)
 
Dracizena
08.02.15
12:46
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kačenko, na toto je krátká odpověď...
MŮŽE, KDYŽ SI VZTAH SAMI NEZKAZÍTE...
Držím palce...
 
Merit
08.02.15
18:33
Reg. před 2016

jenom mahlizim .. :-)
Draci, krasne jsi me rozesmala .. pa mtr :-*))
 
halil
08.02.15
19:49
Nereg.

IP: 217.75.83.*
Som 15 rokov vydatá za muža, ktorý je odo mňa o 10 rokov starší.
Bolo to vcelku šťastné manželstvo, bolo by ešte viac, ak by sme mali spoločné záujmy cca také ako to máte vy dvaja.

chápem že sa to pýtate, ale zas na druhej strane, nedá sa zistiť ako na tom ste, pokiaľ to spolu neskúsite.
Keď padnú zamilované okuliare, čo je cca po pol roku, možno i skôr, :-) začnete si všímať veci ktoré vám máličko vadia. A toto je potrebné si prebrať v hlave. Pretože práve tieto drobnosti v neskoršom žití vedia vadiť tak, že sú predmetom nielen vtipov.

vždy sa totiž po čase na to dobré zabúda. Ale chyby máme akosi tendenciu viac vyťahovať na svetlo božie, s tým, že sa ešte vieme na kadečo povyhovárať, od mama mala pravdu, až po ... mne to intuíícia hovorila, a ja sprostá som sa nepočúvala ... :-)

takže? ak sa viete spolu baviť, ale zároveň i osamote, treba si to len užívat, a potom sa poriadne pohádať. Ak dokážete ustúpiť ( a je jedno kto skôr ) ale ustúpiť a nie sa urážať na smrť, len smelo do toho. :-)

Prajem vám aby vám to vyšlo, ak si to samozrejme želáte. :-)



 
halil
08.02.15
19:49
Nereg.

IP: 217.75.83.*
Som 15 rokov vydatá za muža, ktorý je odo mňa o 10 rokov starší.
Bolo to vcelku šťastné manželstvo, bolo by ešte viac, ak by sme mali spoločné záujmy cca také ako to máte vy dvaja.

chápem že sa to pýtate, ale zas na druhej strane, nedá sa zistiť ako na tom ste, pokiaľ to spolu neskúsite.
Keď padnú zamilované okuliare, čo je cca po pol roku, možno i skôr, :-) začnete si všímať veci ktoré vám máličko vadia. A toto je potrebné si prebrať v hlave. Pretože práve tieto drobnosti v neskoršom žití vedia vadiť tak, že sú predmetom nielen vtipov.

vždy sa totiž po čase na to dobré zabúda. Ale chyby máme akosi tendenciu viac vyťahovať na svetlo božie, s tým, že sa ešte vieme na kadečo povyhovárať, od mama mala pravdu, až po ... mne to intuíícia hovorila, a ja sprostá som sa nepočúvala ... :-)

takže? ak sa viete spolu baviť, ale zároveň i osamote, treba si to len užívat, a potom sa poriadne pohádať. Ak dokážete ustúpiť ( a je jedno kto skôr ) ale ustúpiť a nie sa urážať na smrť, len smelo do toho. :-)

Prajem vám aby vám to vyšlo, ak si to samozrejme želáte. :-)



 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)