English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

kelisova

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

kelisova

Awerty
17.09.10
23:18
Nereg.

IP: .*
Je tu niekde Kelisova?potrebovala by som s nou nieco skonzultovat... prosim ozvi sa mi
 
kelišová
18.09.10
08:24
Nereg.

IP: .*
Awerty - copak se děje ?
 
Awerty
18.09.10
09:07
Nereg.

IP: .*
Ahoj mila Keliska:),

potrebovala by som od Teba poradit... sice pravdu uz tusim,ale predsa chcem nazor nestranneho... v tom vyklade predtym co si mi pomohla som sa pytala na jedneho chlapca a teraz,ze ci je v jeho zivote aj ina zena a vyslo mi:hviezda,4 holi,cisarovna,7 holi a paze holi.no ked som sa pytala co citi ku mne,tak mi vyslo:10 pentaklov,mirnost,3pentaklov,8mecov,eso pentaklov.Neviem,ale ja by som povedala,ze je u neho aj niekto iny a voci mne su to len pevne kamaratske vztahy-sice dobre a stabilne,ale to je tak asi vsetko.
Prosim povedz mi svoj nazor
 
kelišová
18.09.10
09:47
Nereg.

IP: .*
Šmarja panno , v životě každého chlapce jsou další ženy , hlavně se jedná o jejich mamky , oni to nedají najevo , ale tou první ženou , co všechno ovlivňuje , je maminka . Kort pokud ten věk dotyčného je menší než asi pětadvacet let. To mi tak vyplulo na mysl .
Eso mincí - mluví za všechno , pozitivní karta - velice pozitivní ... .
Nejlepší by bylo , trochu zjistit v reálu , zda Je u něj jiskření , zkus to , dej mu podnět - tedy né se na něj vrhnout , ale něco mu naznačit ... ..
 
Awerty
18.09.10
11:00
Nereg.

IP: .*
ahoj mila Keliska,

ano,je mu menej nez 25 rokov.Len ono ma to strasne prenasleduje,ze ma inu ... myslis,ze sa nejedna o nejaku inu zensku(myslim ako frajerka,napadnicka a tak)??... no urcite to budem nejak riesit,ale chcem vediet aspon orientacne dopredu co mam cakat... ach... toto je strasne
 
kelišová
18.09.10
11:14
Nereg.

IP: .*
Karty Ti vychází dobře , nemáš se čeho bát , i když by se Ti pokus o zblížení nepovedl , tak on tu vychází jako gentleman ,neboj , kočko , čeká Tě štěstí . možná před domem nebo za rohem !
Ale Tvé obavy chápu , taky jsem byla mladá ... .
 
Awerty
18.09.10
12:25
Nereg.

IP: .*
dakujem pekne za Tvoje rady... dufam,ze vyjdu
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)