English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

kletba, duchove, negativni energie

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

kletba, duchove, negativni energie

alesssek
04.02.15
19:08
Reg. před 2016

Zdravim Vas,
mel bych par dotazu. Je mozne nejak zjistit, zda se ve Vasem okoli nenachazi nagativni duch nebo nejaka nagativni energie? Je mozne zjistit, zda na Vas nevisi nejaka kletba? Ma rodina je jiz delsi dobu stizena velkou smulou a prikorim.
Pokud je mozno vyse zminene nejak zjistit, da se s tim neco delat? A pokud ano, prosim co? Velmi Vam dekuji.
 
Dracizena
06.02.15
14:36
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Alesssss, na co se zde ptáš, to vše na sobě, i v sobě nesou lidská těla a dnes ve vysokém stupni inteligence a ve vysokém stupni technického vývoje, je třeba, aby lidstvo vyzrálo, i v duchovním směru a z těchto vrcholů, aby vznikl trojúhelník...
INTELIGENCE+ TECHNIKA+ DUCHOVNO se musí dostat do stejné hladiny, aby vznikl stejnoramenný trojúhelník a tyto energie mohly spolupracovat.
Zatím tyto vrcholy nejsou ve vyrovnaném trojúhelníku a proto duchovno a inteligence se nemá rádo a ani s technikou...
Dám příklad... kdyby kosmonauti/technický směr/, na sobě tvořili duchovně a ne jen pobožně, věděli by, kdy není dobré vzlétnout. A kdyby lékaři/inteligence/ sebe pozvedli do duchovní hladiny, věděli by, kdy mohou do člověka říznout a kdy ne.Věděli by, a vnímali by v jaké zóně si zrovna stojí a ne každá zóna vede mysl k bdělosti..atd... Žijeme zatím v nevyrovnané hladině a proto je mezi lidmi spor...
Proto i Tebe vede vnitřní zájem, jak se čistit a jak čistit své okolí od negativních energií... Do tohoto zájmu se dnes už rodí hodně lidí...
a to je dobře... A má rada zní...
Ze všeho nejdříve začni používat světelnou modlitbu. Můj Andělský Duch mi předal ámenování... Je to modlitba jasná a velmi energeticky silná a nebo si třeba opakuj dokola své jméno.
Aleš je také velmi silný tok písmenek a já ho vidím, jako duchovní jméno, které má barvu, nádherně svítivě červenou...
Pak je třeba obalovat se duhou a duhu posílat do všech koutů kolem sebe, i do lidí a vždy měj ve vizi, že duha má 3 pestré pruhy, to je moc důležité... .A také vizuálně používej hvězdy a svou možnou představou, hvězdičky nech sypat z nebe do sebe, ale i do členů rodiny a do lidí vašeho okolí... staň se šamenem sám sobě...
Bude zde možná kritika lidí, kteří neví, že existují lidé, kteří VÍ...
Ale na to nedej. Ty máš kolem sebe nejasno a proto je čas, aby sis rozsvítil nejenom tělo auricky, ale i svou rodinu.
Těmito terapiemi rozsvítíš svou rodinnou zónu a sleduj, jak se vše negativní bude odsouvat.
Nepůjde to rychle. Tato má duchovní cesta pracuje pomalu, ale jistě... To, že budeš vyjasňovat negativní zónu i v rodině, Ti dají ostatní vědět, že budou mít zajímavé sny... Pak mi je napiš a já vysvětlím... pokud si mne vycítíš,napiš a pokud ne, počkej...
jsem seznam.cz ... ale je toho mnohem více, co budeš muset vizuálně čistit... říká se tomu, DUCHOVNÍ CESTA...
Jsou u vás, zbloudilé dušičky, stagnující energie, obrácené toky barevných energií a zkraty v mysli a to znamená, že je třeba dát do toků i tělesnou elektřinu a srovnat mnoho rozházených duchovních cihliček, a pak postavíš svůj ŽIVOTA DŮM A TO JE ZASE JEN TĚLO...
ámen+ámen+ámen s Tebou, i s rodinou***
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)